Αποδόσεις επίγειου ΟΠΑΠ

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
101
157
43
Επειδή είμαι άσχετος με την φάση του επίγειου στοιχήματος και έχω να μπω σε πρακτορείο του ΟΠΑΠ από τότε που είχαμε στην τσέπη την ωραία μας δραχμούλα, γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με τις μεταβολές των αποδόσεων στο κουπόνι του ΟΠΑΠ για τα πρακτορεία του; Πως γνωρίζει κάποιος που έχει το κουπόνι στα χέρια του, αν η απόδοση του σημείου που θέλει να παίξει έχει αλλάξει σε σχέση με αυτήν που βρίσκεται στο κουπόνι (και ποια είναι η καινούρια απόδοση);

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
101
157
43
Μόλις είδα ότι στην σελίδα του ΟΠΑΠ για το επίγειο στοίχημα, οι αποδόσεις των αγώνων του κουπονιού ανανεώνονται σε πραγματικό χρόνο, οπότε άκυρο το ερώτημα.

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,063
18,176
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Άσε φίλε για να παίξεις στο πρακτορείο του Οπαπ στοίχημα πλέον θες διδακτορικό αλλιώς τον πούλο. Άσε που αν πεις σε κανέναν πράκτορα να στο συμπληρώσει θα σε κοιτάει και περίεργα:paidi:

Εγώ μπαίνω για να πάρω το πρόγραμμα που τα έχει νοικοκυρεμένα, να ρίξω και κανένα τζόκερ όταν ο Αλ Καπόνε δίνει τζακ ποτ 3-4 εκ ευρώ (δεν βγαίνω με 1-2 εκ ευρώ:paidi:

• Like
Αντιδράσεις: FunBet, nklaps και admin

giannisthegreek

Well-Known Member
17 Νοε 2012
1,779
1,979
113
Πειραιάς
Στον οπαπ εχω proficiency.. τις αποδόσεις τις βλέπεις online όπως το είπες. Το κακό είναι ότι έχω αλλάξει 50 πρακτορεία γιατί δυσανασχετούν να σου συμπληρώσουν δελτίο με ειδικά στοιχήματα. Εμένα με έχουν επικηρυγμενο

• Like
Αντιδράσεις: FunBet

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
101
157
43
Άσε φίλε για να παίξεις στο πρακτορείο του Οπαπ στοίχημα πλέον θες διδακτορικό αλλιώς τον πούλο. Άσε που αν πεις σε κανέναν πράκτορα να στο συμπληρώσει θα σε κοιτάει και περίεργα:paidi:

Εγώ μπαίνω για να πάρω το πρόγραμμα που τα έχει νοικοκυρεμένα, να ρίξω και κανένα τζόκερ όταν ο Αλ Καπόνε δίνει τζακ ποτ 3-4 εκ ευρώ (δεν βγαίνω με 1-2 εκ ευρώ:paidi:

Γι' αυτό όλοι το έχουν γυρίσει στο κίνο, αφού το παίζεις με ένα απλό μεταπτυχιακό!
Πάντως αυτό το πράγμα με τα μούτρα των πρακτόρων είναι θεϊκό.
Βέβαια με την γκανιότα του Οπάπ, η οποία ζωγραφίζεται στο ύφος όσων τρώνε τη μέρα τους μέσα στα πρακτορεία, τι να κάνουν και αυτοί, να γελάνε;
Είναι σαν να έχεις τον άλλο στην ηλεκτρική καρέκλα και είσαι έτοιμος να πατήσεις τον διακόπτη.
Όσο να 'ναι, δεν μπορείς να σκάσεις και χαμόγελο!!

Στον οπαπ εχω proficiency.. τις αποδόσεις τις βλέπεις online όπως το είπες. Το κακό είναι ότι έχω αλλάξει 50 πρακτορεία γιατί δυσανασχετούν να σου συμπληρώσουν δελτίο με ειδικά στοιχήματα. Εμένα με έχουν επικηρυγμενο
Δηλαδή άμα μπεις στο πρακτορείο και παίξεις ένα δελτίο με μεγάλο ποσό (σε εμπορικά πρωταθλήματα που έχει μεγάλα όρια), θα τον χαλάσει τον πράκτορα; Ή εκεί θα του λυθεί το χεράκι και θα σου πει και ευχαριστώ;

giannisthegreek

Well-Known Member
17 Νοε 2012
1,779
1,979
113
Πειραιάς
Δεν παιζω μεγάλα ποσά και γενικά τους καθυστερω πολύ με τα ειδικά με αποτέλεσμα να γκρινιάζουν αυτοί που παίζουν κινο γιατί θέλουν να προλάβουν την κλήρωση. Ο πράκτορας έχει δίκιο να δυσανασχετεί. Το θέμα είναι του οπαπ που ενώ έχει πολλές επιλογές στοιχημάτων δεν είναι λειτουργικό το σύστημα έτσι ώστε ο παίκτης να μπορεί να συμπληρώνει μόνος του το δελτίο

• Like
Αντιδράσεις: A L E X και FunBet

Eidikos

New Member
10 Αυγ 2017
11
7
3
Φανταστειτε τι συναντουσα εγω απο συμπεριφορες πρακτορων και θαμωνων οταν επαιζα ειδικο στοιχημα πονοι αξιολογηςης παικτων!Χαχα σαν πυρινικη φυσικη τους φαινοταν σε ολους και σχολια ρου τυπου ρε φιλε τι πας και παιζεις ?Εισαι με τα καλα σου εδω δεν την παλευουμε με 1χ2 εσυ ψαχνεις τους παικτες?ΧαΧαχα ηταν απολαυση ωρες ωρες..Μονο αν παιζεις κινο με 30 γκανιοτα συν 20 φορο 50 ,και προπο με 60 γκανιοτα συν 20 φορο 80% εισαι μαγκας εκει μεσα..Τα ιδια και χειροτερα στο μπλακτζακ που μου λενε θαμωνες οτι τη βασικη στρατηγικη τη ν βγαλανε τα καζινο για να παραπλανησουν τους παικτες!!!Oχι οτι οι ντηλερς στα ελληνικα καζινο ειναι καλυτεροι αφου μεκοιτανε περιεργα οι ποιο πολλοι οταν νουμπλαρω 10 με ενια και 11 με 8-9 ,η σπλιταρω τα 2-3 με 7 κτλ..Οταν τους εξηγω οτι ειναι σωστα και παιζω βασικη στρατηγικη απο τα 21 αυτοι χαχανιζουν αφου σχεδον κανεις τους δεν ξερει bs...

apofasistikos

New Member
13 Φεβ 2020
8
4
3
Επειδή είμαι άσχετος με την φάση του επίγειου στοιχήματος και έχω να μπω σε πρακτορείο του ΟΠΑΠ από τότε που είχαμε στην τσέπη την ωραία μας δραχμούλα,
παρομοίως
και μου έκανε εντύπωση όλη η κουβέντα γι αυτό το έψαξα λίγο
εδώ εξηγεί μερικές επιλογές

φαίνεται κουραστικό αλλά από την άλλη έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι θα πάρεις ότι κερδίσεις

• Like
Αντιδράσεις: FunBet

Προγνωστικά

• 15:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Όσναμπρικ - Άουε
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Πάντερμπορν
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Μετς - Λυών
    Novasports 4HD
    • Μπρέσια - Νάπολι
    Novasports 24 HD
    • Ντέρμπι - Φούλαμ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπέτις - Μαγιόρκα
  • 19:00:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Ελλάδα - Βουλγαρία
  • 20:00:00
    Novasports 3HD
    • Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
  • 21:30:00
    Novasports 2HD
    • Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπαρτσελόνα
  • 21:30:00
    Novasports 5HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές
  • 22:00:00
    Novasports 3HD
    • Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Αύριο 22-02-2020
  • 00:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • BetLaden BetLaden:
    καλως τον
  • P Pragias:
    δεν μπορώ να μιλήσω ...γι αυτό γράφω...χαχαχαχα
  • P Pragias:
    ούτε τα μπασκετ δεν έχω δει ακόμα
  • P Pragias:
    χαλάλι η μάσα 3/3
    +1
  • P Pragias:
    και ας μην τα είδα
  • BetLaden BetLaden:
    πότε θα κανεις κανενα live στο Μπασκετ?
  • BetLaden BetLaden:
    Σαρωνεις φιλε...
  • P Pragias:
    δεν ξέρω είναι λίγο δύσκολο γιατί αλλάζει γρήγορα το λαιν και η απόδοση
  • P Pragias:
    μόνο σε ταίμ αουτ και τέλος περιόδου μπορείς
  • P Pragias:
    αλλιώς πατάς και συνεχώς αλλάζει
  • P Pragias:
    το κανονίζουμε όμως
  • BetLaden BetLaden:
    δικιο εχεις... καλά θα δουμε σε κανενα να κανουμε ενα δοκιμαστικο...
  • P Pragias:
    ναι το κανονίζουμε
    +1
  • P Pragias:
    ώρε σάρωσα και 4αδα παίκτες
  • BetLaden BetLaden:
    ε τι λεμε ρε φιλε...
  • P Pragias:
    κάτσε το ανεβαζω
  • BetLaden BetLaden:
    τέλοοοος...
  • P Pragias:
    κάτσε να δω πρώτα πως γίνεται...χαχααχαχα
  • BetLaden BetLaden:
    μια χαρά πήγε σημερα το live! Μπράβο σε όλα τα παιδια (y)
    +1
  • miskin miskin:
    καλό βραδυ κύριοι! καλή συνέχεια!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Καλο βραδυ και ευχαριστουμε πολυ!
  • P PANATHA:
    Καλό βραδυ σε όλο τον κόσμο...πλην Αλαφούζου...εύχομαι να έχει φάει πολύ και να πίνει σόδες όλη νυχτα!
    P PANATHA: Καλό βραδυ σε όλο τον κόσμο...πλην Αλαφούζου...εύχομαι να έχει φάει πολύ και να πίνει σόδες όλη...