Διαγραφη p m ....

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
2,104
3,038
113
Ειμαι με το κινητο και δε μπορω να βρω πως γινεται η διαγραφη p m απ το inbox ....βοηθαει οποιος μπορει και ευχαριστω εκ των προτερων !
 
Εγω απο κινητο (android) δεν μπορω καν να διαβασω ουτε ενα θρεντ
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
αν είναι με iphone μέσω tapatalk μπαίνεις στο μήνυμα και δεξιά επάνω έχει 3 τελίτσες πατάς και έχει 4 επιλογές

Ανανέωση, Σήμανση ως μη αναγνωσμένα, Διαγραφή, Delete & Unfollow
 
αν είναι με iphone μέσω tapatalk μπαίνεις στο μήνυμα και δεξιά επάνω έχει 3 τελίτσες πατάς και έχει 4 επιλογές

Ανανέωση, Σήμανση ως μη αναγνωσμένα, Διαγραφή, Delete & Unfollow
android εχω Ερτζαν αλλα θα ξανακανω μια προσπαθεια .
 
Δε γινεται τιποτα .
Οποιος μπορει βοηθαει
 
Δε γινεται τιποτα .
Οποιος μπορει βοηθαει

Επειδή τώρα που το έψαξα ούτε εγώ βρήκα κάτι,η σωστή ερώτηση είναι, τι σε πειράζει αν δεν διαγραφεί ;;;

Τράβα εκεί μια "απενεργοποίηση ειδοποιήσεων" κ είσαι άρχοντας.

IMG_20190901_175125.jpg
IMG_20190901_175138.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Ειναι μια σκεψη κι αυτο :)
Παλια αν εφτανες εναν αριθμο p m φουλαριζε το inbox και δεν δεχοσουν αλλα ....τωρα δεν υπαρχει πλεον αυτο το προβλημα ? Το inbox ποσα p m χωραει χωρις προβλημα ?
 
Ειναι μια σκεψη κι αυτο :)
Παλια αν εφτανες εναν αριθμο p m φουλαριζε το inbox και δεν δεχοσουν αλλα ....τωρα δεν υπαρχει πλεον αυτο το προβλημα ? Το inbox ποσα p m χωραει χωρις προβλημα ?

Εμένα μου λες.. 100 χωρουσε. Γεμάτο το είχα και είχα βρει την υγειά μου. Τώρα δεν ξέρω. Πολύ φοβάμαι πως είναι "άπειρο" σαν το Facebook ξερωγω
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay

Αυτο το βρηκα κι εγω .Η ερωτηση ειναι αν σβησεις αυτη τη συνομιλια με τον coria δε θα μπορει να σου στειλει ξανα p m στη συγκεκριμενη συνομιλια η αποκλειεις τελειως τον coria απ τη δυνατοτητα να σου στειλει p m ?
 
Από ότι καταλαβαίνω αναφέρεται μόνο στην συγκεκριμένη συζήτηση. Οπότε αν πατήσω να αγνοήσω μελλοντικά μηνύματα, θα έχει να κάνει αποκλειστικά με αυτή την συζήτηση. Θα διαγραφεί τελείως δηλαδή, αλλά θα μπορώ οπότε θέλω να ξεκινήσω μια νέα με τον Κορια. Τώρα αν κατάλαβα λάθος, το πολύ πολύ δεν θα ξαναμιλήσω με Κόρια και θα φταις εσύ.
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Από ότι καταλαβαίνω αναφέρεται μόνο στην συγκεκριμένη συζήτηση. Οπότε αν πατήσω να αγνοήσω μελλοντικά μηνύματα, θα έχει να κάνει αποκλειστικά με αυτή την συζήτηση. Θα διαγραφεί τελείως δηλαδή, αλλά θα μπορώ οπότε θέλω να ξεκινήσω μια νέα με τον Κορια. Τώρα αν κατάλαβα λάθος, το πολύ πολύ δεν θα ξαναμιλήσω με Κόρια και θα φταις εσύ.
Σωραιοοοοςςςςς ρε ... :p .
Θα κανω κι εγω το ιδιο και το πολυ πολυ να βρω την ησυχια μου :)
 
  • Haha
Αντιδράσεις: Loco-3
Καλημέρα και καλό μήνα!

Έχετε δίκιο η μετάφραση στα Ελληνικά δεν βοηθάει.

Βασικά το βρήκατε πως δουλεύει, οπότε άλλαξα και το "Φύγετε" σε "Διαγραφή" για να είναι πιο κατανοητό.

Ουσιαστικά δεν καταργείτε καμία επικοινωνία με τον χρήση που συνομιλείτε, απλά επιλέγετε αν θέλετε να λάβετε μελλοντικά μηνύματα για την συγκεκριμένη συνομιλία ή όχι όπως φαίνεται και στην επεξήγηση που εμφανίζεται μόλις πατήσετε Διαγραφή.

delete.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...