Εξαφανίστηκαν 205€ από το λογαριασμό μου στο pamestoixima.gr

Yios1991

New Member
13 Ιαν 2019
11
5
3
Έπαιξα 60€ στην Ισοπαλία Λουτον Μιντλεσμπρο την Παρασκευή. Προχτες.
Κέρδισα 205, 2€ μικτά.
Ο λογαριασμός μου δείχνει 0,05€. Όσα δηλαδή ειχα και πριν καταθεσω τα 60€.
Το στοίχημα διευθετηθηκε ως κερδισμενο.
Ανάληψη δεν έκανα.
Άλλο στοίχημα δεν έπαιξα.
Τα λεφτά απλά εξαφανίστηκαν.
Έστειλα μεηλ σήμερα Σαββατο.
Ξημερώνει Κυριακη και δεν έχω λάβει ούτε τα λεφτά ούτε σοβαρή απάντηση. Μόνο το κλασικό "θα το κοιτάξουμε".
Να προσέχετε και να κοιτατε πάντα όλα σας τα στοιχήματα,ειδικα όσοι παιζετε πολλά στοιχήματα σε πολλές εταιρείες

Συνημμένα

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
516
167
43
Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο τόσα χρόνια ... να το γράφει κερδισμένο δλδ και να μην έχεις τα λεφτά, η τουλάχιστον δεν το έχω καταλάβει ;)

Προσπάθησες να παίξεις κάτι , είδες με αλλο τρόπο το υπόλοιπό σου ? μπας είναι κάποιο μικρό bug που δεν στα δείχνει απλά εκει αλλά υπάρχουν

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
813
973
93
Έπαιξα 60€ στην Ισοπαλία Λουτον Μιντλεσμπρο την Παρασκευή. Προχτες.
Κέρδισα 205, 2€ μικτά.
Ο λογαριασμός μου δείχνει 0,05€. Όσα δηλαδή ειχα και πριν καταθεσω τα 60€.
Το στοίχημα διευθετηθηκε ως κερδισμενο.
Ανάληψη δεν έκανα.
Άλλο στοίχημα δεν έπαιξα.
Τα λεφτά απλά εξαφανίστηκαν.
Έστειλα μεηλ σήμερα Σαββατο.
Ξημερώνει Κυριακη και δεν έχω λάβει ούτε τα λεφτά ούτε σοβαρή απάντηση. Μόνο το κλασικό "θα το κοιτάξουμε".
Να προσέχετε και να κοιτατε πάντα όλα σας τα στοιχήματα,ειδικα όσοι παιζετε πολλά στοιχήματα σε πολλές εταιρείες
Να κρατας παντα ενα σκριν σοτ του στοιχηματος που επαιξες μεχρι να ολοκληρωθει η διαδικασια του ....
Πάντα , για πολλους και διαφορους λογους ......

• Like
Αντιδράσεις: goal2

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
158
80
28
λογικα καποιο τεχνικο προβλημα ειναι, αλλα οπως και να εχεις ειναι τραγικο. δεν μπορω να πιστεψω πως δε θα στα δωσουν. αν δε στα δωσουν, καταγγελια άμεσα.

loxagos mark

Well-Known Member
9 Ιολ 2013
580
509
93
λιμνη του ονταριο
Υπομονη Σαββατοκυριακο το κοψανε στον υπνο, θα το βρουνε. Το σαιτ μονο να φτιαχνανε τιποτα αλλο. Παταμε το κουμπι και δεν εχουμε ιδεα τι παιξαμε αν το παιξαμε σε τι αποδοση το παιξαμε κλπ κλπ .Δεν νομιζω να ασχολουνται με αυτους πολλοι ανθρωποι μονο κατι βιτσιοζοι σαν εμας χαχα.Τους εχω παρατησει πλεον δεν παει αλλο.
Απατεωνιες παντως δεν κανουν αυριο θα τα εμφανισουν τα λεφτα.

• Like
Αντιδράσεις: blizard και jogo

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
158
80
28
Υπομονη Σαββατοκυριακο το κοψανε στον υπνο, θα το βρουνε. Το σαιτ μονο να φτιαχνανε τιποτα αλλο. Παταμε το κουμπι και δεν εχουμε ιδεα τι παιξαμε αν το παιξαμε σε τι αποδοση το παιξαμε κλπ κλπ .Δεν νομιζω να ασχολουνται με αυτους πολλοι ανθρωποι μονο κατι βιτσιοζοι σαν εμας χαχα.Τους εχω παρατησει πλεον δεν παει αλλο.
συμφωνω.η πλατφορμα του οπαπ ειναι τραγικη. πολυ αργη και δυσχρηστη.κολλαει, αργει να δεχτει στοιχηματα ...τραγικο...
και απο οτι φαινεται τωρα εξαφανιζει και λεφτα παικτων.
εγω δεν παιζω πολυ συχνα στον οπαπ,αλλα και τις λιγες φορες που παιζω με κουραζει ακομα και απο το σταθερο υπολογιστη ειναι αργη η πλατφορμα τους. ασε που για να βρεις το πρωταθλημα βολιβιας πχ , πρεπει να ψαχνεις μια ωρα,γιατι η ταξινομηση της πλατφορμας ειναι τραγικη.

Yios1991

New Member
13 Ιαν 2019
11
5
3
Εμφανίστηκαν τα λεφτά επιτέλους σήμερα.

Δεν έχω λάβει ενημέρωση στο email.
Τυχαία το πρόσεξα επειδή έκανα login...
Ζήτησα ανάληψη.
Αναμενω

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
516
167
43
Πάντως για εμένα δεν υπήρχε περίπτωση να στα φάνε αφού το είδες ....
Ακόμα και οι πιθανότητες να είναι εσκεμένο λαθος του συστήματος για να φάνε ότι μπορέσουν από όσους δεν το προσέξουν, είναι για εμένα ελάχιστες, κάποιο πραγματικό πρόβλημα θα ήταν, έχουν θεματάκια με την σελίδα

Kardas1980

New Member
13 Ιαν 2019
6
2
3
Κι όμως κάνουν.
Θα έχετε προσέξει όλοι την προσφορά του οπαπ στο ματς Ολυμπιακου Πλζεν όπως και στο Ματζεστερ Τσελσι, όπου αν ποντάρει 25€, σου δίνει 25€ free bet.
Εγώ συμμετείχα και στις 2 προσφορές και δεν έλαβα ποτέ τα free bet.

Yios1991

New Member
13 Ιαν 2019
11
5
3
Καλά ξεμπερδέματα φίλε kardas1980
Εμενα ούτε συγνώμη δε ζητήσανε.η ΕΕΕΠ δεν έχει απαντήσει στην καταγγελία μου.τ α λεφτά τουλάχιστον τα έλαβα στην κάρτα έστω και μετα απο μερικές μέρες
Είναι τραγικοί

• Like
Αντιδράσεις: qazdas

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
158
80
28
η λεξη τραγικη ειναι λιγη.
εδω και ποση ωρα εχω παιξει ενα στοιχημα. εξαφανιστηκαν τα λεφτα,αλλα το στοιχημα δεν εμφανιζεται στο ιστορικο μου,στα ανοιχτα στοιχηματα. τα ιδια εγιναν την παρασκευη. τοτε εμφανιστηκε το στοιχημα μετα απο 15 λεπτα. στο τσατ που μιλησα πριν, δεν ξερουν αν το πστοιχημα παιχτηκε ή οχι.... αντιμετωπιζουν τεχνικο προβλημα λεει. τραγικη πλατφορμα,τραγικη εξυπηρετηση

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    nklaps: Καλησπερα σε ολους. Ωραιος διαγωνισμός φίλε mpaxoumis :)