ΒΙΝΟ-συστηματα (παρολι)

JPG.jpg

JPG.jpg


Δυστυχως εκανα ενα μοιραιο λαθος στην αντιγραφη απο την βιασυνη μου διοτι ενα ματς αρχιζε στις 1.00 με αποτελεσμα να μπερδευτω με την αντιγραφη των στηλων.
Αποτελεσμα το συστημα να βγαλει 7 νικητριες 5αδες και γω να πληρωθω μονο 4 απο αυτες.
Μεγαλυτερη προσοχη στο εξης.



5,82
 
Οχι μονο δεν ξανασπαω το κεφαλι μου με προβλεψεις αλλα θα παιζω χαμηλες αποδοσεις πανω σε 3 τελικα συστηματα με στοχο να βγω θετικος.
Γνωριζω οτι γινεται το στησιμο της αρκουδας αλλα αυτα ειναι τα μονα συστηματα που μπορουν να με βγαλουν θετικο χωρις καν να ασχολουμαι με διαβασμα.
Δεν θα ξαναπεσω στην παγιδα της μελετης.
Για μενα αξια εχει μονο το συστημα να ειναι αξια ισομοιρασμενο ωστε να με κραταει σε ασχημες μερες αλλα να με εκτοξευει στις καλες.

JPG.jpg



3,05
 
To 1-1 σωστα σημεια ανα γκρουπ σημαινει οτι ολες οι τελικες στηλες περιεχουν μονο 1 σημειο απο καθε γκρουπ για να γινει 3αδα.
Ο ορος ειναι εντυπωσιακος καθως κανει τρομερη οικονομια στηλων και εφοσον επαληθευθει ειναι πανισχυρος.


JPG.jpg



4,70
 
Δεν μπορω να καταλαβω ποιο το πλεονεκτημα αυτων των συστηματων σε σχεση με τα μονα αποδεκτα.
 
Πρεπει να τα δοκιμασεις με ισοδυναμο πονταρισμα για να καταλαβεις.
Ειμαστε σε μερες που το πιο επικινδυνο πονταρισμα ειναι το μονο αποδεκτο.
Εδω το πλεονεκτημα ειναι οτι εχουμε πολυ πιο λιγες στηλες απο τα κλασσικα συστηματα, εχουμε ευρος λαθων πολυ καλο, αλλα και πολυ καλο ευρος στηλης σε σχεση με τις τελικες στηλες.​
 
JPG.jpg


Αυτο ειναι ενα απο τα πιο ομορφα αλλα και δυνατα συστηματα για μενα.
Παιζει για 6αδες, εχει ανοικτους ορους, ειναι φανταστικα φθηνο στην τσεπη, και περιεχει ισχυρα σημεια (κοκκινοι αγωνες).
Εαν πιασουμε τους κοκκινους αγωνες και χασουμε ολους τους αλλους εχουμε 100% 6αδα.
Το συστημα χανει μονο εαν πιασουμε 0-1 κοκκινους αγωνες.
Απο κει και περα ειναι παραγωγισιμο.
Δηλαδη οσο περισσοτερα ματς πιανεις τοσο μεγαλυτερο ποσοστο επιτυχιας εχεις και φυσικα περισσοτερες κερδοφορες στηλες.


1,50
 
Νομιζω εχω βρει τα συστηματα που ταιριαζουν πιο πολυ στο παιχνιδι μου.
Οταν η ημερα εχει λιγα ματς τοτε θα χρησιμοποιω το παρακατω συστημα.

9-3-9.png

Απο τις 84 στηλες που ειναι σε 9 αγωνες οι 3αδες εμεις παιζουμε μονο τις 9 απο αυτες.
Τρομερα οικονομικο και φυσικα μπορουμε να βαλουμε και ισχυρο πολλαπλασιαστη για μεγαλυτερα κερδη.
Μπορει να παιχθει και με 6 στηλες αφαιρωντας τις τελευταιες 3 στηλες απο την αναπτυξη.

Το δευτερο συστημα εχει υπεροχο ευρος στηλης καθως παιζει για 6αδες και ειναι παμφθηνο στην τσεπη για 18 αγωνες.

18-6-16.png


Επισης εχει καλο ανοιγμα και αλληλοκαλυπτωμενους ορους και με ενα συστηματακι καθαρισες αφου καλυπτει πολλους αγωνες απο ολη την ημερα και μας κανει να μην παιζουμε συνεχως.
Εαν βρεθει σε καλη μερα με σωστες προβλεψεις ειναι στην κυριολεξια φονικο ακομη και με 10 λεπτα την στηλη.

Και κλεινω με το πιο εντυπωσιακο που μαζι με το προηγουμενο ειναι κορυφες και μπορουν να δωσουν χοντρο χρημα.

25-5-31.png


Εδω εχουμε 25 αγωνες, εχουμε τρελα οικονομικο συστημα για την τσεπη μας, εχουμε υπεροχο ευρος στηλης καθως παιζει για 5αδες, εχουμε πολυ ανοικτους ορους και φυσικα αν πιασουμε τα 5 κοκκινα εχουμε 100% 5αδα με χαμενα ολα τα υπολοιπα σημεια.

Αυτα θα ακολουθω στο εξης διοτι αυτα ταιριαζουν περισσοτερο στο δικο μου παιχνιδι.
 
Δεν μπορω να καταλαβω ποιο το πλεονεκτημα αυτων των συστηματων σε σχεση με τα μονα αποδεκτα.​

Βγαζει τεραστιους συντελεστες κερδους σε καλες μερες αλλα εχει και καλυτερες επιστροφες οταν τα πραγματα δεν πανε καλα.
Για μενα τα μονα αποδεκτα ειναι πεταμενα λεφτα πλεον.
Παιζεις με 33% ακομη και στα γκραν φαβορι.
Για παραδειγμα χθες βραδυ και οχι μονο ειχαμε σφαγειο καθως ολα τα μικρα ποσοστα εσπασαν.
Στα μεσαια και μεγαλα εκτιμηση δεν μπορει να γινει καθως τα αποτελεσματα ειναι καραστημενα μεχρι θανατου.
Και για τον λογο αυτο εγω το γυρισα σε συστηματα πανω σε χαμηλες αποδοσεις κατα βαση.
Διοτι δεν μελεταω καθολου και παρολα αυτα τα συστηματα με κρατανε μεσα στο παιχνιδι καθως ειναι σχεδιασμενα καθαρα επενδυτικα..
Ειναι πολυ φθηνα που ειναι το βασικοτερο, εχουν φανταστικους ορους, αλλα και τελειο ευρος στηλης.
Μπορει να τα ρισκαρει καποιος με οτι σημεια παιζει καθως συμβιβαζονται με πολλους τροπους προγνωσης.
Αλλα κατ`εμε η οικονομια στηλων ειναι το τεραστιο οπλο τους.​
 
Ειναι αντιφατικο να λες οτι οτι παιζεις με 33% και στα φαβορι και να πιστευεις οτι με οποιοδηποτε μαγικο συστημα θα εχεις κερδος,εκει διαφωνω.
 
Λεω οτι το ποσοστο νικης που ανηκει πλεον στα φαβορι ασχετως αποδοσης ειναι 33% ετσι οπως εχει καταντησε το πραγμα με το ποδοσφαιρο με τα καραστημενα παιχνιδια..
Στα συστηματα μου κατα βαση παιζω απο ενα φαβορι σε καθε πρωταθλημα.
Τα συστηματα για μενα ειναι οντως μαγικα και το βλεπω καθε μερα που τα παιζω.
Απο κει και περα δεν μου πεφτει λογος.
Ο καθενας κανει οτι θελει.
Εγω θεωρω οτι ειναι αστερια και για τον λογο αυτο τα προτεινω.​
 
Τα συστηματα αυτα δεν θα τα ελεγα παικτικα αλλα επενδυτικα.
Ειναι φτιαγμενα με τετοια τακτικη που σιγουρα σε μακροχρονιο διαστημα και χωρις μελετη με σταθερο πονταρισμα δινουν κερδος.​
 
Κοιταξα λιγο τα μαθηματικα για ενα συστημα μεταβλητο με 9 αγωνες και να ζηταμε 3αδες μ.ο αποδοσεων 6 στην τριαδα.

Με 4/9 σωστες προβλεψεις 100% 3αδα.
Με 5/9 σωστες προβλεψεις 4 τριαδες (δεν ειμαι σιγουρος για το ποια ειναι η πιθανοτητα να εχουμε και περισσοτερες)
Με 6/9 σωστες προβλεψεις 7 τριαδες (και εδω το ιδιο).

Αν υποθεσουμε οτι το πονταρισμα ειναι 100 ευρω, οι στηλες ειναι 30 και το πονταρισμα σε καθε τριαδα 3.3
Με 3/9 εχεις 35% για μια κερδισμενη 3αδα.
Με 4/9 εχεις 100% τριαδα αρα 20 € πισω.
Με 5/9 εχεις 80 € επιστροφη
Με 6/9 εχεις επιστροφη 140€.

Αν τα παιζεις μονα με 11 ευρω το καθε ματς στα 3 ματς εχεις επιστροφη 60 € στα 4 ματς 80 και στα 5 ματς 99 επιστροφη.
Στα 6/9 εχεις επιστροφη 118€. Στο συστημα δεν εχεις καμια επιστροφη σε 1/9,2/9 και πολυ πιθανο και στα 3/9 σε αντιθεση με τα μονα αποδεκτα.Στα 4/9 και στα 5/9 εχεις μικροτερη επιστροφη και στα 6/9 εχεις μεγαλυτερο κερδος.Φανταζομαι το κερδος θα ειναι ακομα μεγαλυτερο στα 7/9 για το συστημα αλλα αν πιαναμε 7/9 με μ.ο αποδοσεων 1.80 σε βαθος χρονου δεν θα γραφαμε στο infobeto...
Που κανω λαθος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Ποτε δεν θα επαιζα μεταβλητο 9 αγωνων με 30 στηλες.
Ειναι πανακριβο.
Θα επαιζα ευχαριστως το συστημα που εχω και ειναι 9 αγωνες με 9 στηλες για 3αδες.
Ειναι αυτο που ειχα πει και πιο πανω.
Δεν συμφερουν τα κλασσικα συστηματα των εταιριων αλλα και τα κλασσικα μεταβλητα.
Δεν παιζουμε ΠΡΟ-ΠΟ.
Τα συστηματα που σας εχω βαλει ειναι απιθανα.
 
Το "κλειδι" ειναι το 1-1 σωστα σημεια.
Καταστρεφει τις στηλες του πληρους δινοντας τρομερη οικονομια και συναμα κραταει την επαληθευση για 3αδα σε πολυ υψηλο ποσοστο.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 6HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Άρσεναλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Νταντί - Ρέιντζερς
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Πόρτο - Βιτόρια Γκιμαράες
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Τενερίφη - Τόφας
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μάλαγα - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
    PANATHA PANATHA: Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα...