ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥΡΕ: Απο την ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ στην ΜΠΑΡΤΣΑ.

THEO-007

Banned
11 Μαι 2002
16,308
3,134
113
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
solarobservation.blogspot.gr
Πεστε την γνωμη σας μαγκες για την πορεια του παικτη απο την ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ μεχρι την ΜΠΑΡΤΣΑ.

Τι πιστευετε για την πορεια του. ΑΞΙΖΕ η ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ και γιατι.
 
αξιζε...και αυτο εκανε μπαμ! ολοι το λεγαμε οταν ειδαμε τα φυσικα (ή τεχνητά) προσοντα του και το ταλέντο του!
Παναξιος και θα γνωρισει μεγαλες επιτυχιες....
 
Να πω και γω την γνωμη μου λοιπον πως την ειδα την δουλεια.

Ειδα λοιπον την τελεια μουφα για ξεπλημα μαυρου χρηματος με την πλατη των μανατζερ.

Για μενα ηταν τελεια σκηνοθετημενη υποθεση η οποια βασιστικε πανω στο ονομα ΤΟΥΡΕ το οποιο ηταν ηδη πασιγνωστο λογω του ΚΟΛΟ ΤΟΥΡΕ της αρσεναλ.

Φευγει απο την μεταλουργκ και παει στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ με την μεταλουργκ να παιρνει ποσοστο απο τα δικαιωματα του, φευγει απο τον ολυμπιακο και παει μονακο με την μεταλουργκ να εχει και παλι ποσοστο απο τα δικαιωματα του, φευγει απο την μονακο με σχεδον μηδαμινη συμμετοχη στο πρωταθλημα λογω τραυματισμων και παει ΜΠΑΡΤΣΑ με 12,5 εκατομυρια ευρω αλλα και παλι ποσοστο απο τα δικαιωματα του να παιρνει η ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ.

Η ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ απο τις τρεις αυτες μετακινησεις πηρε κοντα στα 7.5 εκατομυρια ευρω. Και μην μου πειτε οτι η αποδοση του παικτη στην ΜΟΝΑΚΟ και τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ηταν τετοια ωστε να δικαιολογουνται 12.5 εκατομυρια ευρω που πηρε απο μπαρτσα. Για μενα προκειται για στημενη δουλεια. Και ειμαι πολυ περιεργος να δω εαν και πως θα παιξει φετος εκει. Πιστευω οτι τα λεφτα ειναι μυθικα για τον παικτη και δεν το αξιζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
kata ti gnwmi einai paixtaras alla gia Barce mou fainete kapws
 
Να πω και γω την γνωμη μου λοιπον πως την ειδα την δουλεια.

Ειδα λοιπον την τελεια μουφα για ξεπλημα μαυρου χρηματος με την πλατη των μανατζερ.

Για μενα ηταν τελεια σκηνοθετημενη υποθεση η οποια βασιστικε πανω στο ονομα ΤΟΥΡΕ το οποιο ηταν ηδη πασιγνωστο λογω του ΚΟΛΟ ΤΟΥΡΕ της αρσεναλ.

Φευγει απο την μεταλουργκ και παει στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ με την μεταλουργκ να παιρνει ποσοστο απο τα δικαιωματα του, φευγει απο τον ολυμπιακο και παει μονακο με την μεταλουργκ να εχει και παλι ποσοστο απο τα δικαιωματα του, φευγει απο την μονακο με σχεδον μηδαμινη συμμετοχη στο πρωταθλημα λογω τραυματισμων και παει ΜΠΑΡΤΣΑ με 12,5 εκατομυρια ευρω αλλα και παλι ποσοστο απο τα δικαιωματα του να παιρνει η ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ.

Η ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ απο τις τρεις αυτες μετακινησεις πηρε κοντα στα 7.5 εκατομυρια ευρω. Και μην μου πειτε οτι η αποδοση του παικτη στην ΜΟΝΑΚΟ και τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ηταν τετοια ωστε να δικαιολογουνται 12.5 εκατομυρια ευρω που πηρε απο μπαρτσα. Για μενα προκειται για στημενη δουλεια. Και ειμαι πολυ περιεργος να δω εαν και πως θα παιξει φετος εκει. Πιστευω οτι τα λεφτα ειναι μυθικα για τον παικτη και δεν το αξιζει.

Οπότε είναι πρώτος μάγκας ο Σέλουκ που τον πουλάει κάθε χρόνο! :eye:
 
Οπότε είναι πρώτος μάγκας ο Σέλουκ που τον πουλάει κάθε χρόνο! :eye:


Aκριβως αδερφε. Και ο ΣΕΛΟΥΚ αλλα και η ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ που καρπωθηκε ποσοστο και απο τις τρεις μεταγραφες.

Κονομησανε οι Σοβιετικοι..........:eye:
 
Aκριβως αδερφε. Και ο ΣΕΛΟΥΚ αλλα και η ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ που καρπωθηκε ποσοστο και απο τις τρεις μεταγραφες.

Κονομησανε οι Σοβιετικοι..........:eye:

Des kai thn katagwgh toy Selouk...

Einai apo to Birobidzhan....

Tipota telika den einai tyxaio....Psakse ligo avto to meros kai 8a katalabeis..Apo ekei einai kai o mpampas Abramovich...:eye:
 
Ο Σέλουκ ταλαιπωρεί την Μπαρτσελόνα στην υπόθεση Τουρέ
Νίκος Γιαννόπουλος - Στείλτε e-mail στον συντάκτη
Δημοσίευση : 23/06/2007 16:55 - Τελ. ανανέωση : 23/06/2007 17:00

TOURE_2306_m.jpg

Η Μπαρτσελόνα αρχίζει να νιώθει σιγά-σιγά στο πετσί της τι σημαίνει Ντιμίτρι Σέλουκ. Ουτε λίγο, ούτε πολύ ο διάσημος Ουκρανός μάνατζερ, που τόσο πολύ ταλαιπώρησε τον Ολυμπιακό, βάζει εμπόδια στη μεταγραφή του Γιάγια Τουρέ στην Μπαρτσελόνα. Ο Σέλουκ αξιώνει περισσότερα υλικά ανταλλάγματα για τον αμυντικό μέσο από την Ακτή Ελεφαντοστού, ενώ στην υπόθεση παρεμβαίνει και η Μέταλουργκ Ντόνεσκ που θέλει το 50% των χρημάτων της μεταγραφής. Η Μονακό, τωρινή ομάδα του παίκτη, αρκείται σε στάση αναμονής και προσπαθεί να βρει τρόπους να ξεμπλέξει από τον Σέλουκ.


Oπου παταει το ποδι του γινεται πανικος. Ο γαυρος ηταν ο πιο τυχερος στην ολη ιστορια γιατι εφαγε πρωτος την πατατα αλλα πεταξε εξω τον ΣΕΛΟΥΚ - ΣΟΛΙΝΤ - ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ. Οι αλλοι ακομη το φυσαν και δεν κρυωνει.
 
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=1 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD class=article_main_title vAlign=bottom align=middle height=30>ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥΡΕ</TD></TR><TR><TD class=article_main_subtitle vAlign=top align=middle height=30>"Ευχαριστώ τον Ολυμπιακό"</TD></TR><TR><TD class=article_text><TABLE style="FLOAT: left" width=200><TBODY><TR><TD class=normal>
135626A.jpg
</TD></TR><TR><TD align=middle><TABLE style="BORDER-RIGHT: 1px solid; BORDER-TOP: 1px solid; BORDER-LEFT: 1px solid; BORDER-BOTTOM: 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=2 width=200 frame=border><TBODY><TR bgColor=#eeeeee><TD class=normal><BOX>"Τουρέ όπως… Βιεϊρά!"

</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE>Παίκτης της Μπαρτσελόνα είναι από σήμερα ο Γιάγια Τουρέ και με αφορμή τη μεταγραφή του, ο προ διετίας μέσος του Ολυμπιακού, μίλησε στην «ΕΡΑ Σπορ». Σε ερώτηση για το αν το είχε φανταστεί αυτό, όταν πριν από δύο χρόνια έφευγε από τη Μέταλουργκ Ντόνετσκ για να πάει στην πειραϊκή ομαάδα, απάντησε: «Όχι, δεν το είχα φανταστεί. Σκοπός όμως του ποδοσφαιριστή είναι να δουλεύει και να γίνεται καλύτερος. Αυτό έκανα και εγώ, δούλεψα σκληρά, έγινα καλύτερος και σήμερα είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω στο μεγαλύτερο κλαμπ της Ευρώπης».

Για το αν τον βοήθησε το πέρασμά του από τον Ολυμπιακό, είπε: «Και φυσικά με βοήθησε. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη διαμονή μου στον Ολυμπιακό, ο οποίος είναι ένας μεγάλος σύλλογος με φανταστικούς οπαδούς. Θέλω να ευχαριστήσω τον Ολυμπιακό, γιατί με βοήθησε σημαντικά στο ξεκίνημα της καριέρας μου».

Ο Τουρέ δήλωσε ενημερωμένος (από τον Μπαμπανγκίντα και τον Νε) για το ελληνικό πρωτάθλημα και για την αποχώρηση του Ριβάλντο, ενώ για το ότι θα έχει συμπαίκτες τον Ροναλντίνιο, τον Ετό, τον Ανρί και τον Μέσι, απάντησε: «Αυτό είναι πολύ καλό για εμένα. Θα με βοηθήσει πολύ η συνεργασία με αυτούς τους παίκτες και θα απογειώσει την καριέρα μου. Νοιώθω φανταστικά που θα παίξω μαζί τους, αν αναλογιστεί κανείς την πορεία μου από τη Μεταλουργκ στον Ολυμπιακό, μετά στη Μονακό και από εκεί στην Μπαρτσελονα. Θέλω να κατακτήσω το πρωτάθλημα Ισπανίας με την ομάδα μου φέτος και γιατί όχι και το Τσαμπιονς Λιγκ».

Δηλώσεις έκανε και ο μάνατζέρ του, Ντμίτρι Σέλουκ, ο οποίος είχε πει πριν από δύο χρόνια, ότι κάποια στιγμή ο Τουρέ θα παίξει στην Μπαρτσελόνα. «Όταν τον είδα για πρώτη φορά κατάλαβα ότι πρόκειται για σπουδαίο παίκτη», τόνισε με έμφαση και στη συνέχεια, αναφερόμενος στον Ολυμπιακό, είπε: «Ακόμα και σήμερα χρωστάει στον Γιάγια την τελευταία δόση του συμβολαίου του, 75.000 ευρώ, που αναλογούν σε μισθούς των τριών τελευταίων μηνών».

Στο τέλος πρόσθεσε: «Ο Ολυμπιακός μπορεί να γίνει από τις καλύτερες ομάδες στην Ευρώπη. Έχει καλή διοίκηση, φοβερό κόσμο και χρήματα. Πρέπει όμως να βελτιώσει την διαχείριση των μεταγραφών του. Να μην παίρνει παίκτες μεγάλους σε ηλικία, με μεγάλη αμοιβή και να ξοδεύει άσκοπα τα χρήματα. Αν διορθώσει το μάνατζμέντ του σε αυτόν το τομέα, τότε όλα θα είναι τέλεια. Όλα τα υπόλοιπα τα έχει για να πρωταγωνιστήσει στην Ευρώπη».

</TD></TR></TBODY></TABLE>


Ολα τελικα ηταν παιχνιδι του σελουκ. Καποιοι βγηκαν και τα εχωσαν στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ που εδιωξε τον παικτη τοτε. Για μενα πολυ καλα εκανε και μπραβο του που δεν περασε το χατηρι του βρωμομανατζερ αυτου και μπραβο για ακομη μια φορα που δεν πληρωνει και τον βρωμοΑΦΡΙΚΑΝΟ. .
 
αν ησουν μελος της διοικησης της ομαδας να δεχτω την αποψη σου μιας και εσυ θα κοιταγες την τσεπη σου και τα οικονομικα σκελη....

αλλα ενας φιλαθλος της ομαδας δεν τον ενδιαφερουν ουτε ποσο κανει ενας παικτηες ουτε η οικονομικη συμφωνια ουτε τιποτε.... τον ενδιαφερει να εχει παικταραδες και να τους βλεπει και να τους χαιρεται! απο την στιγμη που εφυγε ο Τουρε... ειναι δεδομενο οτι χασατε ενα παικταρα... και καποιοι στην διοικηση κερδισαν χρηματα.... απορω γιατι χαιρεσαι!!!
 
Xαιρομαι γιατι δεν θελω να βλεπω να παιζουν μανατζερ-λαμογια και παικτες δορυφοροι τους στην πλατη του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και καθε ελληνικης ομαδας οσο καλοι και να ειναι στο γηπεδο. Γιατι στο τελος η ουσια ειναι οτι την πληρωνει ο απλος φιλαθλος που αγαπαει παθολογικα την ομαδα του με μετρα που παιρνει η ομαδα για να καλυψει τρυπες.

Ο παικτης πρωτιστως πρεπει να διαθετει ποδοσφαιρικο ηθος και οταν αναμιγνυεται σε βρωμικα παιχνιδια οπως μειωμενης αποδοσης κτλ που του προτεινει ο μανατζερ του τοτε παυει για μενα να ειναι επαγγελματιας αλλα παιρνει την ταμπελα του λαμογιου. Και αυτος οσο και καλος να ειναι ειναι λαμογιο. Εγω λοιπον τετοιου ειδους λαμογια τα φτυνω καταμουτρα αρη οση αξια και να εχουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Xαιρομαι γιατι δεν θελω να βλεπω να παιζουν μανατζερ-λαμογια και παικτες δορυφοροι τους στην πλατη του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και καθε ελληνικης ομαδας οσο καλοι και να ειναι στο γηπεδο. Γιατι στο τελος η ουσια ειναι οτι την πληρωνει ο απλος φιλαθλος που αγαπαει παθολογικα την ομαδα του με μετρα που παιρνει η ομαδα για να καλυψει τρυπες.

Ο παικτης πρωτιστως πρεπει να διαθετει ποδοσφαιρικο ηθος και οταν αναμιγνυεται σε βρωμικα παιχνιδια οπως μειωμενης αποδοσης κτλ που του προτεινει ο μανατζερ του τοτε παυει για μενα να ειναι επαγγελματιας αλλα παιρνει την ταμπελα του λαμογιου. Και αυτος οσο και καλος να ειναι ειναι λαμογιο. Εγω λοιπον τετοιου ειδους λαμογια τα φτυνω καταμουτρα αρη οση αξια και να εχουν.



οποιος αγαπαει παθολογικα.... ας προσεχε...καλα να παθει...
 
Δηλαδη τα 20000 διαρκειας που εκανε η ΑΕΚ φετος δεν ειναι παθολογικη αγαπη των οπαδων της. Δεν εκαναν την κινηση για να βοηθησουν την ΠΑΕ η την εκαναν για να δουν τον ΡΙΒΑΛΝΤΟ.

Προσωπικα πιστευω οτι το μεγαλυτερο ποσοστο το εκανε για να στηριξει την φετινη ΑΕΚ. Εαν αυτη η παθολογικη αγαπη ειναι λαθος τοτε 20000 οπαδοι σας ας προσεχαν φιλαρα......:sign:
 
πως σου ηρθε τωρα αυτο????? ..αλλο λεγαμε και πεταχτηκες στην ΑΕΚ!!!!!! εκανα εγω καμμια συγκριση ολυμπιακου αεκ?
 
Συγκρινω εγω ομως. Το παραδειγμα αφορα το ιδιο θεμα. Την παθολογικη αγαπη στην ομαδα. Γιατι ο οπαδος που αγαπα την ομαδα του παθολογικα συμπεριφερετε το ιδιο ειτε ειναι γαυρος ειτε χανουμι. Αυτο δεν αλλαζει με τιποτα.
 
ειπα εγω οτι οτι το παθολογικο χανουμι ειναι διαφορετικο απο το παθολογικο γαυρακι?????
 
Τοτε πρεπει και να δεχεσαι και συγκρισεις ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και ΑΕΚ πανω σε καποια θεματα. Και να μην διαχωριζεις οπως εδω.
πως σου ηρθε τωρα αυτο????? ..αλλο λεγαμε και πεταχτηκες στην ΑΕΚ!!!!!! εκανα εγω καμμια συγκριση ολυμπιακου αεκ?

Εγω ειμαι ΦΕΝΤΑΓΚΙΝ και δεν διαφερω σε τιποτα με σενα που εισαι ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ. Γιατι περυσι σπαστηκα με τις λαμογιες του σπανου αλλα φετος θα ανανεωσω το διαρκειας γιατι αγαπω την ομαδα και βλεπω θετικες κινησεις.

Συνεπως δεν μπορεις να λες οτι οποιος αγαπαει παθολογικα ας προσεχε και καλα να παθει. Γιατι αυτοματα η μπαλα παιρνει και τους φιλαθλους της ομαδας σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...