Διακοπές για ζευγάρι.

gfere

New Member
30 Ιον 2014
1
2
0
Απάντηση: Διακοπές για ζευγάρι.

Μια καλή ιδέα που έχω να σας προτείνω και που κάναμε εμείς είναι διαμονή στα Ιωάννινα για λίγες ημέρες, στο υπέροχο anesisrooms.gr δίπλα από το σπήλαιο του Περάματος και τη λίμνη Παμβώτιδα και από εκεί εκδρομές στα Ζαγοροχώρια για πραγματική δροσιά και υπέροχα τοπία αλλά και για μπάνιο σε Σύβοτα, Πάργα, Πρέβεζα και Λευκάδα.

• Like
Αντιδράσεις: kosdpthess και FRAN ZENN

nikitas

New Member
Απάντηση: Διακοπές για ζευγάρι.

διακοπες με γυναίκα;Η πολυχρονη εμπειρια μου ειναι οτι καλοκαιρινες διακοπές με γυναίκα ειναι θάνατος.Το καλυτερο είναι να να πας χαιδαρι σε ενα ξενοδοχειο να είσαι κοντα στο Δαφνί.

• Like
Αντιδράσεις: NASH

Isminivas

New Member
10 Σεπ 2019
1
0
1
38
Γενικά, εμείς πήγαμε φέτος με τον καλό μου πρώτη φορά Ιθάκη.. ήσυχα πολύ ...άσε που αυτό τελικά θέλει ένα ζευγάρι.. ηρεμία και να μην χαλάσεις πολλά για να μείνεις όσο περισσότερο μπορείς σε έναν τέτοιο παράδεισο!!!

Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:

kerkireos

Well-Known Member
3 Οκτ 2012
2,299
1,382
113
Γενικά, εμείς πήγαμε φέτος με τον καλό μου πρώτη φορά Ιθάκη.. ήσυχα πολύ ωραία.. άσε που αυτό τελικά θέλει ένα ζευγάρι.. ηρεμία και να μην χαλάσεις πολλά για να μείνεις όσο περισσότερο μπορείς σε έναν τέτοιο παράδεισο!!!
Ωραια διαφημιση, καστε να κανω ριπορτ.

Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, kosdpthess και Larry

Προγνωστικά

• 13:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Οσασούνα - Γρανάδα
  • 13:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Παναχαϊκή ΓΕ - Εργοτέλης
  • 13:30
    Novasports 1HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Νυρεμβέργη - Ντάρμσταντ
  • 15:00
    ΕΡΤ3
    • Καλαμάτα ΠΣ - Καβάλα
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλαβές - Μπιλμπάο
    ΕΡΤ Sports HD
    • Παναιτωλικός - Πανιώνιος ΓΣΣ
  • 15:30
    Novasports 4HD
    • Φίτεσε - Αϊντχόφεν
  • 16:00
    Novasports 1HD
    • Αταλάντα - Σασουόλο
    Novasports 3HD
    • Τορίνο - Πάρμα
    Novasports 5HD
    • Ελλάς Βερόνα - Κάλιαρι
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουότφορντ
  • 16:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λεβερκούζεν - Άουγκσμπουργκ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Βαγιαδολίδ - Εσπανιόλ
  • 17:15
    ΕΡΤ Sports HD
    • Ατρόμητος Αθηνών - Ξάνθη ΑΟ
  • 17:45
    Novasports 4HD
    • Χεράκλες - Αγιαξ
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Άρσεναλ - Έβερτον
  • 19:00
    Novasports 3HD
    • Ρόμα - Λέτσε
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μάιντς
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • ΑΕΚ - ΟΦΗ
    Novasports 2HD
    • Βόλος - ΑΕΛ
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Χετάφε - Σεβίλη
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μποαβίστα
    PAOK TV
    • ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
  • 21:45
    Novasports 3HD
    • Ιντερ - Σαμπντόρια
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ατλέτικο Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Πόρτο - Πορτιμονένσε
  • 22:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Μπόστον Σέλτικς
  • 23:00:00
    FOX Sports
    • Creighton - Butler Bulldogs
  • Αύριο 24-02-2020
  • 01:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τορόντο Ράπτορς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • grace_kelly grace_kelly:
    Παρά πολύ δυνατά
  • P PANATHA:
    Καλησπέρα στην παρέα....
    +1
  • P PANATHA:
    Έλιωσα στους καφέδες και δεν πρόλαβα να γράψω ματς ( σιγά την απώλεια χαχα) αλλά μυρίζω εκπλήξεις σήμερα σε Σαουθάμπτον και Φράιμπουργκ.....και για πιο λύσσα νίκες των φιλοξενούμενων με κόμπο πολλά γκολ
  • V vangosmt:
    Καλησπέρα!!!
    https://prnt.sc/r64pa6 το πιστεύω πολύ
    +1
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: A ΟΜΙΛΟΣ: 28η αγωνιστικη" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    grace_kelly είπε :
    χάθηκε. Και αυτό είναι το τελευταίο μου σχόλιο δια παντός
  • P PANATHA:
    δια παντός γιατί??
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ πάντως όταν μου λένε για Λαύριο ένα πράγμα μου έρχεται στο μυαλό το παρακάτω
  • Ertzan Ertzan:
    Κάποτε μικρός πήγαινα να μάθω Αρμόνιο σε Ωδείο και θυμάμαι σε συναυλία που δίναμε τότε σαν σχολή και παίζαμε κάποιο κομμάτι τότε αυτό το τραγούδι ήταν από τα που είχα παίξει. Αξέχαστες εποχές αααχ αχ
    +1
  • P PANATHA:
    Ρίχνω δυάδα με νίκες Πανάθα και Γιούβε με απόδοση 4.40
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ σας έχω ρίξει Χ ημίχρονο όπως και τον Άρη επίσης δυάδα Άντερ 2.5 με το Άντερ 2.5 του Άρη
  • P PANATHA:
    εντάξει το δύσκολο έγινε...1-0 η Γιούβε....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 29η αγωνιστική 25-27/2/2020" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • coria Forum Bot:
    Ο χρήστης coria ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Fun Bet Over" στο Τένις.
  • P PANATHA:
    Η κατάσταση στην Ιταλία όσον αφορά τον κοροναίο ιό, είναι άσχημη μετά τα πρόσφατα κρούσματα και έτσι αποφασίστηκε η αναβολή τριών αγώνων της Serie A αλλά και αρκετών ακόμα σε μικρότερες κατηγορίες αλλά και σε ολόκληρες περιοχές.Έτσι λοιπόν αναβλήθηκαν οι αναμετρήσεις μετά απόφαση της ιταλικής Κυβέρνησης οι αγώνες Αταλάντα-Σασουόλο, Βερόνα-Κάλιαρι και Ίντερ-Σαμπντόρια, μιας και οι πόλεις όπου θα γίνονταν οι αγώνες βρίσκονται στις περιοχές της Λομβαρδίας και του Βενέτο όπου έχουν αναβληθεί όλες οι αθλητικές εκδηλώσεις, αρχικά στο ποδόσφαιρο αλλά λογικά το μέτρο θα επεκταθεί και στα υπόλοιπα αθλήματα.
  • P PALEX77:
    Καλησπέρα σας. Μήπως αντιμετωπίζει κάποιος πρόβλημα με τη λήψη ειδοποιήσεων μέσω της εφαρμογής του infobeto, σε MIUI 11? Προχώρησα και σε ορισμένες αλλαγές ρυθμίσεων όπως προτείνεται από το λειτουργικό για επίλυση του εν λόγω
    προβλήματος ( αφαίρεση περιορισμών εξοικονόμησης μπαταρίας κτλ), αλλά μάταια. Ευχαριστώ
  • P PANATHA:
    Ακόμα ένα παιχνίδι της Serie A οδηγήθηκε στην αναβολή το μεσημέρι της Κυριακής, αφού, το Τορίνο - Πάρμα τελικά δεν θα διεξαχθεί ως συνέπεια της εξάπλωσης του κοροναϊού...
  • G GRaptakis:
    +1
  • P PANATHA:
    Under 0.5 - Γκολ Over/Under ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός @
    4.60
  • coria Forum Bot:
    Ο χρήστης coria ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ATP Santiago" στο Τένις.
    coria Forum Bot: Ο χρήστης coria ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ATP Santiago" στο Τένις.