ΒΙΝΟ-συστηματα (παρολι)

Πες μου ποσες στηλες ειναι οι 5αδες σε 25 αγωνες,...???
Οι 5αδες σε 20 αγωνες ειναι 15504 στηλες.
Καταλαβαινεις γιατι μιλαμε εδω,
Μιλαμε για 100αδες χιλιαδες στηλες και μεις παιζουμε μονο 31 στο παραπανω συστημα.
Και πιο πανω θα δεις νικη με το συστημα αυτο που εδωσε 7 5αδες με 18 στα 25 σωστα.
Εαν φιλε Κερκυραιε μου βρεις τετοια συστημα αλλο εγω θα σου υποκλιθω.
Μην μου φερνεις παραδειγματα και μην κανεις ατοπες πραξεις.
Τα συστηματα ειναι κατοχυρωμενη πατεντα και δεν υπαρχουν πουθενα.
Εγω σας τα εβαλα απο κει και περα παιξτε τα ή παιξτε τα μονα σας.
Θελω να σας δειξω κατι πολυ καλο για στοιχημα Και για τον λογο αυτο εβαλα τα συστηματα στο υποφορουμ των συστηματων.​
 
Τα συστηματα ειναι παραγωγισιμα.
Οσο περισσοτερα σωστα σημεια τοσο περισσοτερες νικητριες.
 
Επισης θεωρεις οτι σε 10 ματς με αποδοση 6 θα πιασεις πανω απο 3 ματς.
Χλωμο το κοβω το πολυ για 1.
Εγω την αποδοση του 6.00 θα την βγαλω με 3 ματς δυαρια.
Εσυ μπορεις να την βγαλεις με αποδοση 6.00 στο μονο αποδεκτο.​
 
Και κατι αλλο.
Μιλησες για μεταβλητο 9 αγωνων σε 30 στηλες.
Εαν εφαρμοσω σε 9 αγωνες τον ορο σε καθε ομιλο 3 αγωνων να εχω 1-1 σωστο σημειο οι στηλες ειναι 27.
Το συστημα ειναι κατα 3 στηλες φθηνοτερο και εκτος αυτου εαν περασει ο ορος εχουμε 100% 3αδα αλλα και παραγωγισιμο συστημα.​
 

Και κατι τελευταιο να κλεισω απο πλευρας μου.
Ο θοδωρης δεν προκειτε να αναρτησει ποτε αρλουμπες.
Ειτε αυτα ειναι συστηματα στοιιχηματος ειτε Φορεξ ή οτιδηποτε αλλο.
Βλεπω τον κουβα που παει συννεφο φετος με τα μονα αποδεκτα.
Οχι μονο εδω αλλα παντου.
Εγω δεν θα τους ξαναταισω.
Υπαρχουν τροποι πολλοι καλυτεροι απο τα μονα.
Και οταντο συμπαν ποδοσφαιρικα στηνετε οι εταιριες θελουν να παιζετε μονα αποδεκτα.
Δεν θα ακολουθησω στον τροπο αυτο του παιχνιδιου.
Εδω το αρθρο αυτο αλλα και η αρχειοθηκη περιεχουν συστηματα εντυπωσιακα σε οικονομια αλλα και επαληθευση.
Δεν θα σταματησω να τα προτεινω γιατι απλα τα εχω δοκιμασει και εχω βγαλει τα συμπερασματα μου.
Ειναι τρομερη πατεντα.​
 

Μην μου φερνεις παραδειγματα και μην κανεις ατοπες πραξεις.
Τα συστηματα ειναι κατοχυρωμενη πατεντα και δεν υπαρχουν πουθενα.
Οταν λεω αποδοση 6 εννοω στην αποδοση της τριαδας με μ.ο αποδοσεων περιπου 1.80.
Γιατι τις χαρακτηριζεις ατοπες πραξεις?
Που εχεις κατοχυρωσει τα συγκεκριμενα συστηματα?Και πως μπορει καποιος να κατοχυρωσει το πληρες συστημα 2-3-4?Θα με ενδιαφερε ωστε να απαγορευσω καποιον να το χρησιμοποιει χωρις το αναλογο αντιτιμο.
 
Τα συστηματα είναι πατέντες και για αυτό ανέφερα τον κατασκευαστη.
Μέσο ορο τριάδας 6 αρα αν παίζεις μόνα χρειαζεσε αποδόσεις με μέσο ορο 6.00.
Πιστεύεις οτι είναι ευκολο.​
 
Δεν καταλαβαινω τι εννοεις.1.8χ1.8χ1.8=5.83. Τι αποδοσεις προτεινεις να παιξει καποιος στο συστημα με τους 9 αγωνες και τις 3αδες? Σε μονα αποδεκτα με 5 στα 9 εχεις επιστροφη της μιζας και ενα μεγαλο μερος της με 3 η 4 σωστες προβλεψεις Στο συστημα τι κανεις με 3,4,5 σωστες προβλεψεις?
 
Δεν ειναι τι προτεινω εγω.
Αλλος μπορει να παιζει ισοπαλιες, αλλος ειδικα στοιχηματα, οτι θελει ο καθενας.
Εγω κυνηγαω στα συστηματα αυτα να παιζω με λιγα χρηματα και να κυνηγαω 6αδες, 5αδες κλπ.
Πχ στο παρακατω με αποδοσεις τις πλακας βγηκε 6αδα με αποδοση 15 φορες τα λεφτα της που εδωσε ολο σχεδον το κεφαλαιο πισω.
Με τα μονα εσυ εδω θα εβγαζες ενα κερδος αλλα εγω κυνηγαω μια καλη μερα που θα μου δωσει πολυ περισσοτερα λεφτα απο τα μονα ενω σε ενα σερι κακο θα με κρατησει μεσα στο παιχνιδι με επιστροφες.
Το παρακατω συστημα παιχθηκε 3.20 ευρω.
Εαν βαλεις αυτο το ποσον με 18 μονα αποδεκτα(τα ματς που επαιξα) βγαινει 0.1777 ανα ματς.
Οι αποδοσεις δεν ξεπερνουν το 1.65 σε ολα τα ματς.
Σε καθε μονο με την ανωτερη αποδοση στου 1.65 λεω εγω βγαζεις καθαρο κερδος 0.1155 λεπτα.
Αρα στα 11 πιασμενα ματς βγαζεις καθαρο κερδος 1.27 ευρω και αν τα πιασεις ολα 2.079 ευρω.
Εγω με μια 6αδα πηρα τα χρηματα μου πισω αλλα για παραδειγμα εαν τα πιασω ολα παιρνω πισω καθαρα 50 ευρω καθαρα.

JPG.jpg



4,50
 
Και μια που το συζητησαμε απο σημερα θα αφησω το συστημα των 3αδων εξω και θα παιξω μονο συστηματα 5αδων και εξαδων​
 
Το "κλειδι" ειναι το 1-1 σωστα σημεια.
Καταστρεφει τις στηλες του πληρους δινοντας τρομερη οικονομια και συναμα κραταει την επαληθευση για 3αδα σε πολυ υψηλο ποσοστο.

Το κλειδί της καταστροφής είναι αυτό και θα σου εξηγήσω γιατί εγώ που ξέρω τι κάνεις. Αν στα 18 ματς που χωρίζεις σε 6 γκρουπ πιάσεις τα 15 αλλά.... τα τρία που χάνεις είναι στο ίδιο γκρουπ τι γίνεται; Χτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο και αρχίζεις τα πως τα έχασα έτσι και τέτοια...

Δεν κάνεις κάτι μαγικό, κόβεις στήλες από το πλήρες, αυτό κάνεις. Το οποίο έχει μειονεκτήματα, το ένα το ανέφερες πιο πάνω (αντιγραφή) χρονοβορα και είδες αν την κάνεις λάθος χάνεις και στήλη κερδισμένη κιόλας ή όλο το δελτίο αν το σημείο που κάνεις λάθος σου πετάξει κερδισμένη στήλη εκτός, το άλλο είναι ο όρος... αν ήξερες ποια είναι τα 3 που θα χάσεις δεν θα τα έπαιζες έτσι δεν είναι; Αρα πάντα εγκυμονεί ο κίνδυνος να πιάσεις μεν 15 αλλά να μην δεις ταμείο λόγω όρου. Το τρίτο και τελευταίο μειονέκτημα θα το ανακαλύψεις μόνο σου αργά ή γρήγορα και θα το δούμε παρέα όταν θα ανεβάσεις το ποστ.

Αυτό που κάνεις είναι καλό για να παίξει κάποιος σε ιππόδρομο παρολι γκανιαν με ζητούμενα άλογα... να πει στα 4 άλογα βάσεις θέλω δύο τουλάχιστον από αυτά όχι στο ποδόσφαιρο....
 
  • Love
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και kerkireos
Δεν θα κατσω να συζηταω ανοησιες φιλε.
Για σενα ας ειναι κλειδι καταστροφης.
Εγω ξερω τι ορους παιζω και τι κοβει το συστημα αλλα και που χανω.
Μαθηματα δεν θελω.
Ηρθες να μου το παιξεις προφεσορας οτι κοβει στηλες.
Εκανες μεγαλη ανακαλυψη φιλε.
Συγχαρητηρια.

 
Σου ξαναλεω και απο το αρθρο αυτο. Γραψτε οτι θελετε. Παιξτε μονα αποδεκτα και πηγαιντε απατοι. Δικο σας θεμα.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...