Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Για ποια χρονολογία αναφέρεσαι; Επίσης, ποιοι ήταν οι στοιχηματζήδες (ή τα έντυπα) του Φιλάθλου; Ποια χρονολογία; Τέλος, μία ακόμη ερώτηση: από που (ποιο μέσο δλδ) του συγκροτήματος έμαθες/παρακολουθούσες τον Παρασκευά; Αν θέλεις απαντάς, φυσικά...

Το όνομα που μου έρχεται στο μυαλό από την παραπάνω περιγραφή είναι εκείνο του Μπάμπη Κατσούλη. Αλλά κάτι μου λέει ότι δεν πρόκειται να είναι αυτός.


Ο Μπάμπης ο Κατσούλης big. Τώρα το θυμήθηκα το όνομα και πήγα να το γράψω και το είχες γράψει εσύ !
Οι εφημερίδες-περιοδικά του συγκ/ματος ήταν ο Φίλαθλος, το Στάνταρ 13 και το ΠΡΟΠΟ τσέπης. Από το Φίλαθλο άξιζαν οι διαφημίσεις του club Ανατολή στα Πετράλωνα.
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Για ποια χρονολογία αναφέρεσαι; Επίσης, ποιοι ήταν οι στοιχηματζήδες (ή τα έντυπα) του Φιλάθλου; Ποια χρονολογία; Τέλος, μία ακόμη ερώτηση: από που (ποιο μέσο δλδ) του συγκροτήματος έμαθες/παρακολουθούσες τον Παρασκευά; Αν θέλεις απαντάς, φυσικά...

Το όνομα που μου έρχεται στο μυαλό από την παραπάνω περιγραφή είναι εκείνο του Μπάμπη Κατσούλη. Αλλά κάτι μου λέει ότι δεν πρόκειται να είναι αυτός.
Εγώ τον Παρασκευά στο Χρήμασπορ τον διάβαζα που ήταν ένθετο του Έθνους
Επίσης στο συνδρομητικό Betonet τον διάβαζα
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Ακολουθω Μακρατζακη 2 χρονια τωρα, περσυ καλο κερδος,φετος κουβας (που θα ταν μεγαλυτερος αν τον ακολουθουσα και στο live εχω την εντυπωση).Δεν εχω παραπονω ομως,κανει καλη δουλεια και δεν κοροιδευει, + ειμαι,μην ειμαι αχαριστος.

Συμφωνω απολυτα με goal2, στα συνδρομητικα site μην περιμενετε να εχετε το ιδιο ROI με tipster για τους λογους που ανεφερε.Επισης στην συντριπτικη πλειονοτητα των ματς που δινει, τα closing odds ειναι χαμηλοτερα, αλλα υποπτευομαι οτι γινεται επειδη ο trader "φοβαται" και δεν ειναι απαραιτητα value bet,value bet το κανει αυτος.

Eννοεις ειναι χαμηλοτερα τα closing odds εκει που προταθηκε να παιχτει πχ στον στοιχιμαν, η ειναι χαμηλοτερα και σε Ασια - ζητηση betfair?
Πχ εγω δεν θα κοιταζα καν ποσο εχει πεσει στον στοιχιμαν, λογικο θα ηταν να ειχε πεσει υπερβολικα εκει.
Pinnacle και Ασιατικες θα κοιταζα.Γιατι σε αυτες και να θελει να το ριξει υπερβολικα ο trader, μαλλον το μονο που θα καταφερει θα ειναι να δωσει value στο αντιθετα σημειο , οποτε θα διορθωθει απο καποιους παιχτες που μπορει να δουν value στο αντιθετο.

Αν και δεν νομιζω να κανουν πολλες διορθωσεις οι traders σε Ασιατικες και στην Pinnacle, και δεν ξερω μηπως δεν κανουν και καθολου, αφου με το συστημα που εχουν, (αυτοματο κλειδωμα και αλλαγη αποδοσης μετα απο ενα maxbet η μισο maxbet η εστω ενα ποσοστο % του maxbet) η αποδοση πεφτει αυτοματα απο το συστημα οσο ακριβως χρειαζεται να πεσει, αναλογα με το ποσο πονταρισματος.

Αυτο που εχω παρατηρησει παντως ειναι οτι σε καποια ματς μπορει το closing οdds ακομα και σε αυτες τις εταιρειες να ειναι πολυ μακρια απο τις "δικαιες αποδοσεις". Αυτο φαινεται στο live, θα φανει στο πρωτο ημιχρονο στα πρωτα λεπτα. Ακομα και σε πολυ μεγαλα ματς. Τελικος τσ.λιγκ 2013 Μπαγερν-Ντορτμουντ με closing odds ασου 1.76 και διπλο 4.90.Καπου στο 10ο-15ο λεπτο ειχε περασει το 2,40 η Μπαγερν και η Ντορτμουντ που επαιζε καλα ειχε πεσει καπου στο 3.00.
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Eννοεις ειναι χαμηλοτερα τα closing odds εκει που προταθηκε να παιχτει πχ στον στοιχιμαν, η ειναι χαμηλοτερα και σε Ασια - ζητηση betfair?
Πχ εγω δεν θα κοιταζα καν ποσο εχει πεσει στον στοιχιμαν, λογικο θα ηταν να ειχε πεσει υπερβολικα εκει.
Pinnacle και Ασιατικες θα κοιταζα.Γιατι σε αυτες και να θελει να το ριξει υπερβολικα ο trader, μαλλον το μονο που θα καταφερει θα ειναι να δωσει value στο αντιθετα σημειο , οποτε θα διορθωθει απο καποιους παιχτες που μπορει να δουν value στο αντιθετο.

Αν και δεν νομιζω να κανουν πολλες διορθωσεις οι traders σε Ασιατικες και στην Pinnacle, και δεν ξερω μηπως δεν κανουν και καθολου, αφου με το συστημα που εχουν, (αυτοματο κλειδωμα και αλλαγη αποδοσης μετα απο ενα maxbet η μισο maxbet η εστω ενα ποσοστο % του maxbet) η αποδοση πεφτει αυτοματα απο το συστημα οσο ακριβως χρειαζεται να πεσει, αναλογα με το ποσο πονταρισματος.

Αυτο που εχω παρατηρησει παντως ειναι οτι σε καποια ματς μπορει το closing οdds ακομα και σε αυτες τις εταιρειες να ειναι πολυ μακρια απο τις "δικαιες αποδοσεις". Αυτο φαινεται στο live, θα φανει στο πρωτο ημιχρονο στα πρωτα λεπτα. Ακομα και σε πολυ μεγαλα ματς. Τελικος τσ.λιγκ 2013 Μπαγερν-Ντορτμουντ με closing odds ασου 1.76 και διπλο 4.90.Καπου στο 10ο-15ο λεπτο ειχε περασει το 2,40 η Μπαγερν και η Ντορτμουντ που επαιζε καλα ειχε πεσει καπου στο 3.00.
Σε παιχνίδια παντελώς άγνωστα οι αποδόσεις πέφτουν μόνο και μόνο από την εικόνα που δίνουν οι στοιχηματικές μόλις ξεκινήσει
Βλέπεις ξέρω γω ασιατικό γιουρόπα λιγκ κάτι λιμά να παίζουν θεωρητικά καλά στο 10λεπτο βάσει των επιθέσεων και των σουτ, τα χάντικαπ καταρρέουν από +3 πάνε πχ +1,5 και μετά το παιχνίδι λήγει 7-0
Επίσης όπως έχω καταλάβει αν παίξει κάποιος πχ μαξ βετ ένα χάντικαπ στην ibc, η εταιρεία το ρίχνει και αυτόματα πέφτει και στην bet365 πχ που παίρνει live feed από κει προφανώς , δηλαδή είναι τρελό, 2 πονταρίσματα της τάξης των 200 ευρώ να ρίχνουν την απόδοση 0,2 σε ολόκληρη την αγορά
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Δεν ξερω κατα ποσο εχουνε B εθνιικη ασιατες και pinnacle, στο oddsportal κοιταω, και η bet365 τις ριχνει και ας εχει προταθει στην stoiximan.
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

δηλαδή είναι τρελό, 2 πονταρίσματα της τάξης των 200 ευρώ να ρίχνουν την απόδοση 0,2 σε ολόκληρη την αγορά

Ναι ναι, εχει φαση παντως να νιωθεις οτι επηρεασες (εστω και παροδικα) ολοκληρη αγορα με 1-2 πονταρισματα.Δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα μου συνεβαινε ποτε!
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Δεν ξερω κατα ποσο εχουνε B εθνιικη ασιατες και pinnacle, στο oddsportal κοιταω, και η bet365 τις ριχνει και ας εχει προταθει στην stoiximan.
Μικρά πρωταθλήματα και κατηγορίες ανοίγουν λίγες ώρες πριν την έναρξη που έχουν διαμορφωθεί οι τιμές σε τεράστιο βαθμό
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Ναι ναι, εχει φαση παντως να νιωθεις οτι επηρεασες (εστω και παροδικα) ολοκληρη αγορα με 1-2 πονταρισματα.Δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα μου συνεβαινε ποτε!
Ναι έχει κάποιο χαβαλέ, αισθάνεσαι γκουρού μεγάλος:cool::cool::cool:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Καλώς ή κακώς, ο Κατσούλης ήξερε πολύ λίγα πράγματα για το ποδοσφαιρικό στοίχημα. Για την ακρίβεια, ήξερε πάρα πολλά για Ελλάδα αλλά κατά την άποψή μου δεν είχε ιδέα για ο,τιδήποτε άλλο σχετιζόταν με τη μπάλα. Από ξένα πρωταθλήματα εννοώ, μην παρεξηγηθώ. Στον ιππόδρομο όμως είχε τρελές άκρες, τουλάχιστον πίσω στα χρόνια του Παρασκευά.

Όσον αφορά στον τελευταίο, τα κείμενά του στον Φίλαθλο είχαν στοιχηματική βάση, αλλά μόνο για στοίχημα δεν μιλούσαν. Τουλάχιστον όπως ξέρουμε εμείς τις αναλύσεις. Είχε τον τρόπο του, ήταν ιδιαίτερος και μοναδικός. Αμφιβάλλω αν έγραψε ποτέ σε Στάνταρ 13 ή σε ΠΡΟΠΟ, τέτοιου τύπου έντυπα τα είχε για φτύσιμο. Αν έμαθες τον Παρασκευά από το συγκρότημα Κουρή, τότε θα έπρεπε να τον ξέρεις από τον "περίφημο" Σπριντ ΦΜ. Η γνώση του σχετικά με το αγγλικό ποδόσφαιρο μπορεί να αμφισβητηθεί από οποιονδήποτε (σίγουρα όχι από εμένα), αλλά αυτό που δεν μπορεί κανείς να αμφισβητήσει ήταν ο τρόπος με τον οποίο προετοιμαζόταν για τα στοιχήματα που έπαιζε/πρότεινε και για την έρευνα που έκανε σε μία εποχή όπου το ίντερνετ ήταν στα σπάργανα ή ακόμα και άγνωστη λέξη.

Εκεί που έχω σκαλώσει από το πρώτο ποστ που έκανες στο συγκεκριμένο νήμα: "Αλλά στην πραγματικότητα δεν ήταν παρά ένα ακόμα παιδί του συγκροτήματος του Ταύρου, των ηρωϊκών εποχών. Λαϊκάντζα και άγιος ο θεός δηλαδή." Αναρωτιέμαι, αν πρέπει να είναι λόρδος κάποιος για να ασχοληθεί με το στοίχημα... Τι ακριβώς είχε το συγκρότημα του Ταύρου; Χολέρα είχε (που είπε κάποτε ο Κόκκαλης :D ) ή μύριζαν τα χνώτα του (Λάμπρος Χούτος);
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Επίσης όπως έχω καταλάβει αν παίξει κάποιος πχ μαξ βετ ένα χάντικαπ στην ibc, η εταιρεία το ρίχνει και αυτόματα πέφτει και στην bet365 πχ που παίρνει live feed από κει προφανώς , δηλαδή είναι τρελό, 2 πονταρίσματα της τάξης των 200 ευρώ να ρίχνουν την απόδοση 0,2 σε ολόκληρη την αγορά

Ναι οντως δειχνει τρελο αυτο που λες, και φυσικα εχει και πλακα να εχεις ανοιξει το oddsportal και μετα απο λιγο να βλεπεις οτι με 200 ευρω κατεβασες το σημειο σε ολες τις εταιρειες.
Ομως αμα το καλοσκεφτεις ειναι απολυτως λογικο να συμβαινει αυτο.Με αλλον τροπο λειτουργουν οι Ευρωπαικες εταιρειες και με αλλο η IBC.Oι ευρωπαικες εστιαζουν στην διαχειριση πελατων μεσω λιμιτς αρα θα αντιγραψουν τις αποδοσεις της IBC, για να μην τους πιασουν κοροιδα καποιοι παιχτες που δεν τους εχουν εντοπισει ακομα και εχουν γλυτωσει προς το παρον το μπαν.

Η ibc εστιαζει στην διαχειριση αποδοσεων με σκοπο να κανει οσο το δυνατον μεγαλυτερο τζιρο και μεσω χαμηλης γκανιοτας να παιρνουν πονταρισματα ολα τα σημεια. Γιαυτο και δεν τιθεται εκει θεμα λιμιτ. Σου λεει η 365 εχει 800 max εγω σαν IBC 200 αντεχω για να μην μου τσακισεις την γκανοτα και για να συνεχισω να σε δεχομαι.Επαιξες τα 200 στον ασο -0.5 το συστημα ,μου θα ριξει αυτοματα την αποδοση οσο πρεπει να την ριξει, μακαρι να παιξεις και αλλα 200 σε πιο χαμηλη αποδοση και αλλα 200 σε ακομα πιο χαμηλη. Θα προκυψει arb με τις ευρωπαικες εσυ θα μου εχεις ριξει τον ασο, ο arber πελατης μου αμεσως μετα θα παιξει πιο ψηλα ασο σε Ευρωπαικη και σε μενα το 2 +0.5, αρα εγω θα ανεβαζω τζιρο στην αγορα και θα παιρνουν πονταρισματα ολα τα σημεια. Καθολου τυχαιο το arbitrage welcome στην αρχικη της Pinnacle, αφου με τους arbers ανεβαζει τον τζιρο της. (40% μεγαλυτερο maxbet η Pinnalce σε αρκετους τετοιους λογαριασμους που κανουν arbing η καλυψεις γενικα)
 
  • Like
Αντιδράσεις: stpsilan και Bet316
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Με τόσα άτομα που λένε ότι ήταν "μαθητές" του Παρασκευά, μου έρχοντε στο μυαλό μου μορφές σαν τον Σωκράτη ή τον Ι.Χ. :bravo:
 
  • Like
Αντιδράσεις: AndreLG και goal2
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Ποιά χολέρα το συγκρότημα Ταύρου ; Τα καημένα τα μικρόβια της χολέρας τα σκότωσε όλα.
 
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;

Με τόσα άτομα που λένε ότι ήταν "μαθητές" του Παρασκευά, μου έρχοντε στο μυαλό μου μορφές σαν τον Σωκράτη ή τον Ι.Χ. :bravo:
:kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1:
 
Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;
Απάντηση: Γιώργος Παρασκευάς - Πως επαιζε και τι επαιζε ο γκουρου του στοιχηματος;


:kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1::kouvas1:

Οι μαθητες του Παρασκευα ηταν 12 , κανενας λιγοτερος κανενας περισσοτερος .
Οι υπολοιποι μπορουν να λενε και να γραφουν ότι θελουν.

Γενικα κυκλοφορησαν και κυκλοφορουν διαφορα φρουτα που εγραφαν ή γραφουν ακομα περι στοιχήματος κουβαδιαζοντας κοσμο και κοσμακη μιας και μην ακολουθώντας τη βασικη εντολη "μην παιζεις εκατο παιχνίδια μαζι",συνεχιζουν και δινουν πρωι μεσημερι βραδυ κάθε μερα "τιπς" που κάθε ανίδεος ακολουθει και μετα συνηθως βριζει.

Η δικια μου βασικη συμβουλη ηταν είναι και θα είναι στον κουβα και στο ταμειο πας παντα μονος σου.
 
Στην conference ήταν καλός λέει.
Επίσης επιχειρηματικά πήγε καλά -άλλο πράγμα όμω να πήγαινε καλά επιχειρηματικά και άλλο στοιχηματικά σαν παίκτης ή τίπστερ.
Γενικά οι του συγκροτήματος ήταν άστα να πάνε. Τους ήξερα σαν κάλπικες δεκάρες. Προ δεκαετίας που κυκλοφορούσαν ακόμα στην πιάτσα δεν ενδιαφερόταν ο κόσμος του infobeto για τα έργα και τις ημέρες του Στάνταρ 13, του Φίλαθλου και έτσι υπάρχουν πολλά ευτράπελα μ' αυτούς που δεν έχουν δει ποτέ το φως της δημοσιότητας.
 
Στην conference ήταν καλός λέει.
Επίσης επιχειρηματικά πήγε καλά -άλλο πράγμα όμω να πήγαινε καλά επιχειρηματικά και άλλο στοιχηματικά σαν παίκτης ή τίπστερ.
Γενικά οι του συγκροτήματος ήταν άστα να πάνε. Τους ήξερα σαν κάλπικες δεκάρες. Προ δεκαετίας που κυκλοφορούσαν ακόμα στην πιάτσα δεν ενδιαφερόταν ο κόσμος του infobeto για τα έργα και τις ημέρες του Στάνταρ 13, του Φίλαθλου και έτσι υπάρχουν πολλά ευτράπελα μ' αυτούς που δεν έχουν δει ποτέ το φως της δημοσιότητας.


...και καλυτερα να μην δουν το φως της δημοσιότητας,δεν εχει κανενα νοημα.

Ο "δάσκαλος" επαιζε ελάχιστες φορες τον χρονο τα "χοντρα" -μπορει και καμια- και σε αυτά που εκτιμουσε ότι εχουν τσανς εριχνε ψιλα για την αρρωστια και μονο.

Ναναι καλα εκει που είναι ,λιγο πριν φτιαξει το συνδρομητικο μας πηγε ένα τεραστιο ταμειο με τιπς από Α και Β Ιταλιας (τους 12,δεν τα ειχε γραψει ουτε καν στο φορουμ,δωρο από τηλεφωνο μας εκανε λιγο πριν αρχισουν τα ματσακια) .

Ηταν και η τελευταια φορα που ακουμπησα στοίχημα.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...