Ερωτήσεις για το ARBITRAGE και μόνο

  • Εκκινητής θέματος USER001
  • Ημερομηνία έναρξης
Επειδη ειναι αυθαιρετη η απαγορευση ξερεις τι κανουν ετσι,σου βαζουν ενα οριο και σε χαιρετουν και ουτε τον λογο που μπηκε το οριο σου λενε.Εχουμε φθασει στο σημειο να λεμε παλι καλα που ειναι χαμενος ο λογαριασμος για να μην μας κλεισουν.Αλλα με τα καφενεια-εταιρειες εδω τι περιμενεις.Κερδιζεις ενα στοιχημα μεγαλο και δεν ξερεις αν θα στα δωσουν.Οσο για την Ε.Ε.Ε.Π. απορω ποιος ειναι ο ρολος της και να αν εχει δωσει λυση σε κανεναν.Οσο για το παραδειγμα που ανεφερες πιο πανω εχεις δικιο πρεπει να μας εξηγησει η καθε εταιρεια που ειναι η παρανομια και γιατι.Εγω παντων φιλε λυση στον οριζοντα δεν βλεπω τα πραγματα ειναι καθε περσι και καλυτερα

"Arber" (αν και δεν ειναι δοκιμος ορος) απο το μακρινο 2008...πρωτες εμπειριες τοτε.
χωρις να ξερω πολλα πολλα χωρις καποιος να μου δειξει κατι

"Καθε περυσι και καλυτερα"....μαλιστα! Αν βγαλεις το 20 που διακοπηκαν πρωταθληματα κτλ και το αφαιρεσεις τα τελευταια 5 χρονια γραφω καλυτερα νουμερα
Καθε χρονο γραφω παραπανω. Οχι απλα σαν κερδη...γραφω καλυτερα ποσοστα
Βγαζω λεφτα απο τις στοιχηματικες εταιριες με οποιον τροπο υπαρχει. Ποσες ειναι στην Ελλαδα; 14; απο ολες...μονο 365 δεν πολυπαιζω

Καποια πραγματακια τα μπερδευεται....Αν παω αυτη την στιγμη και παιξω τον Τσιτσιπα νικη στην Fonbet πχ και η τιμη που θα παρω ειναι χαμηλοτερα απο φαιρ και ειναι στον μεσο ορο, μαξ μπετ ξερω εγω 20000 euro μια χαρα θα τα πληρωσουν...και θα μου πουνε και ευχαριστω!
Δεν εχει σημασια ποσα παιζεις...αλλα ΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ.

"Εταιριες καφενεια".....εχεις την εντυπωση οτι στις υπολοιπες χωρες ειναι καλυτερα;
εχω "φιλους" σε Αγγλια,Σουηδια,Γερμανια,Σλοβενια,Αυστρια,Νορβηγια και και και
γιατι θεωρεις οτι τα δικα μας ειναι καφενεια και τα ξενα μπαρ/καφε/ρεστοραντ;
Σε πληροφορω οτι ο Stoiximan ανετα μπαινει στις top 5-6 εταιριες στοιχηματων στην Ευρωπη

δεν ειναι η κατασταση τραγικη και δυσκολη...παντα ετσι ηταν
"παντα δυσκολευε".... αλλα αν θελεις να συνεχισεις στο κερδος θα πρεπει να μαθεις να κανεις adapt πιο γρηγορα απο τους αλλους
εβγαζα λεφτα απο william-ladbrokes-eurobet και και και
εφυγαν απο Ελλαδα.... κλαμαααααααα
βρηκα μετα τον παραδεισο....Marathonbet.....
δωστου και βαρα και ωρες μπροστα στο pc....the END.....παλι κλαμαααααα
Bwin....60-70-80 arb την μερα......παει και αυτη.κλαμααααααα
μεγαλυτερος παραδεισος....Oddsmatrix και κλωνοι.....νουμερα σχεδον bwin. τρομερη ανεκτηκοτητα. ρεκορ πρεπει να ειχα περιπου 140 arb μονο σε μια απο αυτες σε μια μερα μεσα......κακοι πελατες οι Ελληνες.κλαμαααααα
365.....τα καλα τα χρονια. Ενα δυνατο ακκ.....μονο ενα ειχα. Τζιρο καθε Σκ περιπου 180-200 χιλιαρικα. Κατι πρωταθλημα Νορβηγιας Σουηδιας κτλ.....1000 euro max bet στα κορνερ....εφτιαχνα και παγιδες για Middle οταν βοηθουσε και η Pinnacle
παει και η 365......
τελειωσαν ολα. Και;;;; τα παρατησα;
Οχι....εκανα adapt στον τροπο την σκεψη την διαχειρηση τα παντα....για να ειμαι μπροστα απο τους αλλους. Θυσιασα 2 χρονια χαμηλοτερα κερδη για να ολοκληρωσω το business plan και ολα πλεον δουλευουν ρολοι τα τελευταια χρονια
Γνωρισα πριν 4-5 χρονια εναν τυπα σε ενα ταξιδι καπου κεντρικη Ευρωπη μου λεει "εγω μπηκα περυσι και κανουμε value με botakia στην 365....κανουμε την ιδια δουλεια"
"No my friend....δεν κανουμε την ιδια δουλεια,οταν εσυ θα τελειωσεις εγω θα συνεχιζω"

Ειναι πολυ μεγαλη συζητηση γενικα...πολλες ιστοριες λεπτομεριες κερδη χασουρες.....
Αμα δεν εχεις το καταλληλο mindset μπες παρε οτι μπορεις και τελος
Δεν ειναι για ολους
Αυτα απο μενα
 
  • Like
Αντιδράσεις: CMWH, JordanRules και Ertzan
Επειδη ειναι αυθαιρετη η απαγορευση ξερεις τι κανουν ετσι,σου βαζουν ενα οριο και σε χαιρετουν και ουτε τον λογο που μπηκε το οριο σου λενε.Εχουμε φθασει στο σημειο να λεμε παλι καλα που ειναι χαμενος ο λογαριασμος για να μην μας κλεισουν.Αλλα με τα καφενεια-εταιρειες εδω τι περιμενεις.Κερδιζεις ενα στοιχημα μεγαλο και δεν ξερεις αν θα στα δωσουν.Οσο για την Ε.Ε.Ε.Π. απορω ποιος ειναι ο ρολος της και να αν εχει δωσει λυση σε κανεναν.Οσο για το παραδειγμα που ανεφερες πιο πανω εχεις δικιο πρεπει να μας εξηγησει η καθε εταιρεια που ειναι η παρανομια και γιατι.Εγω παντως φιλε λυση στον οριζοντα δεν βλεπω τα πραγματα ειναι καθε περσι και καλυτερα θα καταντισουμε(βασει αποδοσεων)να παιζουμε στον ΟΠΑΠ που εκει και αν θα εισαι χαμενος με τετοια γκανιοτα

Ο ΟΠΑΠ και ο ΟΔΙΕ -συνήθως- επανόρθωναν τα κομπιουτερικά λάθη, που είναι σπάνια βέβαια.
Ένας είχε κερδίσει και του έσβησε το στοίχημα το software bug και μετά το επανόρθωσαν.

Αλλά ο ΟΠΑΠ δεν είναι καθόλου εκτός συστήματος αποκλεισμών. Βλ. και stoiximan που είναι οπαπική εταιρεία.

Για την Ε.Ε.Ε.Π. νομίζω χωρίς να είμαι βέβαιος ότι δεν ανακατεύεται βάσει νέου νόμου, να κάνει δεκτό παράπονο παίκτη ή και να το απορρίψει αφού το εξετάσει. Νομίζω αυτό που μας λένε τώρα είναι "πηγαίνετε στα δικαστήρια" - δηλαδή με δικηγόρο τον Κούγια για 175 ευρώ διεκδικούμενα !

Σ' αυτά τα ζητήματα μας υποστήριζαν κάπως ή μάλλον αρκετά οι Άγγλοι.
Αλλά από τότε που έγινε το μπρέξι φυσικά χαίρετε. Πολλούς γνωστούς που είχα έγιναν μάλιστα μπρεξιτόνια και μου λέγανε "ζήτω το μπρέξιτ, σπάστε τώρα όλοι, δεν μας νοιάζει".
Ξέρεις ότι το 13 χάρις στον Άγγλο επίτροπο δεν έγινε "μολύβι-δελτίο-πρακτορείο". Αλλοιώς θα είχε γίνει στάνταρ.
Αυτός ήταν ένας που στα θέματα της Ευρωπαϊκής Ένωσης εξέφραζε πολλά από τα γνωστά παράπονα των Άγγλων, ήταν όμως remainer του Κάμερον. Μετά το δημοψήφισμα του 16 έγινε κι αυτός μπρεξιτάκιας όπως όλοι οι Τόρυς.
 
"Arber" (αν και δεν ειναι δοκιμος ορος) απο το μακρινο 2008...πρωτες εμπειριες τοτε.
χωρις να ξερω πολλα πολλα χωρις καποιος να μου δειξει κατι

"Καθε περυσι και καλυτερα"....μαλιστα! Αν βγαλεις το 20 που διακοπηκαν πρωταθληματα κτλ και το αφαιρεσεις τα τελευταια 5 χρονια γραφω καλυτερα νουμερα
Καθε χρονο γραφω παραπανω. Οχι απλα σαν κερδη...γραφω καλυτερα ποσοστα
Βγαζω λεφτα απο τις στοιχηματικες εταιριες με οποιον τροπο υπαρχει. Ποσες ειναι στην Ελλαδα; 14; απο ολες...μονο 365 δεν πολυπαιζω

Καποια πραγματακια τα μπερδευεται....Αν παω αυτη την στιγμη και παιξω τον Τσιτσιπα νικη στην Fonbet πχ και η τιμη που θα παρω ειναι χαμηλοτερα απο φαιρ και ειναι στον μεσο ορο, μαξ μπετ ξερω εγω 20000 euro μια χαρα θα τα πληρωσουν...και θα μου πουνε και ευχαριστω!
Δεν εχει σημασια ποσα παιζεις...αλλα ΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ.

"Εταιριες καφενεια".....εχεις την εντυπωση οτι στις υπολοιπες χωρες ειναι καλυτερα;
εχω "φιλους" σε Αγγλια,Σουηδια,Γερμανια,Σλοβενια,Αυστρια,Νορβηγια και και και
γιατι θεωρεις οτι τα δικα μας ειναι καφενεια και τα ξενα μπαρ/καφε/ρεστοραντ;
Σε πληροφορω οτι ο Stoiximan ανετα μπαινει στις top 5-6 εταιριες στοιχηματων στην Ευρωπη

δεν ειναι η κατασταση τραγικη και δυσκολη...παντα ετσι ηταν
"παντα δυσκολευε".... αλλα αν θελεις να συνεχισεις στο κερδος θα πρεπει να μαθεις να κανεις adapt πιο γρηγορα απο τους αλλους
εβγαζα λεφτα απο william-ladbrokes-eurobet και και και
εφυγαν απο Ελλαδα.... κλαμαααααααα
βρηκα μετα τον παραδεισο....Marathonbet.....
δωστου και βαρα και ωρες μπροστα στο pc....the END.....παλι κλαμαααααα
Bwin....60-70-80 arb την μερα......παει και αυτη.κλαμααααααα
μεγαλυτερος παραδεισος....Oddsmatrix και κλωνοι.....νουμερα σχεδον bwin. τρομερη ανεκτηκοτητα. ρεκορ πρεπει να ειχα περιπου 140 arb μονο σε μια απο αυτες σε μια μερα μεσα......κακοι πελατες οι Ελληνες.κλαμαααααα
365.....τα καλα τα χρονια. Ενα δυνατο ακκ.....μονο ενα ειχα. Τζιρο καθε Σκ περιπου 180-200 χιλιαρικα. Κατι πρωταθλημα Νορβηγιας Σουηδιας κτλ.....1000 euro max bet στα κορνερ....εφτιαχνα και παγιδες για Middle οταν βοηθουσε και η Pinnacle
παει και η 365......
τελειωσαν ολα. Και;;;; τα παρατησα;
Οχι....εκανα adapt στον τροπο την σκεψη την διαχειρηση τα παντα....για να ειμαι μπροστα απο τους αλλους. Θυσιασα 2 χρονια χαμηλοτερα κερδη για να ολοκληρωσω το business plan και ολα πλεον δουλευουν ρολοι τα τελευταια χρονια
Γνωρισα πριν 4-5 χρονια εναν τυπα σε ενα ταξιδι καπου κεντρικη Ευρωπη μου λεει "εγω μπηκα περυσι και κανουμε value με botakia στην 365....κανουμε την ιδια δουλεια"
"No my friend....δεν κανουμε την ιδια δουλεια,οταν εσυ θα τελειωσεις εγω θα συνεχιζω"

Ειναι πολυ μεγαλη συζητηση γενικα...πολλες ιστοριες λεπτομεριες κερδη χασουρες.....
Αμα δεν εχεις το καταλληλο mindset μπες παρε οτι μπορεις και τελος
Δεν ειναι για ολους
Αυτα απο μενα
"Arber" (αν και δεν ειναι δοκιμος ορος) απο το μακρινο 2008...πρωτες εμπειριες τοτε.
χωρις να ξερω πολλα πολλα χωρις καποιος να μου δειξει κατι

"Καθε περυσι και καλυτερα"....μαλιστα! Αν βγαλεις το 20 που διακοπηκαν πρωταθληματα κτλ και το αφαιρεσεις τα τελευταια 5 χρονια γραφω καλυτερα νουμερα
Καθε χρονο γραφω παραπανω. Οχι απλα σαν κερδη...γραφω καλυτερα ποσοστα
Βγαζω λεφτα απο τις στοιχηματικες εταιριες με οποιον τροπο υπαρχει. Ποσες ειναι στην Ελλαδα; 14; απο ολες...μονο 365 δεν πολυπαιζω

Καποια πραγματακια τα μπερδευεται....Αν παω αυτη την στιγμη και παιξω τον Τσιτσιπα νικη στην Fonbet πχ και η τιμη που θα παρω ειναι χαμηλοτερα απο φαιρ και ειναι στον μεσο ορο, μαξ μπετ ξερω εγω 20000 euro μια χαρα θα τα πληρωσουν...και θα μου πουνε και ευχαριστω!
Δεν εχει σημασια ποσα παιζεις...αλλα ΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ.

"Εταιριες καφενεια".....εχεις την εντυπωση οτι στις υπολοιπες χωρες ειναι καλυτερα;
εχω "φιλους" σε Αγγλια,Σουηδια,Γερμανια,Σλοβενια,Αυστρια,Νορβηγια και και και
γιατι θεωρεις οτι τα δικα μας ειναι καφενεια και τα ξενα μπαρ/καφε/ρεστοραντ;
Σε πληροφορω οτι ο Stoiximan ανετα μπαινει στις top 5-6 εταιριες στοιχηματων στην Ευρωπη

δεν ειναι η κατασταση τραγικη και δυσκολη...παντα ετσι ηταν
"παντα δυσκολευε".... αλλα αν θελεις να συνεχισεις στο κερδος θα πρεπει να μαθεις να κανεις adapt πιο γρηγορα απο τους αλλους
εβγαζα λεφτα απο william-ladbrokes-eurobet και και και
εφυγαν απο Ελλαδα.... κλαμαααααααα
βρηκα μετα τον παραδεισο....Marathonbet.....
δωστου και βαρα και ωρες μπροστα στο pc....the END.....παλι κλαμαααααα
Bwin....60-70-80 arb την μερα......παει και αυτη.κλαμααααααα
μεγαλυτερος παραδεισος....Oddsmatrix και κλωνοι.....νουμερα σχεδον bwin. τρομερη ανεκτηκοτητα. ρεκορ πρεπει να ειχα περιπου 140 arb μονο σε μια απο αυτες σε μια μερα μεσα......κακοι πελατες οι Ελληνες.κλαμαααααα
365.....τα καλα τα χρονια. Ενα δυνατο ακκ.....μονο ενα ειχα. Τζιρο καθε Σκ περιπου 180-200 χιλιαρικα. Κατι πρωταθλημα Νορβηγιας Σουηδιας κτλ.....1000 euro max bet στα κορνερ....εφτιαχνα και παγιδες για Middle οταν βοηθουσε και η Pinnacle
παει και η 365......
τελειωσαν ολα. Και;;;; τα παρατησα;
Οχι....εκανα adapt στον τροπο την σκεψη την διαχειρηση τα παντα....για να ειμαι μπροστα απο τους αλλους. Θυσιασα 2 χρονια χαμηλοτερα κερδη για να ολοκληρωσω το business plan και ολα πλεον δουλευουν ρολοι τα τελευταια χρονια
Γνωρισα πριν 4-5 χρονια εναν τυπα σε ενα ταξιδι καπου κεντρικη Ευρωπη μου λεει "εγω μπηκα περυσι και κανουμε value με botakia στην 365....κανουμε την ιδια δουλεια"
"No my friend....δεν κανουμε την ιδια δουλεια,οταν εσυ θα τελειωσεις εγω θα συνεχιζω"

Ειναι πολυ μεγαλη συζητηση γενικα...πολλες ιστοριες λεπτομεριες κερδη χασουρες.....
Αμα δεν εχεις το καταλληλο mindset μπες παρε οτι μπορεις και τελος
Δεν ειναι για ολους
Αυτα απο μενα
"Arber" (αν και δεν ειναι δοκιμος ορος) απο το μακρινο 2008...πρωτες εμπειριες τοτε.
χωρις να ξερω πολλα πολλα χωρις καποιος να μου δειξει κατι

"Καθε περυσι και καλυτερα"....μαλιστα! Αν βγαλεις το 20 που διακοπηκαν πρωταθληματα κτλ και το αφαιρεσεις τα τελευταια 5 χρονια γραφω καλυτερα νουμερα
Καθε χρονο γραφω παραπανω. Οχι απλα σαν κερδη...γραφω καλυτερα ποσοστα
Βγαζω λεφτα απο τις στοιχηματικες εταιριες με οποιον τροπο υπαρχει. Ποσες ειναι στην Ελλαδα; 14; απο ολες...μονο 365 δεν πολυπαιζω

Καποια πραγματακια τα μπερδευεται....Αν παω αυτη την στιγμη και παιξω τον Τσιτσιπα νικη στην Fonbet πχ και η τιμη που θα παρω ειναι χαμηλοτερα απο φαιρ και ειναι στον μεσο ορο, μαξ μπετ ξερω εγω 20000 euro μια χαρα θα τα πληρωσουν...και θα μου πουνε και ευχαριστω!
Δεν εχει σημασια ποσα παιζεις...αλλα ΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ.

"Εταιριες καφενεια".....εχεις την εντυπωση οτι στις υπολοιπες χωρες ειναι καλυτερα;
εχω "φιλους" σε Αγγλια,Σουηδια,Γερμανια,Σλοβενια,Αυστρια,Νορβηγια και και και
γιατι θεωρεις οτι τα δικα μας ειναι καφενεια και τα ξενα μπαρ/καφε/ρεστοραντ;
Σε πληροφορω οτι ο Stoiximan ανετα μπαινει στις top 5-6 εταιριες στοιχηματων στην Ευρωπη

δεν ειναι η κατασταση τραγικη και δυσκολη...παντα ετσι ηταν
"παντα δυσκολευε".... αλλα αν θελεις να συνεχισεις στο κερδος θα πρεπει να μαθεις να κανεις adapt πιο γρηγορα απο τους αλλους
εβγαζα λεφτα απο william-ladbrokes-eurobet και και και
εφυγαν απο Ελλαδα.... κλαμαααααααα
βρηκα μετα τον παραδεισο....Marathonbet.....
δωστου και βαρα και ωρες μπροστα στο pc....the END.....παλι κλαμαααααα
Bwin....60-70-80 arb την μερα......παει και αυτη.κλαμααααααα
μεγαλυτερος παραδεισος....Oddsmatrix και κλωνοι.....νουμερα σχεδον bwin. τρομερη ανεκτηκοτητα. ρεκορ πρεπει να ειχα περιπου 140 arb μονο σε μια απο αυτες σε μια μερα μεσα......κακοι πελατες οι Ελληνες.κλαμαααααα
365.....τα καλα τα χρονια. Ενα δυνατο ακκ.....μονο ενα ειχα. Τζιρο καθε Σκ περιπου 180-200 χιλιαρικα. Κατι πρωταθλημα Νορβηγιας Σουηδιας κτλ.....1000 euro max bet στα κορνερ....εφτιαχνα και παγιδες για Middle οταν βοηθουσε και η Pinnacle
παει και η 365......
τελειωσαν ολα. Και;;;; τα παρατησα;
Οχι....εκανα adapt στον τροπο την σκεψη την διαχειρηση τα παντα....για να ειμαι μπροστα απο τους αλλους. Θυσιασα 2 χρονια χαμηλοτερα κερδη για να ολοκληρωσω το business plan και ολα πλεον δουλευουν ρολοι τα τελευταια χρονια
Γνωρισα πριν 4-5 χρονια εναν τυπα σε ενα ταξιδι καπου κεντρικη Ευρωπη μου λεει "εγω μπηκα περυσι και κανουμε value με botakia στην 365....κανουμε την ιδια δουλεια"
"No my friend....δεν κανουμε την ιδια δουλεια,οταν εσυ θα τελειωσεις εγω θα συνεχιζω"

Ειναι πολυ μεγαλη συζητηση γενικα...πολλες ιστοριες λεπτομεριες κερδη χασουρες.....
Αμα δεν εχεις το καταλληλο mindset μπες παρε οτι μπορεις και τελος
Δεν ειναι για ολους
Αυτα απο μενα
Τις εποχες που αναφερεις πιο πανω 2008 μεχρι 2015 τα ορια δεν επεφταν τοσο ευκολα οπως τωρα.Προφιλ bwin τοτε κραταγε μηνες τωρα κραταει βδομαδες και αν μιλαω παντα για μεγαλα πονταρισματα.Κοιτα ποσο συχνα σου εβαζαν οριο τοτε και ποσο συχνα σου βαζουν τωρα.Αυτο για στοιχιμαν ισχυει αλλα και οι φραγες μπαινουν πλεον γρηγορα.Οτι γραφεις καλυτερα νουνερα ειναι γιατι υπαρχει πληθος ειδικων αγορων,πριν καποια χρονια δεν ειχαμε.Και καποια πραγματα για το σημερα.Νοβι ειναι η χαρα του arb ομως η φραγη και το κλεισιμο ακκ παει συννεφο.Οσο για την καθε εταιρια μεγεθους fonbet που ειπες για τσιτσιπα αμα παιξεις μια δυο φορες τετοια ποσα και κερδισεις ενα δυο στοιχηματα,ναι μεν θα σε πληρωσουν αλλα την επομενη μερα θα πεσει οριο 1 ευρω μην εχεις αμφιβολια.Εκτος αν μπορεις να βρεις απειρα προφιλ και δεν σε νοιαζουν τα ορια τοτε εκει αλλαζει το θεμα.


"Εταιριες καφενεια".....εχεις την εντυπωση οτι στις υπολοιπες χωρες ειναι καλυτερα;
εχω "φιλους" σε Αγγλια,Σουηδια,Γερμανια,Σλοβενια,Αυστρια,Νορβηγια και και και
γιατι θεωρεις οτι τα δικα μας ειναι καφενεια και τα ξενα μπαρ/καφε/ρεστοραντ;
Σε πληροφορω οτι ο Stoiximan ανετα μπαινει στις top 5-6 εταιριες στοιχηματων στην Ευρωπη


Αν εξαιρεσεις μπλε πρασινη νοβι(αμα σε πληρωσει) ποια αλλη μας μενει που να αξιζει και να μην ειναι καφενειο?
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Δεν εχει νοημα τι περνουσε και τι καναμε και πως το καναμε
και προσωπικα δεν με ενδιαφερει τι και πως...το τωρα κοιταω
ο καθενας δουλευει με την στρατηγικη του και με τα εφοδια του
αυτα αλλαξαν και θα αλλαξουν ξανα

οταν η μεση τιμη του Τσιτσιπα ειναι 1,50 στην αγορα στην φαιρ ειναι 1,55 και εσυ το πηρες 1,48 10 χιλιαρικα δεν θα σε κλεισει καμια fonbet....λεφτα βγαζει απο σενα. αν σε κλεισει και εσυ παιζεις ετσι η εταιρια ειναι για αυτοκτονια
ειναι μυθος αυτο
"αν παιζεις μεγαλα ποσα θα σε κλεισουν"
κανενας επαγγελματιας αρμπερ δεν θα το τεσταρει....γιατι το τεστ θα του κοστισει κατι χιλιαρικα
θα σε κλεισουν αμα τους χτυπας εκει που πονανε η΄ εχεις καλυτερη μακροχρονια στρατηγικη σε αγορες που δεν ξερουν

προσφατα ενα κυριος απο Πατρα προσπαθησε να μου πουλησει εναν acc stoiximan "παλιο"
το acc ηταν μεσα στα κοκκινα απο 1 Γεναρη 250 χιλιαδες euro
ειδα και τι επαιζε και πως επαιζε....
δεν ειναι Unicorne acc....υπαρχουν και αλλα σαν αυτο
δοξα τον θεο τζογαδοροι αρκετοι

δεν εχει νοημα να σου πω ποσα εκαιγα
θα σου πω ομως οτι μεσα στο 22 εχασα 1 bwin...εκανα μια τολμηρη κινηση σε ματς της ΑΕΚ που ηταν ιδια τιμη με fair και μου εριξε οριο. οποτε εχασα και τις αλλες 2
τωρα να μπω σε λεπτομεριες και να σου πω σε ποσους "φιλους" παιζω...καλυτερα οχι
εχω πολυ μεγαλη "παρεα"....το νουμερο ειναι ασυλληπτο
δεν ειναι ουτε 20 ουτε 50 ουτε 100

αυτη την στιγμη το silver line για το value bet ειναι τερμα κατω
πιο κατω δεν παει
 
  • Like
Αντιδράσεις: USER001
Αμα εχεις τετοια γκαμα απο ακκ καλα τους κανεις παιζεις δυνατη μπαλα.Ευκαιριες για arb υπαρχουν και θα υπαρχουν πολλες συνεχισε ετσι μην χαριζεις ουτε ευρω στους μπουκ μην τους λυπασαι καθολου
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Δεν έχει άδικο σε αυτά που λέει ο Joker.

Η bwin ας πούμε μετά το 2016 (ή κάπου εκεί τέλος πάντων) άρχισε να διώχνει κόσμο λόγω arbing επειδή την είχαν δει χρυσορυχείο οι κύριοι και την βάραγαν συνεχώς.

Αλλά αυτό δε συνέβαινε ΜΟΝΟ στην Ελλάδα αλλά και έξω.

Κοινώς , η bwin (και οι λοιπές sportingbet/vistabet) δεν είναι για το πέος μόνο εδώ αλλά και έξω.Όσο καφενείο είναι εδώ , άλλο τόσο είναι και στην Αγγλία.

Κατά τη γνώμη μου είναι χρήσιμη μόνο για ένα μεγάλο μπετ.Ένα μεγάλο λάθος της , το βαράς maxbet , παίρνεις το κέρδος , σου κλείνουν τον λογαριασμό και λέτε αντίο από κοινού μέχρι να τους ξανασυναντήσεις στον δρόμο σου" με άλλο account.

Το πρόβλημα λοιπόν δεν είναι αποκλειστικά οι εταιρείες , αλλά κυρίως η έλλειψη λογαριασμών.Όπως είχα διαβάσει εδώ στο φόρουμ από ένα άλλο μέλος : " Βάλιου βρίσκουμε εύκολα , με τους λογαριασμούς τί κάνουμε."

Για εμένα τουλάχιστον που με έχει κλείσει 5 φορές ο Στοιχιμαν και 3 η μπετ365 , αυτό ήταν ανέκαθεν το πρόβλημά μου.

Πού θα βρω νέα account.

Τώρα η έλλειψη λογαριασμών σε συνδυασμό με το ότι διαθέσιμες στην αγορά για longterm παιχνίδι (δηλαδή να φιλοξενήσει το παιχνίδι σου μια εταιρεία για αρκετά καιρό και όχι μόνο για ένα μπετ) εταιρίες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ εκτός από την μπλε και την πράσινη (δεν υπάρχει η Ασία για παράδειγμα , ή δεν υπάρχει ο Μαράθωνας που έχει 500+ γεγονότα κτλ) εμένα προσωπικά μου δυσκολεύουν πολύ το να το συνεχίσω αυτό το "χομπυ".

Μία λύση(?) σε αυτό το πρόβλημα , είναι το να γίνεις tipster και τον δρόμο αυτό έχουν ακολουθήσει αρκετοί με αυτούς που το κάνουν με επιτυχία να είναι φυσικά το 5-10% όλων των tipster.

Για όσους δεν θέλουν να ασχοληθούν με αυτό όμως , οι επιλογές στενεύουν επικίνδυνα.



PS: Να σημειώσω εδώ ότι δεν διαθέτω ολόκληρα χωριά διαθέσιμα για να φτιάχνω λογαριασμούς , ούτε χρησιμοποιώ IDs από το Μπαγκλαντές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν έχει άδικο σε αυτά που λέει ο Joker.

Η bwin ας πούμε μετά το 2016 (ή κάπου εκεί τέλος πάντων) άρχισε να διώχνει κόσμο λόγω arbing επειδή την είχαν δει χρυσορυχείο οι κύριοι και την βάραγαν συνεχώς.
Αλλά αυτό δε συνέβαινε ΜΟΝΟ στην Ελλάδα αλλά και έξω.
Κοινώς , η bwin (και οι λοιπές sportingbet/vistabet) δεν είναι για το πέος μόνο εδώ αλλά και έξω.Όσο καφενείο είναι εδώ , άλλο τόσο είναι και στην Αγγλία.
Κατά τη γνώμη μου είναι χρήσιμη μόνο για ένα μεγάλο μπετ.Ένα μεγάλο λάθος της , το βαράς maxbet , παίρνεις το κέρδος , σου κλείνουν τον λογαριασμό και λέτε αντίο από κοινού μέχρι να τους ξανασυναντήσεις στον δρόμο σου" με άλλο account.
Το πρόβλημα λοιπόν δεν είναι αποκλειστικά οι εταιρείες , αλλά κυρίως η έλλειψη λογαριασμών.
Για εμένα τουλάχιστον που με έχει κλείσει 5 φορές ο Στοιχιμαν και 3 η μπετ365 , αυτό ήταν ανέκαθεν το πρόβλημά μου.
Πού θα βρω νέα account.
Τώρα η έλλειψη λογαριασμών σε συνδυασμό με το ότι διαθέσιμες στην αγορά για longterm παιχνίδι (δηλαδή να φιλοξενήσει το παιχνίδι σου μια εταιρεία για αρκετά καιρό και όχι μόνο για ένα μπετ) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ εκτός από την μπλε και την πράσινη (δεν υπάρχει η Ασία για παράδειγμα , ή δεν υπάρχει ο Μαράθωνας κτλ) εμένα προσωπικά μου δυσκολεύουν πολύ το να το συνεχίσω αυτό το "χομπυ".



PS:Δεν διαθέτω ολόκληρα χωριά διαθέσιμα για να φτιάχνω λογαριασμούς , ούτε χρησιμοποιώ IDs από το Μπαγκλαντες

Στο arbing άμα είσαστε τρεις συνεργαζόμενοι δεν σας κόβει κανένας.
Κοψίματα για άλλους λόγους θα σας κάνουν.
Πάντως μόνη θεραπεία είναι το α-μ-ο-ι-β-α-ί-ο.

Τα πρώτα χρόνια μου φαινόταν περίεργο που άκουγα για περιορισμούς.
Οι τύποι με τόσα εκατομμύρια που έχουν γιατί να κάνουν περιορισμούς έλεγα ;
Εξαίρεση οι περιπτώσεις στημένων που ήταν και εντολή δικαστηρίου να μην ξαναπαίξουν. Αυτό το καταλάβαινα.
Αλλά σιγά σιγά επεκράτησε και επεκτάθηκε.

Η άμυνα όμως του μπουκ είναι ότι "κύριοι εσείς με παίζετε τετ α τετ, γιατί είμαι υποχρεωμένος να χάσω ;".
Αυτό πάνω-κάτω το δέχονται (δυστυχώς) οι κυβερνήσεις των κρατών που δίνουν τις άδειες.
Τουλάχιστον δε λένε ότι ο μπουκ έχει το δικαίωμα από εκατομμύριο ας πούμε και άνω να κάνει αναθεώρηση ενός λογαριασμού.
Αλλά στην πραγματικότητα μόνη θεραπεία αυτής της κατάστασης είναι το αμοιβαίο. Πάρτε το χαμπάρι όλοι, Άγγλοι-Γάλλοι-Πορτογάλοι.
 
Στο arbing άμα είσαστε τρεις συνεργαζόμενοι δεν σας κόβει κανένας.
Κοψίματα για άλλους λόγους θα σας κάνουν.
Πάντως μόνη θεραπεία είναι το α-μ-ο-ι-β-α-ί-ο.

Τα πρώτα χρόνια μου φαινόταν περίεργο που άκουγα για περιορισμούς.
Οι τύποι με τόσα εκατομμύρια που έχουν γιατί να κάνουν περιορισμούς έλεγα ;
Εξαίρεση οι περιπτώσεις στημένων που ήταν και εντολή δικαστηρίου να μην ξαναπαίξουν. Αυτό το καταλάβαινα.
Αλλά σιγά σιγά επεκράτησε και επεκτάθηκε.

Η άμυνα όμως του μπουκ είναι ότι "κύριοι εσείς με παίζετε τετ α τετ, γιατί είμαι υποχρεωμένος να χάσω ;".
Αυτό πάνω-κάτω το δέχονται (δυστυχώς) οι κυβερνήσεις των κρατών που δίνουν τις άδειες.
Τουλάχιστον δε λένε ότι ο μπουκ έχει το δικαίωμα από εκατομμύριο ας πούμε και άνω να κάνει αναθεώρηση ενός λογαριασμού.
Αλλά στην πραγματικότητα μόνη θεραπεία αυτής της κατάστασης είναι το αμοιβαίο. Πάρτε το χαμπάρι όλοι, Άγγλοι-Γάλλοι-Πορτογάλοι.
Εγώ ασχολούμαι με αυτό εδώ και 2 χρόνια και ψάχνω για πληροφορίες γύρω από το στοίχημα κοντά στα 3μιση χρόνια.
Δεν ξέρω τί γινόταν εδώ το 2004 , όταν η bf ήταν ακόμη στην Ελλάδα αλλά απ' ότι ακούω κάποιος γνώστης από το στοίχημα και το arbing μπορούσε να βγάλει ΠΟΛΛΕΣ ΧΗΝΕΣ και σε καθημερινή βάση.Έτσι τουλάχιστον έλεγαν οι "παλιοί" εδώ τότε.

Εκτός αυτού οι περισσότερες εταιρείες , καθότι μικρές και όχι κολοσσοί δεν επιθυμούν το arbing και δικαίως διότι τους πηδάνε το book και αυτό δεν είναι βιώσιμο για μία μικρή εταιρεία όπως ήταν ο στοίχημαν 10χρόνια πριν.(υπάρχει σχετικό νήμα με όνομα "Stoiximan Support" που αναφέρεται πως οι αρμπερς ζημιώνουν πολύ τις νέες εταιρείες ,γι' αυτό και αυτές αναγκάζονται να προστατευθούν)

Tώρα γιατί η μεγαλύτερη εταιρεία του κόσμου aka b365 , το έχει "απαγορεύσει" και αυτή εδώ και 5χρόνια , δεν ξέρω τί να σου πω.
Φαντάζομαι ότι θα τις έκαναν τέτοια ζημιά που την ανάγκασαν να αλλάξει τακτική.

Παράλληλα να πω ότι το arbing παράνομο δεν είναι.
Απλά οι εταιρείες δεν το γουστάρουν.
Δικό τους μαγαζάκι είναι στην τελική , οι όροι τους αυτοί είναι , ο πελάτης συμφωνεί ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ όταν κάνει εγγραφή όποτε η εταιρεία αν δεν σε γουστάρει μπορεί άνετα να σου βάλει όριο στο 1Ε , να σου κατεβάζει τις αποδόσεις , να σου αυξάνει την γκανιότα , να σου αυξήσει το χρόνο που χρειάζεται το μπετ σου για καταχωρηθεί (δηλ να χρειάζεται την έγκριση από τρέιντερ) κτλ.

Όλα αυτά έχει δικαίωμα να τα κάνει και κανείς δεν θα τις πει τίποτα στην ΕΛΛΑΔΑ τουλάχιστον.
Διότι στην Ισπανία πχ , τα πράγματα είναι αλλιώς ;)

Αυτό που ΔΕΝ έχει δικαίωμα να κάνει είναι να σου φάει τα λεφτά.
Δηλαδή να μη σε πληρώσει , να σου παγώσει το λογαριασμό για απροσδιόριστο χρονικό διάστημα (μέχρι εσύ να ξεχάσεις ότι έχεις καν λογαριασμό και να σου τρώει το balance με τα fees λόγω αδράνειας στο μεταξύ) , να σου ζητάει σελφι με την ταυτότητα δίπλα στο πρόσωπο και skype calls λες και είσαι ο Παλαιοκώστας ,να μη σου δίνει πίσω ούτε καν την κατάθεσή σου όταν ένα στοίχημα παραμένει αδιευθέτητο για 1 μήνα , κτλ.
 
Εγώ ασχολούμαι με αυτό εδώ και 2 χρόνια και ψάχνω για πληροφορίες γύρω από το στοίχημα κοντά στα 3μιση χρόνια.
Δεν ξέρω τί γινόταν εδώ το 2004 , όταν η bf ήταν ακόμη στην Ελλάδα αλλά απ' ότι ακούω κάποιος γνώστης από το στοίχημα και το arbing μπορούσε να βγάλει ΠΟΛΛΕΣ ΧΗΝΕΣ και σε καθημερινή βάση.Έτσι τουλάχιστον έλεγαν οι "παλιοί" εδώ τότε.

Εκτός αυτού οι περισσότερες εταιρείες , καθότι μικρές και όχι κολοσσοί δεν επιθυμούν το arbing και δικαίως διότι του πηδάνε το book και αυτό δεν είναι βιώσιμο για μία μικρή εταιρεία όπως ήταν ο στοίχημαν 10χρόνια πριν.(υπάρχει σχετικό νήμα με όνομα "Stoiximan Support" που αναφέρεται πως οι αρμπερς ζημιώνουν πολύ τις νέες εταιρείες γι' αυτό και αυτές αναγκάζονται να προστατευθούν)

Tώρα γιατί η μεγαλύτερη εταιρεία του κόσμου aka b365 , το έχει "απαγορεύσει" και αυτή εδώ και 5χρόνια , δεν ξέρω τί να σου πω.
Φαντάζομαι ότι θα τις έκαναν τέτοια ζημιά που την ανάγκασαν να αλλάξει τακτική.

Παράνομο το arbing δεν είναι.
Απλά οι εταιρείες δεν το γουστάρουν.
Δικό τους μαγαζάκι είναι , οι όροι τους αυτοί είναι , ο πελάτης συμφωνεί ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ όταν κάνει εγγραφή όποτε η εταιρεία αν δεν σε γουστάρει μπορεί άνετα να σου βάλει όριο στο 1Ε , να σου κατεβάζει τισ αποδόσεις , να σου αυξάνει την γκανιότα , να σου αυξήσει το χρόνο που χρειάζεται το μπετ σου για καταχωρηθεί (δηλ να χρειάζεται την έγκριση από τρέιντερ) κτλ.

Όλα αυτά έχει δικαίωμα να τα κάνει και κανείς δεν θα τις πει τίποτα στην ΕΛΛΑΔΑ τουλάχιστον.
Διότι στην Ισπανία πχ , τα πράγματα είναι αλλιώς ;)

Αυτό που ΔΕΝ έχει δικαίωμα να κάνει είναι να σου φάει τα λεφτά.Δηλαδή να μη σε πληρώσει , να σου παγώσει το λογαριασμό για απροσδιόριστο χρονικό διάστημα (μέχρι εσύ να ξεχάσεις ότι έχεις καν λογαριασμό και να σου τρώει το balance με τα fees λόγω αδράνειας στο μεταξύ) , να σου ζητάει σελφι με την ταυτότητα δίπλα στο πρόσωπο και skype calls λες και είσαι ο Παλαιοκώστας ,να μη σου δίνει πίσω ούτε καν την κατάθεσή σου όταν ένα στοίχημα παραμένει αδιευθέτητο για 1 μήνα , κτλ.

Μπορεί με το arbing κάποια στοιχήματα να παίζονται πολύ.
Βασικά ένα τρίτο σημείο 7.5 που είναι 5.5 στους άλλους, θα παιχτεί σαν 4.5 ενδεχομένως.
Κάπως έτσι.
Αλλά θα έρθει αυτό το σημείο ;
Μία έτσι, μία αλλοιώς ή μάλλον μία έτσι, πεντέμιση αλλοιώς.
Δεν μου προκύπτει εμένα η χασούρα των εταιρειών.
Μπορεί ωστόσο.
Λογικά από κάπου πρέπει να προκύπτει - law of conservation of energy !

Όπως και να έχει τρία άτομα συνεργαζόμενα μπορούν να κάνουν arbing.
Φαντάσου να γινόταν σε πρακτορεία το arbing.
Ο ένας θα πήγαινε Σύνταγμα, ο άλλος Ομόνοια, ο τρίτος μιά Νέα Σμύρνη μιά Παγκράτι.
Πως θα τους μυριστούν ;
Από τα ποσά μήπως ;
Να πουν "τι 278 ευρώ είναι αυτά ;".
Πάντως μόνος σου κάνει να σε μυρίζονται αμέσως από μία απλή αντιπαραβολή των πελατολογείων που κάνουν τα σεκιούριτι των εταιρειών μεταξύ τους.

Για την κατάσταση γενικώς, δεν είναι η Ελλάδα "τουλάχιστον".
Παντού τα ίδια.
Ίσως οι ξένοι κάτι που έχουν το IBAS αλλά κι αυτό εγώ δεν το θεωρώ σοβαρή ποσότητα.

Έχω διαβάσει ότι μόνο στην Αυστραλία έχει γίνει μία κρατική παρέμβαση για να μην γίνονται περιορισμοί, ή τουλάχιστον να μειωθεί η έκταση του φαινομένου.

Τώρα αν ήταν αμοιβαίο το στοίχημα τι θα γινόταν ;
Με την ίδια γκανιότα εννοείται.
Τι Γιάννης, τι Γιαννάκης.

Arbing δεν θα υπήρχε βέβαια όπως το ξέρουμε.
Μπορεί να μην έβγαινε ποτέ ή μπορεί και να ήταν πιό ευνοϊκό από τώρα !
Οι διαφορές μεταξύ εταιρειών δηλαδή.
Αλλά θα ήταν κάτι το ασταθές.
Είχα μπει Γαλλικό ιππόδρομο και τρελλάθηκα μιά φορά. Έλεγε 3 η μία εταιρεία, 8 η άλλη. Ρωτάω έναν Γάλλο και του λέω "ρε συ τι γίνεται εδώ" και μου λέει "έκανες λάθος, όλα αυτά είναι αμοιβαία και όχι προκαθορισμένα και οι αποδόσεις αυτές των ιπποδρομιακών στοιχημάτων μεταβάλλονται γρήγορα όπως καταλαβαίνεις".
Τελικά όμως δεν ξέρω αν είναι η δεν είναι εκμεταλλεύσιμο, αφού σίγουρα δεν έχω δικαίωμα συμμετοχής.

Στο αμοιβαίο πάντως ο κάθε μπουκ από 1000 ευρώ είσπραξη θα υποχρεούτο κάθε φορά να μοιράσει τα 950 και τέλος. Επομένως κανένα ενδιαφέρον ή συμφέρον να αποκλείσει κάποιον.
 
Δεν έχει άδικο σε αυτά που λέει ο Joker.

Η bwin ας πούμε μετά το 2016 (ή κάπου εκεί τέλος πάντων) άρχισε να διώχνει κόσμο λόγω arbing επειδή την είχαν δει χρυσορυχείο οι κύριοι και την βάραγαν συνεχώς.

Αλλά αυτό δε συνέβαινε ΜΟΝΟ στην Ελλάδα αλλά και έξω.

Κοινώς , η bwin (και οι λοιπές sportingbet/vistabet) δεν είναι για το πέος μόνο εδώ αλλά και έξω.Όσο καφενείο είναι εδώ , άλλο τόσο είναι και στην Αγγλία.

Κατά τη γνώμη μου είναι χρήσιμη μόνο για ένα μεγάλο μπετ.Ένα μεγάλο λάθος της , το βαράς maxbet , παίρνεις το κέρδος , σου κλείνουν τον λογαριασμό και λέτε αντίο από κοινού μέχρι να τους ξανασυναντήσεις στον δρόμο σου" με άλλο account.

Το πρόβλημα λοιπόν δεν είναι αποκλειστικά οι εταιρείες , αλλά κυρίως η έλλειψη λογαριασμών.Όπως είχα διαβάσει εδώ στο φόρουμ από ένα άλλο μέλος : " Βάλιου βρίσκουμε εύκολα , με τους λογαριασμούς τί κάνουμε."

Για εμένα τουλάχιστον που με έχει κλείσει 5 φορές ο Στοιχιμαν και 3 η μπετ365 , αυτό ήταν ανέκαθεν το πρόβλημά μου.

Πού θα βρω νέα account.

Τώρα η έλλειψη λογαριασμών σε συνδυασμό με το ότι διαθέσιμες στην αγορά για longterm παιχνίδι (δηλαδή να φιλοξενήσει το παιχνίδι σου μια εταιρεία για αρκετά καιρό και όχι μόνο για ένα μπετ) εταιρίες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ εκτός από την μπλε και την πράσινη (δεν υπάρχει η Ασία για παράδειγμα , ή δεν υπάρχει ο Μαράθωνας που έχει 500+ γεγονότα κτλ) εμένα προσωπικά μου δυσκολεύουν πολύ το να το συνεχίσω αυτό το "χομπυ".

Μία λύση(?) σε αυτό το πρόβλημα , είναι το να γίνεις tipster και τον δρόμο αυτό έχουν ακολουθήσει αρκετοί με αυτούς που το κάνουν με επιτυχία να είναι φυσικά το 5-10% όλων των tipster.

Για όσους δεν θέλουν να ασχοληθούν με αυτό όμως , οι επιλογές στενεύουν επικίνδυνα.



PS: Να σημειώσω εδώ ότι δεν διαθέτω ολόκληρα χωριά διαθέσιμα για να φτιάχνω λογαριασμούς , ούτε χρησιμοποιώ IDs από το Μπαγκλαντές.
Το εχω παθει και εγω φιλε καποτε ειχα ξεμεινει για τα καλα απο λογαριασμοους αλλα μετα σιγα σιγα βρηκα την ακρη.Το arb δεν ειναι καθολου ευκολο,παντα πρεπει να εισαι ενα βημα μπροστα απο τους αλλους.Θελει υπομονη και επιμονη.Και καποιες φορες και τυχη
 
Στο arbing άμα είσαστε τρεις συνεργαζόμενοι δεν σας κόβει κανένας.
Κοψίματα για άλλους λόγους θα σας κάνουν.
Πάντως μόνη θεραπεία είναι το α-μ-ο-ι-β-α-ί-ο.

Τα πρώτα χρόνια μου φαινόταν περίεργο που άκουγα για περιορισμούς.
Οι τύποι με τόσα εκατομμύρια που έχουν γιατί να κάνουν περιορισμούς έλεγα ;
Εξαίρεση οι περιπτώσεις στημένων που ήταν και εντολή δικαστηρίου να μην ξαναπαίξουν. Αυτό το καταλάβαινα.
Αλλά σιγά σιγά επεκράτησε και επεκτάθηκε.

Η άμυνα όμως του μπουκ είναι ότι "κύριοι εσείς με παίζετε τετ α τετ, γιατί είμαι υποχρεωμένος να χάσω ;".
Αυτό πάνω-κάτω το δέχονται (δυστυχώς) οι κυβερνήσεις των κρατών που δίνουν τις άδειες.
Τουλάχιστον δε λένε ότι ο μπουκ έχει το δικαίωμα από εκατομμύριο ας πούμε και άνω να κάνει αναθεώρηση ενός λογαριασμού.
Αλλά στην πραγματικότητα μόνη θεραπεία αυτής της κατάστασης είναι το αμοιβαίο. Πάρτε το χαμπάρι όλοι, Άγγλοι-Γάλλοι-Πορτογάλοι.
Στο arbing άμα είσαστε τρεις συνεργαζόμενοι δεν σας κόβει κανένας.
Κοψίματα για άλλους λόγους θα σας κάνουν.
Πάντως μόνη θεραπεία είναι το α-μ-ο-ι-β-α-ί-ο.


Αυτο που λες ειναι δυσκολο να γινει για να μην πω απιθανο,αλλιως θα το καναμε.Ο καθε αρμπερ δουλευει μονος του δεν μπορει και δεν θελει να εχει συνεργασιες.Βασικα δεν ειναι και εφικτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Εγώ ασχολούμαι με αυτό εδώ και 2 χρόνια και ψάχνω για πληροφορίες γύρω από το στοίχημα κοντά στα 3μιση χρόνια.
Δεν ξέρω τί γινόταν εδώ το 2004 , όταν η bf ήταν ακόμη στην Ελλάδα αλλά απ' ότι ακούω κάποιος γνώστης από το στοίχημα και το arbing μπορούσε να βγάλει ΠΟΛΛΕΣ ΧΗΝΕΣ και σε καθημερινή βάση.Έτσι τουλάχιστον έλεγαν οι "παλιοί" εδώ τότε.

Εκτός αυτού οι περισσότερες εταιρείες , καθότι μικρές και όχι κολοσσοί δεν επιθυμούν το arbing και δικαίως διότι τους πηδάνε το book και αυτό δεν είναι βιώσιμο για μία μικρή εταιρεία όπως ήταν ο στοίχημαν 10χρόνια πριν.(υπάρχει σχετικό νήμα με όνομα "Stoiximan Support" που αναφέρεται πως οι αρμπερς ζημιώνουν πολύ τις νέες εταιρείες ,γι' αυτό και αυτές αναγκάζονται να προστατευθούν)

Tώρα γιατί η μεγαλύτερη εταιρεία του κόσμου aka b365 , το έχει "απαγορεύσει" και αυτή εδώ και 5χρόνια , δεν ξέρω τί να σου πω.
Φαντάζομαι ότι θα τις έκαναν τέτοια ζημιά που την ανάγκασαν να αλλάξει τακτική.

Παράλληλα να πω ότι το arbing παράνομο δεν είναι.
Απλά οι εταιρείες δεν το γουστάρουν.
Δικό τους μαγαζάκι είναι στην τελική , οι όροι τους αυτοί είναι , ο πελάτης συμφωνεί ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ όταν κάνει εγγραφή όποτε η εταιρεία αν δεν σε γουστάρει μπορεί άνετα να σου βάλει όριο στο 1Ε , να σου κατεβάζει τις αποδόσεις , να σου αυξάνει την γκανιότα , να σου αυξήσει το χρόνο που χρειάζεται το μπετ σου για καταχωρηθεί (δηλ να χρειάζεται την έγκριση από τρέιντερ) κτλ.

Όλα αυτά έχει δικαίωμα να τα κάνει και κανείς δεν θα τις πει τίποτα στην ΕΛΛΑΔΑ τουλάχιστον.
Διότι στην Ισπανία πχ , τα πράγματα είναι αλλιώς ;)

Αυτό που ΔΕΝ έχει δικαίωμα να κάνει είναι να σου φάει τα λεφτά.
Δηλαδή να μη σε πληρώσει , να σου παγώσει το λογαριασμό για απροσδιόριστο χρονικό διάστημα (μέχρι εσύ να ξεχάσεις ότι έχεις καν λογαριασμό και να σου τρώει το balance με τα fees λόγω αδράνειας στο μεταξύ) , να σου ζητάει σελφι με την ταυτότητα δίπλα στο πρόσωπο και skype calls λες και είσαι ο Παλαιοκώστας ,να μη σου δίνει πίσω ούτε καν την κατάθεσή σου όταν ένα στοίχημα παραμένει αδιευθέτητο για 1 μήνα , κτλ.

Όλα αυτά έχει δικαίωμα να τα κάνει και κανείς δεν θα τις πει τίποτα στην ΕΛΛΑΔΑ τουλάχιστον.
Διότι στην Ισπανία πχ , τα πράγματα είναι αλλιώς

Εκει τι κανουν δηλαδη?
 
Στο arbing άμα είσαστε τρεις συνεργαζόμενοι δεν σας κόβει κανένας.
Κοψίματα για άλλους λόγους θα σας κάνουν.
Πάντως μόνη θεραπεία είναι το α-μ-ο-ι-β-α-ί-ο.
Αυτο που λες ειναι δυσκολο να γινει για να μην πω απιθανο,αλλιως θα το καναμε.Ο καθε αρμπερ δουλευει μονος του δεν μπορει και δεν θελει να εχει συνεργασιες.Βασικα δεν ειναι και εφικτο.

Εμένα δεν μου αρέσει ούτως ή άλλως.
Αλλά το ξέρω ότι οι περισσότεροι είναι μανουριάρηδες όταν τους λες για συνεργασίας.
Όμως γίνεται και δεν πάει να πει ότι δεν το εφαρμόζουν πολλοί.
 
Όλα αυτά έχει δικαίωμα να τα κάνει και κανείς δεν θα τις πει τίποτα στην ΕΛΛΑΔΑ τουλάχιστον.
Διότι στην Ισπανία πχ , τα πράγματα είναι αλλιώς

Εκει τι κανουν δηλαδη?
Στην Ισπανία , παίχτες της μπετ365 που έφαγαν εξευτελιστικό όριο επειδή κέρδιζαν ,έκαναν μήνυση στην εταιρεία και πήγαν την υπόθεση σε ισπανικό δικαστήριο.

Το εν λόγω δικαστήριο τους δικαίωσε ,κάνοντας αυστηρές παρατηρήσεις στην μπετ365 για κατάχρηση των όρων τους εις βάρος των πελατών της , και διέταξε το re-activation των λογαριασμών τους και με "unlimited status" επιπρόσθετα.

Αυτά όμως γίνονται σε χώρες που υπάρχουν ΝΟΜΟΙ και οι καταχρήσεις των "ιδιωτών μεγαλοεπενδυτών" (όπως θεωρείται η μπετ365 και καλά στη χώρα μας) τιμωρούνται αυστηρά όταν καταγγέλονται.

Στην υποβαλκανική και τριτοκοσμική μπανανία που λέγεται Ελλάδα μη περιμένεις να ακούσεις κάτι παρόμοιο ΠΟΤΕ.
Συνεπώς και η εταιρεία θα συμπεριφέρεται αναλόγως.;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: USER001
Στην Ισπανία , παίχτες της μπετ365 που έφαγαν εξευτελιστικό όριο επειδή κέρδιζαν ,έκαναν μήνυση στην εταιρεία και πήγαν την υπόθεση σε ισπανικό δικαστήριο.

Το εν λόγω δικαστήριο τους δικαίωσε ,κάνοντας αυστηρές παρατηρήσεις στην μπετ365 για κατάχρηση των όρων τους εις βάρος των πελατών της , και διέταξε το re-activation των λογαριασμών τους και με "unlimited status" επιπρόσθετα.

Αυτά όμως γίνονται σε χώρες που υπάρχουν ΝΟΜΟΙ και οι καταχρήσεις των "ιδιωτών μεγαλοεπενδυτών" (όπως θεωρείται η μπετ365 και καλά στη χώρα μας) τιμωρούνται αυστηρά όταν καταγγέλονται.

Στην υποβαλκανική και τριτοκοσμική μπανανία που λέγεται Ελλάδα μη περιμένεις να ακούσεις κάτι παρόμοιο ΠΟΤΕ.
Συνεπώς και η εταιρεία θα συμπεριφέρεται αναλόγως.;)

Έτσι όπως το λές, οι παθόντες πήγαν στα τακτικά δικαστήρια και δικαιώθηκαν.
Και στην Ελλάδα μπορεί να το κάνει κανείς αυτό και δεν πάει να πει ότι θα τη χάσει την υπόθεση.
Σε όποιον θες κάνεις αγωγή επί δικαστηρίω - επειδή σε κοίταξε στραβά.

Αλλά η διαφορά μας είναι στον "κατ' έγκλησιν" χαρακτηρισμό του αδικήματος.
Εμείς ζητάμε προστασία από την πολιτεία και από τις gaming commissions.
Αν η διαφορά μας είναι 120 ευρώ τι γίνεται ; Θέλουν από ένα δεκαχίλιαρο ο Κούγιας και ο Κεχαγιόγλου, και λίγα λέω.

Η Ε.Ε.Ε.Π. λοιπόν δηλώνει αναρμόδια αλλά και οι άλλοι συνήγοροι (πολίτη - καταναλωτή) δηλώνουν αναρμόδιοι.
 
Έτσι όπως το λές, οι παθόντες πήγαν στα τακτικά δικαστήρια και δικαιώθηκαν.
Και στην Ελλάδα μπορεί να το κάνει κανείς αυτό και δεν πάει να πει ότι θα τη χάσει την υπόθεση.
Σε όποιον θες κάνεις αγωγή επί δικαστηρίω - επειδή σε κοίταξε στραβά.

Αλλά η διαφορά μας είναι στον "κατ' έγκλησιν" χαρακτηρισμό του αδικήματος.
Εμείς ζητάμε προστασία από την πολιτεία και από τις gaming commissions.
Αν η διαφορά μας είναι 120 ευρώ τι γίνεται ; Θέλουν από ένα δεκαχίλιαρο ο Κούγιας και ο Κεχαγιόγλου, και λίγα λέω.

Η Ε.Ε.Ε.Π. λοιπόν δηλώνει αναρμόδια αλλά και οι άλλοι συνήγοροι (πολίτη - καταναλωτή) δηλώνουν αναρμόδιοι.
Προφανώς , οι άλλοι για το τράβηξαν τόσο πολύ σημαίνει ότι :

Α. Είχαν πολλά φράγκα μέσα στους λογαριασμούς.

Β. Ότι σκόπευαν να βγάλουν ακόμη περισσότερα όντας καλοί bettors ή tipsters ή πες το όπως θες , και περιορίζοντάς τους η εν λόγω εταιρεία τους έκανε ζημιά.

Το ζήτημα είναι ότι δικαιώθηκαν όμως.Αυτό σημαίνει ότι η εταιρεία καταχράστηκε τους όρους τις , σκεπτόμενη την τσέπη της ΜΟΝΟ , και τους έδιωξε κακήν-κακών επειδή δεν ήταν αρρωστάκια να χάνουν τα σπίτια τους ποντάροντας 10χιλιάρικα στον άσσο της μπαρτσελόνα ,στα φρουτάκια και στο καζίνο τους.

"Δεν γίνεται όμως έτσι αγαπητή μπετ365.Θα τα παίρνεις από τους εθισμένους ,αλλά θα κάθεσαι και θα υπομένεις και θα πληρώνεις και τους ΚΑΛΟΥΣ (επαγγελματίες) μπέττορς μέχρι αυτοί να παραβιάσουν κάποιον όρο σου και τότε διώξ'τους νομίμως βάσει των T&C σου."

Έτσι τουλάχιστον αποφάνθηκαν οι Ισπανοί δικαστές.

Το θέμα εδώ δεν ήταν τόσο τα φράγκα (αν και για αυτά έγινε ο ντόρος).

Ήταν η απόφαση.Ότι όντως η εταιρεία σφετερίστηκε τους όρους τις για να απαλλαγεί από ανεπιθύμητους πελάτες επειδή απλά δεν τους γούσταρε.

Γιατί δεν τους γούσταρε?

Επειδή την νικούσαν.

Στην Ελλάδα προσωπικά , δεν πιστεύω ότι θα έβγαινε ποτέ τέτοια απόφαση και συνεπώς διαφωνώ μαζί σου ότι οι παίχτες δεν κάνουν καταγγελίες λόγω χρημάτων.

Οι παίχτες δεν το κυνηγούν επειδή ξέρουν ότι όσο δίκιο και να έχουν , σε αυτή τη χώρα ,ενάντια ενός τέτοιου "ιδιώτη-επενδυτή" όπως είναι η πράσινη , παίζουν 5 εναντίων 10 (σε όρους μπάσκετ) και στο τέλος θα έχουν χάσει χρόνο και χρήμα για το τίποτα.
 
Προφανώς , οι άλλοι για το τράβηξαν τόσο πολύ σημαίνει ότι :

Α. Είχαν πολλά φράγκα μέσα στους λογαριασμούς.

Β. Ότι σκόπευαν να βγάλουν ακόμη περισσότερα όντας καλοί bettors ή tipsters ή πες το όπως θες , και περιορίζοντάς τους η εν λόγω εταιρεία τους έκανε ζημιά.

Το ζήτημα είναι ότι δικαιώθηκαν όμως.Αυτό σημαίνει ότι η εταιρεία καταχράστηκε τους όρους τις , σκεπτόμενη την τσέπη της ΜΟΝΟ , και τους έδιωξε κακήν-κακών επειδή δεν ήταν αρρωστάκια να χάνουν τα σπίτια τους ποντάροντας 10χιλιάρικα στον άσσο της μπαρτσελόνα ,στα φρουτάκια και στο καζίνο τους.

"Δεν γίνεται όμως έτσι αγαπητή μπετ365.Θα τα παίρνεις από τους εθισμένους ,αλλά θα κάθεσαι και θα υπομένεις και θα πληρώνεις και τους ΚΑΛΟΥΣ (επαγγελματίες) μπέττορς μέχρι αυτοί να παραβιάσουν κάποιον όρο σου και τότε διώξ'τους νομίμως βάσει των T&C σου."

Έτσι τουλάχιστον αποφάνθηκαν οι Ισπανοί δικαστές.

Το θέμα εδώ δεν ήταν τόσο τα φράγκα (αν και για αυτά έγινε ο ντόρος).

Ήταν η απόφαση.Ότι όντως η εταιρεία σφετερίστηκε τους όρους τις για να απαλλαγεί από ανεπιθύμητους πελάτες επειδή απλά δεν τους γούσταρε.

Γιατί δεν τους γούσταρε?

Επειδή την νικούσαν.

Στην Ελλάδα προσωπικά , δεν πιστεύω ότι θα έβγαινε ποτέ τέτοια απόφαση και συνεπώς διαφωνώ μαζί σου ότι οι παίχτες δεν κάνουν καταγγελίες λόγω χρημάτων.

Οι παίχτες δεν το κυνηγούν επειδή ξέρουν ότι όσο δίκιο και να έχουν , σε αυτή τη χώρα ,ενάντια ενός τέτοιου "ιδιώτη-επενδυτή" όπως είναι η πράσινη , παίζουν 5 εναντίων 10 (σε όρους μπάσκετ) και στο τέλος θα έχουν χάσει χρόνο και χρήμα για το τίποτα.

Δεν είπα λόγω χρημάτων.
Είπα ότι πολλές από τις διαφορές που προκύπτουν είναι της τάξεως των 100-200-300 ευρώ που δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο αλλά και δεν μας παίρνει για αγωγόσημα - Κεχαγιόγλου.
Αν γινόταν δίκη, η Ελλάδα είναι βέβαια η χώρα του παραδικαστικού (Μπουρμπούλια - Ηλία) αλλά δεν προδικάζω ότι θα χάναμε.
 
Πάντως για να εντοπισθεί ένας άρμπερ θέλει λίγη προσπάθεια.
Κατ' αρχήν να ψυλιαστούν κάποια περίεργα ποσά. Όπως 317 ευρώ και 20 λεπτά σε μιά επιλογή.
Μετά να τσεκάρουν με άλλη εταιρεία το συγκεκριμένο στοίχημα αν έβγαινε αρμπ και αν έπαιξε ο ίδιος το συμπλήρωμα.
Το βρίσκουν όμως.
Αλλά για να σε βρουν όταν κερδίζεις είναι φυσικά πολύ πιό απλό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: USER001
Πάντως για να εντοπισθεί ένας άρμπερ θέλει λίγη προσπάθεια.
Κατ' αρχήν να ψυλιαστούν κάποια περίεργα ποσά. Όπως 317 ευρώ και 20 λεπτά σε μιά επιλογή.
Μετά να τσεκάρουν με άλλη εταιρεία το συγκεκριμένο στοίχημα αν έβγαινε αρμπ και αν έπαιξε ο ίδιος το συμπλήρωμα.
Το βρίσκουν όμως.
Αλλά για να σε βρουν όταν κερδίζεις είναι φυσικά πολύ πιό απλό.
Δε χρειάζεται να ελέγχουν τα ποσά που παίζει ο παίχτης για να καταλάβουν αν είναι αρμπερ.Είναι και αστείο αν το καλοσκεφτείς να κάθονται να ελέγχουν τα ποσά ,όταν το αν κάποιος είναι αρμπερ φαίνεται κατάφωρα από αλλού.

Ούτε κοιτάνε αν έπαιξε 237,70Ε αντί για 230Ε και λένε "ε αυτός είναι αρμπερ!".

Φυσικά και ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πάνε και να τσεκάρουν σε άλλη εταιρεία δίνοντας τα προσωπικά σου στοιχεία (που θεωρούνται ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα και υποτίθεται ότι δεν τα δίνουν όπου νά' ναι ,ούτε τα μοιράζονται από εδώ και από 'κει) σε τρέιντερ άλλης στοιχηματικής για να τσεκάρει αν έχεις κάνει την κάλυψη εκεί.

Τεράστιο ΣΚΑΝΔΑΛΟ , θα ήταν αυτό αν αποδεικνυόταν ποτέ και έβγαινε στη φόρα.

Απλούστατα τσεκάρουν το ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ του παίχτη και μόνον αυτό.

Ξέρουν πολύ καλά οι εταιρείες πότε είναι σε arb-zone και πότε όχι.

Αν δουν στο προφίλ σου ότι εσύ τους χτυπάς μόνο σε επιλογές όταν βρίσκονται σε arb-zone , η οδηγία τους είναι να σε λιμιτάρουν χωρίς πολλά-πολλά και 50ευρώ μόνο να παίζεις.

Ένας μεγαλοπαίχτης σε αυτό το φόρουμ κάποτε είχε πει :"Όταν με λίγα τους παίρνεις λίγα , τότε με πολλά θα τους πάρεις πολλά."

Έτσι το βλέπουν και αυτοί και δε κοιτάνε stake ,παρά μόνο το ιστορικό στοιχημάτων.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και loxagos mark
Εμένα δεν μου αρέσει ούτως ή άλλως.
Αλλά το ξέρω ότι οι περισσότεροι είναι μανουριάρηδες όταν τους λες για συνεργασίας.
Όμως γίνεται και δεν πάει να πει ότι δεν το εφαρμόζουν πολλοί.
Εμένα δεν μου αρέσει ούτως ή άλλως.
Αλλά το ξέρω ότι οι περισσότεροι είναι μανουριάρηδες όταν τους λες για συνεργασίας.
Όμως γίνεται και δεν πάει να πει ότι δεν το εφαρμόζουν πολλοί.

Δε χρειάζεται να ελέγχουν τα ποσά που παίζει ο παίχτης για να καταλάβουν αν είναι αρμπερ.Είναι και αστείο αν το καλοσκεφτείς να κάθονται να ελέγχουν τα ποσά ,όταν το αν κάποιος είναι αρμπερ φαίνεται κατάφωρα από αλλού.

Ούτε κοιτάνε αν έπαιξε 237,70Ε αντί για 230Ε και λένε "ε αυτός είναι αρμπερ!".

Φυσικά και ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πάνε και να τσεκάρουν σε άλλη εταιρεία δίνοντας τα προσωπικά σου στοιχεία (που θεωρούνται ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα και υποτίθεται ότι δεν τα δίνουν όπου νά' ναι ,ούτε τα μοιράζονται από εδώ και από 'κει) σε τρέιντερ άλλης στοιχηματικής για να τσεκάρει αν έχεις κάνει την κάλυψη εκεί.

Τεράστιο ΣΚΑΝΔΑΛΟ , θα ήταν αυτό αν αποδεικνυόταν ποτέ και έβγαινε στη φόρα.

Απλούστατα τσεκάρουν το ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ του παίχτη και μόνον αυτό.

Ξέρουν πολύ καλά οι εταιρείες πότε είναι σε arb-zone και πότε όχι.

Αν δουν στο προφίλ σου ότι εσύ τους χτυπάς μόνο σε επιλογές όταν βρίσκονται σε arb-zone , η οδηγία τους είναι να σε λιμιτάρουν χωρίς πολλά-πολλά και 50ευρώ μόνο να παίζεις.

Ένας μεγαλοπαίχτης σε αυτό το φόρουμ κάποτε είχε πει :"Όταν με λίγα τους παίρνεις λίγα , τότε με πολλά θα τους πάρεις πολλά."

Έτσι το βλέπουν και αυτοί και δε κοιτάνε stake ,παρά μόνο το ιστορικό στοιχημάτων.
Φυσικά και ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πάνε και να τσεκάρουν σε άλλη εταιρεία δίνοντας τα προσωπικά σου στοιχεία (που θεωρούνται ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα και υποτίθεται ότι δεν τα δίνουν όπου νά' ναι ,ούτε τα μοιράζονται από εδώ και από 'κει) σε τρέιντερ άλλης στοιχηματικής για να τσεκάρει αν έχεις κάνει την κάλυψη εκεί.

Τεράστιο ΣΚΑΝΔΑΛΟ , θα ήταν αυτό αν αποδεικνυόταν ποτέ και έβγαινε στη φόρα.

Ειμαι βεβαιος οτι το κανουν ευκολα.Μην μου πει καποιος οτι δεν τους εχει ικανους.Απλως εμεις δεν μπορουμε να το αποδειξουμε.Ρωταει ο ενας trader των αλλων τι γινεται εκει τοσο απλο.Ομως πιστευω οτι γινεται σε ορισμενες περιπτωσεις παικτων οταν μιλαμε και φουλ κερδισμενους λογαριασμους.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...