Επιβεβαιώση Sms

Kwstas1234567

New Member
29 Μαρ 2020
1
0
1
Καλησπέρα,έφτιαξα έναν λογαριασμό pay safe card και έχω μείνει στο σημείο επιβεβαιώσης του αριθμού τηλεφώνου μου, έχω αλλάξει 2 φορές τον αριθμό αλλά ο κωδικός επιβεβαιώσης δεν μου έρχεται,παίρνω τηλέφωνο αλλά ο αριθμός τους είναι κατειλημμένος , έχει τύχει σε κανέναν από εσάς αυτό το πρόβλημα, αν ναι πως το διόρθωσατε;

tziamanik

New Member
25 Απρ 2020
1
0
1
Το τηλεφωνικό νούμερο που έβαλες στην paysafe έχει μονάδες?
Κάνε μια κλίση σε αυτό είτε εισερχόμενη είτε εξερχόμενη και μετά ζητά κωδικό

georgesv53

Well-Known Member
12 Οκτ 2012
13,117
2,558
113
Ξανά σκέψου το προ
Καλησπέρα,έφτιαξα έναν λογαριασμό pay safe card και έχω μείνει στο σημείο επιβεβαιώσης του αριθμού τηλεφώνου μου, έχω αλλάξει 2 φορές τον αριθμό αλλά ο κωδικός επιβεβαιώσης δεν μου έρχεται,παίρνω τηλέφωνο αλλά ο αριθμός τους είναι κατειλημμένος , έχει τύχει σε κανέναν από εσάς αυτό το πρόβλημα, αν ναι πως το διόρθωσατε;

Ξανά σκέψου το προτού βάλεις τα λεφτά σου εκεί..

• 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λειψία - Χέρτα Βερολίνου
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Σαν Πάουλι - Χάιντενχαϊμ
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Ανόβερο - Καρλσρούη
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Φορτούνα Ντίσελντορφ - Σάλκε
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Χόφενχαϊμ - Κολονία
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ουνιόν Βερολίνου - Μάιντς
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Άουγκσμπουργκ - Πάντερμπορν
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    BetLaden Forum Bot: Ο χρήστης BetLaden ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ανάπτυξη τραπεζοκαθισμάτων και στα...