Εμπειρία championsbet

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
19
5
3
Χαιρετίζω τη παρέα, νομίζω ανήκω στη πλειοψηφία των ατόμων που μπαίνει καθημερινά στο σάιτ για πολλά χρόνια αν και δεν γράφουν,θα θελα να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά που κρατούν το επίπεδο τόσο ψηλά και ιδιαίτερα στο γκουρού της στοιχηματικης μεσης ανατολής κύριο Ηλιάκη για ολα τα ταμεία που μου χει χαρίσει.
Στο θέμα λοιπόν, ανοίγω λογαριασμό στην championsbet συνεπαρμένος απτα καλά λόγια που χα διαβάσει εδώ και απτις πολυ καλες αποδόσεις που είχε,βαζω 20€ παίρνω το μπόνους και αρχίζω να παίζω.
Ενα δεκαήμερο μετά παρατηρώ οτι στο ρολοβερ του μπόνους δεν είχαν συμπεριλάβει ενα στοιχημα 10€ αντερ το Μίλαν Τορίνο, ρωτάω στο μειλ γιατί και μου απαντούν επειδή είναι 0 γκανιοτα,τους απαντώ οτι το 1χ2 είχε μηδενική γκανιοτα κ οχι αγορα που έπαιξα,μου αφαιρουν το ποντάρισμα απτο ρολοβερ κ ολα καλα.
Την επόμενη μερα πονταρα under το Σίτι Γιουνάιτεντ ματς που παλι πρόσφεραν μηδενική γκανιοτα και παλι δεν το βαζουν στο ρολοβερ,ξαναστελνω μέιλ καμία απάντηση,3 μερες μετά κάθε μέρα μέιλ καμία απάντηση.
Εν κατακλείδι αυθαιρετουν ενάντια στους ίδιους τους κανόνες τους δείχνοντας ότι δεν θέλουν με τίποτα να τζιραρεις το μπόνους και το support τους είναι τραγικό στα όρια της κοροϊδίας,δεν απαντούν και όταν απαντούν απλά σου στέλνουν copy paste κείμενα.
Αυτή είναι η εμπειρία μου απτην συγκεκριμένη εταιρεία, συγνώμη για το σεντόνι αλλά θεώρησα σωστό να ενημερώσω το φόρουμ έτσι ώστε αν κάποιος θέλει να πάρει το bonus στη championsbet να ξέρει με τι έχει να κάνει.
 
Σωστα φιλε η μηδενικη γκανιοτα αφορα μονο την αγορα τελικο αποτελεσμα του ματς και μεχρι την εναρξη του αγωνα.Ολα τα αλλα σημεια εχουν κανονινα γκανιοτα και πρεπει να συμμετεχουν στο μπονους
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Χαιρετίζω τη παρέα, νομίζω ανήκω στη πλειοψηφία των ατόμων που μπαίνει καθημερινά στο σάιτ για πολλά χρόνια αν και δεν γράφουν,θα θελα να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά που κρατούν το επίπεδο τόσο ψηλά και ιδιαίτερα στο γκουρού της στοιχηματικης μεσης ανατολής κύριο Ηλιάκη για ολα τα ταμεία που μου χει χαρίσει.
Στο θέμα λοιπόν, ανοίγω λογαριασμό στην championsbet συνεπαρμένος απτα καλά λόγια που χα διαβάσει εδώ και απτις πολυ καλες αποδόσεις που είχε,βαζω 20€ παίρνω το μπόνους και αρχίζω να παίζω.
Ενα δεκαήμερο μετά παρατηρώ οτι στο ρολοβερ του μπόνους δεν είχαν συμπεριλάβει ενα στοιχημα 10€ αντερ το Μίλαν Τορίνο, ρωτάω στο μειλ γιατί και μου απαντούν επειδή είναι 0 γκανιοτα,τους απαντώ οτι το 1χ2 είχε μηδενική γκανιοτα κ οχι αγορα που έπαιξα,μου αφαιρουν το ποντάρισμα απτο ρολοβερ κ ολα καλα.
Την επόμενη μερα πονταρα under το Σίτι Γιουνάιτεντ ματς που παλι πρόσφεραν μηδενική γκανιοτα και παλι δεν το βαζουν στο ρολοβερ,ξαναστελνω μέιλ καμία απάντηση,3 μερες μετά κάθε μέρα μέιλ καμία απάντηση.
Εν κατακλείδι αυθαιρετουν ενάντια στους ίδιους τους κανόνες τους δείχνοντας ότι δεν θέλουν με τίποτα να τζιραρεις το μπόνους και το support τους είναι τραγικό στα όρια της κοροϊδίας,δεν απαντούν και όταν απαντούν απλά σου στέλνουν copy paste κείμενα.
Αυτή είναι η εμπειρία μου απτην συγκεκριμένη εταιρεία, συγνώμη για το σεντόνι αλλά θεώρησα σωστό να ενημερώσω το φόρουμ έτσι ώστε αν κάποιος θέλει να πάρει το bonus στη championsbet να ξέρει με τι έχει να κάνει.
Εμένα φίλε μου στην Winmasters πριν 2 χρόνια δεν δέχονταν για κάλυψη του μπόνους τα παιχνίδια με ζητούμενα. και καθόμουν και τα έκανα ανάλυση σε δελτία παρολί που δεν είχαν κανένα απολύτως πρόβλημα !!!! Μιλάμε μου έκαναν καψώνι...αλλά όλες οι εταιρίες προσπαθούν να σε κάνουν πελάτη με διάφορες προσφορές και μετά παρουσιάζονται ένα σωρό μικρά γράμματα. αλλά όσο οι παίκτες θα βελτιώνουν με διάφορες μεθόδους το παίξιμό τους τόσο θα αμύνονται οι εταιρείες...
 
Έχω γραφτεί σε πολλές εταιρίες και στις καινούριες. Οι μόνες που έχω πάρει μπόνους είναι η πράσινη αλλά μιλάμε χρόνια πριν όταν ακόμα δεν είχαμε απαγορεύσεις και στον Στοίχιμαν όταν πρωτομπήκε. Σε καμία άλλη. Ο λόγος? Να έχω ήσυχο το κεφάλι μου. Τελευταία που γράφτηκα ήταν η novibet για να παίξω φρουτάκια για το καλό του χρόνου. Διάβασα είδα πως αν κάνεις κατάθεση με σκριλλ δεν δικαιούσαι μπόνους πολύ ωραία είπα έκανα κατάθεση και τα έχασα όπως ήταν λογικό. Προχθές ήθελα να τους βάλω λεφτά για να κάνω το Πείραμα μου (απόψε θα ανοίξω νέο τόπικ) σκεφτόμουν μέσω τραπέζης ή σκριλλ. Τους ξαναρώτησα για το αν δικαιούμαι μπόνους ακόμα και τώρα αν κάνω κατάθεση μέσω τραπέζης μου είπαν όχι, τέλεια είπα και έκανα την κατάθεση μου. Μπορεί να σκεφτεί ο καθένας ότι θέλει όπως θέλει εγώ τα μπόνους τους τα χαρίζω, ένα γαμόστοίχημα θα παίξουμε αν κερδίσουμε δεν θέλω να με παιδεύουν ρε αδερφέ.
 
Εμένα φίλε μου στην Winmasters πριν 2 χρόνια δεν δέχονταν για κάλυψη του μπόνους τα παιχνίδια με ζητούμενα. και καθόμουν και τα έκανα ανάλυση σε δελτία παρολί που δεν είχαν κανένα απολύτως πρόβλημα !!!! Μιλάμε μου έκαναν καψώνι...αλλά όλες οι εταιρίες προσπαθούν να σε κάνουν πελάτη με διάφορες προσφορές και μετά παρουσιάζονται ένα σωρό μικρά γράμματα. αλλά όσο οι παίκτες θα βελτιώνουν με διάφορες μεθόδους το παίξιμό τους τόσο θα αμύνονται οι εταιρείες...
Φίλε Πραγια το θέμα μου δεν είναι οι όροι,οι οποίοι ειναι οι χειρότεροι που χω δει σε ρολοβερ μπόνους αλλα τους αποδέχτηκα,αν έλεγαν τα ματς που χουν μηδέν γκανιοτα δεν μετράνε στο ρολοβερ ολες οι αγορές τους θα πήγαινα πάσο,αλλα δεν το λένε αυτο κ την πρώτη φορά με δικαίωσαν,το θεμα είναι οτι δεν τηρούν τους ίδιους τους κανόνες τους και κυρίως οτι το support τους είναι τραγικό στα όρια της απόλυτης κοροϊδίας.
 
Έχω γραφτεί σε πολλές εταιρίες και στις καινούριες. Οι μόνες που έχω πάρει μπόνους είναι η πράσινη αλλά μιλάμε χρόνια πριν όταν ακόμα δεν είχαμε απαγορεύσεις και στον Στοίχιμαν όταν πρωτομπήκε. Σε καμία άλλη. Ο λόγος? Να έχω ήσυχο το κεφάλι μου. Τελευταία που γράφτηκα ήταν η novibet για να παίξω φρουτάκια για το καλό του χρόνου. Διάβασα είδα πως αν κάνεις κατάθεση με σκριλλ δεν δικαιούσαι μπόνους πολύ ωραία είπα έκανα κατάθεση και τα έχασα όπως ήταν λογικό. Προχθές ήθελα να τους βάλω λεφτά για να κάνω το Πείραμα μου (απόψε θα ανοίξω νέο τόπικ) σκεφτόμουν μέσω τραπέζης ή σκριλλ. Τους ξαναρώτησα για το αν δικαιούμαι μπόνους ακόμα και τώρα αν κάνω κατάθεση μέσω τραπέζης μου είπαν όχι, τέλεια είπα και έκανα την κατάθεση μου. Μπορεί να σκεφτεί ο καθένας ότι θέλει όπως θέλει εγώ τα μπόνους τους τα χαρίζω, ένα γαμόστοίχημα θα παίξουμε αν κερδίσουμε δεν θέλω να με παιδεύουν ρε αδερφέ.
Ερτζαν έχεις δίκιο έπαθα και έμαθα, γι'αυτό άνοιξα το τοπικ για παιδιά που θα διεκδικήσουν το μπόνους στη συγκεκριμένη εταιρεία να ξέρουν τι έχουν να αντιμετωπίσουν,και επειδή ανέφερες τη νοβιμπετ,ΘΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΝΟΒΙΜΠΕΤ!! πέρσι που μουν στρατό τέλος του μήνα αφραγκος ουτε για τσιγάρα μου βαλαν ενα φρημπετ και επιασα 100€ και την επόμενη μέρα μου τα χαν βαλει στη τράπεζα και είχα τσιγάρα για τη σκοπιά στον Έβρο...ο θεός να τους έχει καλά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Στο θέμα λοιπόν, ανοίγω λογαριασμό στην championsbet συνεπαρμένος απτα καλά λόγια που χα διαβάσει εδώ και απτις πολυ καλες αποδόσεις που είχε,βαζω 20€ παίρνω το μπόνους και αρχίζω να παίζω.
Εχει και αρνητικα η championsbet.Aκυρωσε ολα τα κερδη απο pregame cashout σε 4 διαφορετικα ατομα και αυτο που γραφω δεν το διαβασα καπου αλλα το γνωριζω απο πρωτο χερι.Εχω ξαναγραψει γιαυτο σε αλλο θρεντ.Σε εμενα το μοναδικο καψονι ηταν στην bet14 (κοινη πλατφορμα-ιδιοκτητης) ενα γραμμα που μου εστειλαν με κωδικο για ταυτοποιηση διευθυνσης και ενω πριν ειχα κανει ταυτοποιηση και αλλες αναληψεις με εμβασμα.Παντως, αν και δεν το περιμενα, το εστειλαν αμεσως , το ελαβα 3 μερες μετα καιτην ιδια μερα εγκριθηκε και η αναληψη.
 
neverlucky championsbet και ολες οι εταιρειες (αλλα ειδικα αυτη) εχει τραγικο,πολυ αργο κια παντελως ασχετο customer service .τα δελτια σου πρεπει να μετρησουν στο τζιρο κανονικα. επεμεινε, ξαναστειλε email και ζητα να μεταφερουν στο αρμοδιο τμημα το αιτημα σου, και να παψουν να σου κανουν copy paste με δικη τους πρωτοβουλια γιατι ειναι ασχετοι
 
neverlucky championsbet και ολες οι εταιρειες (αλλα ειδικα αυτη) εχει τραγικο,πολυ αργο κια παντελως ασχετο customer service .τα δελτια σου πρεπει να μετρησουν στο τζιρο κανονικα. επεμεινε, ξαναστειλε email και ζητα να μεταφερουν στο αρμοδιο τμημα το αιτημα σου, και να παψουν να σου κανουν copy paste με δικη τους πρωτοβουλια γιατι ειναι ασχετοι
Το χειρότερο είναι ότι τα παιδιά στο support δουλεύουν κι αυτοί και τρώνε ολο το hate λογο των εντολών που χουν λάβει είτε της ελειπεις ενημέρωσης τους απτους προϊστάμενους τους, δυστυχώς δεν πρόκειται να ξανασχοληθω φιλε,η αδιαφορία τους με κέρδισε,αν θελω καθε φορά μια βδομάδα για να βρω το δικιο μου ουτε το χρόνο ούτε τη ψυχολογία εχω, απλά όταν ξεμπερδεψω απαυτους μαυρη πέτρα
 
Ακόμη ένα Σάββατο που έχει πρόβλημα το σάιτ της championsbet και δεν μπορώ να μπω με τίποτα. Αν δεν διορθωθεί σύντομα η κατάσταση θα τους κουνήσω το μαντίλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tns
Ακόμη ένα Σάββατο που έχει πρόβλημα το σάιτ της championsbet και δεν μπορώ να μπω με τίποτα. Αν δεν διορθωθεί σύντομα η κατάσταση θα τους κουνήσω το μαντίλι.
Τι ώρα έγινε αυτό; εγώ μπήκα κανονικά κατά τις 9.μαλλον μπήκες νωρίς ε; κράτησε πολύ ώρα το μπλακ άουτ;
 
Τελικά χθες κράτησε "μόνο" 3-4 ώρες το απόγευμα, αλλά εγώ απόγευμα παίζω συνήθως τα Σάββατα.
 
Για μια ερώτηση για πρόβλημα που εχει φιλικο πρόσωπο δεν ανοίγω νέο θέμα, εχει κανει κανεις ανάληψη skrill από 6/3/2021 και μετα;
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος