Απο που εμπνευστηκατε το USERNAME σας?

ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ 7 ΟΧΙ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΘΥΡΑ 7 (ΜΑΚΡΥΑ)ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΑΝΕΛΛΑΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ 18 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΛΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ 7 ΤΟ ΦΟΡΑΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΠΑΙΚΤΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ ΣΑΡΑΒΑΚΟΣ (ΣΟΡΡΥ ΣΥΓΑΥΡΟΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΗΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΩΛΑ ΜΟΥ)


Εισαι θεος!!!:sign:
 
ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΧΑΡΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ.(ΘΕΟΣ).

ΧΑΡΟΥΛΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ:twis:
επιβεβαιωνω!ο μανος ανηκει στο κλαμπ των μπαγεβιτσικων!!!:cool:

οσο για εμενα, δεν πειραζει μανο!εσυ εχασες που δεν με ειδες νωριτερα!!!:twis::twis::twis:
 
Από ένα βιβλίο που ήταν το αγαπημένο μου πιτσιρικάς. <<Οργισμένος Βαλκάνιος>> ήταν ο τίτλος και ο συγγραφέας του πέθανε πριν από λίγες μέρες (Νικολαΐδης(τα κουρέλια τραγουδάν ακόμα κτλ. για τους γνώστες)). Με τον καιρό μου έφυγε η οργή, αλλά ευτυχώς Βαλκάνιος παρέμεινα.
:eye:
 
Εγώ το πήρα από μία ταινία του Χάρρυ Κλυνν...

...αργότερα εμφανίστηκε και στη σειρά "Της Ελλάδος τα Παιδιά"

Σερ Τζέφρι Ντάγκλασεν :up::up::up:
 
Το δικο μου να δεις φαντασια, που θελει, για να το βρεις.....:eye:
(Το ονομα μου στα Ιταλικα!!! molto sexy!....):twis::twis:
 
Βασικά εμένα μου ήρθε πολύ ξεκάρφωτα! Το ινφομπέτο ήταν το πρώτο φόρουμ που γράφτηκα και ψάχνοντας για όνομα μου ήρθε φλασιά το συγκεκριμένο!

και προσοχή, μετά έμαθα ότι το dupe σημαίνει: απάτω, κοροιδεύω, ξεγελώ!

Τώρα αν είμαι το ΣουπερΚορόιδο ή αν είμαι το ΣούπερΛαμόγιο... ποιος ξέρει??? :hammer:
 
  • Like
Αντιδράσεις: loutsos και kouvasbet
Exo trela me ta taxidaktilourkika... :p

Kai se osa RPG epaiza panta eperna xaraktires magon...


Έλα ρε τρελέ....:up:


Και ψάχνω τόσο καιρό εδω μέσα να βρω έναν άνθρωπο που να ασχολειται με RPG.....:up:

Την επόμενη φορά που θα βρεθούμε έχουμε να πούμε πολλά......:spite:
 
Εμένα το ΣΠΥΡΟΣ είναι το πραγματικό μου όνομα και το 7, ένας απο τους λόγους που το επελεξε και ο ΜΑΝ7. Εξαιτίας του Μητσαρα του Σαραβάκου. Μαλιστα οταν ημουν μικρότερος του εμοιαζα πολυ και οπου και να πήγαινα με φωναζαν ΣΑΡΑΒΑΚΟ. Χαζο ακουγεται αλλα ειναι γεγονος:eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7
Το 1989 φοιτητής στο ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ τότε, σε μια περίοδο φοιτητικών εκλογών δημιουργήσαμε το "ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ CLUB" και "κατεβήκαμε" στις εκλογές.
Στο club μπορούσες να γίνεις μέλος εάν ήσουν από 6ο εξάμηνο και πάνω.
Οπως καταλαβαίνετε στο club συμμετείχε όλη οι αφρόκρεμα.
Ο χαιρετισμός μας ήταν "γεια σου Βετεράνε" .
 
phobos
Οταν το 1986 αν θυμαμαι καλα ειχα παρει το πρωτο μου IBM PC COMBATIBLE 8088 COMPUTER ειχα την εμμονη να γινω ενας μεγαλος hacker, εκεινη την θρυλικη εποχη του PIXEL σε ενα αρθρο ειχα διαβασει για εναν μεγαλο hacker εκεινης της εποχης τον ελεγαν phobeus.
οταν αργοτερα μπηκε το ιντερνετ στην ζωη μας τοτε θεωρησα πως το ονομα που θα με συνοδευει για παντα στη διαδυκτιακη ζωη μου θα ειναι το phobos
ειτε παιζω on line game ειτε ειμαι γραμμενος σε forum ειτε σε chat room ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ PHOBOS:surprise::surprise::surprise:
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...