Αποδόσεις ΟΠΑΠ

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,834
1,451
113
Οι αποδόσεις του ιντερνετικού ΟΠΑΠ μου φαίνεται είναι στα ίσα περίπου με τις εταιρείες τώρα ή κάνω λάθος ;
Δεν τα κοίταξα όλα. Κοίταξα τα αυριανά Αστέρας - Άρης και Ολυμπιακός - ΑΕΚ μόνο.
Στα ακριβή σκορ κάπου σε έτρωγε πάλι ο ΟΠΑΠ αλλά δεν τα κοίταξα όλα.
Τι παίζει ακριβώς ;
Επίσης στο χάρτινο κουπόνι ; Πήρα χτες το βράδυ ένα από πρακτορείο αλλά βλέπω τώρα ότι είναι παλιό.

Παλιά ήξερα ότι οι διαφορές ήταν χαώδεις - τις γράφαμε εδώ μερικές φορές για την πλάκα.
 
Οι αποδόσεις του ιντερνετικού ΟΠΑΠ μου φαίνεται είναι στα ίσα περίπου με τις εταιρείες τώρα ή κάνω λάθος ;
Δεν τα κοίταξα όλα. Κοίταξα τα αυριανά Αστέρας - Άρης και Ολυμπιακός - ΑΕΚ μόνο.
Στα ακριβή σκορ κάπου σε έτρωγε πάλι ο ΟΠΑΠ αλλά δεν τα κοίταξα όλα.
Τι παίζει ακριβώς ;
Επίσης στο χάρτινο κουπόνι ; Πήρα χτες το βράδυ ένα από πρακτορείο αλλά βλέπω τώρα ότι είναι παλιό.

Παλιά ήξερα ότι οι διαφορές ήταν χαώδεις - τις γράφαμε εδώ μερικές φορές για την πλάκα.
Είναι λίγο πιο κάτω από το στοίχημαν και πολύ περισσότερο κάτω από την 365. Αλλα σε γενικές γραμμές δεν ισχυει η γκανιότα του 15% που είχε πριν απο 3-4 χρονια την έχει ρίξει αρκετά αλλά δεν έχω δώσει βάση να δω τι γκανιότες βγάζει τώρα.
 
Είναι λίγο πιο κάτω από το στοίχημαν και πολύ περισσότερο κάτω από την 365. Αλλα σε γενικές γραμμές δεν ισχυει η γκανιότα του 15% που είχε πριν απο 3-4 χρονια την έχει ρίξει αρκετά αλλά δεν έχω δώσει βάση να δω τι γκανιότες βγάζει τώρα.

bet 365 κοιτάγαμε και ΟΠΑΠ εναλλάξ.
Ο stoiximan δεν είχε τα παιχνίδια που μας ενδιέφεραν, διότι ήταν μετά από μέρες (ίσως τα έχει τα μελλοντικά κάπου αλλά δεν τα έβρισκα). Συγκεκριμένα Ολυμπιακός - ΑΕΚ και Αστέρας - Άρης έψαχνε ο φίλος που θα γινόντουσαν στις 25/4 ενώ είχαμε 21/4.
Βρήκα μία διαφορά σε ακριβές σκορ μόνο, αλλά δεν το έψαξα διεξοδικά.
Επίσης χάρτινο και ΟΠΑΠ συμβαδίζουν ;
 
bet 365 κοιτάγαμε και ΟΠΑΠ εναλλάξ.
Ο stoiximan δεν είχε τα παιχνίδια που μας ενδιέφεραν, διότι ήταν μετά από μέρες (ίσως τα έχει τα μελλοντικά κάπου αλλά δεν τα έβρισκα). Συγκεκριμένα Ολυμπιακός - ΑΕΚ και Αστέρας - Άρης έψαχνε ο φίλος που θα γινόντουσαν στις 25/4 ενώ είχαμε 21/4.
Βρήκα μία διαφορά σε ακριβές σκορ μόνο, αλλά δεν το έψαξα διεξοδικά.
Επίσης χάρτινο και ΟΠΑΠ συμβαδίζουν ;
Ναι ισχύουν αν δεν τις έχουν αλλάξει. Αλλά συνήθως αλλάζουν δεν μένουν όπως τις βλέπεις στο χαρτι. Ξέρεις πλεον το χαρτινο κουπόνι πάει για εξαφάνιση... Νικο μου σου εύχομαι να είσαι παντα καλά και να προσέχεις γιατί είναι δύσκολοι οι καιροί. Θα παίξεις κανα αλογο τωρα που θα ανοίξουν; Τι θα κάνεις; Εγώ έτσι από περιέργια θέλω να δω αν τις ανοιξουν τι τζιρο θα κάνουν.
 
Ναι ισχύουν αν δεν τις έχουν αλλάξει. Αλλά συνήθως αλλάζουν δεν μένουν όπως τις βλέπεις στο χαρτι. Ξέρεις πλεον το χαρτινο κουπόνι πάει για εξαφάνιση... Νικο μου σου εύχομαι να είσαι παντα καλά και να προσέχεις γιατί είναι δύσκολοι οι καιροί. Θα παίξεις κανα αλογο τωρα που θα ανοίξουν; Τι θα κάνεις; Εγώ έτσι από περιέργια θέλω να δω αν τις ανοιξουν τι τζιρο θα κάνουν.

Ναι είναι tempi difficili.
Στον ιππόδρομο δε βλέπω να ανοίγει τίποτα.
Αλλά δεν υπάρχει μιά διάταξη κάπου ότι αν δεν κάνουν Ελληνικές ιπποδρομίες για έξη μήνες καθίστανται έκπτωτοι, ή ήταν ράδιο αρβύλα αυτό ;
Ήδη όμως μπήκαμε στον έκτο μήνα και η δικαιολογία της ανωτέρας βίας δεν υπάρχει. Για το περσινό τρίμηνο λοκντάουν υπήρε ανωτέρα βία αλλά όχι για το φετινό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
Ξέρεις πλεον το χαρτινο κουπόνι πάει για εξαφάνιση...
Μη μου λες τέτοια κάποιοι έχουμε το κουπόνι ανάγκη.

Φαντάσου το σαν τα φυλλάδια στο σούπερ μάρκετ, έχει μέσα όλα και τις προσφορές διαφορετικά πρέπει να πας στο σούπερ μάρκετ και να δεις τι έχει πόσο το έχει έτσι και το Κουπόνι του Οπαπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
Μη μου λες τέτοια κάποιοι έχουμε το κουπόνι ανάγκη.

Φαντάσου το σαν τα φυλλάδια στο σούπερ μάρκετ, έχει μέσα όλα και τις προσφορές διαφορετικά πρέπει να πας στο σούπερ μάρκετ και να δεις τι έχει πόσο το έχει έτσι και το Κουπόνι του Οπαπ

Έχει κι αυτό τη χρησιμότητα του.
Εμένα μου άρεσε το παλιό κουπονιακό site "ο πλανήτης των ομάδων" που είχε όλους τους αγώνες στη σειρά και ένα μικρό σχόλιο από κάτω από τον καθένα. Το σχόλιο αυτό σου έλεγε τα τυπικά που ίσχυαν για τον αγώνα. Είχε και το "συμπέρασμα" που μπορεί να ήταν χαζό, αλλά τα τυπικά στα έλεγε, π.χ. "η γηπεδούχος πάει για Ευρώπη, η φιλοξενούμενη είναι σωσμένη".
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
Ναι είναι tempi difficili.
Στον ιππόδρομο δε βλέπω να ανοίγει τίποτα.
Αλλά δεν υπάρχει μιά διάταξη κάπου ότι αν δεν κάνουν Ελληνικές ιπποδρομίες για έξη μήνες καθίστανται έκπτωτοι, ή ήταν ράδιο αρβύλα αυτό ;
Ήδη όμως μπήκαμε στον έκτο μήνα και η δικαιολογία της ανωτέρας βίας δεν υπάρχει. Για το περσινό τρίμηνο λοκντάουν υπήρε ανωτέρα βία αλλά όχι για το φετινό.

Δεν τα ξέρω έχω σταματησει να ασχολουμαι πια, έχω αποσυρθεί από τις Ελληνικές πολύ πριν κλείσουν. Μονο Αγγλικές παίζω που μου βγάζουν 80-100 μονάδες κέρδος το χρόνο.
 
Δεν τα ξέρω έχω σταματησει να ασχολουμαι πια, έχω αποσυρθεί από τις Ελληνικές πολύ πριν κλείσουν. Μονο Αγγλικές παίζω που μου βγάζουν 80-100 μονάδες κέρδος το χρόνο.

Στη betfair ;
Ο μακαρίτης ο Ευδαίμων έπαιζε betfair.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
στο περασμενο κουπονι 23-26 /04 ΠΑ με ΔΕ
( το pdf , το έντυπο δηλαδη με τις αρχικες τιμες )

ΜΟ 10,70

Πολλα 9,70 και πολλα 11,70

.
.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...