Δεν βγαζω ακρη με Novibet

Jumaruboy

New Member
1 Μαρ 2017
6
1
3
Γεια σας εαν ξερει καποιος να μου πει,εδω και πολυ καιρο εχω Οριο στην Novibet.
To Ιστορικο
Επαιζα Κανονικα με Τραπεζα,καρτα,και επειδη τα χρηματα καθυστερουσαν να μπουν ειπα να αλλαξω Τροπο Καταθεσης.
Ξεκινησα με Skrill,Δεχτηκαν την Καταθεση μου και οταν ζητησα Αναληψη μου βγαλαν το λαδι μεχρι να Ταυτοποιηθω,μεχρι να μου γυρισουν το κερδος
και με Limitaran εως 1 ευρω.Απο κει και περα ολο Chat ολο τηλ μαζι τς,Email...Ματαια.....Απαντησεις ''δεν ξερω,δεν ειμαστε αρμοδιοι να σου πουμε''κτλ κτλ
τι μπορω να κανω?????
 
Γεια σας εαν ξερει καποιος να μου πει,εδω και πολυ καιρο εχω Οριο στην Novibet.
To Ιστορικο
Επαιζα Κανονικα με Τραπεζα,καρτα,και επειδη τα χρηματα καθυστερουσαν να μπουν ειπα να αλλαξω Τροπο Καταθεσης.
Ξεκινησα με Skrill,Δεχτηκαν την Καταθεση μου και οταν ζητησα Αναληψη μου βγαλαν το λαδι μεχρι να Ταυτοποιηθω,μεχρι να μου γυρισουν το κερδος
και με Limitaran εως 1 ευρω.Απο κει και περα ολο Chat ολο τηλ μαζι τς,Email...Ματαια.....Απαντησεις ''δεν ξερω,δεν ειμαστε αρμοδιοι να σου πουμε''κτλ κτλ
τι μπορω να κανω?????

Δε σε πληρώνουν ή το πρόβλημα σου είναι σχετικά με το λιμιτ;
 
Δυστυχώς δε πρόκειται να σου αλλάξουν τα όρια που έχει ο λογαριασμός σου.Είναι εταιρεία που δίνει άπειρες προσφορές και ανοίγεται πολύ περισσότερο στην αγορά από άλλες, παρόλα αυτά αν παίζεις σε αυτούς και διεκδικείς ότι σου προσφέρουν δε περνάει πολύς καιρός όπου σε περιορίζουν ακομή και αν δεν έχεις κάνει κάτι ενάντια στους όρους τους.
 
Δυστυχώς δε πρόκειται να σου αλλάξουν τα όρια που έχει ο λογαριασμός σου.Είναι εταιρεία που δίνει άπειρες προσφορές και ανοίγεται πολύ περισσότερο στην αγορά από άλλες, παρόλα αυτά αν παίζεις σε αυτούς και διεκδικείς ότι σου προσφέρουν δε περνάει πολύς καιρός όπου σε περιορίζουν ακομή και αν δεν έχεις κάνει κάτι ενάντια στους όρους τους.
Συμφωνω αλλα ειναι Ταυτοχρονα Απατεωνια γιατι απο την ωρα π ειμαι παικτης και χανω και κερδιζω,αλλα τι κερδιζω?Κανα 50αρικο και χανω 100-150 δεν υπαρχει λογος απο μενα να χασει οπου ταυτοχρονα κερδιζει αλλους 50 παικτες την ημερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: parkouratos
Εγω προς αυτους στη Novi Αγγλιας

Hello my username is......
I 'm from Greece, I have been using your company for a long time.
I arrived at the end of July while I was depositing with my Bank Card
I tried to bet with the Skrill card. When I won the bet I asked for a withdrawal and from
then, in addition to making the department identify me for how many days, they pushed me to the limit.
I can go to extremes.

και οι Απαντησεις

Dear ......

Thank you for your message!

We wish to inform you that betting limits are defined by the responsible department with no possibility of access to this information or option to alter the same.

Please bear in mind that betting limits are always subject to be changed.

In case your bet is not accepted due to the aforementioned limitations you may try placing it with an acceptable bet amount.

For any questions or clarifications, do not hesitate to contact customer support at any time, 24/7!

εγω

And finally, what is this competent Department that can give us an answer?

Αυτοι
Dear........

As customer service team, we are not being disclosed further information.

Should any information or update comes to our knowledge, we share the same with our players.

The specific case you are raising, unfortunately it is out of our hands and we can do nothing to affect or alter the current situation.

Of course, as it is also our duty, we always forward our players' feedback accordingly.

For any questions or clarifications, do not hesitate to contact customer support at any time, 24/7!


Αυτα........
 
Καλημέρα. Novibet για ΚΛΑΜΑΤΑ!!!

Έχω ταυτοποιημένο λογαριασμό κανονικά. Βάζω 200€ κερδίζω 100€ τα παίρνω, αφού μου ζητάνε να του στείλω φωτογραφία εμένα μαζί με την ταυτότητα. Την έστειλα και τα πήρα. Αυτό ήταν η προειδοποίηση που δυστυχώς δεν... κατάλαβα,

Μετά από 10 μέρες. Κάνω κατάθεση 400€. Και παίζω. Κάποια στιγμή έχω κερδίσει 90€. Και λέω να κάνω ανάληψη! Και την κάνω. Από εκεί αρχίζει το μαρτύριο!!! Μου ζητάνε πάλι φωτογραφία με μένα στο πλάι και τα σχετικά. Την ξαναστέλνω! Μετά από δύο ώρες μου στέλνουν ότι ο λογαριασμός μου έχει απενεργοποιηθεί και βρίσκεται υπό λεπτομερή έλεγχο. Τους έχω πάρει 10 τηλέφωνα, 30 mail και όλοι με κοροϊδεύουν. Μου λένε γίνεται έλεγχος του λογαριασμού και τα σχετικά! Κοινώς; Με κοροϊδεύουν κανονικά!

Το μότο τους είναι παίξε όσο θέλεις κορόιδο. Αφού στο τέλος δεν θα πάρεις τίποτα!

ότι και να κάνετε, θα χάσετε και τα λεφτά σας
 
Να ξερεις οτι ειμαστε πολλοι κερδισμενοι στη νοβι,,,,μας λιμιταραν...μας εκλεισαν λογαριασμους....αλλα τα λεφτα μας και τα κερδη μας τα πηραμε.
συμφωνω οτι ειναι η χειροτερη εταιρεια αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα...αλλα αυτο που λες " στο τελος δεν θα παρεις τιποτα " δεν ισχυει.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Περιστέρι - Τενερίφη
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Παρτίζαν - Μπασκόνια
  • Αύριο 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ρεζόβια Ρέζοφ - Λίνεμπουργκ
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    ε εντάξει ο άλλος τον έδιωξε σε 1 αγώνα
  • PANATHA PANATHA:
    και μετα εφυγε και ο ιδιος χαχα
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης grammateas93 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Νετμπετ αδράνεια λογαριασμου" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Το φιλικό με τους γάβρους της Τραπεζούντας (γάβρους λέμε την Τραμπζονσπορ) τελείωσε με επεισόδια κυριολεκτικά και τους κερδίσαμε (2-3) και του δείραμε. Θα δείτε στο διαδίκτυο μετά το τέλος του αγώνα μπούκαραν στο γήπεδο οπαδοί βέβαια κάποιοι τις έφαγαν από Μπατσουάι και από τον Οσάγι Σαμουέλ κυρίως χαμός. Εύχομαι ότι κατάρα και την πιο ακραία κατάρα γι'αυτούς όπως καρ..... όπως σεισ....... κτλπ εύχομαι ολόψυχα να πέσουν κατηγορία
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν ξέρω αν και πότε θα το κατεβάσουν
  • Ertzan Ertzan:
    Διαιτητής του αγώνα ο Μέλερ που είχε φάει μπουνιά από τον Πρόεδρο της Άνκαραγκουτζου
  • PANATHA PANATHA:
    Με πρόλαβες....αυτα τα εβαζα
  • Ertzan Ertzan:
    Κοίτα οι διαιτητές της Τουρκίας είναι τιτίκες. Θυμάσαι μερικά χρόνια Γερμανία 2 πρέπει να ήταν κάπου στο 15ο λεπτό πρέπει να ήταν πετάνε ένα πλαστικό ποτήρι μπύρας και πετυχαίνει επόπτη. Εκεί το παιχνίδι τελείωσε τσακ μπαμ
  • Ertzan Ertzan:
    ο συγκεκριμένος ρέφερι είναι και στην Φίφα αυτό το γίδι που έφαγε μπουνιά είναι διεθνής δεν είχε τα @ να διακόψει το παιχνίδι τώρα 2 πράγματα σκέφτομαι. ή η μπουνιά που έφαγε του έκανε ζημιά ηθική, ψυχολογική δεν ξέρω και εγώ ή η μπουνιά που έφαγε ήταν λίγη
  • PANATHA PANATHA:
    παντως ειμαι σιγουρος πως αν πηγαιναν να πανηγυρισουν ετσι στο κεντρο του γηπεδου στο ΣΕΦ ή στο Καραισκάκης φιλοξενούμενοι θα ελεγες ότι προκάλεσαν....οπως ελεγες στο μπασκετ για τον Σλουκα.....οι διαιτητες και στην Ελλαδα ειναι το ίδιο κοτες.....μεγαλη κουβεντα...γιατι στην Γερμανια που λες κανουν το αυτονόητο ενω εδω ολοι θα τους ελεγαν υπερβολικους και στημενους
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να διακοψει ομως?? αυτα δεν εγιναν με το που εληξε το ματς? ειχαμε κι αλλα τετοια πριν ληξει?
  • Ertzan Ertzan:
    μην φανταστείς και ο Τούρκος σχολιαστής στο beinsports έκανε σύγκριση με Ελλάδα πως τα ίδια γίνονται και στην Ελλάδα λέει
  • PANATHA PANATHA:
    Πως να μην παινευτω...." Πρόταση: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Χ2 & Λεβαντόφσκι να σκοράρει & κόκκινη κάρτα στο ματς με απόδοση 13.00 σε Bet Builder της Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    τελικά κάτι ψηλά ξέρεις από στοίχημα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το παλευω :p
  • Ertzan Ertzan:
    είσαι στο σωστό δρόμο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    καλά ρε γιατί δεν έγινε η αγωνιστική αυτήν την εβδομάδα?
  • Ertzan Ertzan:
    Οι άλλες χώρες που έπαιξαν είναι κοροϊδα?
  • PANATHA PANATHA:
    δεν εχει να κανει με το εγινε στις αλλες χωρες...αλλα το γεγονος πως ετσι κι αλλιως οι προπονησεις θα ξεκινησουν την Τριτη....και εχουν πρόβλημα και με τις ημερομηνιες....
  • Ertzan Ertzan:
    Είπαν να ζήσουν εποχές ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ Ολυμπικό και ΠΑΟΚ δεν θα τους χαλασε...μετα απο ματς την Πέμπτη
  • PANATHA PANATHA:
    Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους!
  • N Forum Bot:
    N Forum Bot: Ο χρήστης nekanilla ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αρχείο με την ακριβή ώρα των συμβάντων...