Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
422
220
43
η εταιρεια betshop.gr μου εστειλε email την παρασκευη 23 Νοεμβρη (black friday ) , όπου με παρότρυνε να κανω καταθεση και να λαβω ως μερος προσφορας τους , μπονους 23% επί της καταθεσης μου εως το μεγιστο ποσό μπονους των 100 ευρω .


εκανα καταθεση 435 ευρω , ωστε να λαβω τα 100 ευρω μπονους.


οπως βλεπετε στις φωτογραφιες που σας στελνω, φαινεται ξεκάθαρα στο email τους ότι ισχυουν οι γενικοι οροι μπονους .


μαλιστα εχει ενα λινκ όπου σε παραπέμπει στην ιστοσελιδα τους , όπου γραφει αναλυτικα τους γενικους ορους μπονους , κανοντας και συγκεκριμενο αριθμητικο παραδειγμα. ειναι ξεκαθαρο πως αρκουσε να στοιχηματισω συνολικα 500 ευρω, αφου η μόνη απαιτηση της εταιρειας ηταν να στοιχηματισω 5 φορες την αξια του μπονους.


παρόλα αυτά το ρωτάω και μέσω email ΠΡΙΝ καταθεσω , όπως βλεπετε στο email που σας στελνω σε φωτογραφιες , για να ειμαι 100% σιγουρος.


όπως βλεπετε από την απάντησή τους , μου επιβεβαιώνουν το αυτονόητο.


οτι πρεπει να στοιχηματισω 5 φορες το μπονους, δηλαδη 500 ευρω μόνο.


σημερα Κυριακη 2 Δεκέμβρη για κάποιο ανεξήγητο προς εμένα λόγο , κι ενω εχω στοιχηματισει 815 ευρω συνολικα σε στοιχηματα που εχουν διευθετηθει (δεν προσμετρω 2 στοιχηματα των 80 ευρω που έκανα cash out) , σταματουν να δεχονται τα στοιχηματα μου , και μου γνωστοποιουν οτι εχω μεγιστο στοιχημα της ταξεως των 0,1 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


τα στοιχηματα που τοποθετουσα ανεκαθεν ηταν σε ποδοσφαιρο κια μπασκετ, και ολες αυτες τις μερες στα πλαισια τη προσφορας, στοιχηματισα σε αγωνες παγκοσμιας εμβελειας σε ποδοσφαιρο και μπασκετ ποσά που δεν ξεπερνουσαν τα 100 ευρω.


επισης τα πιο πολλα στοιχηματα μου ηταν χαμενα.


αρα δεν τιθεται θεμα υποπτου στοιχηματισμου σε τυχον "στημενα ματς" , διοτι

1)ι μιλαμε για αγωνες όπου αγωνιζονται παικτες εκατομμυριων

2) τα ποσά που πονταρισα ειναι αστεια για τα μεγεθη των αγωνων και των παικτων που αγωνιζονται στα εν λογω ματς



3)εχασα τα περισσοτερα στοιχηματα μου

4)ειδκοτερα χτες Σαββατο και σημερα Κυριακη όπου εληφθη η εν λογω αποφαση για μεγιστο ποσό στοιχηματισμου της ταξεως του 0,1 ευρω, εχω κερδισει 1 στοιχημα μόνο





τελος παντων, παρτι η αποφαση τους ειναι παντελως αδικη, καταλαβα πως δεν εχει νοημα να διαμαρτυρομαι,


επιπλεον δεν ειχα καμια ορεξη να ειμαι πελατης σε μια επιχειρηση που δε με σεβεται και με αμφησβητει


και αποφασισα να κανω αναληψη τα 646,59 ευρω που μου ειχαν απομείνει.


όπως βλεπετε απο τις φωτογραφιες, μου ακυρωνουν συνεχως τις αναληψεις , με πρόφαση οτι δεν εχουν ολοκληρωθει οι προυποθεσεις της προσφορας κι οτι πρεπει να στοιχηματισω ακομα 120 ευρω, δηλαδη 1200 στοιχηματα του 0,1 ευρω , πραγμα πρακτικά αδύνατον φυσικά.


μιλαμε για ξεκαθαρη απατη με προσχημα την δηθεν προσφορα της black friday, me στοχο να κλειδωθουν τα χρηματα που κατεθεσα (τα οποια ηταν ενα πολύ μεγαλο ποσόν για τα δεδομενα της εποχης ) και να μην μπορω να ζητησω αναληψη.


δεν σεβονται ουτε τους ιδιους τους ορους τους!!!!!!!


καλώ όλους τους αναγνωστες, να ειναι παρα πολυ προσεκτικοι με την εν λογω εταιρεια για να μην πεσουν κι αυτοι θυματα απατης
 

Συνημμένα

  • tziros.betshop.jpg
    tziros.betshop.jpg
    33.6 KB · Προβολές : 698
  • bonus.betshop2.jpg
    bonus.betshop2.jpg
    31.5 KB · Προβολές : 688
  • bonus.betshop3.jpg
    bonus.betshop3.jpg
    31.4 KB · Προβολές : 672
  • bonus.betshop4.jpg
    bonus.betshop4.jpg
    35 KB · Προβολές : 657
  • bonus.betshop5png.jpg
    bonus.betshop5png.jpg
    34.3 KB · Προβολές : 646
  • betshop.money.jpg
    betshop.money.jpg
    24.5 KB · Προβολές : 619
  • betshop.apati.jpg
    betshop.apati.jpg
    31.2 KB · Προβολές : 634
  • bets1.jpg
    bets1.jpg
    31.7 KB · Προβολές : 652
  • bets2.jpg
    bets2.jpg
    23.1 KB · Προβολές : 678
  • apati.jpg
    apati.jpg
    32.5 KB · Προβολές : 690
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

Τους είχα διαβάσει και εγώ τους όρους της προσφοράς και επιβεβαιώνω και εγώ ότι έπρεπε να τζιράρεις 5 φορές το πόσο του μπόνους, χωρίς να εμπλέκεται πουθενά το ποσό του κεφαλαίου. Άλλωστε, το 23% δεν ήταν και κανένα τεράστιο μπόνους, γι' αυτό και προφανώς δεν υπήρχε υποχρέωση τζιραρίσματος του κεφαλαίου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

Τους είχα διαβάσει και εγώ τους όρους της προσφοράς και επιβεβαιώνω και εγώ ότι έπρεπε να τζιράρεις 5 φορές το πόσο του μπόνους, χωρίς να εμπλέκεται πουθενά το ποσό του κεφαλαίου. Άλλωστε, το 23% δεν ήταν και κανένα τεράστιο μπόνους, γι' αυτό και προφανώς δεν υπήρχε υποχρέωση τζιραρίσματος του κεφαλαίου.

μα εννοειται αυτο.

αφου το γραφουν καθαρα. μου το επιβεβαιωσαν και μεσω mail ΠΡΙΝ καταθεσω.

φαινεται και στις φωτο που παρεθεσα.

απλα πανω στον πανικο τους , εκοβαν κι εραβαν ορους απο δω κι απο κει.

προσπαθησαν να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα, χρησιμοποιοντας τον ορο που λεει οτι πρεπει να τζιραρεις μια φορατ ην καταθεση σε αποδοση 1,20 πριν κανεις αναληψη, ο οποιος ορος προφανως αφορα τις καταθεσεις εκτος μπονους, για να μην υπαρχουν περιπτωσεις ξεπλυματος χρηματος από ατομα που καταθετουν πχ 500 ευρω, παιζουν 30 ευρω και τραβανε τα υπολοιπα πισω και φανινονται στην τραπεζα σαν να τα κερδισαν στο τζογο.

αλλα εδω δε μιλαμε για τετοια περιπτωση.

εδω οι οροι τους ειναι ξεκαθαροι. δεν αναγραφεται πουθενα η καταθεση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

Πάντως σήμερα ξαναέστειλαν μέιλ για την ίδια προσφορά, με τους ίδιους ακριβώς όρους.
 
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

Πάντως σήμερα ξαναέστειλαν μέιλ για την ίδια προσφορά, με τους ίδιους ακριβώς όρους.

ναι μου το ειπε ενας φιλος μου που δεν πηρε το μπονους την black friday.

παντως το αστειο ειναι οτι ενας αλλος γνωστος μου που πηρε το μπονους των 100 ευρω την black friday, επαιξε λιγοτερα απο τα υποτιθεμενα 935 ευρω (τα οποια προσπαθουσαν να με πεισουν οτι ειναι ο τζιρος ) και εκανε κανονικα αναληψη.

και θελω αν υπαρχουν κι αλλοι αναγνωστες που εκαναν αναληψη, κανοντας απλα τζιρο 5 φορες το μπονους, να το δηλωσουν δημοσιως.

διοτι εδω φαινεται οτι εχουμε 2 μέτρα και 2 σταθμα.

τους το ειπα μαλιστα στα email, οτι ξερω ατομο που εκανε αναληψη , με λιγοτερα λεφτα απο αυτα που αυτοι προσπαθουν να με πεισουν οτι ειναι ο υποτιθεμενος τζιρος , κι οτι αρα υπαρχει δεδικασμενο , αλλα δεν απαντουσν τιποτα σε αυτο φυσικα.
 
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

εχω ηδη ενημερωσει με email την MGA,την ΕΕΕΠ,το ευρωπαικο κεντρο καταναλωτη https://www.eccgreece.gr/el/european-consumer-center-greece/ , την ΑΕΚ , ΤΟΝ ΕΣΑΚΕ που διοργανωνει την Α1, στους οποιους ειναι χορηγος η betshop, καθως και άλλα στοιχηματικα site στα οποία έχει banner η μπετσοπ, και τους εχω ηδη δειξει τα email, και τους ειπα οτι θα τους κανω και μηνυση για απατη και υπεξαιρεση χρηματος αν δεν με πληρωσουν (η μητερα μου ειναι δικηγορος) , και τελικα μαλακωσαν μετα απο λιγες ωρες και μου εστειλαν μηνυμα οτι θα πληρωθω κανονικα και οτι ο λογαριασμος μου θα απενεργοποιηθει οριστικα στη συνεχεια.

ακομα δεν εχω λαβει χρηματα παντως ,παροτι τσεκαρω συνεχως το e banking μου. αν οντως τα παρω θα ενημερωσω.

παντως με ενοχλει τρομερα πως αν στη θεση μου ηταν καποιος που δεν γνωριζε τα δικαιωματα του ,δεν ειχε μητερα δικηγορο , και δεν ηξερε ουτε απο στοιχηματικα φορουμ,ουτε απο ΕΕΕΠ,MGA,κεντρο καταναλωτη κτλ θα εχανε τα λεφτα του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

μου μπηκαν τα λεφτα στην τραπεζα σημερα επιτελους. με πληρωσαν ολο το ποσό. κι ο Αγιος φοβέρα θέλει τελικά. έχει δίκιο η παροιμία
 
  • Like
Αντιδράσεις: KhalDrogo και FunBet
Απάντηση: Εγκλωβισμός χρημάτων λόγω ορίου στην betshop.gr

μου μπηκαν τα λεφτα στην τραπεζα σημερα επιτελους. με πληρωσαν ολο το ποσό. κι ο Αγιος φοβέρα θέλει τελικά. έχει δίκιο η παροιμία
kalhspera tha hthela se parakalo na me voithiseis me ena thema poy exo kai ego thelo ta fota soy. anoiksa logariamo sth betrebels sths 10/9/2019 arxiza na tzogaro ekana katatheseis 800 eyro kai kerdiza moy zhthsas taytopoihsh opos kai ekana apo ths 10/9/2019 kathe mera KERDIZA KAI SYNEXIZAN NA MOY LENE TAYTOPOIHSH ENO EIXA KANEIS 4 FORES ksafnika otan zhthsa eksargirosei moy kleidosan to logarismo eno kerdiza 32000 xiliades eyro.kai moylene kati gia bonus kai oti exo kialoys logariasmoys apo ip
exo kanei kataggelia pantoy kai leo na pao se dikhgoto
 
kalhspera tha hthela se parakalo na me voithiseis me ena thema poy exo kai ego thelo ta fota soy. anoiksa logariamo sth betrebels sths 10/9/2019 arxiza na tzogaro ekana katatheseis 800 eyro kai kerdiza moy zhthsas taytopoihsh opos kai ekana apo ths 10/9/2019 kathe mera KERDIZA KAI SYNEXIZAN NA MOY LENE TAYTOPOIHSH ENO EIXA KANEIS 4 FORES ksafnika otan zhthsa eksargirosei moy kleidosan to logarismo eno kerdiza 32000 xiliades eyro.kai moylene kati gia bonus kai oti exo kialoys logariasmoys apo ip
exo kanei kataggelia pantoy kai leo na pao se dikhgoto
Φυσικα και θα πας σε δικηγορο αφου προκειται για 32.000€. Σε αυτα που ισως σου πουνε για καταγγελιες σε ΕΕΕΠ και MGA , μην δωσεις σημασια.Μην κανεις καμια κινηση, αδικα θα χανεις τον χρονο σου και θα σπας τα νευρα σου γραφοντας και περιμονοντας emails.Δεν προκειται να βγαλεις ακρη με αυτους.Ειδικα αν μιλαμε για MGA προκειται για μαφια που προστατευει στοιχηματικες και οχι παιχτες.ΕΕΕΠ αστους επισης, δεν υπαρχει ΕΕΕΠ.
Πας σε δικηγορο και δικαστηρια, μονο ετσι θα τα παρεις τα λεφτα σου.
Τι να αλλο να πω, μακαρι να πληρωθεις.Κανε και ενα θρεντ εδω και ζητα να σου συστησουν δικηγορο που να ασχολειται με αυτα, αν ξερει καποιος εδω κανεναν.
 
Φυσικα και θα πας σε δικηγορο αφου προκειται για 32.000€. Σε αυτα που ισως σου πουνε για καταγγελιες σε ΕΕΕΠ και MGA , μην δωσεις σημασια.Μην κανεις καμια κινηση, αδικα θα χανεις τον χρονο σου και θα σπας τα νευρα σου γραφοντας και περιμονοντας emails.Δεν προκειται να βγαλεις ακρη με αυτους.Ειδικα αν μιλαμε για MGA προκειται για μαφια που προστατευει στοιχηματικες και οχι παιχτες.ΕΕΕΠ αστους επισης, δεν υπαρχει ΕΕΕΠ.
Πας σε δικηγορο και δικαστηρια, μονο ετσι θα τα παρεις τα λεφτα σου.
Τι να αλλο να πω, μακαρι να πληρωθεις.Κανε και ενα θρεντ εδω και ζητα να σου συστησουν δικηγορο που να ασχολειται με αυτα, αν ξερει καποιος εδω κανεναν.
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΤΟΙΣ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΙΤΙΜΗ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΤΟΙΣ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΙΤΙΜΗ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΓΙΑΤΗ Η ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΠΗΡΕ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ(ΠΑΥΛΟΣ//) ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΤΟΙΣ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΙΤΙΜΗ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Κανε ενα θρεντ εδω , γραψε για την περιπτωση σου και ολο και καποιος θα ξερει κατι παραπανω.
 
Εχει συμφωνήσει πως οποιαδήποτε διαφωνία έχει με την εταιρία την δικαιοδοσία την έχει η Μάλτα, ενώ αντίθετα συμφώνησε η εταιρία όποια διαφωνία έχει με τον παίκτη η εταιρία να επιλύει το ζήτημα σε Ελληνικό δικαστήριο. Καλά κρασιά μεγάλε επειδή δεν διάβασες τους όρους και τις προϋποθέσεις ποτέ.

Παρόλα αυτά να μας ανεβάσει φώτο από τα στοιχήματα και και τις απαντήσεις της εταιρίας και θα του πω την άποψη μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εχει συμφωνήσει πως οποιαδήποτε διαφωνία έχει με την εταιρία την δικαιοδοσία την έχει η Μάλτα, ενώ αντίθετα συμφώνησε η εταιρία όποια διαφωνία έχει με τον παίκτη η εταιρία να επιλύει το ζήτημα σε Ελληνικό δικαστήριο. Καλά κρασιά μεγάλε επειδή δεν διάβασες τους όρους και τις προϋποθέσεις ποτέ.

Παρόλα αυτά να μας ανεβάσει φώτο από τα στοιχήματα και και τις απαντήσεις της εταιρίας και θα του πω την άποψη μου.

Προσωπικά, θεωρώ ότι οι περισσότεροι όροι των στοιχηματικών εταιρειών δεν έχουν καμία νομική ισχύ και δεν είναι κάτι περισσότερο από σκουπίδια.

Πάντως, όπως και να έχει, το συμπέρασμα είναι πως δεν πρέπει να αφήνουμε μεγάλα ποσά στον λογαριασμό μας για κανένα λόγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2 και Tigres
Προσωπικά, θεωρώ ότι οι περισσότεροι όροι των στοιχηματικών εταιρειών δεν έχουν καμία νομική ισχύ και δεν είναι κάτι περισσότερο από σκουπίδια.

Ο άνθρωπος φταίει για όλα. Από την στιγμή που διάβασες που δεν διάβασες παρά μόνο όταν σε αδικήσανε και εσύ και όλοι μας τελείωσε. Εμένα προχθές μου στείλανε τους όρους στο paypal πως άλλαξαν ούτε που το διάβασα το αποδέχτηκα, στον στοίχιμαν έκαναν αλλαγές στους όρους είπαν του έριξα μια ματά 10 δευτερόλεπτα και τα προσπέρασα ούτε που έδωσα σημασία.

Κάθε εταιρία έχει όρους, όχι μόνο στοιχηματική όλες. Πόσοι διαβάζουμε τους όρους? Εγώ σου λέω από τους 99% ούτε οι υπόλοιποι 1% γιατί λέμε "έλα ρε τώρα σ'εμένα θα συμβεί? Έλα μου ντε. Μέσα σε αυτούς βάζω και τον εαυτό μου έτσι

Πάντως έχω και εγώ περιέργεια να δω τα παιχνίδια του φίλου γιατί από τις 10/9 που ξεκίνησε λέει να παίζει με 800 ευρώ μέχρι και σήμερα που τα έκανε 32000 ευρώ να δω πως το κατάφερε
 
Πάντως έχω και εγώ περιέργεια να δω τα παιχνίδια του φίλου γιατί από τις 10/9 που ξεκίνησε λέει να παίζει με 800 ευρώ μέχρι και σήμερα που τα έκανε 32000 ευρώ να δω πως το κατάφερε
Εγώ πάλι δεν τα πολυπιστεύω τέτοια σενάρια.1ον εαν έχει κάποιος την ικανότητα να κερδίζει σε βάθος χρόνου τι το χρειάζεται το bonus της κάθε εταιρίας; 2ον γνωρίζοντας οτι οι online δεν είναι και τόσο αξιόπιστες σε θέματα πληρωμών , το πρώτο πράγμα που θα έκανε κάποιος για να τσεκάρει την αξιοπιστία της εταιρίας θα ήταν με το που έφτασε τον απαιτούμενο τζίρο του μπόνους να δοκιμάσει να κάνει ανάληψη έστω ένα μικροποσό να δει τι γίνεται.
Δεν αφήνεις να φτάσει το ποσό 32 χιλιάρικα.
Προσωπικά το θεωρώ μπούρδα το όλο θέμα κατά 99,99% και αφήνω και ένα 0,01% αμφιβολίας λόγω του οτι είμαστε άνθρωποι και ποτέ αλάνθαστοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PETSIOS
kai moylene kati gia bonus kai oti exo kialoys logariasmoys apo ip
αν οντως χρησιμοποιουσες την ιδια συσκευη ή το ιδιο wi fi (ΙΡ) για να παιξεις και 2ο λογαριασμο , τοτε τα πραγματα ειναι ασχημα για σενα.

η betrebels ειναι απο τις πλεον προχωρημενες τεχνολογικά εταιρειες και απο τις πλεον αυστηρες.

το να βρει αν επαιζες απο το ιδιο wi fi ή απο την ιδια συσκευη τους ειναι πολυ ευκολο. αυτο μπορουν να το κανουν ολες οι εταιρειες.

αυτοί βρισκουν πολυ πιο δυσκολα πραγματα .
 
kalhspera tha hthela se parakalo na me voithiseis me ena thema poy exo kai ego thelo ta fota soy. anoiksa logariamo sth betrebels sths 10/9/2019 arxiza na tzogaro ekana katatheseis 800 eyro kai kerdiza moy zhthsas taytopoihsh opos kai ekana apo ths 10/9/2019 kathe mera KERDIZA KAI SYNEXIZAN NA MOY LENE TAYTOPOIHSH ENO EIXA KANEIS 4 FORES ksafnika otan zhthsa eksargirosei moy kleidosan to logarismo eno kerdiza 32000 xiliades eyro.kai moylene kati gia bonus kai oti exo kialoys logariasmoys apo ip
exo kanei kataggelia pantoy kai leo na pao se dikhgoto
Εγώ πάλι δεν τα πολυπιστεύω τέτοια σενάρια.1ον εαν έχει κάποιος την ικανότητα να κερδίζει σε βάθος χρόνου τι το χρειάζεται το bonus της κάθε εταιρίας; 2ον γνωρίζοντας οτι οι online δεν είναι και τόσο αξιόπιστες σε θέματα πληρωμών , το πρώτο πράγμα που θα έκανε κάποιος για να τσεκάρει την αξιοπιστία της εταιρίας θα ήταν με το που έφτασε τον απαιτούμενο τζίρο του μπόνους να δοκιμάσει να κάνει ανάληψη έστω ένα μικροποσό να δει τι γίνεται.
Δεν αφήνεις να φτάσει το ποσό 32 χιλιάρικα.
Προσωπικά το θεωρώ μπούρδα το όλο θέμα κατά 99,99% και αφήνω και ένα 0,01% αμφιβολίας λόγω του οτι είμαστε άνθρωποι και ποτέ αλάνθαστοι.
 
Εγώ πάλι δεν τα πολυπιστεύω τέτοια σενάρια.1ον εαν έχει κάποιος την ικανότητα να κερδίζει σε βάθος χρόνου τι το χρειάζεται το bonus της κάθε εταιρίας; 2ον γνωρίζοντας οτι οι online δεν είναι και τόσο αξιόπιστες σε θέματα πληρωμών , το πρώτο πράγμα που θα έκανε κάποιος για να τσεκάρει την αξιοπιστία της εταιρίας θα ήταν με το που έφτασε τον απαιτούμενο τζίρο του μπόνους να δοκιμάσει να κάνει ανάληψη έστω ένα μικροποσό να δει τι γίνεται.
Δεν αφήνεις να φτάσει το ποσό 32 χιλιάρικα.
Προσωπικά το θεωρώ μπούρδα το όλο θέμα κατά 99,99% και αφήνω και ένα 0,01% αμφιβολίας λόγω του οτι είμαστε άνθρωποι και ποτέ αλάνθαστοι.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΣΗΚΩΣΟ ΑΠΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΔΩΣΜΟΥ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟ ΤΗ ΦΟΤΟ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΗ ΣΗΚΩΝΕΙ ΛΟΓΟ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΕΧΩ ΚΙΝΗΘΕΙ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟ .
 
αν οντως χρησιμοποιουσες την ιδια συσκευη ή το ιδιο wi fi (ΙΡ) για να παιξεις και 2ο λογαριασμο , τοτε τα πραγματα ειναι ασχημα για σενα.

η betrebels ειναι απο τις πλεον προχωρημενες τεχνολογικά εταιρειες και απο τις πλεον αυστηρες.

το να βρει αν επαιζες απο το ιδιο wi fi ή απο την ιδια συσκευη τους ειναι πολυ ευκολο. αυτο μπορουν να το κανουν ολες οι εταιρειες.

αυτοί βρισκουν πολυ πιο δυσκολα πραγματα .
ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ?
ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΧΑΣΩ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ (ΘΕΩΡΟΥΝ ) ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΠΡΟΕΡΕΤΟ
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...