Επαγγελματίας παίκτης στοιχήματος

οπως παιζουμε για να κερδησουμε ετσι ακριβως παιζουμε και για να <χασουμε> στης εταιρείες που θελουμε παραταση ζωης
 
Διαβάζοντας καθημερινά τα topics που ανοίγονται με τις διαμάχες παικτών και στοιχηματικών νιώθω την ανάγκη να ανοίξω ένα θέμα για την ορθή χρήση του όρου Επαγγελματία παίκτη.


οπότε μακριά από την Goalbet καθώς το δηλώνει ξεκάθαρα ότι δεν θέλει επαγγελματίες παίχτες
 
  • Like
Αντιδράσεις: valantis 23
Τι είναι η "κατάχρηση μπόνους" ;
Ή μου το δίνουν ή δεν μου το δίνουν.
Αν μου δώσουν ένα μπόνους πως θα παραβιάσω τους όρους ;
Το σύστημα δεν ελέγχει ;
Μου δίνει π.χ. 10 ευρώ μπόνους και 100 που είναι τα δικά μου 110. Αν ζητήσω ανάληψη 110 πως θα μου τα δώσει ; Θα μου δίνει μόνο τα 100.
 
Το λιμιτάρισμα έχει πάψει προ πολλού να είναι θέμα καταπολέμησης συμμοριών στοιχήματος ή θέμα έλλειψης αξιοπιστίας κάποιων εταιρειών. Το θεωρούν δικαίωμα τους, σωστό τρόπο λειτουργίας και είναι κάτι απόλυτα συνδεδεμένο με τον τρόπο που λειτουργεί το σύστημα.
Δεν έχω καταλάβει ποτέ γιατί δεν θέλετε το αμοιβαίο.
 
Επειδή δεν υπάρχει αμοιβαίο την πατάτε και ως εξής:
Οι μπουκ στήνουν παιχνίδια όταν κάποιο αποτέλεσμα γράφει πολύ.
Παραδείγματος χάριν ο άσσος στο ενενηντάλεπτο στον τελικό Ισπανία - Ολλανδία του 2010.
Ποιός ξέρει ;;; Η Ολλανδία καλά ήτανε εκεί που έφτασε, από εκεί που έλεγαν ότι "το πρώτο αεροπλάνο επιστροφής θα είναι το Ολλανδικό". Η ευκαιρία του Ρομπέν ήθελε εφτά λεπτά ακόμα για να λήξει.

Άλλο που παθαίνετε είναι ότι οι μπουκ έβαλαν τα πιό διάσημα πανεπιστήμια του κόσμου να τους βγάλουν πίνακες αποδόσεων.

Στο αμοιβαίο λοιπόν μία απόδοση 2.00 δεν θα ήταν εγγυημένη. Θα μπορούσε να γίνει 1.90 ή 2.10.
Και λοιπόν ; Χ...ηκε η φοράδα στο Γενή τζαμί.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τι είναι η "κατάχρηση μπόνους" ;

αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ στο θέμα που έλεγε για την στοιχηματική στη Γερμανία που δε δίνει μπόνους στους Έλληνες παίκτες
πως μπορώ να καταχραστώ κάτι που μου δίνει η εταιρεία και μου ζητά να το τζιράρω 10 φορες πριν μπορέσω να το αναλείψω;
 
Και επειδή δεν είναι όλοι οι παίκτες ίδιοι, προτιμώ να αποφεύγουμε να χρησιμοποιούμε τον όρο "επαγγελματίας παίκτης στοιχήματος" για πρακτικές που δεν έχουν να κάνουν με το στοίχημα και συνδέονται με botάκια, στημένα, arbing, bonus hunting κλπ.

Είναι άδικο για τον πραγματικό επαγγελματία παίκτη που διαβάζει, αφιερώνει χρόνο να μελετήσει, να εισάγει παραμέτρους σε παίκτες/ομάδες/πρωταθλήματα/κύπελλα, να εκτιμά, να αφουγκράζεται, να βάζει έμπνευση, να ρισκάρει ή να μην ρισκάρει, να επιλέξει απόδοση, να αποφασίσει αν θα πουλήσει κλπ με στόχο να απολαύσει την νίκη του στο στοίχημα και όχι απέναντι στον book.
Αρχικά να πω πολύ ωραίο άρθρο.

Μιας και μενουμε σπιτι λόγω CoVid19 και έχουμε χρόνο θα θελα να μοιραστώ την δική μου οπτική γύρω απο το κείμενο σου και σε ποιο σημείο κόλλησα

Επαγγελματια παίκτη στοιχηματος θεωρω αυτόν που ζει μέσα απο το στοίχημα με ποιον τρόπο δεν έχει σημασία και μην ξεχνάμε οτι αυτες οι κατηγορίες ανθρωπων ειναι μακροπρόθεσμα κερδισμένοι για οσους τους αφήνουν να παίξουν και γι αυτο και οι εταιρίες τους κοβουν.

Γιατι τους συγκαταλέγω στην κατηγορία αυτη γιατι πολύ απλά κερδιζουν μέσα απο το στοίχημα, ναι μεν δεν χρειαζεται μελέτη αυτος ο τροπος στοιχηματος αλλα απαιτείται μεγάλο κεφάλαιο και καλες γνωριμίες.
Αλλά καταννοώ απόλυτα τον τρόπο σκέψης σου, μιας και μιλάς για τον 'αγνο στοίχημα"

Και μην ξεχνάμε οι εταιρίες θέλουν να παίζουν με πλεονέκτημα το ιδιο και οι κατηγορία παικτων που ανέφερες
 
αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ στο θέμα που έλεγε για την στοιχηματική στη Γερμανία που δε δίνει μπόνους στους Έλληνες παίκτες
πως μπορώ να καταχραστώ κάτι που μου δίνει η εταιρεία και μου ζητά να το τζιράρω 10 φορες πριν μπορέσω να το αναλείψω;

Ήταν ένας που ισχυριζόταν ότι μπορεί να ανοίγει πολλαπλούς λογαριασμούς και να τσιμπάει από τα μπόνους.
Αλλά πως μπορούσε να το κάνει όταν ζητάνε ταυτοποίηση δεν ξέρω.
 
Καθεστώς eurobet της εποχής freedom, πριν το 2004:

Ήμουνα μέλος τότε, από το 2002 μάλιστα πριν ιδρυθεί η betfair.
Ίσχυαν λοιπόν τα εξής:
Γραφόσουνα μέλος συμπληρώνοντας τη φόρμα του site και με ένα απλό email.
Για μπόνους εγγραφής δεν θυμάμαι.
Είχες το δικαίωμα να γράφεις κι άλλους, δίκην affiliate. Τότε ο πιό πολύς κόσμος στην Ελλάδα δεν είχε betting accounts και χωρίς να ασχοληθώ πολύ πολύ έγραψα 4-5.
Αν ήθελα εκταμίευση απλά τους έλεγα σε ποιά τράπεζα να τα βάλουν και τα έβαζαν.
Αλλά είχε και το εξής εκπληκτικό:
Μου επέτρεπε να έχω καμιά δεκαριά υπομέλη και να ανταλάσσουμε λεφτά μεταξύ μας.
Το ένα υπομέλος μου μάλιστα ήταν μαϊμού. Δήλωσε το όνομα της ξαδέρφης του και μετά μου λέει μεταβίβασε μου και 100 ευρώ, το οποίο το έκανα με μία κίνηση !

Αλλά όμως για αποκλεισμούς διάβαζα και τότε στα φόρουμ.
 
Ήταν ένας που ισχυριζόταν ότι μπορεί να ανοίγει πολλαπλούς λογαριασμούς και να τσιμπάει από τα μπόνους.
Αλλά πως μπορούσε να το κάνει όταν ζητάνε ταυτοποίηση δεν ξέρω.
Στειλε μου μνμ να σου πω αν θες
 
Αρχικά να πω πολύ ωραίο άρθρο.

Μιας και μενουμε σπιτι λόγω CoVid19 και έχουμε χρόνο θα θελα να μοιραστώ την δική μου οπτική γύρω απο το κείμενο σου και σε ποιο σημείο κόλλησα

Επαγγελματια παίκτη στοιχηματος θεωρω αυτόν που ζει μέσα απο το στοίχημα με ποιον τρόπο δεν έχει σημασία και μην ξεχνάμε οτι αυτες οι κατηγορίες ανθρωπων ειναι μακροπρόθεσμα κερδισμένοι για οσους τους αφήνουν να παίξουν και γι αυτο και οι εταιρίες τους κοβουν.

Γιατι τους συγκαταλέγω στην κατηγορία αυτη γιατι πολύ απλά κερδιζουν μέσα απο το στοίχημα, ναι μεν δεν χρειαζεται μελέτη αυτος ο τροπος στοιχηματος αλλα απαιτείται μεγάλο κεφάλαιο και καλες γνωριμίες.
Αλλά καταννοώ απόλυτα τον τρόπο σκέψης σου, μιας και μιλάς για τον 'αγνο στοίχημα"

Και μην ξεχνάμε οι εταιρίες θέλουν να παίζουν με πλεονέκτημα το ιδιο και οι κατηγορία παικτων που ανέφερες
Ο επαγγελματιας δεν θα κοιταξει ποτε ματς κ δεν θα κοιταξει ποτε του τις ομαδες. Μονο αποδοσεις κοιταει απο ασημαντα αθληματα, αγοραζει κ πουλαει, υπαρχουν κ pregame ευκαιριες αλλα τα μεγαλυτερα win σε αγορα αποδοσεων γινονται κατα διαρκεια των αγωνων κ αυτο κατα τη διαρκεια των εξελιξεων οπου οι αποδοσεις διακυμενονται (ραγδαια γρηγορα κ χωρις ενημερωση πολλες φορες) σε πολλες εταιρειες. Προσφαρα εβλεπα live εναν αγωνα βολει. Καποια στιγμη μολις τελειωσε το σετ βαδιζε προς το 5ο σετ, μια εταιρεία ειχε την γυπεδουχο στο 4 αποδοση και μια αλλη εταιρεια ειχε την φιλοξενουμενη 3.75!!!!!sure win, βλεπετε η καραντινα με εκανε να καταλαβω πως μπορεις να βγαλεις λεφτα απο το στοιχημα, θελει να σαι ολη μερα απο πανω κ να βρεις τις ευκαιρειες, χρονο να χεις κ λογαριασμους πολους
 
Ο επαγγελματιας δεν θα κοιταξει ποτε ματς κ δεν θα κοιταξει ποτε του τις ομαδες. Μονο αποδοσεις κοιταει απο ασημαντα αθληματα, αγοραζει κ πουλαει, υπαρχουν κ pregame ευκαιριες αλλα τα μεγαλυτερα win σε αγορα αποδοσεων γινονται κατα διαρκεια των αγωνων κ αυτο κατα τη διαρκεια των εξελιξεων οπου οι αποδοσεις διακυμενονται (ραγδαια γρηγορα κ χωρις ενημερωση πολλες φορες) σε πολλες εταιρειες. Προσφαρα εβλεπα live εναν αγωνα βολει. Καποια στιγμη μολις τελειωσε το σετ βαδιζε προς το 5ο σετ, μια εταιρεία ειχε την γυπεδουχο στο 4 αποδοση και μια αλλη εταιρεια ειχε την φιλοξενουμενη 3.75!!!!!sure win, βλεπετε η καραντινα με εκανε να καταλαβω πως μπορεις να βγαλεις λεφτα απο το στοιχημα, θελει να σαι ολη μερα απο πανω κ να βρεις τις ευκαιρειες, χρονο να χεις κ λογαριασμους πολους

Υποτεθείσθω ότι με βάση το σκεπτικό σου έχουμε το στοιχηματικό event "US elections Trump εναντίον Χίλλαρυ" να επαναλαμβάνεται αενάως.
Επίσης -πάλι αενάως- η εταιρεία Α δίνει Trump 3.00, Χίλλαρυ 1.40 το οποίο μας κάνει γκανιότα 4.5%. και η εταιρεία Β δίνει Trump 2.00, Χίλλαρυ 1.80 που μας κάνει γκανιότα 5.30%.
Η εταιρεία Α είναι η κουτή ενώ η Β είναι η έξυπνη που έχει καταλάβει ότι γυρίζει υπέρ του Trump.

Εσύ λοιπόν τώρα επωφελείσαι και παίζεις γκαραντσία, το 3.00 με το 1.80 ας πούμε.
Έτσι κερδίζεις στα σίγουρα ένα 12.5% του κεφαλαίου σου και κάνει δηλαδή για να το πετύχεις αυτό να παίξεις στα 100 ευρώ, 37.5 ευρώ Trump στην Α και 62.5 ευρώ Χίλλαρυ στην Β.

Λέμε συνέχεια να παίζει το ίδιο πράγμα, κάθε μέρα.
Η περιουσία σου θα αυξάνεται λοιπόν κατά 12.5% κάθε φορά αλλά τα κέρδη θα προέρχονται από την εταιρεία Α ενώ στην εταιρεία Β ο λογαριασμός σου θα μηδενίζεται κάθε τόσο και θα πρέπει να κάνεις κατάθεση.

Τι έκανες λοιπόν ;
Στην πραγματικότητα το 200% κέρδος το έκανες 12.5% !
Μα ... είναι γκαραντσία θα μου πεις και -υποτίθεται- δεν ξέρω ποιός έχει δίκιο, η Τραμπική απόδοση ή η Χιλλαρική ;
Δεν με βρίσκει σύμφωνο όμως, διότι σε τέτοιες περιπτώσεις είναι φανερό ποιός μπουκ δίνει τιμές ενάντια στις παραγματικές πιθανότητες και χάρισες το 200%, ή μάλλον χάρισες ένα πιθανοτικό ας πούμε 100% και το έκανες 12.5.
 
Υποτεθείσθω ότι με βάση το σκεπτικό σου έχουμε το στοιχηματικό event "US elections Trump εναντίον Χίλλαρυ" να επαναλαμβάνεται αενάως.
Επίσης -πάλι αενάως- η εταιρεία Α δίνει Trump 3.00, Χίλλαρυ 1.40 το οποίο μας κάνει γκανιότα 4.5%. και η εταιρεία Β δίνει Trump 2.00, Χίλλαρυ 1.80 που μας κάνει γκανιότα 5.30%.
Η εταιρεία Α είναι η κουτή ενώ η Β είναι η έξυπνη που έχει καταλάβει ότι γυρίζει υπέρ του Trump.

Εσύ λοιπόν τώρα επωφελείσαι και παίζεις γκαραντσία, το 3.00 με το 1.80 ας πούμε.
Έτσι κερδίζεις στα σίγουρα ένα 12.5% του κεφαλαίου σου και κάνει δηλαδή για να το πετύχεις αυτό να παίξεις στα 100 ευρώ, 37.5 ευρώ Trump στην Α και 62.5 ευρώ Χίλλαρυ στην Β.

Λέμε συνέχεια να παίζει το ίδιο πράγμα, κάθε μέρα.
Η περιουσία σου θα αυξάνεται λοιπόν κατά 12.5% κάθε φορά αλλά τα κέρδη θα προέρχονται από την εταιρεία Α ενώ στην εταιρεία Β ο λογαριασμός σου θα μηδενίζεται κάθε τόσο και θα πρέπει να κάνεις κατάθεση.

Τι έκανες λοιπόν ;
Στην πραγματικότητα το 200% κέρδος το έκανες 12.5% !
Μα ... είναι γκαραντσία θα μου πεις και -υποτίθεται- δεν ξέρω ποιός έχει δίκιο, η Τραμπική απόδοση ή η Χιλλαρική ;
Δεν με βρίσκει σύμφωνο όμως, διότι σε τέτοιες περιπτώσεις είναι φανερό ποιός μπουκ δίνει τιμές ενάντια στις παραγματικές πιθανότητες και χάρισες το 200%, ή μάλλον χάρισες ένα πιθανοτικό ας πούμε 100% και το έκανες 12.5.
Οπως ανεφερα αυτες οι αποδοσεις ειναι στιγμιαίες για αυτο πρεπει να σαι ολη μερα απο πανω, δεν σου χαριζουν value αποδοσεις απλα υπαρχουν καποια χρονικα διαστηματα στα οποια αμα τα παρακολουθεις τους ποιανεις στον υπνο. Η Α εταιρεια και η Β εταιρεια θα βγουν με τις ιδιες αποδοσεις σχεδον. Στην εξελιξη του αγωνα χανετε η μπαλα κυριως σε ασημους αγωνες που η ενημερωση ειναι 0!!!κ για αυτο θες πολλους λογαριασμους γτ για παραδειγμα οπως μου ετυχε μου σκαγαν ολα στη μια εταιρεια κ εκει καπου εφαγα τα ορια
 
Οπως ανεφερα αυτες οι αποδοσεις ειναι στιγμιαίες για αυτο πρεπει να σαι ολη μερα απο πανω, δεν σου χαριζουν value αποδοσεις απλα υπαρχουν καποια χρονικα διαστηματα στα οποια αμα τα παρακολουθεις τους ποιανεις στον υπνο. Η Α εταιρεια και η Β εταιρεια θα βγουν με τις ιδιες αποδοσεις σχεδον. Στην εξελιξη του αγωνα χανετε η μπαλα κυριως σε ασημους αγωνες που η ενημερωση ειναι 0!!!κ για αυτο θες πολλους λογαριασμους γτ για παραδειγμα οπως μου ετυχε μου σκαγαν ολα στη μια εταιρεια κ εκει καπου εφαγα τα ορια

Ναι, νομίζω ότι εκεί που έχεις μία σαφή εικόνα της καταστάσεως συμφέρει να παίζεις value bet - σ' αυτόν που δίνει την καλή απόδοση. Εκεί που δεν ξέρεις και πιστεύεις ότι μπερδεύτηκαν πας για το sure bet.
Είναι και λίγο σπάνια αυτά και επίσης βάζουν τα όρια βέβαια. Αν τώρα γραφτείς σε δεύτερη εταιρεία πως ξέρεις ότι δεν είναι consortium με την πρώτη και ότι δεν συνεργάζονται στα αρχεία πελατών ;
 
Ναι, νομίζω ότι εκεί που έχεις μία σαφή εικόνα της καταστάσεως συμφέρει να παίζεις value bet - σ' αυτόν που δίνει την καλή απόδοση. Εκεί που δεν ξέρεις και πιστεύεις ότι μπρεδεύτηκαν πας για το sure bet.
Είναι και λίγο σπάνια αυτά και επίσης βάζουν τα όρια βέβαια. Αν τώρα γραφτείς σε δεύτερη εταιρεία πως ξέρεις ότι δεν είναι consortium με την πρώτη και ότι δεν συνεργάζονται στα αρχεία πελατών ;
Οχι μονο συνεργαζονται αλλα ειναι κ η ιδια
Ναι, νομίζω ότι εκεί που έχεις μία σαφή εικόνα της καταστάσεως συμφέρει να παίζεις value bet - σ' αυτόν που δίνει την καλή απόδοση. Εκεί που δεν ξέρεις και πιστεύεις ότι μπερδεύτηκαν πας για το sure bet.
Είναι και λίγο σπάνια αυτά και επίσης βάζουν τα όρια βέβαια. Αν τώρα γραφτείς σε δεύτερη εταιρεία πως ξέρεις ότι δεν είναι consortium με την πρώτη και ότι δεν συνεργάζονται στα αρχεία πελατών ;
Οχι απλα συνεργαζονται αλλα πολλες φορες ειναι η ιδια εταιρεια απο πισω(βλεπε gml interactive ltd κτλ) υπαρχει ενα αρθρο ωραιο με εναν trend που εχει απαντησει σε ολα. Εκει μου λυθηκαν ολες οι αποριες, οχι για το πως θα παιζω αλλα για το πως δε θα παιζω. Μενει να κανω αλλαγη φυλλου μια μετακομιση κ μια νεα δουλεια
 
Οχι μονο συνεργαζονται αλλα ειναι κ η ιδια

Οχι απλα συνεργαζονται αλλα πολλες φορες ειναι η ιδια εταιρεια απο πισω(βλεπε gml interactive ltd κτλ) υπαρχει ενα αρθρο ωραιο με εναν trend που εχει απαντησει σε ολα. Εκει μου λυθηκαν ολες οι αποριες, οχι για το πως θα παιζω αλλα για το πως δε θα παιζω. Μενει να κανω αλλαγη φυλλου μια μετακομιση κ μια νεα δουλεια

Σερσέ λα φαμ.
Οι εεεπάκηδες θέλουν να μας κάνουν λούζερ όλους.
Οι μπουκ τη δουλειά τους κάνουν, όπως και οι διαρρήκτες κάνουν τη δουλειά τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: makis69100

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...