Διακοπές για ζευγάρι.

gfere

New Member
30 Ιον 2014
1
2
0
Απάντηση: Διακοπές για ζευγάρι.

Μια καλή ιδέα που έχω να σας προτείνω και που κάναμε εμείς είναι διαμονή στα Ιωάννινα για λίγες ημέρες, στο υπέροχο anesisrooms.gr δίπλα από το σπήλαιο του Περάματος και τη λίμνη Παμβώτιδα και από εκεί εκδρομές στα Ζαγοροχώρια για πραγματική δροσιά και υπέροχα τοπία αλλά και για μπάνιο σε Σύβοτα, Πάργα, Πρέβεζα και Λευκάδα.

• Like
Αντιδράσεις: kosdpthess και FRAN ZENN

nikitas

New Member
Απάντηση: Διακοπές για ζευγάρι.

διακοπες με γυναίκα;Η πολυχρονη εμπειρια μου ειναι οτι καλοκαιρινες διακοπές με γυναίκα ειναι θάνατος.Το καλυτερο είναι να να πας χαιδαρι σε ενα ξενοδοχειο να είσαι κοντα στο Δαφνί.

• Like
Αντιδράσεις: NASH

Isminivas

New Member
10 Σεπ 2019
1
0
1
37
Γενικά, εμείς πήγαμε φέτος με τον καλό μου πρώτη φορά Ιθάκη.. ήσυχα πολύ ...άσε που αυτό τελικά θέλει ένα ζευγάρι.. ηρεμία και να μην χαλάσεις πολλά για να μείνεις όσο περισσότερο μπορείς σε έναν τέτοιο παράδεισο!!!

Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:

kerkireos

Well-Known Member
3 Οκτ 2012
2,145
1,292
113
Γενικά, εμείς πήγαμε φέτος με τον καλό μου πρώτη φορά Ιθάκη.. ήσυχα πολύ ωραία.. άσε που αυτό τελικά θέλει ένα ζευγάρι.. ηρεμία και να μην χαλάσεις πολλά για να μείνεις όσο περισσότερο μπορείς σε έναν τέτοιο παράδεισο!!!
Ωραια διαφημιση, καστε να κανω ριπορτ.

Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, kosdpthess και Larry

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    Forum Bot: McLaren17 has started a new thread called "POLL: Ποιο θα είναι το αποτέλεσμα του αγώνα...