ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

TZOYRIS

New Member
28 Φεβ 2012
189
71
0
γιατι οταν κερδιζεις ενα δελτιο και πας να εξαργυρωσεις σε αλλο πρακτορειο απο εκει που το επαιξες τις περισσοτερες φορες σου λενε δεν εχουμε χρηματα μιλαμε για ποσα γυρω στα 200-300ε.??χανει λεφτα το πρακτορειο που στο εξαργυρωνει??εγω τι πρεπει να κανω??
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

γιατι οταν κερδιζεις ενα δελτιο και πας να εξαργυρωσεις σε αλλο πρακτορειο απο εκει που το επαιξες τις περισσοτερες φορες σου λενε δεν εχουμε χρηματα μιλαμε για ποσα γυρω στα 200-300ε.??χανει λεφτα το πρακτορειο που στο εξαργυρωνει??εγω τι πρεπει να κανω??
Γιατί μάλλον ο προποτζής θα πάει να τα ξοδέψει μετά και βαριέται να τρέχει στην τράπεζα να σηκώσει άλλα.Μπορεί και να μην έχει πραγματικά βέβαια.Μου είχε τύχει κι εμένα αρκετές φορές
υγ
Μπορεί και να στράβωσε που δεν το έπαιξες στο πρακτορείο του
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYRIS
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Κοίταξε.Το θέμα είναι πολυδιάστατο.
Το πρακτορείο δεν χάνει ούτε κερδίζει.Ίσα-ίσα που θα έχει να αποδώσει λιγότερα την ημέρα της πληρωμής προς ΟΠΑΠ.
Επίσης είναι καλό γι αυτόν γιατί κρατάει λιγότερα μετρητά στο ταμείο του (είναι λίγο επικίνδυνοι οι καιροί).
Από την άλλη,επειδή δεν παίζει και κανείς εκεί,αν σου δώσει εσένα τα 300,θα ξεμείνει από μετρητό και δεν θα έχει να πληρώσει κάποιον δικό του πελάτη.
Τώρα,αν δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος,μπορείς να πας εκεί που το έπαιξες και τελείωσε...
Ά...και μην ξαναπαίξεις σε ΟΠΑΠ ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYRIS
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Το πρακτορείο ειναι υποχρεωμένο να στο εξαργυρώσει το δελτίο , δικαιολογιες πηγαινε απο κει που το παιξες ειναι για μικρά παιδιά .
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

γιατι οταν κερδιζεις ενα δελτιο και πας να εξαργυρωσεις σε αλλο πρακτορειο απο εκει που το επαιξες τις περισσοτερες φορες σου λενε δεν εχουμε χρηματα μιλαμε για ποσα γυρω στα 200-300ε.??χανει λεφτα το πρακτορειο που στο εξαργυρωνει??εγω τι πρεπει να κανω??
Καταρχας να ξερεις οτι οποιοδηποτε πρακτορειο ειναι υποχρεωμενο βαση της συμβασης με τον οπαπ, να πληρωσει τον οποιοδηποτε.Αν δηλαδη το ποσο ειναι κανενα χιλιαρικο,το δικαιολογεις,αλλα για 100-300 Ε,αν εχεις τσακωθει κ με την γκομ του κανεις κ μια καταγγελια στον οπαπ.ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ το ξαναλεω
 
  • Like
Αντιδράσεις: A L E X
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Εμένα παλιότερα στράβωναν βέβαια όταν το έκανα παλιότερα. 1-2 φορές μου το έκανε και ο δικός μου. Έτυχε επίσης να μου πει "Να το εξαργυρώσεις αλλού" εισέπραξε την απάντηση "Στο δελτίο λέει όπου θέλω το εξαργυρώνω" βέβαια πλέον δεν έχει τέτοια τελείωσαν
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

αυτο ηξερα κ γω ,αλλα τι να του πω να κατσω να τσακωθω,εφυγα κ πηγα και τα πηρα απο το πρακτορειο που το ειχα παιξει το βραδυ που γυρισα σπιτι μου
Καταρχας να ξερεις οτι οποιοδηποτε πρακτορειο ειναι υποχρεωμενο βαση της συμβασης με τον οπαπ, να πληρωσει τον οποιοδηποτε.Αν δηλαδη το ποσο ειναι κανενα χιλιαρικο,το δικαιολογεις,αλλα για 100-300 Ε,αν εχεις τσακωθει κ με την γκομ του κανεις κ μια καταγγελια στον οπαπ.ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ το ξαναλεω
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

οπως παιδια δεν ξερω παλι γιατι κ τι συμβαινει το καλοκαιρι στο ευρο ημουν σε μια μπυραρια με φιλους βλεπαμε το ματς ολλανδια-γερμανια θυμαμαι και πηγα στο διπλανο πρακτορειο να παιξω ενα στοιχημα 30 ε το παω το κοιταει και μου λεει μεχρι 5 ε μπορεις!!!!!!!
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Εξαρτάται από τη φάση. Μου έχει τύχη και να μην έχουν. Το αιώνιο πρόβλημα των καζινάκηδων είναι αυτό, φεύγει το πούλμαν για Λουτράκι και τους τυχαίνει να μην μπορεί ο πράκτορας να τους εξαργυρώσει το δελτίο.
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

αυτο ηξερα κ γω ,αλλα τι να του πω να κατσω να τσακωθω,εφυγα κ πηγα και τα πηρα απο το πρακτορειο που το ειχα παιξει το βραδυ που γυρισα σπιτι μου
Eδω να καταλαβεις τι γινεται, πριν 2 χρονια ειχα πιασει(πολυ ευκολα οπως συνηθιζω αλλωστε)
1500 Ε.Και ο φουστ ο πρακτορας που ηταν κ ψιλογνωστος με ειχε 10 μερες ωσπου να με πληρωσει.Μου δινε 200,μετα απο 3 μερες αλλα200..Καταλαβα οτι τοκανε επιτηδες,κ καλα για να τζιραρω στο μαγαζι του.Κ οντως μεσα σε 10 μερες ειχα κανει τζιρο 500Ε.ΛΑΜΟΓΙΑ
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Μεχρι το 2006-7 που παιζα οπαπ μουχε συμβει καμποσες φορες να παω σε αλλο πρακτορειο και να μου λεν πηγαινε εκει που τοπαιξες.δεν εχεις τη διαθεση να τσακωνεσαι παντα.μια δυο τσακωθηκα,μετα πηγαινα εκει πουχα ριξει το δελτιο και ξενοιαζα.αλλες φορες τους ελεγα -ειδικα αν πηγαινα σαυτο κοντα στη δουλεια- οτι θα βγαλω βρωμα και δε θα πατησει κανεις απτη δουλεια.ε,βαρεθηκα να το κανω και αυτο και πηγαινα εκει που τοριχνα.ειχα ενα πρακτορειο κοντα στο σπιτι.σαυτον πηγα δελτια πουχα παιξει αλλου 2 φορες.μου τα δωσε και τα 2...η μουρη του ομως ηταν σαν ναχει φαει χαλασμενο παστουρμα.
Και τις 2 φορες...
Τωρα που ξαναρχισα οπαπ απο τις 5/12 δεν εχω εμπειριες.

Τακους κυριε ευγενιεεε??
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

μου το χει κανει και μενα ρε φιλε ο πρακτορας που ειναι κοντα στο σπιτι μου
Eδω να καταλαβεις τι γινεται, πριν 2 χρονια ειχα πιασει(πολυ ευκολα οπως συνηθιζω αλλωστε)
1500 Ε.Και ο φουστ ο πρακτορας που ηταν κ ψιλογνωστος με ειχε 10 μερες ωσπου να με πληρωσει.Μου δινε 200,μετα απο 3 μερες αλλα200..Καταλαβα οτι τοκανε επιτηδες,κ καλα για να τζιραρω στο μαγαζι του.Κ οντως μεσα σε 10 μερες ειχα κανει τζιρο 500Ε.ΛΑΜΟΓΙΑ
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

μου το χει κανει και μενα ρε φιλε ο πρακτορας που ειναι κοντα στο σπιτι μου
Επειδη ομως ειμαι κι εγω φουστης,τωρα πηγαινω καμμια φορα απο αυτον πινω το καφεδακι μου,αλλα δεν του παιζω ουτε 30 λεπτα.Και τωρα που εχουν σφιξει τα οπισθια τους απο την κατακορυφη πτωση του τζιρου,με βλεπει σαν ξερολουκουμο,κ με ψηνει στο στυλ τι θα παιξουμε σημερα κλπ.Κι εγω του απαντω οτι μολις παντρευτηκα κ δεν μ αφηνει η γυναικα μου.Αααχ πως τσουζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: sozon, animusbet και venoss
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Aπορω που δεν εχετε σχολιασει παλαιοτερες περιπτωσεις, που πηγαινες σε αλλο πρακτοριο και σου λεγε οτι στο εξαργυρωνει ο πρακτορ αφου ομως καρπωθει και αυτος καποιο ρεγαλο. Ειδικα για μεγαλα ποσα προ 2007 και το ειχα παθει και εγω και ηξερα αρκετες τετοιες περιπτωσεις. Βεβαια πλεον απο οσο εχω καταλαβει το ρεγαλο παει στο κρατος οποτε φανταζομαι οτι θα εχουν σφυξει ακομα πιο πολυ τα πραγματα.
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Eδω να καταλαβεις τι γινεται, πριν 2 χρονια ειχα πιασει(πολυ ευκολα οπως συνηθιζω αλλωστε)
1500 Ε.Και ο φουστ ο πρακτορας που ηταν κ ψιλογνωστος με ειχε 10 μερες ωσπου να με πληρωσει.Μου δινε 200,μετα απο 3 μερες αλλα200..Καταλαβα οτι τοκανε επιτηδες,κ καλα για να τζιραρω στο μαγαζι του.Κ οντως μεσα σε 10 μερες ειχα κανει τζιρο 500Ε.ΛΑΜΟΓΙΑ


κοιτα δεν ξερω για τι ακριβως μιλας αυτο δεν ισχυει ,μην λεμε και ανακριβειες,δελτιο πανω απο 1000 ευρω παει σε τραπεζα μην τρελαθουμε κιολας,μαλλον σε κουλα πρακτορεια πατε...και μαλιστα πλεον για τετοια ποσα τα εισπρατεις την ιδια μερα απο τραπεζα...τωρα για το θεμα της εξαργηρωσης ,οταν ο τζιρος παει κατα διαολου και σας λεει ο πρακτορας 1-2 μερες υπομονη...νομιζω ολοι μπορουμε να το κατανοησουμε....εχουμε πεσει ολοι σαν τα τρωκτικα να τον φαμε...αλλα 1000 θεματα εχει ο προβληματικος οπαπ οχι την εξαργηρωση
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

κοιτα δεν ξερω για τι ακριβως μιλας αυτο δεν ισχυει ,μην λεμε και ανακριβειες,δελτιο πανω απο 1000 ευρω παει σε τραπεζα μην τρελαθουμε κιολας,μαλλον σε κουλα πρακτορεια πατε...και μαλιστα πλεον για τετοια ποσα τα εισπρατεις την ιδια μερα απο τραπεζα...τωρα για το θεμα της εξαργηρωσης ,οταν ο τζιρος παει κατα διαολου και σας λεει ο πρακτορας 1-2 μερες υπομονη...νομιζω ολοι μπορουμε να το κατανοησουμε....εχουμε πεσει ολοι σαν τα τρωκτικα να τον φαμε...αλλα 1000 θεματα εχει ο προβληματικος οπαπ οχι την εξαργηρωση
Απο την βιασυνη σου να υποστηριξεις τους πρακτορες,δεν προσεξες μαλλον ουτε τι εγραψα.
Ειπα ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ.Πριν 2 χρονια αν κερδιζες 1000 ε πηγαινες σε τραπεζα?
Κι επειδη ζητας να κανουμε υπομονη,σε πληροφορω οτι αυτο δεν γινεται.
Τωρα θα πρεπει οι πρακτορες να κανουν υπομονη ,βλεποντας τα νεκρα πρακτορεια τους
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Απορια...

Ο πρακτορας για να πληρωνει κερδισμενα δελτια πρεπει να πληρωνει με το τρεχον ταμειο??
(δηλαδη τι επιασε μεχρι εκεινη την ωρα )?

π.χ.....12 μεσημερι και ταμειο 1500 €
αν 12.10 καθισουν 5 δελτια απο 800€=4000€
τι πρεπει λογικα να γινει??
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Απορια...

Ο πρακτορας για να πληρωνει κερδισμενα δελτια πρεπει να πληρωνει με το τρεχον ταμειο??
(δηλαδη τι επιασε μεχρι εκεινη την ωρα )?

π.χ.....12 μεσημερι και ταμειο 1500 €
αν 12.10 καθισουν 5 δελτια απο 800€=4000€
τι πρεπει λογικα να γινει??

Λογικά θα σου πει να περάσεις αύριο που θα έχει βγάλει χρήματα από την τράπεζα. Έχει τύχει σε γνωστό μου να μην μπορεί να εισπράξει δελτίο κοντά στα 500€. Του είπε να πάει την επόμενη ημέρα το πρωί και όντως έτσι έγινε...
 
Απάντηση: ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΕ ΟΠΑΠ

Απο την βιασυνη σου να υποστηριξεις τους πρακτορες,δεν προσεξες μαλλον ουτε τι εγραψα.
Ειπα ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ.Πριν 2 χρονια αν κερδιζες 1000 ε πηγαινες σε τραπεζα?
Κι επειδη ζητας να κανουμε υπομονη,σε πληροφορω οτι αυτο δεν γινεται.
Τωρα θα πρεπει οι πρακτορες να κανουν υπομονη ,βλεποντας τα νεκρα πρακτορεια τους

το διαβασα καλα το πριν 2 χρονια.....και βεβαια επειδη απλα νομιζω απο το ολο υφος σου κατανοω παρα πολλα ...χωρις καμοια υποστηριξη σε πρακτορες ...διαβασε καλυτερα τα γραφομενα ...καθαρα απο αντιδραση εκανες υπομονη τοτε....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...