Β365 προβλημα

swsias7

Member
21 Αυγ 2018
55
46
18
Καλησπέρα,

Εχει κανείς άλλος πρόβλημα όταν πάει να συνδεθεί στην β365?
Ώρα προβλήματος 5/11 22:20

PANATHA

Active Member
14 Φεβ 2019
136
117
43
Περιεργο προσπαθώ να μπω ή και να κάνω join από τρεις διαφορετικές συσκευές και είτε δεν μου αναγνωριζει u/n pass ή στο join μου βγαζει service unavilable....Να περιμενω λυπητερή?
Νομίζω είναι οκ πλέον

• Like
Αντιδράσεις: swsias7

swsias7

Member
21 Αυγ 2018
55
46
18
Ακυρο.Ειναι με τις ώρες του guys.Τώρα ενώ μπήκα με το κιν στο desktop με πετάει. Στο support έχει ουρά 169 άτομα οπότε μαλακία μυρίζομαι.

A L E X

o "ΣΕΡ" του Στοιχήματος
Μέλος του προσωπικού
30 Μαρ 2003
25,928
12,634
113
51
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα την ιδια ωρα και σε μένα .

nikos_8384

Well-Known Member
13 Νοε 2012
535
410
63
Είναι που είναι τραγικές οι 2 τελευταίες "αναβαθμίσεις" τους,εμφανίζουν προβλήματα που καποτε δεν τα συναντουσες ποτε μαζεμενα σε συντομο διαστημα.Πριν 2-3 μερες ειχαν πεσει τελειως για αρκετες ωρες,χτες στο γιουροπα στα παιχνιδια των 10,τα λαιβ feed ειχαν κολλησει με αποτελεσμα να μην εχουν αλλαξει οι αποδοσεις οταν μπηκαν τα πρωτα γκολ για τουλαχιστον 15-20 λεπτα αφου ξεκινησαν καποιοι αγωνες.Οι αλλαγες στο user interface τους κρινονται τραγικες.

15 Νοε 2011
60
4
8
Καλησπερα παιδια, ειπα να γραψω εδω το προβλημα μου με την 365 και να μην ανοιγω αλλο θεμα. Εδω και 9 μερες περιπου περιμενω να μου πιστωσουν ενα ποσο που εκανα αναληψη σε visa debit της εθνικης και ακομα τιποτα. εχει ή ειχε κανεις παρομοιο προβλημα με visa εθνικης?

chri213

Member
4 Απρ 2019
35
14
8
Εγω μια ερωτηση θελω να τους κανω,εδω και 1 βδομαδα μπαινω στο Live chat αλλα περνανε κατι 3ωρα μεχρι να ερθει η σειρα μου για να με εξυπηρετησουν(γελαω), μεχρι που βαριεμαι και το κλεινω.Οπως τωρα για παραδειγμα ειμαι αριθμος 1 στην αναμονη,απο τοτε που ξεκινησαν οι αγωνες του τσου λου.Η ωρα ειναι 12.30

Φανουριος

Well-Known Member
30 Ιολ 2020
37
13
83
ΛΕΜΕΣΟΣ ΚΥΠΡΟΣ
Εγω μια ερωτηση θελω να τους κανω,εδω και 1 βδομαδα μπαινω στο Live chat αλλα περνανε κατι 3ωρα μεχρι να ερθει η σειρα μου για να με εξυπηρετησουν(γελαω), μεχρι που βαριεμαι και το κλεινω.Οπως τωρα για παραδειγμα ειμαι αριθμος 1 στην αναμονη,απο τοτε που ξεκινησαν οι αγωνες του τσου λου.Η ωρα ειναι 12.30
Αν ζητας live chat στα ελληνικα, η κοπελλα πηγε στην Χιο για Χριστουγεννα και την βαλανε σε καραντινα!

• Haha
Αντιδράσεις: magon και chri213

Dorvalino

New Member
19 Αυγ 2013
5
0
1
Καλησπερα παιδια, ειπα να γραψω εδω το προβλημα μου με την 365 και να μην ανοιγω αλλο θεμα. Εδω και 9 μερες περιπου περιμενω να μου πιστωσουν ενα ποσο που εκανα αναληψη σε visa debit της εθνικης και ακομα τιποτα. εχει ή ειχε κανεις παρομοιο προβλημα με visa εθνικης?

Εχω ακριβως το ιδιο θεμα,απο 2/12 περιμενω σε visa debit της Εθικης...Οσο για τη live συνομιλια που λεει ο φιλος πιο κατω,απλα δεν υπαρχει..2 φορες περιμενα απο 3 ωρες και οταν ερχοταν η σειρα μου,απλα δεν ανοιγε η συνομιλια

kex

New Member
12 Δεκ 2019
24
16
3
Μήπως έβγαλε κάνεις άκρη τι ακριβώς γίνεται με τις κάρτες της εθνικής ;

• Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΗΣ13

pipilas

Member
24 Ιον 2014
66
45
18
Και ένας φίλος εδώ που καθόμαστε, περιμένει ανάληψη από 4/12 σε Ντεμπιτ μαστερκαρντ. Εγω από τότε έχω κάνει δυο αναλήψεις σε πιστωτική μαστερκαρντ, χωρίς πρόβλημα και στους συνήθεις χρόνους

kex

New Member
12 Δεκ 2019
24
16
3
Να φανταστώ μιλάς αποκλειστικά για κάρτες εθνικής ;
Από ότι φαίνεται το θέμα είναι της εθνικής με τις χρεωστικές κάρτες.
Μήπως έχει πάρει κανένας τηλέφωνο να ρωτήσει ;

Vasilispug

New Member
10 Δεκ 2020
1
0
1
Τα ίδια ακριβώς κ εγώ με κάρτα mastercard εθνικής περιμένω από 1/12 που εκανα ανάληψη.Επισης το ίδιο κ γνωστος μου με εθνική.Στο τσατ Μ ενημέρωσαν ότι τελευταία υπάρχει αυτή η καθυστέρηση μόνο στις καρτες εθνικης, επικοινωνησα και με την εθνική η οποία μου είπε ότι δεν έχουν κάποιο θέμα αλλά παρόλα αυτά θα το ψάξουν.

kex

New Member
12 Δεκ 2019
24
16
3
Το πρόβλημα είναι της εθνικής και αναμένεται να λυθεί μέχρι την επόμενη εβδομάδα. Τουλάχιστον έτσι ειπαν.

• Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΗΣ13

Dorvalino

New Member
19 Αυγ 2013
5
0
1
Σε επικοινωνια που ειχε σημερα φιλος μου με την Εθνικη,του ειπαν οτι λογω φορτου εργασιας και λογω των πληρωμων για τα Χριστουγεννα οι αναληψεις αυτες ισως φανουν κι απο τη νεα χρονια...Σε στοιχηματικες σελιδες στο facebook,φαινεται οτι το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζει αρκετος κοσμος με αναληψεις απο τελη Νοεμβριου...Και ολες εχουν να κανουν με καρτες της Εθνικης,απ οτι βλεπω στις υπολοιπες τραπεζες δεν υπαρχει ιδιο προβλημα...Καλα ξεμπερδεματα σε ολους

Προγνωστικά

• 14:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αμβούργο
  • 14:15
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Σριούσμπερι
  • 14:30
    ΕΡΤ3
    • ΑΕ Ξάνθης - Δόξα Δράμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ουέσκα - Βιγιαρεάλ
  • 16:00
    Novasports 3HD
    • Ρόμα - Σπέτσια
  • 16:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάιντς - Λειψία
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λεβερκούζεν - Βόλφσμπουργκ
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Αρμίνια Μπίλεφελντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φράιμπουργκ - Στουτγκάρδη
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σουόνσι - Νότιγκχαμ Φόρεστ
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Απόλλων Σμύρνης - Αρης
  • 17:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Σεβίλη - Κάντιθ
  • 18:00
    Novasports 4HD
    • Λανς - Νις
  • 19:00
    Novasports 3HD
    • Μίλαν - Αταλάντα
  • 19:00
    Novasports 5HD
    • Ουντινέζε - Ιντερ
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Σιντ Τρούιντεν - Μουσκρόν
    Novasports 2HD
    • Παναθηναϊκός - ΟΦΗ
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Χέρτα Βερολίνου - Βέρντερ Βρέμης
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπέτις
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Τσέλτεναμ Τάουν - Μάντσεστερ Σίτι
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αϊντχόφεν - Βάαλβαϊκ
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Φιορεντίνα - Κροτόνε
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μονακό - Μαρσέιγ
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Άστον Βίλα - Νιουκάσλ
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Αλαβές - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 14:15:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπεσίκτας - Γαλατάσαραϊ
  • 16:00:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Νίζνι Νόβγκοροντ - Ούνικς Καζάν
  • 16:00:00
    ΕΡΤ Sports 3
    • Κολοσσός - Περιστέρι
  • 16:45:00
    ΕΡΤ3
    • ΠΑΟΚ - Ηρακλής
  • 17:00:00
    ΕΡΤ Sports 1
    • Αρης - Μεσολόγγι
  • 17:00:00
    ΕΡΤ Sports 2
    • Προμηθέας - Λαύριο
  • 19:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάνσας - Οκλαχόμα
  • 20:00:00
    ΕΡΤ Sports 1
    • ΑΕΚ - Ιωνικός
  • 21:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΒΚ Στέιτ Γούλφπακ - Βόρεια Καρολίνα
  • 23:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς - Λούισβιλ
  • Αύριο 24-01-2021
  • 00:00:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Γιούτα Τζαζ - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
  • 02:30:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Μαϊάμι Χιτ
  • 09:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 16:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Διπλό στο στοιχημα μπορεί...αλλά διπλό νίκης απίθανο......οκ αν χάσεις με μονοψήφιο είσαι κομπλέ :p :D!

Επειδή είμαι ΚΥΡΙΟΣ (με κεφαλαία που λένε) αφήνω το παρακάτω :beers1: :beers1: :beers1: :beers1: :beers1: :beers1: :beers1:

• PANATHA PANATHA:
    Αυτό είναι το μεγαλείο του αθλητισμού....να γίνονται και εκπλήξεις....τεράστιες εκπλήξεις....ο μικρός να κερδίζει τον μεγάλο.....
  • Ertzan Ertzan:
    ποια έκπληξη ρε πελάτες μας είναι:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  • nikitas Forum Bot:
    Ο χρήστης nikitas ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διδακτική ήττα (81-79)" στο Για Κόκκινους.
  • PANATHA PANATHA:
    Μπράβο στους αθλητές ( που έλεγε και ο Παυλάρας) στην Γερμανία... έτσι πρέπει να βγαίνουν τα over.....αεράτα , άνετα και γρήγορα
  • BetLaden BetLaden:
    Νικητής υου διαγωνισμού της 21ης αγωνιστικής της Euroleague είναι ο betodimos
    +1
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "PreVein IFC#17: A ΟΜΙΛΟΣ: 23η αγωνιστική" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Προτάσεις για μακροχρόνια στοιχήματα" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Όπως θα έχει δει αποφεύγω να παίζω σημεία....αλλά αυτό το 3.10 της Μίλαν κόντρα στην Αταλάντα δεν είναι τεράστιο?
  • Ertzan Ertzan:
    και εμένα μου κάνει εντύπωση εντάξει Αταλάντα, επιθετικό ποδόσφαιρο κτλπ αλλά οι άλλοι είναι κορυφή
  • PANATHA PANATHA:
    Θεωρώ πως θα κερδίσει η Μίλαν 2-1 / 3-1 με δύο γκολ του Ζλάταν
  • Ertzan Ertzan:
    Για την ώρα "βιάζουν" την Μίλαν
  • PANATHA PANATHA:
    Αγνώριστη....ούτε καν ευκαιρία δεν μπορεί να φτιάξει....
  • PANATHA PANATHA:
    Αν καταφέρουν και φέτος οι ομάδες του Μιλάνου να χάσουν τον τίτλο
    από την Γιουβέντους τότε ας αλλάξουν χώρα και πρωτάθλημα....
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    φαντάσου το ασίστ για το 3ο γκολ το έκανε αμυντικός, σαν σκυλιά τρέχουν οι της Αταλάντα ασταμάτητοι
  • Ertzan Ertzan:
    και εσείς κερδίζετε βλέπω
  • Ertzan Ertzan:
    έρχεστε για Πρωτάθλημα? :p
  • PANATHA PANATHA:
    Φοβάσαι? :p :p
  • Ertzan Ertzan:
    Αν και νωρίς ακόμα κάτι αρχίζω και νιώθω :p
  • PANATHA PANATHA:
    ε το πολύ πολύ στο μεταξύ μας να μην κατέβεις....δεν θα είναι άλλωστε η πρώτη φορά...:twis:
  • T TAZ988:
    Καλησπέρα Παίδες! Γνωριζει κάποιος πότε θα ανοίξει η πλατφόρμα της betsson???
  • T Chat Bot:
    TAZ988 έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • T Chat Bot:
    TAZ988 έχει συνδεθεί με το δωμάτιο.
  • BetLaden BetLaden:
    Καλησπέρα φίλος. Όταν πάρει άδεια θα ανοίξει. Άδειες αργούν λίγο ακόμα όπως φαίνεται λογω αλλαγής διοίκησης της ΕΕΕΠ
    BetLaden BetLaden: Καλησπέρα φίλος. Όταν πάρει άδεια θα ανοίξει. Άδειες αργούν λίγο ακόμα όπως φαίνεται λογω...