Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Σε Ασιατικές δε θα σου βάλουν όρια όμως όπως έχω ξαναπεί αν παίζεις σε κλείσιμο αποδόσεων πόσο θα πέσει το προσδοκώμενο κέρδος σου? Αρκετά εώς πολύ
Επίσης θα έχεις λιγότερες επιλογές από αθλήματα, κατά βάση ποδόσφαιρο
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Θες να μας βαλεις καποιο απο τα τελευταια κουπονια που ειχες παιξει pregame προσφατα. Οχι φωτο και τετοια. Απλη αναγραφη

Young boys προχτές και το παιχνίδι της με την γκρασχοπερς που είχε την 1η αγωνιστικη
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Σε Ασιατικές δε θα σου βάλουν όρια όμως όπως έχω ξαναπεί αν παίζεις σε κλείσιμο αποδόσεων πόσο θα πέσει το προσδοκώμενο κέρδος σου? Αρκετά εώς πολύ
Επίσης θα έχεις λιγότερες επιλογές από αθλήματα, κατά βάση ποδόσφαιρο

Έχεις θέμα με τα λεφτά στις ασιατικές δεν μπορείς να τα δικαιολογήσεις γιατί θεωρούνται παρανομες
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

https://www.naftemporiki.gr/finance/story/1318598/ypo-elegxo-oi-sunallages-apo-1000-euro

Πώς θα δικαιολογήσεις 1000 ευρω και άνω από ασιατικές κ εταιρίες που δεν έχουν αδεια; Και δεν ξέρω κιόλας αν θα υπάρχει περίπτωση άσκησης ποινικής διωξης
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Έχεις θέμα με τα λεφτά στις ασιατικές δεν μπορείς να τα δικαιολογήσεις γιατί θεωρούνται παρανομες
Προφανώς είσαι παράνομος, νόμιμα εφόσον όμως είσαι κερδισμένος παίζεις με ημερομηνία λήξης αφού δε θα σου μείνει κανένας λογαριασμός
Διότι και σε άλλο όνομα να ανοίξεις παράνομος είσαι πάλι και ούτε να δικαιολογήσεις τα χρήματα που θα κερδίσεις μπορέις
Άρα δεν έχει διαφορά είτε παίζεις σε παράνομο μπουκ είτε παίζεις με όνομα άλλου
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Έχεις θέμα με τα λεφτά στις ασιατικές δεν μπορείς να τα δικαιολογήσεις γιατί θεωρούνται παρανομες

Ναι τεραστιο προβλημα εχεις , δεν σου δινουν βεβαιωση κερδων.... ενω οι αλλες οι νομιμες δινουν.. :twis:.

Ποιος ομως σε υποχρεωνει τα λεφτα να τα κατεβασεις απο πορτοφολι σε τραπεζα και δεν τα κανεις αναληψη με την καρτουλα και μαλιστα με καρτα σε αλλο ονομα, οεο?
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Ενταξει μπραβο είσαι εξυπνος! το βρηκες και έψαχνα να βρω τρόπο και δεν μπορούσα να το σκεφτω. Φιλε με αυτή την λογική ανοιγω μια offshore Βουλγαρια ανοιγω σε οτι εταιρια γουστάρω λογαριασμο παιζω από VPN Ελλάδα και μου τα κάνει αέρα ολοκληρο το ελληνικο κράτος μαζί. Δηλαδή το ζητούμενο αυτό είναι να βρουμε τη πουστιά ή να κάνουμε σωστά τη δουλεια μας;
Σωστά τη δουλειά σου δε μπορείς να την κάνεις, την κάνεις με ημερομηνία λήξης έτσι όπως έχει γίνει το πράγμα πλέον
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Βalaton, το στοίχημα είναι η μόνη απαρχόληση που δε μπορεις όχι τώρα, αλλά εδώ και καιρό να κάνεις, παίζοντας με το δικό σου όνομα πλέον. Οι καταχρηστικοί όροι των εταιριών στο απαγορεύουν. Αυτο βέβαια είναι άδικο, ωστόσο κανείς δεν ασχολείται.. Ετσι οι εταιρίες προβαίνουν σε απίστευτα καφριλίκια απέναντι στους επαγγελματίες.

Η κατάσταση έχει φτάσει στο απροχώρητο και για να είναι κάποιος πλέον επαγγελματίας δε μπορεί να γίνει διαφορετικά παρά μόνο αν παρανομήσει. Δεν δίνεται πλέον επιλογή σε επαγγελματία να υπάρχει και να είναι απόλυτα νόμιμος, όπως κάποτε. Άρα ή αποχωρείς ή εξακολουθείς να υπάρχεις παρανομώντας..
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2, Grim Reaper και grosan
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

https://www.naftemporiki.gr/finance/story/1318598/ypo-elegxo-oi-sunallages-apo-1000-euro

Πώς θα δικαιολογήσεις 1000 ευρω και άνω από ασιατικές κ εταιρίες που δεν έχουν αδεια; Και δεν ξέρω κιόλας αν θα υπάρχει περίπτωση άσκησης ποινικής διωξης

Ε τρεις τροποι υπαρχουν,

1) σηκωνεις σε πορτοφολι και σηκωνεις με την καρτα σου απο ΑΤΜ(κατι που δεν θα κρατησει για πολυ βεβαια, σε λιγο τελειωνουν και αυτα),

2) κανεις λογαριασμο τραπεζικο σε "περιεργες" χωρες και βαζεις τα λεφτα σου με ο,τι ρισκα αυτο συνεπαγεται. Απο εκει και περα δε θα σου πω πως θα τα φερεις στην Ελλαδα, γιατι θα μας βαλουν μεσα, αλλα ξερεις οτι τροποι υπαρχουν.

3) Κανεις τραμπα τα λεφτα της Ασιας με στοιχηματα σε ΟΠΑΠ χανοντας μερος του κερδους σου αλλα εχοντας νομιμα κερδη στην Ελλαδα (που και παλι εχει ρισκο)
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Ενταξει μπραβο είσαι εξυπνος! το βρηκες και έψαχνα να βρω τρόπο και δεν μπορούσα να το σκεφτω. Φιλε με αυτή την λογική ανοιγω μια offshore Βουλγαρια ανοιγω σε οτι εταιρια γουστάρω λογαριασμο παιζω από VPN Ελλάδα και μου τα κάνει αέρα ολοκληρο το ελληνικο κράτος μαζί. Δηλαδή το ζητούμενο αυτό είναι να βρουμε τη πουστιά ή να κάνουμε σωστά τη δουλεια μας;

ΟΚ ακυρο το αλλο, τωρα καταλαβα τι λες.

Θες να κανεις σωστα τη δουλεια σου λοιπον; Παιζεις τα 3 ευρω σου στην 365. Ειδικα σε κατι λαιβ μπορεις να παιζεις σε καθε αλλαγη του λαιν. Θυμαμαι καποτε ειχα παρει ενα Αιγυπτιακο και το ηθελα ασσο, εδινε καπου 1.80. Επαιζα ολα τα χαντικαπ απο 0 εως -1, δνβ, ασσο, επομενο γκολ κλπ κλπ ειχα καταφερει να παιζει 160 ευρω με 3ευρα και τα εχασα :emb:

Αν θες να κερδιζεις νομιμα στο στοιχημα στην Ελλαδα μονο ενας τροπος υπαρχει, να παιζεις ΟΠΑΠ, ξεροντας οτι το 1.90 θα το παρεις 1.75 και σκεπτομενος οτι "παιζω γιατι θα κερδισει το σημειο και οχι γιατι εχει βαλιου". Νομιζω κατι τετοιο δε σε βγαζει και πολυ μακρια. Και στην Ασια πλεον δυσκολα κερδιζεις αν δεν περιορισεις το ευρος στοιχηματων σου και δεν γινεις αρκετα αυστηρος με τον εαυτο σου σε πονταρισματα και επιλογες.

Προσωπικα, σημερα επαιξα στην Ασια ενα στοιχημα μετα απο 3 μερες. Καθομαι και παιζω ΟΠΑΠ κυνηγωντας ζητουμενα 4αδες 5αδες και 6αδες κλπ, μας χαλασε το παρτυ η Ρεαλ προχθες δεν εφερε το 4-6. Να περναει η ωρα μεχρι να βρεθει κατι που αξιζει να το βαρεσεις στην Ασια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mporeli
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

ΟΚ ακυρο το αλλο, τωρα καταλαβα τι λες.

Θες να κανεις σωστα τη δουλεια σου λοιπον; Παιζεις τα 3 ευρω σου στην 365. Ειδικα σε κατι λαιβ μπορεις να παιζεις σε καθε αλλαγη του λαιν. Θυμαμαι καποτε ειχα παρει ενα Αιγυπτιακο και το ηθελα ασσο, εδινε καπου 1.80. Επαιζα ολα τα χαντικαπ απο 0 εως -1, δνβ, ασσο, επομενο γκολ κλπ κλπ ειχα καταφερει να παιζει 160 ευρω με 3ευρα και τα εχασα :emb:

Αν θες να κερδιζεις νομιμα στο στοιχημα στην Ελλαδα μονο ενας τροπος υπαρχει, να παιζεις ΟΠΑΠ, ξεροντας οτι το 1.90 θα το παρεις 1.75 και σκεπτομενος οτι "παιζω γιατι θα κερδισει το σημειο και οχι γιατι εχει βαλιου". Νομιζω κατι τετοιο δε σε βγαζει και πολυ μακρια. Και στην Ασια πλεον δυσκολα κερδιζεις αν δεν περιορισεις το ευρος στοιχηματων σου και δεν γινεις αρκετα αυστηρος με τον εαυτο σου σε πονταρισματα και επιλογες.

Προσωπικα, σημερα επαιξα στην Ασια ενα στοιχημα μετα απο 3 μερες. Καθομαι και παιζω ΟΠΑΠ κυνηγωντας ζητουμενα 4αδες 5αδες και 6αδες κλπ, μας χαλασε το παρτυ η Ρεαλ προχθες δεν εφερε το 4-6. Να περναει η ωρα μεχρι να βρεθει κατι που αξιζει να το βαρεσεις στην Ασια.

αν μπορεις σβησε κανενα μνμα απ το ταχυδρομειο σου να σε ρωτησω κατι
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Ε ναι στο ειπα κι εγω οτι αποδεχεσαι να χασεις αποδοση και κερδος για να εισαι καθαρος. Δεν μπορεις να κανεις λεφτα απο το στοιχημα ή να εχεις σταθερα κερδη με τις επιλογες που προσφερει η Ελληνικη αγορα. Αναγκαστικα πας σε παρανομο. Ουσιαστικα ειναι αυτο που κανει οποιοσδηποτε δραστηριοποιειται οικονομικα στη χωρα. Ο Ελευθερος επαγγελματιας πχ χανει κερδος για να ειναι νομιμος και να μην τον τρεχει το ΣΔΟΕ.

Ναι θα σε αφησει ο ΟΠΑΠ, αλλα θα πας σε 10 με 15 διαφορετικα πρακτορεια. Το εχω κανει αρκετες φορες. Και ΟΚ η Μπριζ ειναι αγωνας που θα παρει και 150 ευρω πονταρισμα το δελτιο, πιο ευκολη η δουλεια σου. Κατι αλλα παιχνιδια που θελει 50 και 75 ευρω μαξ πονταρισμα αλλιως παιζει εγκριση και ριχνουμε 5-6 δελτια στη σειρα... εκει να δεις ποσο απαλευτοι ειναι.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Υπάρχουν 2-3 εταιρείες νόμιμες εδώ που έχουν το λογισμικό του 365. Σε όλα τα αθλήματα εκτος ποδοσφαίρου οι αποδόσεις τους είναι καθρέφτης του 365. Δυστυχώς στο ποδόσφαιρο έχουν μεγαλύτερη γκανιότα στις περισσότερες αγορές. Το limit το δέχτηκες όχι από την 365 αλλα από έναν από τους 300 traders που έχει. Σου είπαν, είναι απόφαση κάποιου από τους traders... Τι να κυνηγήσεις? Τώρα γιατί σου έβαλε limit? Η πιθανή αιτια είναι ότι θεώρησε επικίνδυνο το παίξιμο σου, πάντα με βάση τα ποσα που έπαιζες.

Φίλε ganian έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του topic που είναι ακρως ενδιαφέρουσες, μακάρι να μπορούσα να συμμετέχω όταν γινόταν η συζήτηση, τώρα μόνο διαβάζω. Πάει καιρός από το post αυτό αλλά μου έκανε εντύπωση και ήθελα να σε ρωτήσω σε ποιες 2-3 εταιρείες νόμιμες αναφέρεσαι. Έχω ψάξει αρκετές αλλά δεν έχω βρει κάποια. Δεν ενδιαφερόμαστε μόνο για ποδόσφαιρο αλλά και για τα υπόλοιπα αθλήματα, θα μπορούσες να με διαφωτίσεις? Φυσικά όποιαδήποτε άποψη ευπρόσδεκτη, να ανοίξουμε λίγο τα ματια μας, δεν είναι η πράσινη η μοναδική εταιρεία στον κόσμο.
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Φίλε ganian έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του topic που είναι ακρως ενδιαφέρουσες, μακάρι να μπορούσα να συμμετέχω όταν γινόταν η συζήτηση, τώρα μόνο διαβάζω. Πάει καιρός από το post αυτό αλλά μου έκανε εντύπωση και ήθελα να σε ρωτήσω σε ποιες 2-3 εταιρείες νόμιμες αναφέρεσαι. Έχω ψάξει αρκετές αλλά δεν έχω βρει κάποια. Δεν ενδιαφερόμαστε μόνο για ποδόσφαιρο αλλά και για τα υπόλοιπα αθλήματα, θα μπορούσες να με διαφωτίσεις? Φυσικά όποιαδήποτε άποψη ευπρόσδεκτη, να ανοίξουμε λίγο τα ματια μας, δεν είναι η πράσινη η μοναδική εταιρεία στον κόσμο.
Δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι ρωτάς
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι ρωτάς

Προφανώς ρωτάει που αλλού θα παίξει περίεργα αθλήματα που δεν θα τον λιμιτάρουν. Ας πούμε μπάσκετ Ινδίας που λέει ο λόγος ή Κίνας κτλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: τακατακαμπολ
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι ρωτάς

Sorry αν δεν ήμουν κατανοητός παιδιά, ρωτάω ποιες είναι οι άλλες 2-3 νόμιμες εταιρείες που έχουν ίδιο λογισμικό αρα και πανομοιότυπες αποδόσεις με την 365 σε όλα τα αθλήματα εκτός από το ποδόσφαιρο, στο οποίο έχουν λίγο μεγαλύτερη γκανιότα. Αν φάμε limit στην πράσινη δηλαδή, ποιες είναι οι εναλλακτικες για να βρίσκουμε τη ίδια γκάμα παιχνιδιών και ίδιες αποδόσεις..

Και φυσικά στο ποδόσφαιρο που η 365 δίνει αποδόσεις σε κάτι εξωτικά πρωταθλήματα που κάποιες άλλες δεν προσφέρουν, δεν θα με πείραζε και λίγο μεγαλύτερη γκανιότα, αρκεί να βρίσκω τα παιχνίδια :eye:


Προφανώς ρωτάει που αλλού θα παίξει περίεργα αθλήματα που δεν θα τον λιμιτάρουν. Ας πούμε μπάσκετ Ινδίας που λέει ο λόγος ή Κίνας κτλπ

Ertzan το limit δεν το γλιτώνουμε σε softbooks ετσι κι αλλιως, ας πούμε ότι θελουμε να βρούμε μια προσωρινή εναλλακτική...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Sorry αν δεν ήμουν κατανοητός παιδιά, ρωτάω ποιες είναι οι άλλες 2-3 νόμιμες εταιρείες που έχουν ίδιο λογισμικό αρα και πανομοιότυπες αποδόσεις με την 365 σε όλα τα αθλήματα εκτός από το ποδόσφαιρο, στο οποίο έχουν λίγο μεγαλύτερη γκανιότα. Αν φάμε limit στην πράσινη δηλαδή, ποιες είναι οι εναλλακτικες για να βρίσκουμε τη ίδια γκάμα παιχνιδιών και ίδιες αποδόσεις..

Και φυσικά στο ποδόσφαιρο που η 365 δίνει αποδόσεις σε κάτι εξωτικά πρωταθλήματα που κάποιες άλλες δεν προσφέρουν, δεν θα με πείραζε και λίγο μεγαλύτερη γκανιότα, αρκεί να βρίσκω τα παιχνίδια :eye:


Προφανώς ρωτάει που αλλού θα παίξει περίεργα αθλήματα που δεν θα τον λιμιτάρουν. Ας πούμε μπάσκετ Ινδίας που λέει ο λόγος ή Κίνας κτλπ

Ertzan το limit δεν το γλιτώνουμε σε softbooks ετσι κι αλλιως, ας πούμε ότι θελουμε να βρούμε μια προσωρινή εναλλακτική...
Δεν έχω δει ίδιο interface σε εταιρεία άλλη, το λιμιτάρισμα το τρως ούτε καν με 4ψήφιο κέρδος όπου και να πας αν παίζεις τέτοια πράγματα και έχεις κέρδος, δεν υπάρχει κάποια λύση σε αυτό, παίζεις με ημερομηνία λήξης
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Μπονους arbtrage δεν ασχολουμαι ουτε και εγω, για μενα πεταμενα λεφτα ειναι το arbing οταν πονταρεις σε εναν ασο σε soft book με αποδοση πχ 2,50 και το σημειο κανει μπαμ απο χιλιομετρα οτι θα κατρακυλησει κατω απο 2.00, και εσυ καλυπτεις ταυτοχρονα εκεινη τη στιγμη σε αλλον book που εχει ριξει το σημειο, και βγαζεις ψιχουλα του 2% που απλα ειναι σιγουρα, ενω αν παρεις ρισκα και δεν καλυψεις εκεινη τη στιγμη , θα εχεις τη δυνατοτητα να το κανεις με δυνατο κερδος πολλες φορες πανω απο 10% του συνολικου ποταρισματος και 30% στο αρχικο πονταρισμα του 2.50 τις επομενες ωρες η μερες που θα εχει πεσει το σημειο και θα κανεις την καλυψη σε σουπερ αποδοση.
Ουτε live μου αρεσει.Θελω να εχω λιγο χρονο να μελετησω το ματς.
Pregame οpening odds ειναι το ιδανικο παιξιμο για μενα. Εκει κανουν τα χοντρα λαθη οι μπουκ.Ακομα και σε μεγαλα πρωταθληματα που υποτιθεται οτι γνωριζουν τις ομαδες. Ομως δεν γνωριζουν , η μαλλον για να το πω πιο σωστα στο σετ αποδοσεων που βγαζουν δεν εχουν καθησει να υπολογισουν πιθανα rotation η ουδετερες εδρες η τραυματιες παιχτες η αλλες λεπτομερειες(πολλα τα ματς και λογικο ειναι να το κανουν αυτο) .Δεν μιλαω μονο για opening οdds σε 365(αν και αυτη κανει λαθη) αλλα και σε αλλες εταιριες πριν ανοιξει η 365
Ισχύουν αυτά που λες, πρόσθεσε ότι σε opening odds παίζοντας τα λάθη μετά από 10 στοιχήματα σου στέλνουνε φιλάκια
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Ναι αν κάνεις τον γκάνγκστερ όπως το περιγράφεις θα αντέξεις παραπάνω, όπως και να χει μόλις φτάσεις ένα κέρδος (να πω 1000 - 2000 ευρώ) παίζοντας μονά και ειδικά σε μη προβεβλημένα πρωταθλήματα και σπορ που τα λάθη είναι σαφώς πιο συχνά έχεις φάει σουτ
Άρα καταλήγουμε όπως πάντα ότι παίζοντας στις νόμιμες έχεις ημερομηνία λήξης στο παιχνίδι σου αν παίζεις έτσι
 
Απάντηση: Ανταλλαγή απόψεων με έναν trader

Δοκιμασες να παιξεις ακριβως αυτο, σημεια σε opening odds και σου εβαλαν ολοι λιμιτ μετα απο 10 στοιχηματα? Η απλα το ακουσες καπου?
Προσεξε.Δεν μιλαω για λαθη σε ξεχασμενες αποδοσεις κτλ ουτε για arbitrage, ουτε για κουτοπονηριες να βρισκεις 16 αποδοση αντι για 1,60 απο λαθος του λογισμικου σε μια εταιρια.
Εννοω να τους παιξεις στα ισια, να εχουν ολοι οσοι εχουν ανοιξει αποδοσεις ενα σημειο πχ στο 3 περιππου και εσυ να το παιξεις σε αυτη την αποδοση, αναμενοντας πτωση τις επομενες μερες.
Αν σου ετυχε ακριβως αυτο, τι ποσα επαιζες καθε φορα και τι καταθεσεις εκανες.Εχει σημασια και αυτο, αλλο να βαρας μια εταιρια συνεχεια την ιδια με 500αρικο και αλλο 5 διαφορετικες με 100αρικο.
Τα 1000-2000 ευρω που λες οτι ειναι ο "κοφτης" των μπουκ ειναι σχετικο. Μπορει να φας λιμιτ με 3.000 χασουρα(μου εχει τυχει) και σε αλλη εταιρια να το φας πολυ πανω απο τα 5.000€ καθαρα κερδη η ακομα και να συνεχιζεις να παιζεις παρολο που εχεις αυτα τα κερδη (και αυτα μου εχουν τυχει και οχι σε μια μονο εταιρια)

Ακομα και αν ειναι ετσι οπως τα λες, δηλαδη μολις γραψεις κερδη 1000-2.000€ να πεφτει λιμιτ, θα σε χαλουσε αν το εκανες αυτο σε 30 εταιριες και να κερδιζες 45 χιλιαρικα οσο κραταγε?
Λαθη δεν βρισκεις μονο στα μη προβεβλημενα πρωταθληματα. Απο Α Γαλλιας Πρεμιερ Ρωσιας Τσαμπιονς λιγκ Γιουροπα λιγκ ειναι μερικα σημεια που εχω αυτη τη στιγμη σε ανοιχτα στοιχηματα.

Το κέρδος που θα βγάλεις προφανώς δε θα σε χαλάσει, λέω απλά ότι έχεις ημερομηνία λήξης
Κοίτα να δεις, όταν ας πούμε γραφτώ τώρα σε μια εταιρεία παίζοντας ας πούμε 10 χρόνια στοίχημα δε θα κάνω κατάθεση 10 ευρώ
θα κάνω ας πούμε 100, το πρώτο μου ποντάρισμα θα είναι 100 ευρω πχ σε ένα παιχνίδι Ινδίας που από 2,0 απόδοση θα γίνει 1,5 και γενικώς όλα τα πονταρίσματα θα είναι σε αυτό το στυλ, αν φτάσεις το κεφάλαιο σου 500 ευρώ θα αρχίζεις να παίζεις 200 ευρώ στα μονά, αφού είσαι διαβασμένος θα παίζεις στην πλειοψηφία των περιπτώσεων με σοβαρό πλεονέκτημα σε opening odds και θα έχεις σταθερό κέρδος, πίστεψε με έχεις φάει σουτ πολύ σύντομα, προφανώς μιλάω από προσωπική εμπειρία, δεν ξέρω τι συμβαίνει σε άλλους
Χαμένος να φάει φραγή δεν ξέρω γιατί να γίνει, δεν έχει λογική
Επίσης να προσθέσω και το εξής, ο Οπάπ στο ιντερνετικό κάνει το ίδιο πράγμα, με κέρδος τρως φραγή
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...