Ας δούμε το στοίχημα σάν μακροχρόνια επένδυση.

antartis

Well-Known Member
5 Μαι 2003
1,193
93
48
51
ΑΘΗΝΑ-ΝΙΚΑΙΑ
Ανοίγω αυτό το θέμα για να προσπαθήσω να ανοίξω νέους ορίζοντες σκέψης και μελέτης των ποδοσφαιρικών αγώνων,με στόχο να δούμε κάπως αλλιώς το στοίχημα,απο διαφορετικό πρίσμα ίσως.
Να ξεκαθαρίσω ότι όποιος αναζητά άμεσα κέρδη που να βασίζονται στήν πρόβλεψη μάλλον δεν θα τον καλύψει αυτός ο στοχασμός,κάποιον όμως που θέλει να δεί το στοίχημα ως μακροχρόνια επένδυση και να έχει στο μέλλον κέρδη θα το λατρέψει.
Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή.

Όλοι όσοι ασχολούμαστε με το ποδόσφαιρο και κατ'επέκταση με το στοίχημα θα έχουμε παρατηρήσει οτι πλέον η πρόβλεψη ήταν αλλά και έχει γίνει πολύ δύσκολη.
Μήπως δεν έχουμε δοκιμάσει τα πάντα;;;
-Φόρμες
-Εντός-Εκτός
-Γκόλ
-Προϊστορίες
-X goals
Τελικά όσο καλοί και να είμαστε πάντα στο τέλος κάτι θα μας στραβώσει το δελτίο,κι αν πάμε ενα ταμείο το μήνα δεν λέει κάτι.
Η συγκεκριμένη τακτική που θα σας παρουσιάσω δεν θέλει πρόβλεψη απο εμάς,αφήνουμε τις εταιρείες να βγάλουν αποδόσεις,βλέπουμε πόσες φορές έχει επαληθευτεί ενα σημείο,και βλέπουμε αναλογικά σε βάθος χρόνου τι μας αποφέρει το καθένα και αν είναι κερδοφόρο.

Προσοχή παίζουμε πάντα μονά τα μάτς

ΑΣΣΟΣ.png


Σημερινό κουπόνι.
Ξεχώρισα τα πιό πάνω διπλά,(προσοχή δεν είναι πρόβλεψη) οι παραπάνω επιλογές είναι τι μας συμφέρει να παίξουμε για να έχουμε κέρδος μακροχρόνια.
Μές το μαύρο πλαίσιο είναι οι φορές που έχει έρθει το κάθε σημείο π.χ στόν κωδικό 670 έχουν έρθει 18 άσσοι 16 ισσοπαλίες 23 διπλά.
Στο διπλανό σταχτί πλαίσιο είναι το σύνολο των μάτς (18+15+23=57),στό μπλέ πλαίσιο είναι η κλάση των ποσοστών για να μπάινουν σε μια σειρά τα πράγματα,και δεξιά το χρωματισμένο πινακάκι μας δείχνει ότι: αν παίζαμε π.χ στόν κωδικό 670 και τις 57 φορές άσσο σήμερα στο ταμείο μας θα είχαμε (2,25Χ18=40,5 επιστροφή) αν αυτά τα αφαιρέσουμε απο τα 57 ευρώ που θα είχαμε ποντάρει (υπολογίζω 1 ευρώ το ποντάρισμα) θα είχαμε "ζημιά" -16,50, -7,40 αν είχαμε παίξει παρόμοια μάτς στήν ισσοπαλία,και 13,15!!! κέρδος αν είχαμε ποντάρει σε συγκεκριμένα ποσοστά στο διπλό.


Το σημερινό πινακάκι για τις συμφέρουσες ισσοπαλίες.

ΧΙ.png



Και οι σημερινοί άσσοι μας.

Στιγμιότυπο οθόνης (436).png


Μάτς που δεν τα ακουμπάς με το παραπάνω αφήγημα λόγω χασούρας και στα τρία σημεία (από το σημερινό κουπόνι)

Στιγμιότυπο οθόνης (439).png


Άσσοι με οριακό κέρδος και μια ισσοπαλία...

Στιγμιότυπο οθόνης (441).png


Ισσοπαλίες και ένας άσσος με οριακό κέρδος...

Στιγμιότυπο οθόνης (443).png



Διπλά με οριακό κέρδος...

Στιγμιότυπο οθόνης (445).png



Ανακεφαλαίωση;

-ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΑ
-ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ-ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΕΡΔΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΑ.
-ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΡΑΜΕ ΚΕΡΔΗ Η ΖΗΜΙΕΣ.


Κλείνοντας θα ήθελα να σας παρακαλέσω να προσπαθήσετε να μπείτε στό νόημα του συλλογισμού μου.
Για τυχόν απορίες η ενστάσεις που θα προκύψουν εδω είμαστε να τα λέμε...
Καλό μεσημέρι και καλή μελέτη!!! ;)

Αύριο θα αναρτήσω πινακάκι με το τι ψάρια πιάσαμε στις βασικές προτάσεις.
 
Αυτοι ειναι οι κωδικοι του ΟΠΑΠ σωστα?Αν στις υπολοιπες δεκαδες εταιριες οι αντιστοιχοι κωδικοι βγαζουν αλλες προβλεψεις?
 
Αυτοι ειναι οι κωδικοι του ΟΠΑΠ σωστα?Αν στις υπολοιπες δεκαδες εταιριες οι αντιστοιχοι κωδικοι βγαζουν αλλες προβλεψεις?
Αν κατάλαβα καλά κατανόησες οτι παίζουμε βάση κωδικών,δεν παίζουμε βάση κωδικών,αλλά βάση τι μας έχουν δώσει τα αντίστοιχα σέτ αποδόσεων,αν κάνω λάθος εγώ,εξηγησέ μου τι εννοείς.
Π.χ στόν κωδικό 670 και σε αυτό το σετάρισμα 2,25-3,1-3,05 καταχωρώ τα αποτελέσματα που μας έχουν δώσει,δεν θα έβγαζα ποτέ ποσοστά βάση επαναλήψεων κωδικών,το θεωρώ πολύ αφελές και ερασιτεχνικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν υπάρχει παρά ένας μόνο τρόπος να κερδίζεις στο στοίχημα, τα value bets.
Προϋπόθεση είναι να τα εντοπίζεις.
Ότι πρέπει να τα παίζεις όλα μονά δεν είναι απόλυτο, διότι οπωσδήποτε δύο value bet είναι καλύτερα από ένα.

Παράδειγμα με μεθαυριανούς αγώνες:
Σου δίνω την ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό με 5.00 και τον Ολυμπιακό με τον Βόλο επίσης με 5.00.
Στην πραγματικότητα η ΑΕΚ είναι 2 και κάτι, ο Ολυμπιακός είναι 1.20 και κάτι αλλά εγώ επειδή είμαι άσχετος μπουκ στα δίνω 5 και 5.
Η πιθανότητα της ΑΕΚ είναι πες 35% και του Ολυμπιακού 80% (κάπου εκεί είναι).
Τι μέσο κέρδος έχει η ΑΕΚ ; Έχει 0.35 x 5.00 - 1 = + 0.75
Τι μέσο κέρδος έχει ο Ολυμπιακός ; Έχει 0.80 x 5.00 - 1 = + 3.00
Τι μέσο κέρδος έχει η δυάδα ; Έχει (0.35 x 0.80) x 5.00 x 5.00 - 1 = + 6.00 !
Άρα ;
Βέβαια η πιθανότητα της δυάδας είναι μικρότερη ( = 0.35 x 0.80 = 28% ) ενώ στα μονά η πιθανότητα να
πιάσεις τουλάχιστον ένα με καθαρό κέρδος τουλάχιστον 3.00 είναι 87% ( = 0.35 x 0.80 + 0.35 x 0.20 + 0.80 x 0.65 ).
Αλλά και το 28% καλό είναι για μέσο κέρδος 6.00 ! Μακροπρόθεσμα συμφέρει.

Για πιό πάνω από δυάδα τείνω να συμφωνήσω ότι δεν συνίσταται. Οι πιθανότητες μικραίνουν.
Θεωρητικά -με value bets θετικού μέσου κέρδους πάντα- πρέπει να παίζεις ... απειράδα, αλλά δεν πάει βέβαια.
Μέχρι δυάδες έχω τη γνώμη.

Αλλά όλα αυτά ισχύουν με την προϋπόθεση ότι όντως έχουμε value bets και έδωσα δύο φοβερά extreme περιπτώσεις για να καταλάβετε.

Το θέμα είναι ο εντοπισμός των value bet όμως.
Εκεί είναι η επιστήμη.
Δεν υπάρχει κάτι άλλο στο στοίχημα.


Σε άλλου είδους παιχνίδα πρόβλεψης μπορεί να ισχύουν και άλλα.
Στο ΠΡΟΠΟ π.χ. λόγω ανισοκατανομής των μεριδίων παίζαμε το σύστημα "παραγάδι" του Frank George αρχικά (*) σε διάφορες συσκευασίες, χωρίς να ψάχνουμε value bets. Αυτό κάπως απέδιδε.
Αλλά στο προκαθορισμένο δεν ισχύουν τέτοια πράγματα - ότι απόδοση έχει προκαθοριστεί αυτό παίρνεις.

(*) https://www.amazon.com/Football-Pools-Commodore-Honywill-George/dp/0003830691
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν είναι εύκολο όμως να εντοπίζει κανείς τα value bets.
Τι σημαίνει "εντοπίζω τα value bets" βασικά ;
Σημαίνει ότι αν πω "κερδίζει η Γιουβέντους" και κερδίσει η Γιουβέντους το εντόπισα ; Ή ότι αν δεν δεν κερδίσει είμαι άσχετος ;
Όχι.
Έχει νόημα να δώσεις ένα αριθμό Ν αρκετά μεγάλο από "value bets", από αυτά να περνάει το 40% βάσει αποδόσεων μπουκ και να περάσει τελικά το 60%.
Τότε μπορείς να πεις τον εαυτό σου "betting advisor".

Πόσοι τα καταφέρνουν ; Ελάχιστοι έως υπερελάχιστοι.
Θυμάμαι από τα early 90s μιά ιστορία με το ΠΡΟΠΟ.
Ήμουνα συνεργάτης του "ΠΡΟΠΟΡΑΜΑ Σπορ".
Κάθε εβδομάδα μας έδιναν διάφοροι συστήματα για το δελτίο των 13 αγώνων και τα δημοσιεύαμε.
Αυτοί ήταν δημοσιογράφοι, πράκτορες, παλιοί ποδοσφαιριστές κλπ.
Κάναμε λοιπόν ένα διαγωνισμό "mastermind" να δούμε ποιός είναι καλύτερος.
Στο τέλος βρέθηκε ένας Πειραιώτης πράκτορας ο οποίος επί μονίμου βάσεως τους πέρναγε όλους τους άλλους.
Δεν ήταν πολύ γνωστός μας αυτός και τώρα δεν θυμάμαι καν πως τον έλεγαν.
Ένας πολύ φίλος μας βγήκε τελευταίος. Ο εκδότης μου λέει "μα τι κάνεις ; έβγαλες τον δικό μας τελευταίο ;".
Του λέω εγώ "είναι πιό πολύ φίλος δικός μου απ' ότι είναι δικός σου αλλά βγήκε τελευταίος, τι να κάνουμε ;".
Εν πάσει περιπτώσει το μόνο που μπορούσαμε να βγάλουμε από μία τέτοια έρευνα ήταν να βρούμε τον
mastermind tipster ανάμεσα σε αυτούς που δημοσίευαν και τα καταφέραμε, βρήκαμε έναν.
Η ιστορία είναι ότι λίγο μετά από αυτό ο ΟΠΑΠ αποφάσισε να κάνει το ΠΡΟΠΟ 14άρι, ήταν παικτικά απλησίαστο πλέον και εγώ τουλάχιστον δεν ασχολήθηκα άλλο.

Τώρα κάτι παρόμοιο στο στοίχημα με δυσκολεύει.
Γιατί ενώ τότε οι 50-60 test subject ουσιαστικά καλούντο να απαντήσουν στο ίδιο ερώτημα, ήτοι τα προγνωστικά των δοσμένων δεκατριών αγώνων της εβδομάδος τώρα δυσκολεύομαι να βγάλω άκρη. Διότι άλλος μου λέει παίξε Περού, άλλος μου λέει παίξε Ισλανδία, άλλος μου λέει παίξε Μαυριτανία !
Πως θα μπορούσαμε να βγάλουμε μία μέθοδο για να κάνουμε το calibration και μεταξύ ποιών ;
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: theo_kromm_pro και A L E X
Ο κερκερεος δεν εννοεί κωδικούς προφανώς, αλλά σετ αποδόσεων.

Τώρα, οι αποδόσεις δεν είναι τπτ άλλο από πιθανότητες.
Εάν υποθέσουμε ότι οι αποδόσεις που βγάζει ο μπουκ είναι σωστές τότε η επαλήθευση τους σε βάθος χρόνου θα είναι η αναμενόμενη, αλλά εσένα θα σε έχει ροκανίσει η γκανιοτα.

Οποτε καταλήγουμε σε αυτό που λέει ο cosmicsports, ότι ο μόνος τρόπος να κερδίσεις μακροχρόνια είναι τα βαλιου μπετ.
 
Και αυτό που παρουσίασα θεωρητικό είναι,και αυτό με το value θεωρητικό είναι,για να μην πω μύθος.
Εκτός κι αν νομίζει κάποιος οτι μπορεί να υπολογίσει καλύτερα τις πιθανότητες απο τις εταιρείες,θα το κάνεις μία θα το κάνεις δύο; τρίτη δεν θα έχει. Δεν θέλω να ακυρώσω κάτι,αλλά δυστυχώς ολα θεωρητικά είναι,γιατί αν δεν ήταν δεν θα δουλεύαμε θα ζούσαμε απο το στοίχημα.
Ιδέες λέμε και ο καθείς αποφασίζει.
 
Και αυτό που παρουσίασα θεωρητικό είναι,και αυτό με το value θεωρητικό είναι,για να μην πω μύθος.
Εκτός κι αν νομίζει κάποιος οτι μπορεί να υπολογίσει καλύτερα τις πιθανότητες απο τις εταιρείες,θα το κάνεις μία θα το κάνεις δύο; τρίτη δεν θα έχει. Δεν θέλω να ακυρώσω κάτι,αλλά δυστυχώς ολα θεωρητικά είναι,γιατί αν δεν ήταν δεν θα δουλεύαμε θα ζούσαμε απο το στοίχημα.
Ιδέες λέμε και ο καθείς αποφασίζει.

Όλοι ξέρουμε πολλούς νικητές από κ@@@φαρδία και επίσης ξέρουμε τους Κροάτες, άλλες σπείρες που είναι βέβαια νικητές κι αυτοί. Αλλά mastermind δύσκολο έως απίθανο να ξέρουμε.
Άρα πέστο κι έτσι, μύθος, αν δεν τα καταφέρνουμε.
Άρα και το στοίχημα είναι συνολικά μύθος. Πρέπει να πάμε στην εξοχή να καλλιεργούμε χόρτα.
 
Φυσικά μας φταίει και η φορολαγνεία που επικρατεί στη χώρα μας - το καθεστώς είναι καθεστώς Κιμ.
Μόνο τις επιδοτήσεις έχουν όλοι στο μυαλό τους.
Θα πω ένα μύθο:
Είσαστε ο Κόκκαλης και αποφασίζετε να ανοίξετε μαγαζιά "τακούνι εξπρές" σε κάθε σταθμό του μετρό.
Περνάει ένας χρόνος, έρχεται ο οικονομικός σας σύμβουλος ο Νικολακόπουλος ας πούμε και σας λέει "αφεντικό αυτά τα τακούνι εξπρές δεν βγάζουνε μία - ο δήμαρχος έφτιαξε όλα τα πεζοδρόμια και δεν σπάει κανένα τακούνι".
Τι θα κάνετε ;
Θα τα κλείσετε προφανώς.
Ο σοσιαλισμός όμως λέει αλλοιώς: Θα μείνουν ανοιχτά και θα τα επιδοτούμε μέχρι τον άλλο αιώνα.
 
Μπορούμε να αφήσουμε το παιδί να συνεχίσει αυτό που ξεκίνησε και να μην του γ@μ@με το νήμα με ό,τι αρλούμπα μας κατεβαίνει στο κεφάλι???
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: antartis και PANATHA
Αν κατάλαβα καλά κατανόησες οτι παίζουμε βάση κωδικών,δεν παίζουμε βάση κωδικών,αλλά βάση τι μας έχουν δώσει τα αντίστοιχα σέτ αποδόσεων,αν κάνω λάθος εγώ,εξηγησέ μου τι εννοείς.
Π.χ στόν κωδικό 670 και σε αυτό το σετάρισμα 2,25-3,1-3,05 καταχωρώ τα αποτελέσματα που μας έχουν δώσει,δεν θα έβγαζα ποτέ ποσοστά βάση επαναλήψεων κωδικών,το θεωρώ πολύ αφελές και ερασιτεχνικό.
οκ, οι αποδοσεις ειναι συγκεκριμενης εταιρειας?η Μ.Ο στοιχηματικων εταρειων?Αν το δευτερο, ποσων?
 
Καλησπερα αγαπητε antarti το συστημα που παρουσιαζεις το δοκιμασα κι εγω παλιοτερα ομως τα στατιστικα που ειχα δεν ηταν απο ολους τους αγωνες ανεξαρτητως χωρας και κατηγοριας αλλα απο καθε χωρα και κατηγορια μια πενταετια πισω.

Αποδιδει ομως το % κερδος που μου εδωσε πισω ηταν τις ταξεως του 5% πρακτικα σε μια σεζον με bankroll 1000Ε πηρα πισω 1050Ε με αρκετα πανω κατω...αν πειθαρχισεις θα σου αποδωσει απλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο μια τετοια αποδοση,
 
  • Like
Αντιδράσεις: theo_kromm_pro και antartis
Δεν υπάρχει συστηματικό λάθος στις αποδόσεις καμιάς εταιρείας για να το εκμεταλλευθεί κανείς.
 
Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Είχα την διάθεση να παρουσιάσω κάτι,για να το κουβεντιάσουμε,βλέπω με μεγάλη απογοήτευση όμως,οτι ενώ όλα αλλάζουν στις ζωές μας,μερικά πράγματα σε αυτόν τόν τόσο αξιόλογο χώρο παραμένουν σταθερές αξίες.
Δεν θέλω να πώ κάτι παραπάνω,νομίζω τα είπε όλα ο φίλος "zorian" σε δύο αράδες,εμένα με κάλυψε 100%
Όσον αφορά την απορία σου Κερκυρέε,ναι είναι από συγκεκριμένη εταιρεία,αν και θα μπορούσα να επιλέξω πολλές,σου παραθέτω μια φωτογραφία με 2 τυχαίες για ενα σημερινό μάτς.


Feyenoord VS FC Shakhtar Donetsk

BET 365

Στιγμιότυπο οθόνης (447).png


WILLIAM HILL

Στιγμιότυπο οθόνης (448).png



Θα κλείσω με μια φράση από τον σοφό Σόλωνα

"Γηράσκω δ' ἀεὶ πολλὰ διδασκόμενος"
 
Για πες μας δυό - τρεις αγώνες από τα σημερινά Europa / Conference βάσει bet365 για να μην ψάχνω ΟΠΑΠ και επίσης γιατί να τους παίξουμε.
Αν ψάχνεις για "τυχερούς κωδικούς" ή για συστηματικά λάθη των μπουκ στο εύρος του φάσματος των αποδόσεων 1-X-2, αυτά δεν υπάρχουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theo_kromm_pro
Δεν θα συμφωνησω με το σκεπτικο του "μονος τροπος το value bet"! (βασικα δεν θα το εβαζα ουτε στους 10 τροπους που μπορουν να αποφερουν ενα κερδος) θελω να κατσω να γραψω ενα ολοκληρο αρθρο για το... Γιατι... Πρεπει καποια στιγμη. Με μια λεξη ειμαι υπερμαχος του... Value thoughts...!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: antartis
Τι εννοείς "τρόπους", εάν κατάλαβα καλά διάφορες στρατηγικές;
Εάν όχι μπορείς να πεις δύο λόγια πάνω σε αυτό;

Αλλά και πάλι, εάν αποδίδουν μακροχρόνια, μπετ με αξία είναι δηλαδή βαλιου μπετ!
 
Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Είχα την διάθεση να παρουσιάσω κάτι,για να το κουβεντιάσουμε,βλέπω με μεγάλη απογοήτευση όμως,οτι ενώ όλα αλλάζουν στις ζωές μας,μερικά πράγματα σε αυτόν τόν τόσο αξιόλογο χώρο παραμένουν σταθερές αξίες.
Δεν θέλω να πώ κάτι παραπάνω,νομίζω τα είπε όλα ο φίλος "zorian" σε δύο αράδες,εμένα με κάλυψε 100%
Όσον αφορά την απορία σου Κερκυρέε,ναι είναι από συγκεκριμένη εταιρεία,αν και θα μπορούσα να επιλέξω πολλές,σου παραθέτω μια φωτογραφία με 2 τυχαίες για ενα σημερινό μάτς.


Feyenoord VS FC Shakhtar Donetsk

BET 365

Προβολή συνημμένου 38292

WILLIAM HILL

Προβολή συνημμένου 38293


Θα κλείσω με μια φράση από τον σοφό Σόλωνα

"Γηράσκω δ' ἀεὶ πολλὰ διδασκόμενος"
Αν στην εταρεια που αντλεις τα στατιστικα, σε 1000 αγωνες η αποδοση 2.10 βγαινει 50% και σε μια αλλη στους ιδιους 1000 αγωνες η αποδοση 2,10 βγαινει 45% τι συμπερασμα μπορουμε να βγαλουμε?
 
Αν στην εταρεια που αντλεις τα στατιστικα, σε 1000 αγωνες η αποδοση 2.10 βγαινει 50% και σε μια αλλη στους ιδιους 1000 αγωνες η αποδοση 2,10 βγαινει 45% τι συμπερασμα μπορουμε να βγαλουμε?

ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ.png


Όταν αφορά πρόβλεψη δεν στηρίζομε ποτέ σε μια εταιρεία αλλά σε πολλές από το σάιτ που αντλώ τα στατιστικά όπως χαρακτηριστικά λές.
Αυτό το νήμα που άνοιξα βέβαια δεν αφορά πρόβλεψη,όπως θα διάβασες πιο πάνω,απλά επένδυση με βάση κάποιους παράγοντες που περιλαμβάνει η στρατηγική με καλές πιθανότητες να έχεις μακροχρόνιο κέρδος εάν δεν ξεφύγεις απο στο στόχο σου.
Για πρόβλεψη χρησιμοποιώ αυτό που βλέπεις παραπάνω,εχω δημιουργήσει στο excel ενα δικό μου κατά κάποιο τρόπο αλγόριθμο με κάποια δεδομένα (όχι τυχαία) και βγάζω σημείο.
Π.χ το παραπάνω μάτς μου το παρουσιάζει ως ενα καλό διπλό. (όπου αρνητικό πηλίκο=πιθανότητα επικράτησης του σημείου) θα βάλω και μερικά ακόμα σημεία με τις σχετικές φωτογραφίες στις προβλέψεις για να τα τσεκάρει όποιος θέλει και τον ενδιαφέρει.
 

Συνημμένα

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ.png
    ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ.png
    142.9 KB · Προβολές : 54

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...