Ελληνίδα με πολλά κιλα "Α@@@@

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

gerdakis

Infobeto Tipster
29 Ιολ 2002
329
0
0
Tinariwen
Προφανώς είναι ΑΓΝΩΣΤΟ στο μεσαίο μαλάκα Νεοσέλληνα, ότι οι Έλληνες στο εξωτερικό μαμάνε και δέρνουνε. Γιατί? Διότι είμαστε λαός με Α@@. ΑΡ@@@ λαός που οι πολιτικοί στην Ελλάδα θένε να περάσουν την ιδέα ότι είμαστε παρακατιανοί.
Λοιπόν μάγγες ΝΑΣΑ, ΜΑΣΑ καί ακόμη και αστροναύτες από Ρωσσία είναι σε Ελληνικά χέρια και δεν είναι υπερβολή. Απλά η ΜΑΣΣΩΝΙΚΗ πολιτική του ελληνικάνικου κρατιδίου σας κρατάνε στο σκότος το εξώτερο.
Ακούστε λοιπόν το εξής. Αναλογικά με τους διάφορους πληθυσμούς στην Γερμανία οι ΕΛΛΗΝΕΣ έχουμε τους περισσότερους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ. Και όποιος έχει Α@@@@ άς έλθει αν με διαψεύσει με στοιχεία να τον κάνω κόσκινο και αλοιφή για κάλλους. Ο Γκερντάκης ΔΕΝ ΜΑΣΣΑΕΙ.
Λεπόν, εκτός απο Α@@@@ ΕΛΛΗΝΕΣ, έχουμε και ΑΡ@@@ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ. Ναι ρε, ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΕ ΑΡ@@@, πολλά κιλά το καθένα.
Μία από αυτἐς είανι η ΔΑΦΝΗ ΜΠΟΥΖΙΚΟΥ.
Ποιά είναι η κυρία? Η βοηθός προπονητού της ανδρικής ομάδας μπάσκετ των SKYLINERS της Φρανκφούρτης.
Η Μπουζίκου έχει βγεί πολλές φορές στην σοβαρή γερμανική τηλεόραση και έχει κάνει περήφανους τους Έλληνες εδώ (όπως και το παλλικάρι ο Γκέκας, που στην Ελλάδα τον πετάξατε στα σκατά και εδώ μαμάει και δέρνει). http://www.deutsche-bank-skyliners.de/typo3temp/pics/6f8c72ce99.jpg
Στην φωτό είναι δεξιά με τη μπάλλα η Μπουζίκου. Είναι η μοναδική γυναίκα που έχει δίπλωμα προπονητού 1ης Μπούντεσλιγκα και μπορεί να γίνει head coach σε οποιαδήποτε ομάδα.

Αυτά προς το παρόν, διότι βλέπω πολλούς παπάρες να γράφουν τις μαλακίες τους περί Γερμανίας κλπ και τα πέρνω στο ΚΡΑΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Χθές εγινε ολόκληρη συζήτηση σε αλλο τόπικ για την λέξη αυτή , μη το παραξηλώνουμε ρε παιδιά , οχι πως είμαστε και μοναστήρι αλλά ορισμένα πράγματα :emb: .

ΦΙΛΙΚΑ SIR ALEX :sign:
 
Φίλε ALEX δεν υπάρχει χυδαία λέξη. Χυδαίες είναι οι συμπεριφορές μας, όταν γίνονται με κακή προαίρεση. Για μένα η προαίρεση είναι το παν. Μπορεί ο άλλος να σου λέει καλήμέρα και από μέσα να σε στέλνει στον αγύριστο (99% των περιπτώσεων).
Απλά βλέπω πόσο κότες έχουμε γίνει σαν Έλληνες και λέω, όχι ρε κερατ*****δες, δεν είμαστε κότες αλλά ΓΙΓΑΝΤΕΣ που κοιμόμασται και μια μέρα θα τους γαμ....με ΟΛΟΥΣ χωρίς εξαίρεση.
Αφου καταντήσαμε να μιλάμε με smilies, τι άλλο να πώ;
Ήλθε ο καιρός που κουμάντο κάνουνε τα άλλα και τα μπάλλαλα και όταν βλέπουνε ένα γνωστικό θα λένε: ΝΑ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ

"Θεέ μου τι ομορφιά της φως, της γειτονιάααααας μας ο τρελοοοοός
τρελένεσαι να τον ακους
νάχαμ' ακόμη άλλους δυό τέτoιους τρελλούς" Χατζής, αν θυμάμαι καλά. (Αν και δεν έβαλα smiley σου χαμογελάω)
 
Α και που είσαι μην παρεξηγηθώ η Καλημέρα που σου λέω δεν είναι οπως την εννοείς παραπάνω :eye: :bravo: :sign:
 
Ενας Αμερικανος ακόλουθος εχει πει πριν λιγο καιρο... (4-5 χρονια πριν)

''Ευτυχως που οι Ελληνες δεν εχουν ανακαλύψει τι κρυβουν μέσα στο κεφαλι και στην ψυχή τους καθώς και τι δυναμη εχει η γεωγραφική τους θέση.... θα ειχαν κυριαρχήσει στον κόσμο''
 
Τώρα που το ρίξατε στο Καλημέρα ας πω και εγώ

Καλημέρα τι κάνεις
να'σαι πάντα καλά
κι όταν είσαι κοντά μας
κι όταν είσαι μακρυά
να'ναι κάθε σου μέρα
μια καινούργια αρχή
καλημέρα τι κάνεις
σας αγαπάω πολύ..

Καλημέρα τι κάνεις
να'σαι πάντα καλά
το κουράγιο μη χάνεις
το κεφάλι ψηλά
καλημέρα χαρά μου
καλημέρα ζωή
καλημέρα τι κάνεις
σας αγαπάω πολύ..

Καλημέρα τι κάνεις
να'σαι πάντα καλά
κι όταν είσαι κοντά μου
κι όταν είσαι μακρυά
να'ναι η κάθε σου μέρα
μια καινούργια αρχή
καλημέρα τι κάνεις,
σας αγαπάω πολύ..

Καλημέρα τι κάνεις
να'σαι πάντα καλά
κι όταν όλα νομίζεις
ότι πάνε στραβά
πάντα κάτι θα γίνει
μη ρωτάς το γιατί
καλημέρα τι κάνεις
σας αγαπάω πολύ..
:-D
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Υ.Γ:Άλλαξα λίγο τον τελευταίο στίχο αν δεν ταιριάζει δεν πειράζει μη μας πάρουν και για ντιγκιντάγκες
 
gerdakis είπε :
Προφανώς είναι ΑΓΝΩΣΤΟ στο μεσαίο μαλάκα Νεοσέλληνα, ότι οι Έλληνες στο εξωτερικό μαμάνε και δέρνουνε. Γιατί? Διότι είμαστε λαός με Α@@. ΑΡ@@@ λαός που οι πολιτικοί στην Ελλάδα θένε να περάσουν την ιδέα ότι είμαστε παρακατιανοί.
Λοιπόν μάγγες ΝΑΣΑ, ΜΑΣΑ καί ακόμη και αστροναύτες από Ρωσσία είναι σε Ελληνικά χέρια και δεν είναι υπερβολή. Απλά η ΜΑΣΣΩΝΙΚΗ πολιτική του ελληνικάνικου κρατιδίου σας κρατάνε στο σκότος το εξώτερο.
Ακούστε λοιπόν το εξής. Αναλογικά με τους διάφορους πληθυσμούς στην Γερμανία οι ΕΛΛΗΝΕΣ έχουμε τους περισσότερους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ. Και όποιος έχει Α@@@@ άς έλθει αν με διαψεύσει με στοιχεία να τον κάνω κόσκινο και αλοιφή για κάλλους. Ο Γκερντάκης ΔΕΝ ΜΑΣΣΑΕΙ.
Λεπόν, εκτός απο Α@@@@ ΕΛΛΗΝΕΣ, έχουμε και ΑΡ@@@ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ. Ναι ρε, ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΕ ΑΡ@@@, πολλά κιλά το καθένα.
Μία από αυτἐς είανι η ΔΑΦΝΗ ΜΠΟΥΖΙΚΟΥ.
Ποιά είναι η κυρία? Η βοηθός προπονητού της ανδρικής ομάδας μπάσκετ των SKYLINERS της Φρανκφούρτης.
Η Μπουζίκου έχει βγεί πολλές φορές στην σοβαρή γερμανική τηλεόραση και έχει κάνει περήφανους τους Έλληνες εδώ (όπως και το παλλικάρι ο Γκέκας, που στην Ελλάδα τον πετάξατε στα σκατά και εδώ μαμάει και δέρνει). http://www.deutsche-bank-skyliners.de/typo3temp/pics/6f8c72ce99.jpg
Στην φωτό είναι δεξιά με τη μπάλλα η Μπουζίκου. Είναι η μοναδική γυναίκα που έχει δίπλωμα προπονητού 1ης Μπούντεσλιγκα και μπορεί να γίνει head coach σε οποιαδήποτε ομάδα.

Αυτά προς το παρόν, διότι βλέπω πολλούς παπάρες να γράφουν τις μαλακίες τους περί Γερμανίας κλπ και τα πέρνω στο ΚΡΑΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.
Για μένα μια χαρά τα γράφεις φιλε gerd, έτσι για να ξυπνάνε ΜΕΡΙΚΟΙ (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα) !!!

:sign::sign:
 
gerdakis είπε :
Προφανώς είναι ΑΓΝΩΣΤΟ στο μεσαίο μαλάκα Νεοσέλληνα, ότι οι Έλληνες στο εξωτερικό μαμάνε και δέρνουνε. Γιατί? Διότι είμαστε λαός με Α@@. ΑΡ@@@ λαός που οι πολιτικοί στην Ελλάδα θένε να περάσουν την ιδέα ότι είμαστε παρακατιανοί.
Λοιπόν μάγγες ΝΑΣΑ, ΜΑΣΑ καί ακόμη και αστροναύτες από Ρωσσία είναι σε Ελληνικά χέρια και δεν είναι υπερβολή. Απλά η ΜΑΣΣΩΝΙΚΗ πολιτική του ελληνικάνικου κρατιδίου σας κρατάνε στο σκότος το εξώτερο.
Ακούστε λοιπόν το εξής. Αναλογικά με τους διάφορους πληθυσμούς στην Γερμανία οι ΕΛΛΗΝΕΣ έχουμε τους περισσότερους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ. Και όποιος έχει Α@@@@ άς έλθει αν με διαψεύσει με στοιχεία να τον κάνω κόσκινο και αλοιφή για κάλλους. Ο Γκερντάκης ΔΕΝ ΜΑΣΣΑΕΙ.
Λεπόν, εκτός απο Α@@@@ ΕΛΛΗΝΕΣ, έχουμε και ΑΡ@@@ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ. Ναι ρε, ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΕ ΑΡ@@@, πολλά κιλά το καθένα.
Μία από αυτἐς είανι η ΔΑΦΝΗ ΜΠΟΥΖΙΚΟΥ.
Ποιά είναι η κυρία? Η βοηθός προπονητού της ανδρικής ομάδας μπάσκετ των SKYLINERS της Φρανκφούρτης.
Η Μπουζίκου έχει βγεί πολλές φορές στην σοβαρή γερμανική τηλεόραση και έχει κάνει περήφανους τους Έλληνες εδώ (όπως και το παλλικάρι ο Γκέκας, που στην Ελλάδα τον πετάξατε στα σκατά και εδώ μαμάει και δέρνει). http://www.deutsche-bank-skyliners.de/typo3temp/pics/6f8c72ce99.jpg
Στην φωτό είναι δεξιά με τη μπάλλα η Μπουζίκου. Είναι η μοναδική γυναίκα που έχει δίπλωμα προπονητού 1ης Μπούντεσλιγκα και μπορεί να γίνει head coach σε οποιαδήποτε ομάδα.

Αυτά προς το παρόν, διότι βλέπω πολλούς παπάρες να γράφουν τις μαλακίες τους περί Γερμανίας κλπ και τα πέρνω στο ΚΡΑΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.


Απολυτα σωστη η παρουσίαση των ιδεων σου φίλε...αν και τις φερνεις στην επιφανεια με ελαφρως εξτρεμιστικο τροπο...κατα τα αλλα δεν απεχεις απ την πραγματικοτητα...

Τα σέβη μου...
 
A L E X είπε :
Χθές εγινε ολόκληρη συζήτηση σε αλλο τόπικ για την λέξη αυτή , μη το παραξηλώνουμε ρε παιδιά , οχι πως είμαστε και μοναστήρι αλλά ορισμένα πράγματα :emb: .

ΦΙΛΙΚΑ SIR ALEX :sign:
Mia xara ta grafei o filos gerd, alla xthes esu alla eleges... kai isoun iper tou mpanarismatos

sinithises ti leksi apo xthes ??

den kanw epithesi enantion sou alla m'aresoun oi anthrwpoi pou einai statheroi stis apopseis tous kai den metavallontai opws o aeras kai malista se toso ligo xroniko diastima.
 
Ruler μπορείς να μου γράψεις που διαφωνείς σε αυτά που γράφω ?

Η λέξη μοναστήρι αλλάζει κάπως τα πράγματα ?

Μήπως θέλεις να σου παραχωρήσω την θέση μου , δεν εχω κανένα πρόβλημα να αποχωρήσω και αν θέλετε να το κάνετε ζούγκλα το σάιτ με αγρια θηρία κανένα πρόβλημα , μόνο που εγω δεν θα συμμετάσχω .

Η απόφαση δική σας :sign:
 
A L E X είπε :
Ruler μπορείς να μου γράψεις που διαφωνείς σε αυτά που γράφω ?

Η λέξη μοναστήρι αλλάζει κάπως τα πράγματα ?

Μήπως θέλεις να σου παραχωρήσω την θέση μου , δεν εχω κανένα πρόβλημα να αποχωρήσω και αν θέλετε να το κάνετε ζούγκλα το σάιτ με αγρια θηρία κανένα πρόβλημα , μόνο που εγω δεν θα συμμετάσχω .

Η απόφαση δική σας :sign:
Συμφωνω με τον Αλέκο και επαυξάνω:sign:
 
Καλά, ήμουν σίγουρος με το που είδα το τόπικ, ότι κατεβαίνοντας θα βρω απάντηση Ruler με αναφορά στο χθεσινό. :up:

Για να μην μετατρέψουμε όμως αυτό το τόπικ σε αρένα διαξιφισμών για ένα άλλο θέμα, θα σου πω ποιά είναι η διαφορά:

Σε αυτήν την περίπτωση γράφει κάποιος για έναν Έλληνα/Ελληνίδα με @@ που διαπρέπει στο εξωτερικό.
Και στη χθεσινή περίπτωση, για μία έκφραση που αποτελεί επίθεση προς μερίδα οπαδών/χρηστών του φόρουμ. Αν στη θέση των οπαδών του ΠΑΟ στη συγκεκριμένη έκφραση, βάλεις οπαδούς του ΠΑΟΚ ή Θεσσαλονικείς, ίσως μπορέσεις να καταλάβεις ευκολότερα τη διαφορά.
Όπως άλλωστε έγραψα και στο χθεσινό τόπικ, δεν ήταν η λέξη αυτή καθ' εαυτή...

Εάν θες να συνεχίσεις την κουβέντα αυτή, άνοιξε όμως άλλο θέμα, για να μη συνεχίσουμε την off-topic συζήτηση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...