Εξαφανίστηκαν 205€ από το λογαριασμό μου στο pamestoixima.gr

Yios1991

New Member
13 Ιαν 2019
21
7
3
Έπαιξα 60€ στην Ισοπαλία Λουτον Μιντλεσμπρο την Παρασκευή. Προχτες.
Κέρδισα 205, 2€ μικτά.
Ο λογαριασμός μου δείχνει 0,05€. Όσα δηλαδή ειχα και πριν καταθεσω τα 60€.
Το στοίχημα διευθετηθηκε ως κερδισμενο.
Ανάληψη δεν έκανα.
Άλλο στοίχημα δεν έπαιξα.
Τα λεφτά απλά εξαφανίστηκαν.
Έστειλα μεηλ σήμερα Σαββατο.
Ξημερώνει Κυριακη και δεν έχω λάβει ούτε τα λεφτά ούτε σοβαρή απάντηση. Μόνο το κλασικό "θα το κοιτάξουμε".
Να προσέχετε και να κοιτατε πάντα όλα σας τα στοιχήματα,ειδικα όσοι παιζετε πολλά στοιχήματα σε πολλές εταιρείες
 

Συνημμένα

  • WP_20190803_15_36_50_Pro.jpg
    WP_20190803_15_36_50_Pro.jpg
    375 KB · Προβολές : 458
Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο τόσα χρόνια ... να το γράφει κερδισμένο δλδ και να μην έχεις τα λεφτά, η τουλάχιστον δεν το έχω καταλάβει ;)

Προσπάθησες να παίξεις κάτι , είδες με αλλο τρόπο το υπόλοιπό σου ? μπας είναι κάποιο μικρό bug που δεν στα δείχνει απλά εκει αλλά υπάρχουν
 
Έπαιξα 60€ στην Ισοπαλία Λουτον Μιντλεσμπρο την Παρασκευή. Προχτες.
Κέρδισα 205, 2€ μικτά.
Ο λογαριασμός μου δείχνει 0,05€. Όσα δηλαδή ειχα και πριν καταθεσω τα 60€.
Το στοίχημα διευθετηθηκε ως κερδισμενο.
Ανάληψη δεν έκανα.
Άλλο στοίχημα δεν έπαιξα.
Τα λεφτά απλά εξαφανίστηκαν.
Έστειλα μεηλ σήμερα Σαββατο.
Ξημερώνει Κυριακη και δεν έχω λάβει ούτε τα λεφτά ούτε σοβαρή απάντηση. Μόνο το κλασικό "θα το κοιτάξουμε".
Να προσέχετε και να κοιτατε πάντα όλα σας τα στοιχήματα,ειδικα όσοι παιζετε πολλά στοιχήματα σε πολλές εταιρείες
Να κρατας παντα ενα σκριν σοτ του στοιχηματος που επαιξες μεχρι να ολοκληρωθει η διαδικασια του ....
Πάντα , για πολλους και διαφορους λογους ......
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
λογικα καποιο τεχνικο προβλημα ειναι, αλλα οπως και να εχεις ειναι τραγικο. δεν μπορω να πιστεψω πως δε θα στα δωσουν. αν δε στα δωσουν, καταγγελια άμεσα.
 
Υπομονη Σαββατοκυριακο το κοψανε στον υπνο, θα το βρουνε. Το σαιτ μονο να φτιαχνανε τιποτα αλλο. Παταμε το κουμπι και δεν εχουμε ιδεα τι παιξαμε αν το παιξαμε σε τι αποδοση το παιξαμε κλπ κλπ .Δεν νομιζω να ασχολουνται με αυτους πολλοι ανθρωποι μονο κατι βιτσιοζοι σαν εμας χαχα.Τους εχω παρατησει πλεον δεν παει αλλο.
Απατεωνιες παντως δεν κανουν αυριο θα τα εμφανισουν τα λεφτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard και jogo
Υπομονη Σαββατοκυριακο το κοψανε στον υπνο, θα το βρουνε. Το σαιτ μονο να φτιαχνανε τιποτα αλλο. Παταμε το κουμπι και δεν εχουμε ιδεα τι παιξαμε αν το παιξαμε σε τι αποδοση το παιξαμε κλπ κλπ .Δεν νομιζω να ασχολουνται με αυτους πολλοι ανθρωποι μονο κατι βιτσιοζοι σαν εμας χαχα.Τους εχω παρατησει πλεον δεν παει αλλο.
Απατεωνιες παντως δεν κανουν αυριο θα τα εμφανισουν τα λεφτα.

συμφωνω.η πλατφορμα του οπαπ ειναι τραγικη. πολυ αργη και δυσχρηστη.κολλαει, αργει να δεχτει στοιχηματα ...τραγικο...
και απο οτι φαινεται τωρα εξαφανιζει και λεφτα παικτων.
εγω δεν παιζω πολυ συχνα στον οπαπ,αλλα και τις λιγες φορες που παιζω με κουραζει ακομα και απο το σταθερο υπολογιστη ειναι αργη η πλατφορμα τους. ασε που για να βρεις το πρωταθλημα βολιβιας πχ , πρεπει να ψαχνεις μια ωρα,γιατι η ταξινομηση της πλατφορμας ειναι τραγικη.
 
Εμφανίστηκαν τα λεφτά επιτέλους σήμερα.

Δεν έχω λάβει ενημέρωση στο email.
Τυχαία το πρόσεξα επειδή έκανα login...
Ζήτησα ανάληψη.
Αναμενω
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Πάντως για εμένα δεν υπήρχε περίπτωση να στα φάνε αφού το είδες ....
Ακόμα και οι πιθανότητες να είναι εσκεμένο λαθος του συστήματος για να φάνε ότι μπορέσουν από όσους δεν το προσέξουν, είναι για εμένα ελάχιστες, κάποιο πραγματικό πρόβλημα θα ήταν, έχουν θεματάκια με την σελίδα
 
Υπομονη Σαββατοκυριακο το κοψανε στον υπνο, θα το βρουνε. Το σαιτ μονο να φτιαχνανε τιποτα αλλο. Παταμε το κουμπι και δεν εχουμε ιδεα τι παιξαμε αν το παιξαμε σε τι αποδοση το παιξαμε κλπ κλπ .Δεν νομιζω να ασχολουνται με αυτους πολλοι ανθρωποι μονο κατι βιτσιοζοι σαν εμας χαχα.Τους εχω παρατησει πλεον δεν παει αλλο.
Απατεωνιες παντως δεν κανουν αυριο θα τα εμφανισουν τα λεφτα.
Κι όμως κάνουν.
Θα έχετε προσέξει όλοι την προσφορά του οπαπ στο ματς Ολυμπιακου Πλζεν όπως και στο Ματζεστερ Τσελσι, όπου αν ποντάρει 25€, σου δίνει 25€ free bet.
Εγώ συμμετείχα και στις 2 προσφορές και δεν έλαβα ποτέ τα free bet.
 
Καλά ξεμπερδέματα φίλε kardas1980
Εμενα ούτε συγνώμη δε ζητήσανε.η ΕΕΕΠ δεν έχει απαντήσει στην καταγγελία μου.τ α λεφτά τουλάχιστον τα έλαβα στην κάρτα έστω και μετα απο μερικές μέρες
Είναι τραγικοί
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
η λεξη τραγικη ειναι λιγη.
εδω και ποση ωρα εχω παιξει ενα στοιχημα. εξαφανιστηκαν τα λεφτα,αλλα το στοιχημα δεν εμφανιζεται στο ιστορικο μου,στα ανοιχτα στοιχηματα. τα ιδια εγιναν την παρασκευη. τοτε εμφανιστηκε το στοιχημα μετα απο 15 λεπτα. στο τσατ που μιλησα πριν, δεν ξερουν αν το πστοιχημα παιχτηκε ή οχι.... αντιμετωπιζουν τεχνικο προβλημα λεει. τραγικη πλατφορμα,τραγικη εξυπηρετηση
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...