Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

new_gre

New Member
19 Φεβ 2018
5
0
0
Καλησπερα σε ολους,

Ψαχνοντας να λυσω την απορια μου (προς το παρον δεν εχω απαντηση απο την εταιρεια μιας και δεν εχει απαντησει απο χτες στο email μου) σας τη παρουσιαζω πιο πολυ να δω εμπειρα ατομα τι γνωμη εχουν για το περιστατικο μου και αν εχει τυχει κατι αντιστοιχο σε καποιον.

Επαιξα χτες 2 ματς να σκοραρουν και οι δυο ομαδες στο α ημιχρονο και το πρωτο ματς το επιασα ευκολα. Ξεκιναει λοιπον το δευτερο γινεται το 0-1 και θελω ενα γκολ απο τη γηπεδουχο. Πως τυγχανει να ειμαι ονλαιν στην εταιρεια (συνηθως δεν ειμαι) και βλεπω ξαφνικα 1-1 και επιλογη cash out με ολοκληρο το ποσο για εξαργυρωση. Το παταω τα χρηματα πιστωνονται και μεσα σε ενα λεπτο βλεπω οτι το γκολ ακυρωνεται και φυσικα το ημιχρονο ληγει 0-1.Τα χρηματα εξακολουθουν να ειναι μεσα.

Μεχρι εδω καλα. Και ερωτω....ειχε δικαιωμα να μου τραβηξει με τη ληξη του αγωνα τα λεφτα η εταιρεια πισω? Η μηπως τιθεται υπο αμφιβολια το πλαισιο του cash out?

Θα εξηγησω αργοτερα τι εννοω...
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Καλησπερα σε ολους,

Ψαχνοντας να λυσω την απορια μου (προς το παρον δεν εχω απαντηση απο την εταιρεια μιας και δεν εχει απαντησει απο χτες στο email μου) σας τη παρουσιαζω πιο πολυ να δω εμπειρα ατομα τι γνωμη εχουν για το περιστατικο μου και αν εχει τυχει κατι αντιστοιχο σε καποιον.

Επαιξα χτες 2 ματς να σκοραρουν και οι δυο ομαδες στο α ημιχρονο και το πρωτο ματς το επιασα ευκολα. Ξεκιναει λοιπον το δευτερο γινεται το 0-1 και θελω ενα γκολ απο τη γηπεδουχο. Πως τυγχανει να ειμαι ονλαιν στην εταιρεια (συνηθως δεν ειμαι) και βλεπω ξαφνικα 1-1 και επιλογη cash out με ολοκληρο το ποσο για εξαργυρωση. Το παταω τα χρηματα πιστωνονται και μεσα σε ενα λεπτο βλεπω οτι το γκολ ακυρωνεται και φυσικα το ημιχρονο ληγει 0-1.Τα χρηματα εξακολουθουν να ειναι μεσα.

Μεχρι εδω καλα. Και ερωτω....ειχε δικαιωμα να μου τραβηξει με τη ληξη του αγωνα τα λεφτα η εταιρεια πισω? Η μηπως τιθεται υπο αμφιβολια το πλαισιο του cash out?

Θα εξηγησω αργοτερα τι εννοω...

στα εχει παρει ηδη
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Τι εννοεις με αυτο?

Εκτος αν ρωτας, οποτε η απαντηση ειναι οτι το το μετα τη ληξη του ματς.
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Φυσικα και εχει δικαιωμα να στα τραβηξει και καλα θα κανει. Δε νομιζω οτι τιθεται αμφιβολια περι αυτου. Αν δεν στα εχει τραβηξει ακομα προφανως θα ναι απο δικη της παραλειψη.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: kriapa
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Τωρα ειδα την απαντηση σου οτι στα τραβηξε μετα τη ληξη. Η αποψη σου ειναι οτι επρεπε να στα αφησει μεσα γθα στοιχημα το οποιο χαθηκε?

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Το νομισμα εχει δυο οψεις κατα εμενα. Απο αποψη αποτελεσματος καλα εκανε και δεν το πληρωθηκα.
Απο τη στιγμη ομως που μου δινεις cash out το ποσο και το επιλεγω και το κλεινω και πιστωνοναι το ποσο, μετα περιμενεις την ακυρωση του γκολ και αναιρεις το ιδιο σου το cash out?

Ειναι σαν να παραδεχεσαι οτι το cash out σου εχει θεμα και εγω ανακαλυψα το bug.
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Το νομισμα εχει δυο οψεις κατα εμενα. Απο αποψη αποτελεσματος καλα εκανε και δεν το πληρωθηκα.
Απο τη στιγμη ομως που μου δινεις cash out το ποσο και το επιλεγω και το κλεινω και πιστωνοναι το ποσο, μετα περιμενεις την ακυρωση του γκολ και αναιρεις το ιδιο σου το cash out?

Ειναι σαν να παραδεχεσαι οτι το cash out σου εχει θεμα και εγω ανακαλυψα το bug.

και να μην σου εδινε cash out παλι θα στα εβαζε κατευθειαν αφου δεν χρειαζεται να τελειωσει το ημιχρονο.
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Το γνωριζω αυτο. Αλλα δεν εγινε ετσι. Με το γκολ δεν πιστωθηκε αυτοματα απλα εμφανισε επιλογη για κλεισιμο το οποιο ετυχε να αποδεχτω. Μετα ομως ειναι σαν να λες οτι το cash out σου ειναι μια μπουρδα μιας και εμφανιζεται υπερβολικα γρηγορα και δεν περιμενεις την κατοχυρωση του επισημα. Να σημειωσω οτι στη συγκεκριμενη ακυρωση δεν ετυχε να σφυριξει ο διαιτητης....υπηρξε καθυστερηση αρκετων δευτερολεπτων μιας και εγινε χρηση του var. Ουσιαστικα η αποδοχη της επιλογης που εμφανιζεις στο χρηστη και τη δεχεται την αναιρεις επειδη εγινε μουφια???
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Το γνωριζω αυτο. Αλλα δεν εγινε ετσι. Με το γκολ δεν πιστωθηκε αυτοματα απλα εμφανισε επιλογη για κλεισιμο το οποιο ετυχε να αποδεχτω. Μετα ομως ειναι σαν να λες οτι το cash out σου ειναι μια μπουρδα μιας και εμφανιζεται υπερβολικα γρηγορα και δεν περιμενεις την κατοχυρωση του επισημα. Να σημειωσω οτι στη συγκεκριμενη ακυρωση δεν ετυχε να σφυριξει ο διαιτητης....υπηρξε καθυστερηση αρκετων δευτερολεπτων μιας και εγινε χρηση του var. Ουσιαστικα η αποδοχη της επιλογης που εμφανιζεις στο χρηστη και τη δεχεται την αναιρεις επειδη εγινε μουφια???

αυτο
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Το αν το cash out εχει θεμα η bugs η οτιδηποτε αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι το στοιχημα χαθηκε οποτε φυσικα η εταιρια εχει το δικαιωμα να διορθωσει το οποιοδηποτε λαθος της εκ των υστερων. Εμενα μου εχει τυχει κερδισμενο στοιχημα να το διεκπαιρεωσει ως χαμενο προφανως απο λαθος, χωρις φυσικα να κανω καμια ενεργεια μετα απο καποιες ωρες το διορθωσε και περασε τα χρηματα, οπως φανταζομαι το ιδιο μπορει να γινει και με την αντιθετη οδο. Λαθη γινονται, αυτο δε σημαινει οτι θα μπορουσαμε να διεκδικησουμε κατι... Απο κει και περα ειναι θεμα της εταιριας να εντοπισει το "bug" και να βρει τροπο να το διορθωσει.
Αυτο νομιζω ειναι ξεκαθαρο.
Τωρα απο κει και περα και για να δουμε τα πραγματα σφαιρικα, εαν θελεις να επικοινωνησεις και να διεκδικησεις κατι για μενα το μονο που θα μπορουσες να προσπαθησεις ειναι να ζητησεις να ακυρωθει το στοιχημα ωστε να σου επιστρεψει μονο το αρχικο ποσο. Κι αυτο στηριζομενο ισως μονο στο γεγονος οτι απο το "bug" του cashout ουσιαστικα εσυ εχασες την επιλογη να κανεις cash out μετα την ακυρωση του 1-1, εαν εποθυμουσες κατι τετοιο, εφοσον ειχε ηδη διεκπαιρεωσει το στοιχημα.
Βεβαια μεταξυ μας υπαρχουν πολλοι αλλοι τροποι να καλυψεις το στοιχημα σου περα απ την επιλογη cashout που σου προσφερει η εταιρια η οποια δεν ειναι και η πιο συμφερουσα.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Σε αυτο που λες οτι τουλαχιστον να επιστρεψει το στοιχημα ετσι για λογους τιμης που λεμε, εχεις απολυτο δικιο, το σκεφτομουνα και εγω γιατι δεν πονταρα ουτε σεντ απο εκεινα. Αλλα δεν το κανανε. Θα μπορουσα να τα ριξω ολα σε αλλο στοιχημα και μετα να το παιξω ιστορια αλλα δεν το εκανα. Φανταζομαι μετα θα βρισκαν τροπο να μην μου δωσουν τιποτα αν κερδιζα με εκεινα τα λεφτα μιας και θα λεγανε οτι δεν επρεπε να τα παιξω. Εξαλλου δεν σου χαριζει κανεις τιποτα.

Το πιο τραγικο ομως για μενα με την αναιρεση του λαθους του cash out τους ειναι αλλο. Για φανταστειτε να επαιζα για παραδειγμα στο συγκεκριμενο ματς αντι να σκοραρουν οι δυο ομαδες στο ημιχρονο, να εβαζα γκολ ημιχρονου under 2,5. Τι θα γινοταν αν ηταν 0-1 στο 9 λεπτο, στο 20 εμπαινε ενα ακομη γκολ, να μου εβγαζε ενα κλεισιμο οτιναναι και να το αποδεχομουνα και να το επαιρνα με το φοβο οτι εχει ακομα μισο ημιχρονο και μπορει να μπει και 3 γκολ και να το χασω τελειως, και μετα την αποδοχη να εβλεπα οτι ακυρωθηκε το γκολ και παρεμενα στο 1. Εκει τι κανεις???? Δεν εχεις εσυ την επιλογη οπως η εταιρεια να πεις μισο λεπτο να ακυρωσω το cash out γιατι ακυρωθηκε το γκολ....
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Άμα δεν τους έστελνες e-mail πιθανότατα να το είχαν περάσει ντούκου.Εγώ έχω πληρωθεί από μεγάλη εταιρία στοίχημα τριψήφιο στο μπάσκετ χαμένο για ένα πόντο.Παίζω 10-20 στοιχήματα και κερδίζω περίπου τα διπλά μιλάμε για αρκετά λεφτά για εμένα κάνω ανάληψη και τα χρήματα μπήκαν κανονικά.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
99% στα παίρνουν πίσω άμεσα παντως
 
Απάντηση: Απορια σχετικα με θεμα cash out σε εταιρεια

Ρε παιδιά τι συζητάμε, αφού υπάρχουν ειδικοί όροι σε όλες τις εταιρίες σχετικά με το άμα η εταιρία κάνει λάθος. Πρέπει να είσαι και ευχαριστημένος που πήγες να τους παίξεις π**στια και δεν σου έκλεισαν το λογαριασμό ή δεν σου κατέβασαν τα όρια
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...