Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Εννοείται ότι με την πρώτη υποψία σε κλείνουν. Και όσο πιο μικρή είναι η Εταιρία, τόσο πιο "άγαρμπα" το κάνει.
Αυτό είναι μια συζήτηση.

Μια άλλη συζήτηση είναι από τους 100 παίκτες πόσοι νομίζετε ότι κερδίζουν μακροπρόθεσμα .
Το 3% μου φαίνεται λογικό μολονότι κανείς δεν γνωρίζει την απαντηση.

Και δεν σημαίνει ότι όποιος κερδίζει είναι επαγγελματίας ούτε οτι όποιος ειναι επαγγελματίας ντε και καλά είναι κερδισμένος.

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark και fairplay
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

{ loxagos mark Δεν τιθεται θεμα βιοπορισμου φυσικα καμια σχεση απλα ειναι επιχειρησεις και δεν θελουν απωλειες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΟΣΟΥ.Τα κερδη των επαγγελματιων ειναι η σταγονα στον ωκεανο}.


Καλά το 3% δε παίζει με την καμμία ως σύνολο των λιμιταρισμένων παικτών σε σχέση με το σύνολο των ενεργών λογαριασμών. Δεν ισχύει αυτό, αλλά έστω να δεχτώ ότι δεν είναι 50% αλλά αρκετά λιγότερο, για τη συνέχιση της κουβέντας. Θα σας κάνω μία ερώτηση : πόσο νομίζετε ότι είναι το ετήσιο μέσο όρο χασούρας ενός έλληνα παίκτη σε μία στοιχηματική εταιρία. Το ποσό σίγουρα θα το ξέρει ο Άρης ως affiliate γιατί κι εγώ από affiliate το είχα μάθει. Λοιπόν δε θυμάμαι ακριβώς ποιο είναι αυτό το ποσό γύρω στα 180 ευρώ ή κάπου εκεί το χρόνο, ένα αστείο ποσό πάντως ίσως και αρκετά λιγότερο.

Κι έρχεται ο επαγγελματίας που παίζει max bet και λέμε είναι μέσα στο 3%.Χαχα . Δεν έχουμε προεδρικές εκλογές κύριοι για να μετράμε ψήφους. Εχουμε τζίρους που ένας επαγγελματίας -ΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΦΥΣΙΚΑ-μπορεί να κάνει τρελά νούμερα. Επομένως η πλειοψηφία σας δεν καταδεικνύει αυτό που θέλετε να πείτε ότι δηλαδή είναι ασήμαντη η ζημιά μιας εταιρίας από τους επαγγελματίες του 3%, και μπορεί να επηρεάσει μόνο μειωτικά στα κέρδη και ουδέποτε αυξητικά στις ζημιές. Πολύ εύκολα ξεχάσατε τι έπαθε η bwin . Ξεχάσατε που oi εταιρίες πλέον κλείνουν account ακόμα και στην υποψία ότι κάποιος είναι επαγγελματίας. Δε το παίζουν . Δε θέλουν καν να μπουν στο ρίσκο. Λιμιτ με το πρώτο περίεργο στοίχημα. Είστε ανυποψίαστοι αυτό είναι όλο. Τέλος , όταν ο παίκτης «την έχει» την εταιρία θα γίνει Λερναία Υδρα και το 3% είναι φυσικό να πολλαπλασιαστεί.

που το ακουσες αυτο με το μεσο ορο?μου φαινεται πολυ λιγο.

Για να μην κουρασουμε το θεμα ομως το 3-4 % ειναι σιγουρο το ποσοστο των επαγγελματιων και το αλλο 96-97 % θα το χωριζα σε ενα ποσοστο χαμενων, ενα ποσοστο που απλος τα φερνουν βολτα και ενα ποσοστο, σχετικα μεγαλο που ακομα και μπονους να περναν σε καθε καταθεση παλι θα τα χαναν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

πόσο νομίζετε ότι είναι το ετήσιο μέσο όρο χασούρας ενός έλληνα παίκτη σε μία στοιχηματική εταιρία. Το ποσό σίγουρα θα το ξέρει ο Άρης ως affiliate γιατί κι εγώ από affiliate το είχα μάθει. Λοιπόν δε θυμάμαι ακριβώς ποιο είναι αυτό το ποσό γύρω στα 180 ευρώ ή κάπου εκεί το χρόνο, ένα αστείο ποσό πάντως ίσως και αρκετά λιγότερο.
Kαλημερα. Για αυτο εγραψα 2 παραλληλες γραμμες. 180 ευρω ολοκληρο το χρονο χανει ο μεσος παικτης? Τα 180 ευρω ειναι μηνιαιως ποιο συγκεκριμενα η χασουρα κυμαινεται απο τα 100 εως 200 ευρω το μηνα Μ.Ο 150 ας πουμε.
Αυτα τα 150 κατανεμονται σε 30 μερες στοιχημα ειναι ενα ποσο απολυτως λογικο ποσο και ο μεσος παικτης ματωνει σταθερα και αν δεν καταγραφει τα καθεκαστα θα ελεγα οτι πολλες φορες θεωρει οτι βρισκεται και στα λεφτα του.
Εσυ λες 180 ολοκληρο το χρονο?? Κανενα σημειο επαφης....
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και kriapa
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

150 το μήνα μπορεί να είναι η μαρίδα. Δε λαμβάνεις υπόψη σου ότι υπάρχουν λογαριασμοί που ενώ δεν είναι λιμιταρισμένοι , παρά ταύτα είναι αδρανείς (πχ λογαριασμοί από bonus abusers) ή παίκτες που ενώ γράφτηκαν σε μια εταιρία , έχουν να παίξουν πάνω από χρόνο ή χρόνια. Αυτοί προσμετρούνται στους ενεργούς και ρίχνουν το μέσο όρο των υπολοίπων αφού κάνουν μηδενικές καταθέσεις . Για μέσο όρο μίλησα, και σε μια μόνο εταιρία.Αλλά σου δείχνω το δέντρο και συ κοιτάς το δάχτυλό μου.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

150 το μήνα μπορεί να είναι η μαρίδα. Δε λαμβάνεις υπόψη σου ότι υπάρχουν λογαριασμοί που ενώ δεν είναι λιμιταρισμένοι , παρά ταύτα είναι αδρανείς (πχ λογαριασμοί από bonus abusers) ή παίκτες που ενώ γράφτηκαν σε μια εταιρία , έχουν να παίξουν πάνω από χρόνο ή χρόνια. Αυτοί προσμετρούνται στους ενεργούς και ρίχνουν το μέσο όρο των υπολοίπων αφού κάνουν μηδενικές καταθέσεις . Για μέσο όρο μίλησα, και σε μια μόνο εταιρία.Αλλά σου δείχνω το δέντρο και συ κοιτάς το δάχτυλό μου.
Ποιο δεντρο και ποιο δαχτυλο? Τι σχεση εχουν οι λογαριασμοι που δεν υπαρχουν. Ανοιχτηκαν για μπονους και σταματατησαν σαν να μην ανοιχτηκαν ποτε .Ποια προσμετρηση ? Μιλαμε για εκατομμυρια λογαριασμους σε ολη την ευρωπη και σε ολο τον κοσμο απο ανθρωπους που παιζουν στοιχημα. Το σταματαμε εδω δεν εχει νοημα...
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

150 το μήνα μπορεί να είναι η μαρίδα. Δε λαμβάνεις υπόψη σου ότι υπάρχουν λογαριασμοί που ενώ δεν είναι λιμιταρισμένοι , παρά ταύτα είναι αδρανείς (πχ λογαριασμοί από bonus abusers) ή παίκτες που ενώ γράφτηκαν σε μια εταιρία , έχουν να παίξουν πάνω από χρόνο ή χρόνια. Αυτοί προσμετρούνται στους ενεργούς και ρίχνουν το μέσο όρο των υπολοίπων αφού κάνουν μηδενικές καταθέσεις . Για μέσο όρο μίλησα, και σε μια μόνο εταιρία.Αλλά σου δείχνω το δέντρο και συ κοιτάς το δάχτυλό μου.

αστο d0m1n0. Δεν πρόκειται να σε πιστέψει κανεις απλός παίκτης. Άλλωστε auto είναι και το μεγαλύτερο όπλο των book. Η αυταπάτη δηλαδή των απλών παικτών να πιστέψουν ότι ο τρόπος που παίζουν είναι ο σωστός, και να επιθυμούν να παραμείνουν πεισμένοι ότι όλα πάνε καλά, ασχέτως αν τα αποδεικτικά στοιχεια περί του αντιθετου είναι συντριπτικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: d0m1n0
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

αστο d0m1n0. Δεν πρόκειται να σε πιστέψει κανεις απλός παίκτης. Άλλωστε auto είναι και το μεγαλύτερο όπλο των book. Η αυταπάτη δηλαδή των απλών παικτών να πιστέψουν ότι ο τρόπος που παίζουν είναι ο σωστός, και να επιθυμούν να παραμείνουν πεισμένοι ότι όλα πάνε καλά, ασχέτως αν τα αποδεικτικά στοιχεια περί του αντιθετου είναι συντριπτικά.
Κανενας απλος παικτης να συμφωνησω δεν πιστευει οτι υπαρχει εστω και ενα ανθρωπος στον πλανητη ο οποιος βγαζει χρηματα απο το στοιχημα μακροπροθεσμα. Προσπαθω απλα να ειμαι αντικειμενικος.Οπως ειπε και ο φιλος ποιο πανω να το αναφερω επειδη ταιριαζει, να μην βλεπω το δαχτυλο και χανω το δασος Εαν στο δικο μου περιβαλλον βρισκονται 5 φιλοι οι οποιοι βγαζουν καλα χρηματα απο το στοιχημα και γνωριζω αλλους 15 γνωστους μεσα απο τους 5 οι οποιοι επισης κανουν το ιδιο και μεσα σε αυτους τους 20 βρισκομαι και εγω( οκ λεει ο λογος την κουβεντα) για να το κανω ποιο ενδιαφερον, αυτο σημαινει οτι εμεις οι 20 θα κλεισουμε τις εταιρειες?Για καθε 20 που ειμαστε εμεις υπαρχουν αλλοι 2000 αναλογικα και λιγους λεω μαλλον 20000 ειναι , οι οποιοι δεν γνωριζουν δεν θελουν να γνωριζουν και κατα συνεπεια δεν θα γνωρισουν ποτε.Αυτοι ειναι η μαριδα η αλλιως ο οχλος και χαρη σε αυτους οι εταιρειες θα συνεχισουν να επιβιωνουν με εμας τους 20 η χωρις εμας. Αυτο θελω να πω αλλα μαλλον τα λογια μου παρεξηγουνται για αυτο και δεν επανερχομαι.

Υ.Γ Επισης να συμπληρωσω οτι εμεις οι 20 αυξανομαστε αργα διοτι καμια δουλεια δεν ειναι ευκολη σε αντιθεση με τους υπολοιπους που αυξανονται γεωμετρικα. Η μεγαλη αυξηση δηλαδη βρισκεται στη μαριδα οχι το αντιθετο.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

365 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΛΙΡΕΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ THS BET.Μεχρι και δωρεες τεραστιων ποσων κανουν σε ιδρυματα .....Mας δουλευουν ψιλο γαζι τους μα@@@@ες τους πελατες τους.Τα καζινο γιατι λειτουργουν και εκει τζογος ειναι και εκει υπαρχουν επαγγελματιες αλλα δεν ριχνουν πορτα εκτος απο ελαχιστες περιπτωσεις ....ο nick the greek κερδισε τεραστια ποσα για την εποχη του μιλαμε για εκαταμυρια δολαρια ομως τον αφησαν να τα κερδισει ασχετα αν τα εχασε ,οπως ειπε φιλος γιατι η μαριδα ειναι αυτη που δινει τα κερδη...ειναι τυχεροι που δεν εχουν νομοθεσια για limit και σε αυτο φταει η εεεπ που κοιταει μονο την φορολογια.....Δεν ειναι δυνατον να μην υπαρχει κατι που να προστατευει τον παικτη.Προσφατα εγω μετα απο τρελο τσακωμο λογο limit με πηραν απο την αγγλια(η 365) και μου ειπε δεν υπαρχει λογος κυριε που σας καναμε περιορισμο αλλα μην αγχωνεστε ελεχονται τακτικα οι λογαριασμοι.Δηλαδη πλεον σε κοροιδευουν μες στην μουρη σου....Τωρα οτι και να λεμε ειναι απατεωνες κανονικα και με τον νομο πλεον......
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Προσφατα εγω μετα απο τρελο τσακωμο λογο limit με πηραν απο την αγγλια(η 365) και μου ειπε δεν υπαρχει λογος κυριε που σας καναμε περιορισμο αλλα μην αγχωνεστε ελεχονται τακτικα οι λογαριασμοι.
φυσικά και ελέγχονται. Αν δεν ελέγχονταν θα το είχαν κλείσει το μαγαζί σε ένα μηνα. Μην περιμένεις πάντως να σου αφαιρέσουν το όριο. Auto δεν θα το κάνουν. Το θέμα είναι τι θα κανεις εσύ από δω και πέρα.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Υ.Γ Επισης να συμπληρωσω οτι εμεις οι 20 αυξανομαστε αργα διοτι καμια δουλεια δεν ειναι ευκολη σε αντιθεση με τους υπολοιπους που αυξανονται γεωμετρικα. Η μεγαλη αυξηση δηλαδη βρισκεται στη μαριδα οχι το αντιθετο.

auto γινόταν τα πρώτα χρονια και κράτησε και αρκετά χρονια. Τα τελευταία 2-3 χρονια όμως γίνεται το αντίθετο.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

365 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΛΙΡΕΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ THS BET.η μαριδα ειναι αυτη που δινει τα κερδη......

σε όλες τις εταιρείες η μαρίδα δίνει τα κέρδη. Και η bet365 έχει την περισσότερη μαρίδα. Για auto και αντέχει. Κάποιες που δεν έχουν πολλή μαρίδα είτε έκλεισαν, είτε μείωσαν τα όρια σε 5-10 euro για όλες τις χώρες (και μιλάω πριν καταθέσεις αυτά τα γελοία όρια), κοινώς φυτοζωούν . Κάποιες από αυτές οχυρώνονται πίσω από λογισμικά που δεν είναι εύκολο για τους επαγγελματίες να χρησιμοποιήσουν το site τους, οποτε την γλυτώνουν έτσι αφού ελάχιστοι επαγγελματίες ασχολούνται μαζί τους. Ένα παράδειγμα μονο θα πω για auto. Ποιος επαγγελματίας θα έπαιζε live bet σε μια εταιρία όταν ο χρόνος αποδοχής του στοιχήματος είναι 20 και πλέον δευτερόλεπτα? Ποιος επαγγελματίας θα έπαιζε live bet σε εταιρία που το site είναι τόσο vary που κάνει μισό λεπτό να ανοίξει τη σελίδα και κολλάει τα Σαββατοκύριακα όταν υπάρχουν πολλά mats live?
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Προσπαθηστε να καταλαβετε καποιοι οτι οι μπουκ εχουν μια συγκεκριμενη πολιτικη και δεν τους νοιαζει καθολου να κοψουν παικτες,ειτε παιζουν πολλα ειτε παιζουν λιγα.Το οτι βγαζουν εκατομμυρια καθαρα κερδη,δεν σημαινει οτι θα αφησουν τους επαγγελματιες ή οσους εχουν βρει τροπο να βγαζουν σταθερα λεφτα,να τους ροκανισουν τα κερδη.Μιλαμε για ανωνυμες εταιριες,που ελεγχονται και "λογοδοτουν" στους μετοχους τους για τα οικονομικα αποτελεσματα τους.Προφανως και προκειται για απληστη φαρα,αλλα στην τελικη ποσες εταιριες που εχουν αυτα τα κερδη παγκοσμιως δεν ειναι απληστες? Ο παικτης που γνωριζει το αντικειμενο,θα βρει αλλους τροπους και αλλες εταιριες να βγαλει λεφτα,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: grosan
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Εσύ που θα έπαιζες "τυφλά" χ2 την Καντολαο και μας κάνεις κ μαθήμα/κήρυγμα (επειδή δεν γνώριζες εδώ κ μέρες τα περί έδρας) πρέπει να είσαι μέσα στο 1% , που ως εκ θαύματος έχει μαζευτεί όλο στο ινφομπετο. ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΌ ;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Εσύ που θα έπαιζες "τυφλά" χ2 την Καντολαο και μας κάνεις κ μαθήμα/κήρυγμα (επειδή δεν γνώριζες εδώ κ μέρες τα περί έδρας) πρέπει να είσαι μέσα στο 1% , που ως εκ θαύματος έχει μαζευτεί όλο στο ινφομπετο. ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΌ ;;;
Που το ειδες ρε μαστορα το μαθημα - κυρηγμα?Και πως ξερεις εσυ αν παιζω τυφλα ενα σημειο η αν γνωριζω η οχι για ποιο λογο πεφτει η θα πεσει το σημειο?Αν κανεις τον κοπο και διαβασεις και καμια 20αρια ακομα απαντησεις μου εδω στο φορουμ, θα καταλαβεις οτι δεν εχω μπει εδω για να κανω μαθημα-κυρηγμα,και θα δεις στα μισα σχολια μου να γραφω οτι ΔΕΝ θεωρω τον εαυτο μου δυνατο παιχτη.
Τωρα αυτο που λες για την Καντολαο ετσι οπως το εγραψες, (προσπερναω το ειρωνικο υφακι σου) να σου πω την αληθεια δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως εννοεις, αν πιστευεις δηλαδη οτι επαιξα σημερα το 1,90 η αν εχω παιξει εδω και μερες με 2.40+.

(επειδή δεν γνώριζες εδώ κ μέρες τα περί έδρας)

Ευτυχως που υπαρχεις κι εσυ εδω και γνωριζουμε τωρα για ποιον λογο επεφταν οι αποδοσεις

πρέπει να είσαι μέσα στο 1% , που ως εκ θαύματος έχει μαζευτεί όλο στο ινφομπετο. ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΌ

Μπα, στο 99% των loozers ειμαι κι εγω..Αληθεια, εσυ που εισαι μεγαλοπαιχτης αν καταλαβα καλα, πως και γραφεις σε φορουμ? Συνηθως εσεις οι μεγαλοπαιχτες προτιματε την ανωνυμια και δεν γραφετε ποτε σε φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

g7z02k


Πενταψηφια μπορει να μη πονταρουμε, αλλα ακομα και με τις πενταροδεκαρες βγαινει μεροκαματο.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

g7z02k


Πενταψηφια μπορει να μη πονταρουμε, αλλα ακομα και με τις πενταροδεκαρες βγαινει μεροκαματο.

Ακου φιλαρακο.Γραφω τη γνωμη μου για αυτο που γραφτηκε εδω απο αλλα μελη οτι κερδιζουν στο στοιχημα ενα μεγαλο ποσοστο παιχτων, γραφω καλοπροαιρετα χωρις να προσβαλω η υποτιμησω η ειρωνευτω καποιο αλλο μελος του φορουμ, δεν γραφω κολακευτικα σχολια για τον εαυτο μου,δεν γραφω το ποσα κερδιζω, αναφερω απλα ενα παραδειγμα τροπου για κερδος και μεσα απο αυτο το παραδειγμα αναλυω το ποσο δυσκολο ειναι να κερδιζει καποιος μακροχρονια..Το μονο που κραζω στο σχολιο μου ειναι καποιους ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ που πουλανε προγνωστικα παιζoντας-προτεινοντας με λαθος τροπο(κατα την αποψη μου).
Και ερχεσαι εσυ και με ειρωνευεσαι. Εισαι λαθος και κρινεις χωρις να γνωριζεις.Ειδες ενα σχολιο μου και εβγαλες αμεσως συμπερασμα , οτι μπηκα εδω για να κανω τον ξερολα η να παραστησω τον επαγγελματια παιχτη. Αν ειχες κοιταξει και προηγουμενα σχολια μου θα ειχες δει ΚΑΙ να ρωταω για να μαθω, πραγματα που καποιοι αλλοι ισως τα γνωριζουν καλυτερα απο μενα.
Ουτε εγω πονταρω 5ψηφια ποσα, κι εγω ενα μεροκαματο βγαζω, και ο λογος που μπαινω που και που σε καποια φορουμ ειναι να βελτιωθω και οχι να πουλησω μουρη
.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon, fairplay και betover
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Goal2 ασχολούμαι διεξαγοντας στατιστικές έρευνες 11 χρόνια τώρα με το στοίχημα.Το επάγγελμα μου προποτζης.εχω ασχοληθεί λίγο με τα μπόνους κ το αρμπιτραζ.καθολου με trading.εχω κάποια καλά τρικ στο live κ κάποιες καλές θεωρίες στο pregame.πως γίνεται να ανταλλάξουμε ιδέες?
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

σε όλες τις εταιρείες η μαρίδα δίνει τα κέρδη. Και η bet365 έχει την περισσότερη μαρίδα. Για auto και αντέχει. Κάποιες που δεν έχουν πολλή μαρίδα είτε έκλεισαν, είτε μείωσαν τα όρια σε 5-10 euro για όλες τις χώρες (και μιλάω πριν καταθέσεις αυτά τα γελοία όρια), κοινώς φυτοζωούν . Κάποιες από αυτές οχυρώνονται πίσω από λογισμικά που δεν είναι εύκολο για τους επαγγελματίες να χρησιμοποιήσουν το site τους, οποτε την γλυτώνουν έτσι αφού ελάχιστοι επαγγελματίες ασχολούνται μαζί τους. Ένα παράδειγμα μονο θα πω για auto. Ποιος επαγγελματίας θα έπαιζε live bet σε μια εταιρία όταν ο χρόνος αποδοχής του στοιχήματος είναι 20 και πλέον δευτερόλεπτα? Ποιος επαγγελματίας θα έπαιζε live bet σε εταιρία που το site είναι τόσο vary που κάνει μισό λεπτό να ανοίξει τη σελίδα και κολλάει τα Σαββατοκύριακα όταν υπάρχουν πολλά mats live?

Βρες μου εσύ εταιρία που δεν θα μου βάλει λιμιτ και εγώ θα βάζω τα στοιχήματα μου μισή ώρα πριν την έναρξη του αγώνα και δεν θα βάλω ούτε ένα σε live.
 
  • Like
Αντιδράσεις: grosan
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Βρες μου εσύ εταιρία που δεν θα μου βάλει λιμιτ και εγώ θα βάζω τα στοιχήματα μου μισή ώρα πριν την έναρξη του αγώνα και δεν θα βάλω ούτε ένα σε live.


Θες να μας βαλεις καποιο απο τα τελευταια κουπονια που ειχες παιξει pregame προσφατα. Οχι φωτο και τετοια. Απλη αναγραφη
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
    Ertzan Ertzan: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...