Αξιόπιστη εταιρία, πέρα απο τις 2 ''μεγάλες''

Loco-3

Active Member
30 Απρ 2016
570
175
43
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να ανοίξω λογαριασμο σε κάποια στοιχηματική πέρα από τις 2 γνωστες (πρασινη, σ-μαν)
θέλω να παίζω κυρίως live basket και με την βοηθεια του μπόνους πιστεύω θα καταλήψω σιγουρα στο +. ήθελα να ξέρω άμα κάποιες από τις παρακάτω εταιρίες είναι αναξιόπιστες δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μην μου δώσει τα λεφτά μου η να αφαιρέσει το μπόνους κτλπ. (δεν θα παίζω ουτε value, late, sure ktlp)
novi*** , *win , ***shop , sporting***
τι γνώμη έχεται για αυτες τις 4;; με τι σειρα που τις έβαλα είναι σειρα προτίμησεις για αυτά που εχω ακουσει μέχρι τώρα...

Eric Castel

Well-Known Member
31 Οκτ 2011
3,006
3,398
113
Ελλάδα
Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος από betshop και τον ιντερνετικό ΟΠΑΠ αν και θέλει δουλίτσα ακόμα.
Όλα κομπλέ με αναλήψεις κλπ, betshop ειδικά παίζω πολλά χρόνια και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. ΟΠΑΠ από Γενάρη που ξεκίνησα κι εκεί όλα μια χαρά με αναλήψεις.
Βέβαια μπάσκετ δεν παίζω για να έχω άποψη. Για bwin δεν έχω ακούσει καλά λόγια από φίλους μου, novi*** δεν έχω γνώμη και sporting*** - vista*** είναι για αρχάριους που διαβάζουν Σωτηρακό***.

• Like
Αντιδράσεις: SOSBET666666666666666666

Loco-3

Active Member
30 Απρ 2016
570
175
43
οκ ευχαριστώ,
απο προσφορές έχει τίποτα;...πιστευώ σαν την σμαν δεν έχει σε προσφορες...

• Like
Αντιδράσεις: texnokratis

Loco-3

Active Member
30 Απρ 2016
570
175
43
Ευχαριστω για τις πληροφορίες φίλε..ας γραψει κανας άλλος για novi...
επίσης τα μπονους εγγραφης καταργήθηκαν η απλα δεν αναφέρονται πουθενά γιατι απαγορεύεται;;
μπορουν να αναφερθούν εδω η απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ...;;

Eric Castel

Well-Known Member
31 Οκτ 2011
3,006
3,398
113
Ελλάδα
Υπάρχουν τα μπόνους εγγραφής απλά δεν επιτρέπεται στις εταιρείες να τα διαφημίζουν.

• Like
Αντιδράσεις: Loco-3

AndreLG

New Member
19 Φεβ 2018
25
16
3
O internetikos ΟΠΑΠ τι όρια έχει σε πρωταθλήματα τύπου premier league, La Liga ?

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 7η αγωνιστική...