Ασύμμετρα bets

Έχει Παρτιζάν - Νάπρεντακ για πρωτάθλημα Σερβίας. 51 δίνει το διπλό στη Νόβιμπετ, 12,00 δίνει το Χ, 5.00 το αμφίσκορο (το οποίο τιμήθηκε). Απίστευτες αποδόσεις
Καλησπέρα.

Ωραίο μπέτ άσχετα αν δεν βγήκε. Η απόδοση ήταν ασυνήθιστα υψηλή σε σχέση με αυτό που δίνουν συνήθως οι εταιρίες.

Το γκολ γκολ σε τιμες αουτσάιντερ ήταν πάντοτε το αγαπημένο μου στοίχημα.

Πριν από λίγα χρόνια οι εταιρείες έδιναν, με αφέλεια θα έλεγα, πολύ υψηλές τιμές g/g.

Έχω παίξει και απόδοση 8.00 έχω παίξει απόδοση 6.00 και νομίζω πέρυσι είχα παίξει μία πολύ υψηλή απόδοση από Ρουμανία .

Γενικά όμως οι εταιρείες έχουν κόψει τα υψηλά g/g. Το σκεπτικό (που είχαν παλαιότερα) ότι το αουτσάιντερ που είναι μπάζο δεν πρόκειται ποτέ να σκοράρει ίσως δεν είναι σωστό και το είδαν αυτό. Για αυτό το λόγο τώρα οι εταιρείες δεν δίνουν καλές τιμές στο αμφίτερμα.
Για αυτό με παραξένεψε η τιμή 5.00



Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και gdouvl1984
Μπάγερν - Βιγιαρεάλ 2 @ 11.50 (pamestoixima,gr) ή 11,00 (bet365) με πρώιμη πληρωμή

1) Μιλάμε για προημιτελικό ΤΣ.Λ.
2) Η Μπάγερν δεν είναι καθόλου καλά, θα βγει να πιέσει και η Βιγιαρεάλ στην κόντρα είδαμε πως σκότωσε τη Γιουβέντους.
3) Ο διαιτητής Βίντσιτς τα τελευταία τρία χρόνια σε 90 ματς σε οποιαδήποτε διοργάνωση, έχει μόνο 25 άσους σε 90 ματς, και ειδικά στο ΤΣ.Λ. έχει 1 σε 14 παιχνίδια!/ Για την ακρίβεια, τα ρεκόρ του είναι 25-33-32 σε όλες τις διοργανωσεις και 1-6-7 στο ΤΣ. Λ. Δεν τον λες και διαιτητή έδρας...

Τροφή για σκέψη!

Το "ξανάκανε" το θαύμα του ο Βίντσιτς.. Και μάλιστα ενάντια σε κοτζάμ Αργεντινή!
 
21/2/2023
Νάσιοναλ Λιγκ

Ρέξαμ - Σκάνθορπ 2 @ 17.00 (Bet365).

Εντάξει τέτοιες αποδόσεις εγώ δεν έχω ξαναδεί στη Νάσιοναλ Λιγκ.

Η Ρέξαμ πράγματι είναι κούκλα θα πάει για άνοδο είναι αήττητη μέσα και τρέχει τρελό σερί, αλλά μιλάμε για 5η Κατηγορία Αγγλίας.
Η άλλη είναι χάλια αλλά εσχάτως έχει κάνει 3 νίκες.
Κανονικά θα πάμε λάιβ εδώ, αλλά αυτό το thread είναι ανεξάρτητο και απλά βάζουμε ακραίες αποδόσεις.

Όποιος τολμηρός θέλει να το πάρει, μπορεί να το πάρει με rescue bet το g/g στο 2.35. Το g/g δεν είναι για τόσο. 7 στα τελευταία 8 ματς της Ρέξαμ ήταν g/g.

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Ουνιρεα Κονσταντσα 2 @ 41.00 (Sportingbet)
Αύριο Β Ρουμανίας

Το βάζουμε για δύο λόγους εκτός από το προφανές ότι είναι ασύμμετρο:

1) οι φιλοξενούμενοι, που είναι βέβαια ασβέστης, πιο μπάζο πεθαίνεις, κέρδισε πριν από δύο αγωνιστικές μία ομάδα που είναι ισόβαθμη με την Ντιναμό Βουκουρεστίου επιβεβαιώνοντας μία απόδοση στο 9.00. Τώρα γιατί δίνεις 41.00 κόντρα σε ισοβαθμίη ομάδα δεν ξέρω.

2) η καλή εταιρια είναι οφσάιντ: Το διπλό το βλέπω κάπου στο 15.00 στον Betsson.

Εννοείται ότι δεν μας αφήνουν να παίξουμε παρά μόνο ...3,74 ευρώ!

Καλύτερα κατά τη γνώμη μου, να λείπει αυτή η επιλογή, παρά να ντροπιάζονται έτσι.

Η καλή εταιρία έχει ξεχάσει και το g/g στο 4.10 όταν σε κάτι άλλες έχει πέσει στο 2,75 ή το παραλείπουν.

Μία μονάδα στα ασύμμετρα λοιπόν το διπλό στο 41.00.


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: ninaki και fairplay
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Ουνιρεα Κονσταντσα 2 @ 41.00 (Sportingbet)
Αύριο Β Ρουμανίας

Το βάζουμε για δύο λόγους εκτός από το προφανές ότι είναι ασύμμετρο:

1) οι φιλοξενούμενοι, που είναι βέβαια ασβέστης, πιο μπάζο πεθαίνεις, κέρδισε πριν από δύο αγωνιστικές μία ομάδα που είναι ισόβαθμη με την Ντιναμό Βουκουρεστίου επιβεβαιώνοντας μία απόδοση στο 9.00. Τώρα γιατί δίνεις 41.00 κόντρα σε ισοβαθμίη ομάδα δεν ξέρω.

2) η καλή εταιρια είναι οφσάιντ: Το διπλό το βλέπω κάπου στο 15.00 στον Betsson.

Εννοείται ότι δεν μας αφήνουν να παίξουμε παρά μόνο ...3,74 ευρώ!

Καλύτερα κατά τη γνώμη μου, να λείπει αυτή η επιλογή, παρά να ντροπιάζονται έτσι.

Η καλή εταιρία έχει ξεχάσει και το g/g στο 4.10 όταν σε κάτι άλλες έχει πέσει στο 2,75 ή το παραλείπουν.

Μία μονάδα στα ασύμμετρα λοιπόν το διπλό στο 41.00.


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Ουνιρεα Κονσταντσα 2 @ 41.00 (Sportingbet)
Αποτέλεσμα 6-0 LOST


Παμε για ένα ακόμα 41.00 από σημερινό Κύπελλο Αγγλίας


Μπράιτον - Γκριμσμπι 2 @ 41.00 (Bet365)*

Τα πράγματα εδω είναι ξακάθαρα για το φαβορί.
Ωστόσο η Γκριμσμπι είναι μία ομάδα που απέκλεισε φέτος αρκετες ομάδες υψηλότερης κατηγορίας από την ίδια (
Πλίμουθ, Κέιμπριτζ, Μπέρτον Αλμπιον, Λούτον και την Σαουθαμπτον την οποία Σαουθαμπτον της Πρέμιρ Λιγκ την θυμόμαστε πολύ καλά στο ματς με την μικρούλα μας Γκριμσμπι).

Εδω τωρα με την Μπράιτον ήταν μια χαρά το διπλό στο 19.00, αλλά εδώ τώρα στο 41,00 μιλάμε για ένα μπετ που έρχεται γάντι στο θρεντ μας αυτό, τα Ασύμμετρα, που μετράει μετά από 29 bet μόλις 2 νίκες και έλλειμα 11.25 Μονάδων.

Αυτό είναι το 30ο μας μπετ.

Πάμε μικρούλα Γκριμσμπι. Φτιάξε μας τη μέρα!

*Ισχύει η Πρώιμη Διάγνωση
 
  • Like
  • Love
Αντιδράσεις: ninaki και fairplay
Τώρα εδώ τι έγινε?
Bet που ανήκει 1000% στο svec μας το πήρε ο nklaps και μας το έβαλε στα ασσυμετρα :unsure:.
Δηλαδή καλοπιανουμε εμείς τη γκόμενα κι αυτός μας την πήρε να μας την πηδήξει :ROFLMAO: .

Τέλος πάντων ...κάτι σκέφτηκα ....πονηρό .... υποχθόνιο ...το αφήνουμε εδώ ... Αν χάσει κάνουμε την πάπια και του χαρίζουμε την ήττα ....Αν κερδίσει βάζω τον συνήγορο της παρέας τον αρχίζει στις αγωγές για πνευματικά δικαιώματα κλπ κλπ και του παίρνουμε τις 41,00 μονάδες στο svec ....:)


Θα μου πεις τώρα. ..
Βγαίνουν ρε αδερφέ τέτοια μπετ?
Έλα μου ντέ !
Θα δείξει ....
:priest::priest::priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel και nklaps
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Ουνιρεα Κονσταντσα 2 @ 41.00 (Sportingbet)
Αποτέλεσμα 6-0 LOST


Παμε για ένα ακόμα 41.00 από σημερινό Κύπελλο Αγγλίας

Μπράιτον - Γκριμσμπι 2 @ 41.00 (Bet365)*

Τα πράγματα εδω είναι ξακάθαρα για το φαβορί.
Ωστόσο η Γκριμσμπι είναι μία ομάδα που απέκλεισε φέτος αρκετες ομάδες υψηλότερης κατηγορίας από την ίδια (
Πλίμουθ, Κέιμπριτζ, Μπέρτον Αλμπιον, Λούτον και την Σαουθαμπτον την οποία Σαουθαμπτον της Πρέμιρ Λιγκ την θυμόμαστε πολύ καλά στο ματς με την μικρούλα μας Γκριμσμπι).

Εδω τωρα με την Μπράιτον ήταν μια χαρά το διπλό στο 19.00, αλλά εδώ τώρα στο 41,00 μιλάμε για ένα μπετ που έρχεται γάντι στο θρεντ μας αυτό, τα Ασύμμετρα, που μετράει μετά από 29 bet μόλις 2 νίκες και έλλειμα 11.25 Μονάδων.

Αυτό είναι το 30ο μας μπετ.

Πάμε μικρούλα Γκριμσμπι. Φτιάξε μας τη μέρα!

*Ισχύει η Πρώιμη Διάγνωση
5 - 0 τελικό

LOST.

Ένας τον κουβά κι ένας το χερούλι :D!
 
Ντιναμό Βουκουρεστίου - Ουνιρεα Κονσταντσα 2 @ 41.00 (Sportingbet)
Αύριο Β Ρουμανίας

Το βάζουμε για δύο λόγους εκτός από το προφανές ότι είναι ασύμμετρο:

1) οι φιλοξενούμενοι, που είναι βέβαια ασβέστης, πιο μπάζο πεθαίνεις, κέρδισε πριν από δύο αγωνιστικές μία ομάδα που είναι ισόβαθμη με την Ντιναμό Βουκουρεστίου επιβεβαιώνοντας μία απόδοση στο 9.00. Τώρα γιατί δίνεις 41.00 κόντρα σε ισοβαθμίη ομάδα δεν ξέρω.

2) η καλή εταιρια είναι οφσάιντ: Το διπλό το βλέπω κάπου στο 15.00 στον Betsson.

Εννοείται ότι δεν μας αφήνουν να παίξουμε παρά μόνο ...3,74 ευρώ!

Καλύτερα κατά τη γνώμη μου, να λείπει αυτή η επιλογή, παρά να ντροπιάζονται έτσι.

Η καλή εταιρία έχει ξεχάσει και το g/g στο 4.10 όταν σε κάτι άλλες έχει πέσει στο 2,75 ή το παραλείπουν.

Μία μονάδα στα ασύμμετρα λοιπόν το διπλό στο 41.00.


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δώρο από την Εταιρία Sportingbet στα Ασύμμετρα bet.

Δεν έχω λόγια!

Τέτοιο σκουπίδι.
91c84a754ee2c362336399f2ff6aae2e.jpg
91e046c072dec237d9b81eec285b9974.jpg


Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Λογικό το βρίσκω μάλιστα έπρεπε να σου είχαν κλείσει και τον λογαριασμό οι εταιρίες έχουν αλλεργία με τους επαγγελματίες ανέκαθεν καλή ώρα όπως εγώ με την novibet κάποια βράδια που πίνω κάθομαι και την σκέφτομαι μάλιστα βάζω και την Χαρούλα Αλεξίου το "Όλα σε Θυμίζουν" ααααχ αχ :smk1:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps και fairplay
Η ξεφτύλα.
Της ξεφτύλας.
Την ξεφτύλα.
Ω Κακόμοιρε παίχτη ....!!!

Δηλαδή εδώ μιλάμε για κανονικά γομάρια ... συμμορίτες κανονικοί και νόμιμοι κιολας ...

Το παράνομο που έκανε ο παίχτης εδώ ειναι ότι έβαλε pregame για πλάκα 3€ σε μια απόδοση που την είχε αποφασίσει η σκουπιδοεταιρεία .
Η εταιρεία έχει δικαίωμα να βάζει ότι αποδόσεις θέλει αλλά απαγορεύεται να βάλει ο παίχτης 3€ σε όποια θέλει... Μάαααλιστα!!!

Και όλα αυτά για ένα ψευτομπετ που χάθηκε κιόλας ...δλδ εδώ τώρα γελάει και το ποικιλοχρωμο αμνοερίφια παρόλο που ξέρει ότι την Κυριακή θα είναι πάνω στη σούβλα ...:):)

Δε μπορώ να νευριάσω ...μόνο γέλιο μου βγαίνει .... :ROFLMAO: :ROFLMAO:.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Λογικό το βρίσκω μάλιστα έπρεπε να σου είχαν κλείσει και τον λογαριασμό οι εταιρίες έχουν αλλεργία με τους επαγγελματίες ανέκαθεν καλή ώρα όπως εγώ με την novibet κάποια βράδια που πίνω κάθομαι και την σκέφτομαι μάλιστα βάζω και την Χαρούλα Αλεξίου το "Όλα σε Θυμίζουν" ααααχ αχ :smk1:
3€ ποντάρισμα???
Επαγγελματίας παίκτης???
Και χαμένο μπετ?
Να μην την έβαζαν την αγορά αυτήν.
Τους ανάγκασε κανείς να την βάλουν?

Είπαμε, να υπάρχει ένα όριο στο όριο.
Άμα είναι να μην παίζει κανείς, και να μην πληρώνουν κανένα, έτσι φτιάχνω και εγώ εταιρία.
Λυπάμαι πολύ.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Λογικό το βρίσκω μάλιστα έπρεπε να σου είχαν κλείσει και τον λογαριασμό οι εταιρίες έχουν αλλεργία με τους επαγγελματίες ανέκαθεν καλή ώρα όπως εγώ με την novibet κάποια βράδια που πίνω κάθομαι και την σκέφτομαι μάλιστα βάζω και την Χαρούλα Αλεξίου το "Όλα σε Θυμίζουν" ααααχ αχ :smk1:
Καλά ρε, όταν πίνεις τα βράδια τη novibet σκέφτεσαι?? Ωχωχωχ μάνα μ :drink2:
 
Φαντάζομαι το έβαλες επειδή είχε μια Ρουμάνα γκόμενα από εκεί και λες "Ας επενδύσω στον τόπο σου μάνα μου όπως επένδυσες εσύ σ'εμένα" γιατί τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε :bask:

Έχασες αλλά ξέρουν ότι μια μέρα θα τους τα πάρεις όπως λέει και ο Καρράς "Θα μου κλείσεις το σπίτι μ'εχεις κάνει αλήτη θα μου βάλεις φωτιά γι'αυτό κάτσε καλά" έτσι είπαν και αυτοί και αντίο σας
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Καλά ρε, όταν πίνεις τα βράδια τη novibet σκέφτεσαι?? Ωχωχωχ μάνα μ :drink2:
Ειδικά δε όταν βλέπω κάτι διαφημιστικά "Προσφορά χωρίς κατάθεση" εκεί να δεις μελαγχολία που με πιάνει
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...