Γκάλοπ

TsiTsi

Active Member
5 Σεπ 2022
211
171
43
Με συγχωρείτε προκαταβολικά αν η απορία μου είναι ανεδαφική. Προσπαθώ να βρω πώς φτιάχνουμε γκάλοπς στο ίδιο θέμα, με νέα απάντηση. Δεν το βρίσκω. Ίσως να γίνεται μόνο μέσω ανοίγματος νέου θέματος. Σε κάθε περίπτωση διαφωτίστε με σας παρακαλώ, όταν θα βρείτε χρόνο.

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
45,571
20,300
113
39
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Εκεί που πατάς Νεο θέμα σαν default βγάζει Συζήτηση όμως μπορείς να επιλέξεις όπως μπορείς να δεις παρακάτω το Γκάλοπ
1664199900909.png

από κάτω έχει τις επιλογές

1664199939182.png

Στο υπάρχων θέμα τώρα απότι βλέπω μπορείς να αλλάξεις σε γκάλοπ στην αρχή το θέμα

1664200024851.png

όμως δεν ξέρω αν μπορείς εσύ ο ίδιος να το κάνεις ή πρέπει να το κάνουμε εμείς

• Like
Αντιδράσεις: TsiTsi

TsiTsi

Active Member
5 Σεπ 2022
211
171
43
Σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου Ερτζαν. Ευτυχώς τα στοιχειώδη τα ήξερα ήδη. Γκάλοπ ανοίγοντας νέο θέμα ξέρω να φτιάχνω. Αυτό που δεν έχω εντοπίσει είναι πώς μπορώ να προσθέσω γκάλοπς με replies στο ίδιο θέμα, . Δηλαδή στο θέμα που έχω ήδη ανοίξει να υπάρχουν σε ξεχωριστά replies από κάτω, ένα ένα το γκάλοπ. Χωρίς να εξαφανιστεί ασφαλώς η ήδη γραμμένη εισαγωγή της λογικής των γκάλοπς αυτών. Σε βοήθησα να καταλάβεις τί με προβληματίζει ή τα έκανα χειρότερα;

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
45,571
20,300
113
39
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου Ερτζαν. Ευτυχώς τα στοιχειώδη τα ήξερα ήδη. Γκάλοπ ανοίγοντας νέο θέμα ξέρω να φτιάχνω. Αυτό που δεν έχω εντοπίσει είναι πώς μπορώ να προσθέσω γκάλοπς με replies στο ίδιο θέμα, . Δηλαδή στο θέμα που έχω ήδη ανοίξει να υπάρχουν σε ξεχωριστά replies από κάτω, ένα ένα το γκάλοπ. Χωρίς να εξαφανιστεί ασφαλώς η ήδη γραμμένη εισαγωγή της λογικής των γκάλοπς αυτών. Σε βοήθησα να καταλάβεις τί με προβληματίζει ή τα έκανα χειρότερα;
Αν κατάλαβα σωστά κάτω από κάθε απάντηση στο ίδιο θέμα θέλεις να έχεις ένα ξεχωριστό γκάλοπ. Αυτό δεν είναι εφικτό. Κάθε θέμα καινούριο και ένα γκάλοπ πάει.

• Like
Αντιδράσεις: BetLaden

TsiTsi

Active Member
5 Σεπ 2022
211
171
43
Αν κατάλαβα σωστά κάτω από κάθε απάντηση στο ίδιο θέμα θέλεις να έχεις ένα ξεχωριστό γκάλοπ. Αυτό δεν είναι εφικτό. Κάθε θέμα καινούριο και ένα γκάλοπ πάει.
Πολύ σωστά κατάλαβες. Κρίμα. Σε ευχαριστώ για το feedback και πάλι Ερτζάν. Καλή σου νύχτα.

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
38,950
25,843
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
Οκ τώρα είδα ότι το συζητήσατε και κατάλαβα τι ήθελες. Όντως δεν γίνονται πολλά polls μέσα σε ένα topic.

• Like
Αντιδράσεις: TsiTsi

Προγνωστικά

• 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Νέα Σαλαμίνα - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports 2HD
    • Τερνάνα - Κάλιαρι
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Στόκπορτ Κάουντι - Τσάρλτον
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Τενερίφη - Αλαβές
  • 19:00
    Novasports Start
    • Άνκαρα - Γκραν Κανάρια
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • ΑΕΚ - Ρέτζιο Εμίλια
  • 20:30
    Novasports 5HD
    • Μπουντούτσνοστ - Τρέντο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Αμβούργο - Χάποελ Τελ Αβίβ
  • 21:00
    Novasports 4HD
    • Σλασκ Βρότσλαβ - Παρί
  • Αύριο 08-12-2022
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τορόντο Ράπτορς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Σακραμέντο Κινγκς
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Κομερσέκον - Στουτγκάρδη
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    BetLaden Forum Bot: Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ξεπέρασαν τα μεγέθη του 2019 τα έσοδα...

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook