Δεν με πληρώνει η NOVIBET

jghjk

New Member
21 Μαι 2021
16
10
3
19 Μαιου. Μετα απο 3 μηνες συνεχων απωλειων κερδιζω για πρωτη φορα 840 ευρω.
20 Μαιου . Την επομενη ημερα ο λογαριασμος μου στη Novibet εχει απενεργοποιηθει χωρις κανενα λογο και αιτια.
ηφγ.png
Στελνω στο αρμοδιο τμημα ,μου λενε πρεπει να στειλεις:
-βεβαιωση καρτοκινητης
-φωτογραφια ταυτοτητα διπλα στο προσωπο σου

Τα στελνω κι αυτα , τα λαμβανουν κανονικα και μου απαντανε ελεγχονται τα εγγραφα. 2 μερες και 100 επικοινωνιες μετα δεν εχω καμια απαντηση και τα χρηματα μου παραμενουν αφαντα. Το μονο που μπορω να κανω πλεον ειναι καταγγελια στην ΕΕΕΠ, παρακαλω οποιος εχει ασχοληθει στο παρελθον να μου πει μια γνωμη για το πως να κινηθω.
 
Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους.
 
Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους.
Τα εχω κανει ολα αυτα φιλε, μεχρι και στην ΕΕΕΠ τους ειπα θα παω και δεν ιδρωνει το αυτι τους, εδω και 5 μερες μου απαντανε: διεξαγεται ερευνα παρακαλω υπομονη. Την αναληψη αποτι μου ειπανε την ακυρωσανε οποτε μαλλον αποτι βλεπω δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να λαβω τα χρηματα μου απο αυτην την ....... ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ NOVIBET
 
Τα εχω κανει ολα αυτα φιλε, μεχρι και στην ΕΕΕΠ τους ειπα θα παω και δεν ιδρωνει το αυτι τους, εδω και 5 μερες μου απαντανε: διεξαγεται ερευνα παρακαλω υπομονη. Την αναληψη αποτι μου ειπανε την ακυρωσανε οποτε μαλλον αποτι βλεπω δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να λαβω τα χρηματα μου απο αυτην την ΑΠΑΤΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ NOVIBET
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί μόνιμα , τα κέρδη σας αφαιρέθηκαν και η αρχική σας κατάθεση έχει επιστραφεί καθώς παραβιάστηκαν οι όρoι 2.7, 2.8 & 2.9 :

ετοιμασου για αυτο φιλος....
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί μόνιμα , τα κέρδη σας αφαιρέθηκαν και η αρχική σας κατάθεση έχει επιστραφεί καθώς παραβιάστηκαν οι όρoι 2.7, 2.8 & 2.9 :

ετοιμασου για αυτο φιλος....απατεωνες...
Εμενα κλεισανε ταυτοχρονα και το δικο μου λογαριασμο και του γιου μου(26 χρονων), μαλλον υποπτευονται διπλο λογαριασμο ή κατι τετοιο που δεν ισχυει σε καμια περιπτωση. Απλα δεν θελουν να πληρωσουν τα κερδη..Εσενα σου ειπανε οτι θα κανουν ελεγχο και μετα απο μερες σου ειπαν οτι απενεργοποιηθηκε μονιμα δλδ ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Εμενα κλεισανε ταυτοχρονα και το δικο μου λογαριασμο και του γιου μου(26 χρονων), μαλλον υποπτευονται διπλο λογαριασμο ή κατι τετοιο που δεν ισχυει σε καμια περιπτωση. Απλα δεν θελουν να πληρωσουν τα κερδη οι απατεωνες..Εσενα σου ειπανε οτι θα κανουν ελεγχο και μετα απο μερες σου ειπαν οτι απενεργοποιηθηκε μονιμα δλδ ;
10η ημερα και ακομη κανενα νεο. Ο λογαριασμος κλειστος, τα χρηματα αφαντα και καμια απαντηση...Novibet δεν ξαναπαιζω , δεν πληρωνουν με τιποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
μπήκα στη σελίδα τους,στο τσατ
και έκανα ερωτήσεις τάχα για να γραφτώ στη σελίδα
τους είπα ότι σκοπεύω να κάνω κατάθεση 20.000 ευρώ :)):):):)) και ότι έχω προσδοκώμενο κέρδος
1000 ευρώ/ μέρα :):):):):):):)
και ότι οι άλλες στοιχηματικές με κλείσανε και ρώτησα αν θα έχω πρόβλημα και σε αυτούς
μου είπαν φυσικά όχι
τους έστειλα λινκ με το νήμα σου και μου είπαν ότι "Δεν τους αφορά"
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: MrChow και PANATHA
Καλησπερα και απο μενα. Εχω κανει λογαριασμο εδω και 3-4 μηνες στη συγκεκριμενη εταιρια ετσι απο περιεργεια γιατι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια γι αυτη. Οσες αναληψεις εχω ζητησει μου τις πληρωσανε κανονικα μεσα σε 1-2 μερες. Μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα αν και η ωρα του limit δε βλεπω να αργει και πολυ
 
Καλησπερα και απο μενα. Εχω κανει λογαριασμο εδω και 3-4 μηνες στη συγκεκριμενη εταιρια ετσι απο περιεργεια γιατι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια γι αυτη. Οσες αναληψεις εχω ζητησει μου τις πληρωσανε κανονικα μεσα σε 1-2 μερες. Μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα αν και η ωρα του limit δε βλεπω να αργει και πολυ
Ότι αρπάξεις από αυτούς και μην αφήνεις πολλά δηλαδή μην πεις ας γίνουν 500-1000 και θα τα πάρω
 
μπήκα στη σελίδα τους,στο τσατ
και έκανα ερωτήσεις τάχα για να γραφτώ στη σελίδα
τους είπα ότι σκοπεύω να κάνω κατάθεση 20.000 ευρώ :)):):):)) και ότι έχω προσδοκώμενο κέρδος
1000 ευρώ/ μέρα :):):):):):):)
και ότι οι άλλες στοιχηματικές με κλείσανε και ρώτησα αν θα έχω πρόβλημα και σε αυτούς
μου είπαν φυσικά όχι
τους έστειλα λινκ με το νήμα σου και μου είπαν ότι "Δεν τους αφορά"
Εγώ τους υποσχέθηκα θα τους στείλω ένα μεγάλο λαυράκι :paidi:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
μπήκα στη σελίδα τους,στο τσατ
και έκανα ερωτήσεις τάχα για να γραφτώ στη σελίδα
τους είπα ότι σκοπεύω να κάνω κατάθεση 20.000 ευρώ :)):):):)) και ότι έχω προσδοκώμενο κέρδος
1000 ευρώ/ μέρα :):):):):):):)
και ότι οι άλλες στοιχηματικές με κλείσανε και ρώτησα αν θα έχω πρόβλημα και σε αυτούς
μου είπαν φυσικά όχι
τους έστειλα λινκ με το νήμα σου και μου είπαν ότι "Δεν τους αφορά"
Δεν ιδρωνει το αυτι τους και με καταγγελιες που τους απειλουσα μου λεγανε ' μπορειτε να κανετε οτι πιστευετε κατα το συμεφρον σας' ..Γνωριζουν οτι οσες καταγγελιες και να κανεις δεν θα καταφερεις τιποτε οποτε κανουνε οτι γουσταρουνε
 
Καλησπερα και απο μενα. Εχω κανει λογαριασμο εδω και 3-4 μηνες στη συγκεκριμενη εταιρια ετσι απο περιεργεια γιατι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια γι αυτη. Οσες αναληψεις εχω ζητησει μου τις πληρωσανε κανονικα μεσα σε 1-2 μερες. Μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα αν και η ωρα του limit δε βλεπω να αργει και πολυ
Εγω 5 χρονια ειχα το λογαριασμο και εκανα κανονικα αναληψεις το πολυ ομως μεχρι 100-120 ευρω..τωρα που κερδισα 800 και εκανα αναληψη 340 με κλεισανε μετα απο 2 μερες χωρις να μου δωσουν καν τα λευτα
 
Δεν ιδρωνει το αυτι τους και με καταγγελιες που τους απειλουσα μου λεγανε ' μπορειτε να κανετε οτι πιστευετε κατα το συμεφρον σας' ..Γνωριζουν οτι οσες καταγγελιες και να κανεις δεν θα καταφερεις τιποτε οποτε κανουνε οτι γουσταρουνε
Θα πληρωσουν και θα πουν και ενα τραγουδι.. Απο εσενα εξαρταται. Μολις επικοινωνησει μαζι τους ο δικηγορος, αου, θα τα ξερασουν ολα τα λεφτα.. Οποτε σου ξαναλεω.. Απο εσενα εξαρταται.
 
Θα πληρωσουν και θα πουν και ενα τραγουδι.. Απο εσενα εξαρταται. Μολις επικοινωνησει μαζι τους ο δικηγορος, αου, θα τα ξερασουν ολα τα λεφτα.. Οποτε σου ξαναλεω.. Απο εσενα εξαρταται.


θα αλλάξουν ΜΟΝΟ όταν και ΑΝ δουν 5-10 -100 άτομα να τους ζητούν εξηγήσεις και να τους απειλούν με καταγγελίες
 
Θα πληρωσουν και θα πουν και ενα τραγουδι.. Απο εσενα εξαρταται. Μολις επικοινωνησει μαζι τους ο δικηγορος, αου, θα τα ξερασουν ολα τα λεφτα.. Οποτε σου ξαναλεω.. Απο εσενα εξαρταται.
Μου ειπανε οτι εχω διπλο λογαριασμο (επειδη παιζει και ο γιος μου στην εταιρια) και μου λεει με βαση τον ορο μας 2.7 εχουμε καθε δικαιωμα να σου κλεισουμε το λογαριασμο και να σου αφαιρεσουμε το υπολοιπο
 
Εσύ είχες πρόβλημα με αυτούς;
Δεν θα αλλαξουν φιλε, στη γραμμη καταναλωτη λενε οτι εχουν 100δες καταγγελιες απο στοιχηματικες εταιριες που ειναι στη σειρα οποτε δεν ιδρωνει το αυτι τους
 
Δεν θα αλλαξουν φιλε, στη γραμμη καταναλωτη λενε οτι εχουν 100δες καταγγελιες απο στοιχηματικες εταιριες που ειναι στη σειρα οποτε δεν ιδρωνει το αυτι τους
 

Συνημμένα

  • received_183401087007803.jpeg
    received_183401087007803.jpeg
    39.8 KB · Προβολές : 247
ΑΜΑ ΟΜΩΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΠΑΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΞΕΚΗΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΥΝ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...