Ας γράψω και εγώ ένα θέμα σε αυτή την κατηγορία.

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,094
956
113
Μία φίλη έκανε την Παρασκευή μέσω paysafe μία κατάθεση στον αγαπητό stoiximan. Η ιστοσελίδα της paysafe παρόλο που δείχνει πως τα λεφτά πήγανε στον stoiximan, η στοιχηματική δεν αναγνωρίζει την id συναλλαγής και έτσι η φίλη βρίσκεται ανάμεσα στην paysafe και στον stoiximan και περιμένει να δει πότε το τεράστιο ποσό των 25 ευρώ θα πιστωθεί στον λογαριασμό της.
Θέλω να πιστεύω πως δεν θα ταλαιπωρηθεί πολύ η φίλη γιατί αυτό θα έχει ως συνέπεια να ταλαιπωρηθώ εγώ επειδή δεν είναι Ελληνίδα και δεν μπορεί να γράψει Ελληνικά και έτσι κάθομαι και κάνω τον μεταφραστή για να βρούμε μία λύση.
Αυτά για οτιδήποτε νεότερο θα επανέλθω.

Υ.Γ Δεν κατηγορώ καμία εταιρία από τις δύο απλώς περιμένω να δω το αποτέλεσμα και σας το αναφέρω μη τυχόν συμβεί και σε εσάς καμιά φορά!

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Προγνωστικά

• 19:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Βαλένθια - Οσασούνα
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος Αθηνών
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λίβερπουλ - Μπέρνλι
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Κορνέγια - Μπαρτσελόνα
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Βιτόρια Γκιμαράες - Νασιονάλ
  • 19:00:00
    Novasports 3HD
    • Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Αναντολού Εφές
  • 21:00:00
    Novasports 1HD
    • Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Χίμκι
  • 21:05:00
    Novasports 2HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:45:00
    Novasports 3HD
    • Αρμάνι Μιλάνο - Μπάγερν Μονάχου
  • 21:45:00
    Novasports 5HD
    • Βιλερμπάν - Βαλένθια
  • Αύριο 22-01-2021
  • 02:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 05:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γιούτα Τζαζ - Νιου Όρλεανς Πέλικανς
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 18:35
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    0-0 stο ημιχρονο
  • Αδιάβροχος Αδιάβροχος:
    το κλείνω στη μιση μοναδα
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Νικητής του διαγωνισμού της 17ης αγωνιστικής της superleague ο stauros
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden είπε :
    Νικητής του διαγωνισμού της 17ης αγωνιστικής της superleague ο stauros
    Νομίζω πως οι 33 βαθμοί που συγκέντρωσε πως οι περισσότεροι από κάθε αγωνιστική φέτος.....
  • BetLaden BetLaden:
    Ναι έτσι νομίζω... ρεκόρ. Επιασε 4 ακριβη σκορ νομίζω
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Κάντε ένα τσεκ στην βαθμολογία της 8ης αγωνιστικής...
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Μόλις έφτασε ο Μεσούτ Οζίλ στην Κωνσταντινούπολη, ε ρε και να μην είχαν καραντίνα, της π@τάνας θα γινόταν την νύχτα μέρα θα κάνανε χιλιάδες οπαδοί
  • BetLaden BetLaden:
    Οκ @PANATHA περάσαμε τους βαθμούς και περιμείνουμε τον τελευταιο αγώνα για να ολοκληρωθεί η 8η αγωνιστική
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Σημερα θα ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός για την 19η αγωνιστική της Euroleague με τον αγώνα Ρεαλ - Ερυθρός Αστέρας
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Αυριο θα ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός για την 10η αγωνιστική της Euroleague με τον αγώνα Βιλερμπάν - Ολυμπιακός
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Νικητής του διαγωνισμού για την 19η αγωνιστική της Euroleague είναι ο Eric Castel
    +1
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "PreVein IFC#17: A ΟΜΙΛΟΣ: 22η αγωνιστική" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • PANATHA PANATHA:
    Καλησπερα στην παρέα.... άλλαξε κάτι στον πίνακα με τα προγνωστικά ή εμένα μου βγάζει λιγότερα στοιχεία?
  • BetLaden BetLaden:
    καλημερα, ναι άλλαξε και δείχνει τα ματς και τους tipsters που τα δινουν. Τα υπόλοιπα μέσα στο κείμενο...
    +1
  • K Koulos87:
    Καλημέρα. Είναι καλύτερα έτσι πλέον νομίζω, καθότι αναγκάζεις τον άλλον να πατήσει κλίκ και όχι απλά να το δεί[email protected]
    +2
  • Ertzan Ertzan:
    Στο 90 φεύγα η ΑΟΞΑΡΑ κάνει το 1-0 έλα μωρή ομαδάρα :beers1: :beers1: :beers1: :beers1: :beers1:
  • S Siomos1:
    Καλησπέρα σας
    , έξανα ένα bet στο anytime Scorer Μπογιό της Σεντ Τρούιτεντ στο 3.10 της Interwetten. Παίζει τώρα στις 17:30.
    +2
  • S Siomos1:
    Ο Μπογιό μέχρι πριν λίγες ημέρες αγωνιζόταν στην Κορτράικ. Ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα στατιστικά του σκοραρίσματός του όταν η πρώην ομάδα του αγωνιζόταν στην έδρα της. Στις 3 σεζόν που αγωνίστηκε με την φανέλα της Κορτράικ πέτυχε 24 τέρματα εκ των οποίων τα 18 ήταν εντός έδρας (δηλαδή στο γήπεδο που θα αγωνιστεί απόψε). Ετσι, σε 31 συνολικά παιχνίδια σ' αυτό το γήπεδο ως βασικός βρήκε 18 φορές δίχτυα.
    +2
  • PANATHA PANATHA:
    20 χρόνια Infobeto..... πότε έχουμε γενέθλια?
  • BetLaden Forum Bot:
    Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "20 χρόνια infobeto! Χρόνια μας πολλά!" στο Ανακοινώσεις - Υποστήριξη.
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden είπε :
    καλημερα, ναι άλλαξε και δείχνει τα ματς και τους tipsters που τα δινουν. Τα υπόλοιπα μέσα στο κείμενο...
    έξυπνο και σωστο.....απλά πρέπει να προσέχουμε όλοι να διατυπώνουμε στο τέλος σωστά και ξεκάθαρα τι ακριβώς σημείο έχουμε προτείνει
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    έξυπνο και σωστο.....απλά πρέπει να προσέχουμε όλοι να διατυπώνουμε στο τέλος σωστά και ξεκάθαρα τι ακριβώς σημείο έχουμε προτείνει

"Διπλό γιατί είμαι Φενέρμπαχτσε" ποιο ξεκάθαρη διατύπωση δεν υπάρχει :p :paidi:
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "PreVein IFC#17: ΚΟΥΠΟΝΙ: 23η αγωνιστική 23-24/1/2021" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • cosmicsports Forum Bot:
    Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Μία παρατήρηση για τους μπουκ" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
    cosmicsports Forum Bot: Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Μία παρατήρηση για τους μπουκ" στο...