Ερώτηση σχετικά με τον καταλληλότερο τρόπο παιξίματος

martini32

New Member
12 Μαρ 2020
5
1
3
Ερώτηση σχετικά με τον καταλληλότερο τρόπο παιξίματος

Καλησπέρα. παρακαλώ την γνώμη σας.
Καθημερινά επιλέγω περίπου 10 ματς με απόδοση 1,80 εως 2,20 (λίγο πάνω λίγο κάτω)
από αυτές μου τις επιλογές επαληθεύονται περίπου οι μισές. (μία πάνω μία κάτω)
πείτε μου παρακαλώ με τα παραπάνω δεδομένα , ποιος θεωρείτε ότι είναι ο αποτελεσματικότερος τρόπος παιξίματος;
Πως μπορώ να εκμεταλλευτώ με τον καλύτερο τρόπο τις εύστοχες επιλογές μου και να έχω θετικό πρόσημο στο ταμείο μου στο τέλος της ημέρας;
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Καλημέρα και καλώς ήρθες.

Το ότι πιάνεις τα 5 απ' τα 10 είναι ένα ικανοποιητικό ποσοστό και κάπου τόσα θα πιάσω κι εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση. Όμως με αυτές τις αποδόσεις γυρνάς γύρω απ' την ουρά σου. Έτσι γύρναγα κι εγώ όταν έπαιζα τέτοιες αποδόσεις και όταν έπιανα λιγότερα απ' τα μισά ήταν πολύ δύσκολο μετά να αναπληρώσω το χαμένο έδαφος.
Επειδή όμως προφανώς σου αρέσει να παίζεις τέτοιες αποδόσεις ή βλέπεις ότι εκεί έχεις μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας, γνώμη μου είναι πως ίσως να δοκίμαζες να τα κάνεις δυάδες ή τριάδες ώστε να μεγαλώνει η απόδοση σε περίπτωση κέρδους.

Γνώμη μου έτσι; Να ακούσεις τις γνώμες και των άλλων παιδιών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
ναι αυτό ρωτάω. θέλω γνώμες γιατί εντάξει κι εγώ αυτό κάνω με δυάδες και τριάδες, αλλά παρακαλάω να κάτσουν όλα τα λάθη σε ένα δελτίο και στο άλλο να κάτσουν οι σωστές επιλογές. δοκίμαζα και συστήματα 3/4 , 4/5/6 αλλά διαπίστωσα ότι με αυτά συνήθως έχανα. δοκίμαζα επίσης να παίζω και τα πάντα μονά αποδεκτά, αλλά είναι αυτό που είπες γυρνάω γύρω από τον εαυτό μου. μετά δοκίμαζα δυάδα και κολλούσα κι ένα ευκολάκι (θεωρητικά) του 1,30 αλλά πάντα αυτό έσπαγε, (όπως εχθές το οβερ της παρί).

ουσιαστικά αυτό κάνω μαζεύω γνώμες.
 
Όχι να μην κολλάς το ευκολάκι. Να βρεις τον τρόπο που θα σου αποδίδει καλύτερα και να μείνεις πιστός σε αυτόν τον τρόπο. Μην παραστρατήσεις αν χάσεις μερικά στοιχήματα και ταμείο θα κάνεις στο τέλος της χρονιάς ή όποτε εσύ ορίσεις.
 
Πρώτα απ' όλα σε τι δείγμα έχεις αυτό το ποσοστό. Εάν αυτό αποδεικνύεται μακροχρόνια και αφορά pregame επιλογές να στο πω έτσι απλά ότι έχεις λύσει το πρόβλημα της ζωής σου.

Τώρα εφόσον είσαι γύρω στο 2 απόδοση δοκίμασε κάποιες ακολουθίες πάντα single.

Επίσης , δοκίμασε και πείραξε το betting size....αυτό βέβαια προϋποθέτει εμπειρία στο να καταλήξεις σε πια κριτήρια θα βασιστείς έτσι ώστε να σου αποδόσει τα μέγιστα.
 
Φίλε μία από τις βασικότερες αρχές του στοιχήματος λέει πως αν δεν μπορείς να βγεις κερδισμένος με μεγάλο δείγμα αγώνων σε level stakes δηλαδή ποντάροντας το ίδιο ποσό σε κάθε στοίχημα ότι μέθοδο και να εφαρμόσεις στη διαχείριση της κάβας δεν θα μπορέσεις να κερδίσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larry
Πρώτα απ' όλα σε τι δείγμα έχεις αυτό το ποσοστό. Εάν αυτό αποδεικνύεται μακροχρόνια και αφορά pregame επιλογές να στο πω έτσι απλά ότι έχεις λύσει το πρόβλημα της ζωής σου.

Τώρα εφόσον είσαι γύρω στο 2 απόδοση δοκίμασε κάποιες ακολουθίες πάντα single.

Επίσης , δοκίμασε και πείραξε το betting size....αυτό βέβαια προϋποθέτει εμπειρία στο να καταλήξεις σε πια κριτήρια θα βασιστείς έτσι ώστε να σου αποδόσει τα μέγιστα.


πως έλυσα το πρόβλημα της ζωής μου? αυτό το δείγμα είναι τον τελευταίο μήνα ας πούμε, σχεδόν σε καθημερινή βάση. κάποιες μέρες από τις 10επιλογές θα πιάσω τις 3. κάποιες μέρες τις 7. συνήθως είμαι κοντά στο 5.

αν καταλαβα καλά προτείνεις να παίζω όλα τα ματς μονά αποδεκτά; αυτό έκανα εδώ και 3 βδομάδες και είδα ότι ήμουν γύρω στα λεφτά μου. ξεκόλησε την τελευταία βδομάδα το κασέ μου προς τα πάνω, τώρα που άρχισα να παίζω δυάδες και τριάδες, αλλά η αλήθεια είναι ότι ήμουν τυχερός. δηλαδή δελτία έχαναν και τα 3 ματς. και άλλο δελτίο κέρδιζε. επίσης πολύ συχνά βλέπω μια χαμένη επιλογή στα 3 ματς σε παρολί.

αυτά είναι τα δεδομένα, για αυτό και ψάχνομαι πως αυτά τα δεδομε να νατα κάνω + στο ταμείο μου.
σημ. πάντα διαβάζω το πρωί και μέχρι το μεσημέρι έχω κάνει τις επιλογές μου. δεν παίζω live. στο live Μόνο cashout. Και αυτό προσπαθώ να το αποφύγω.

αφού επιλέξω τα 10-12 ματς, παίζω 5ευρα σε 4-6 δελτία. γύρω στα 30-40 ευρώ συνολικά. μέχρι το βράδυ θα έχουν ολοκληρωθεί κάποια δελτία, θα έχω βρει και κανένα άλλο ματς, κουμπώνω άλλα 2-3 δελτία για βράδυ μπάσκετ κτλ. και την άλλη μέρα κάνω την σούμα. μέχρι στιγμής σταθερά το ποντάρισμά μου είναι στα 5ευρώ δεν θέλω να τζογάρω παραπάνω. και όσες φορές το έκανα έχασα.
 
Να προτείνω κάτι το οποίο πιστεύω θα σε βοηθήσει αρκετά αλλά θέλει λίγο ασχολία από μέρους σου;
Είναι ένας εύκολος σχετικά τρόπος να ελέγξεις σε βάθος χρόνου και τα ποσοστά επιτυχίας σου (αν όντως είναι αυτά που λες) , και το ποια συστήματα ταιριάζουν στον τρόπο παιξίματός σου και εαν τελικά αποδίδουν.
Αν έχεις λίγες βασικές γνώσεις από excel , θα κάνεις το εξής :
Θα βρίσκεις παλαιά κουπόνια του Σαββατοκύριακου που έχουν αρκετούς αγώνες και είναι ήδη παιγμένα , θα κρύβεις τα αποτελέσματα και θα κάνεις τις επιλογές όπως και τώρα χωρίς να αλλάξεις κάτι.
Θα περνάς τα αποτελέσματα στο excel και θα εφαρμόζεις αυτά τα αποτελέσματα πάνω σε διάφορα συστήματα που εσύ πιστεύεις οτι μπορεί να είσαι κερδοφόρος και θα βλέπεις σε ποια από αυτά έχεις νικήτρια στήλη.
Δηλαδή θα παίζεις εικονικά.Κάτι σαν προπόνηση.
Και μια συμβουλή.Εαν θες την ακούς : Μην παίζεις κάθε μέρα.Αφενός οτι είναι ψυχοφθόρο, αφετέρου το στοίχημα θέλει υπομονή οπότε αν δεν έχεις , δεν βλέπω να κρατάς και σωστή κάβα που είναι πολύ σημαντικός παράγοντας , διαφορετικά ακόμα και το πιο κερδοφόρο σύστημα να εφαρμόζεις , χωρίς σωστή διαχείρηση πάλι με μηδέν ταμείο θα καταλήξεις.
Προσωπικά εφαρμόζω το παραπάνω εδώ και κάτι χρόνια.Παίζω μόνο Σαββατοκύριακο, και όλες τις υπόλοιπες μέρες παίζω εικονικά.Βγάζω τις επιλογές μου και έχω σε ένα excel κάπου στα 30 διαφορετικά συστήματα (τα οποία συνεχώς ανανεώνονται ανάλογα) και μου βγάζει αυτόματα αν έχω κερδίσει, τί έχω κερδίσει και σε ποιο σύστημα.Έτσι , μπορώ να "παίζω" εκ του ασφαλούς και να κάνω άπειρες τζάπα δοκιμές αυτού που έχω κάθε φορά στο μυαλό μου.Εαν δω οτι κάποιο ή κάποια από τα συστήματα που παίζω εικονικά αποδίδει σε βάθος χρόνου, το υιοθετώ και το ενσωματώνω πλέον στα κανονικά μου συστήματα με πραγματικά χρήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Ωραιο θέμα έβαλες....για μένα ο σωστός τρόπος είναι να ποντάρεις σε δυάδες...ανάλογα βέβαια και με την κάβα σου....και εγω κάτι ανάλογο κάνω.....εφόσον δεν υπάρχει η δυνατότητα να ποντάρεις μονά πάντα. Αλλά πρέπει ο καθένας να παίρνει και τα ανάλογα ρίσκα...μερικές φορές ας πούμε για οικονομία πονταρίσματος θα γίνουν και τριάδες. Εγώ πάντως σταθερά εδώ και καιρό δεν ποντάρω σε σημεία αλλά σε γκολ..όλα μου δελτία είναι ή gg ή over και ακόμα και αν πιστεύω σε νίκη κάποιας ομάδας θα την ποντάρω over 1,5 γκολ....οκ έχει τύχει να κολλήσει στο 1 γκολ αλλά τις περισσότερες φορές έχω δικαιωθεί....
 
H απαντηση ειναι απλη και δεν χρειαζεται να διαβασω καν τι εγραψαν οι προηγουμενοι,φανταζομαι καποιος θα το ανεφερε ηδη.
ΜΟΝΑ με ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΙΖΑ.
 
@tarantules Με πιο κριτηριο θα παιζει προηγουμενους αγωνες?Φορμα, ειδησεις κτλ?Απο τις τοτε εφημεριδες?
 
H απαντηση ειναι απλη και δεν χρειαζεται να διαβασω καν τι εγραψαν οι προηγουμενοι,φανταζομαι καποιος θα το ανεφερε ηδη.
ΜΟΝΑ με ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΙΖΑ.

Ξέρεις ότι αυτό κάνω εγώ με τις ισοπαλίες αλλά με αυτές τις αποδόσεις που παίζει ο φίλος θα πρέπει να έχει πάνω από 60% επιτυχία για να αξίζει τον κόπο.
 
Απλα και ο ιδιος δεν ξερει ακριβως ουτε τον ΜΟ αποδοσεων ουτε το ποσοστο επιτυχιας.

Αν ειναι Μ.Ο 2.00 τοτε και με 52,5 ειναι μια χαρα
Τα μονα εξασφαλιζουν τουλαχιστον μικροτερη χασουρα αν ειναι αρνητικος παιχτης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stpsilan
Ξέρεις ότι αυτό κάνω εγώ με τις ισοπαλίες αλλά με αυτές τις αποδόσεις που παίζει ο φίλος θα πρέπει να έχει πάνω από 60% επιτυχία για να αξίζει τον κόπο.
Αυτό που λες είναι σχεδόν αδύνατο, αν κάνει 60%+ σε αποδόσεις του 2 είναι στους καλύτερους παίχτες παγκοσμίως και τον έχουν φράξει σε 5 μέρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
@tarantules Με πιο κριτηριο θα παιζει προηγουμενους αγωνες?Φορμα, ειδησεις κτλ?Απο τις τοτε εφημεριδες?
Υπάρχουν άπειρα site που γράφουν αναλυτικά τη φόρμα κάθε ομάδας , τα γκολ, με ποιους έπαιξε,αν κέρδισε , αν έχασε κλπ,κλπ.Εγώ έτσι το κάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Γενικά καλο είναι να ξέρουμε τι λέμε σχετικά με τα νούμερα και τα ποσοστά.

Αναφέρω ενδεικτικά ότι ένας από τους καλύτερους tipster στην Ελλάδα κατά την γνώμη μου (paid service φυσικά) πέρυσι είχε ποσοστό επιτυχίας κοντά στο 52,5% και στην καλύτερη του χρόνια όσον αφορά το profit (και yield) κάτω από 50..κάπου 49,8%.
Μ.ο αποδόσεων προφανώς και δεν μπορώ να βγάλω αλλά πάνω από 2 σχεδόν το αποκλείω.

Με flat stake όπως καταλαβαίνετε θα ήταν brake even αυτός και φυλακή οι περισσότεροι που των ακολουθούν.

Τώρα κάτι 60% που διαβάζω αγγίζουν την επιστημονική φαντασία.
 
Φίλε μία από τις βασικότερες αρχές του στοιχήματος λέει πως αν δεν μπορείς να βγεις κερδισμένος με μεγάλο δείγμα αγώνων σε level stakes δηλαδή ποντάροντας το ίδιο ποσό σε κάθε στοίχημα ότι μέθοδο και να εφαρμόσεις στη διαχείριση της κάβας δεν θα μπορέσεις να κερδίσεις.
Δεν είναι απόλυτο αυτό που λες, για να μην πω ότι είναι λάθος,
αλλά επειδή ο OP είνα μαλλον αρχάριος δεν έχει νόημα να το αναλύσουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
καταρχας πρεπει ο φιλος που ανοιξε το θεμα, να αποφασισει αν παιζει στοιχημα για χαβαλε, ή για να βγαζει λεφτά. με 5 ευρω stake σε αποδοσεις στο 2,00 , λεφτα δεν εβγαλε κανεις. αρα αν δε νεχεις σοβαρη καβα δεν μπορεις να βγαλεις λεφτα,γιατι στο πρωτο bad streak ,αντίο κάβα.
μαλιστα το bad streak λόγω τιλτ επερχεται πιο ευκολα οτα νδεις την καβα σου να λιγοστευει. αλλο να χασεις 20 ευρω απο τα 50 της καβας , κι άλλο να χασεις 100 ευρω απο τα 20 χιλιαρικα της καβας.
απο κει και περα επειδη οπως σωστα εγραψε ΕPiO, επειδη μαλλον προκειται για αρχαριο η αναλυση δεν εχει νοημα,και δυστυχως οτι και να του προτεινουμε , στην καλυτερη περιπτωση στα λεφτα του θα ειναι. ολοι λιγο πολυ στην αρχη ετσι ειναι. χαμενοι ή κοντα στα λεφτα τους. πρεπει να παθεις για να μαθεις.
όσον αφορά το stake , και γω δεν ειμαι υπερ του flat stake . αν ειναι κρατησω κατι σταθερό , ειμαι πιο πολύ υπερ του σταθερου καθαρου κερδους ανά bet . δηλαδη να ζηταω παντα το ιδιο καθαρο κερδος , ωστε να μην πονταρω 100 ευρω στο 1,20 και 100 ευρω στο 10,00 . δεν εχει νοημα. το πιθανο ειναι να πιασω το 1,20 και να χασω το αλλο ,οποτε θα ειμαι -80 ευρω. βεβαια ανα ενα ματς εχει αποδοση 5,00 πχ αλλα εγω ειμαι βεβαιος οτι η σωστη αποδοση ειναι 3,00 πχ κι οτι απλα το βλεπουν τελειως λαθος (live basket εχει πολλα τετοια) ,τοτε πρεπει να ζητησω το ιδιο καθαρο κερδος που εχω επιλεξει να ζηταω παντα με βαση την αποδοση 3,00,κι οχι το 5,00.
επισης περαν απο την επιλογη stake , τρομερα σημαντικη για μενα ειναι η επιλογη αποδοσεων και η ποσόστωση αυτων . ειδικα αν πονταρεις συνεχεια flat stake ,δε γινεται τα μισα ματς να ειναι 1,20 και τα άλλα μισά 10,00 . αλλα με οτι stake κι αν πονταρεις πρεπει να βρεις ποιες αποδοσεις ειναι αυτες στις οποιες εχεις μεγαλυτερη επιτυχια αναλογικά με το θεωρητικο ποσοστό επαληθευσης τους . πχ σε θεωρητική βαση και με υποτιθεμενη 0% γκανιοτα το 5,00 αντιστοιχει σε 20% . αν εσυ καταφερνεις να βρισκεις παραπανω απο 2 ματς στα δεκα με αποδοση 5,00 που να επαληθευονται , εισαι καλος στο να μυριζεσαι τα αουτσαιντερ ή εχεις βρει την εταιρεια που τα δινει με αδικαιολογητα ψηλη αποδοση.
αντιθετως αν σε αποδοσεις του 1,50 που σε υποτιθεμενη 0% γκανιοτα σημαινει 66,67 πιθανοτητα επαληθευσης , πετυχαινεις 55% των προβλψεων σου σημαινει πως στα φαβορι σε πιανουνε κοτσο οι εταιρειες.
ξερετε, δεν ειναι ολοι για ολα. αλλοι ειναι καλοι στο μπασκετ,αλλοι στο ποδοσφαιρο,αλλοι στα κορνερ, αλλοι στις ανατροπες,αλλοι στις μικες αποδοσεις, αλλοι στις μεγαλες αποδοσεις,αλλοι στο pre game,αλλοι στο ive κτλ.

αρα επιλεγεις αθλημα,pre game ή live, περιοχη αποδοσεων που σου ταιριαζει, και την διακυμανση του stake .
 
ΜΟΝΑ με ΣΤΑΘΕΡΗ ΜΙΖΑ.

Ούτε καν με σταθερή μίζα.
Δηλαδή μου λες ότι θα ποντάρω τα ίδια στο σημείο που έχει 58% και στο σημείο που έχει 88% Ούτε καν.
Το Flat stake είναι απλά ένας safe τρόπος παιξίματος για να ακολουθήσει κάποιος που δεν μπορεί να εκτιμήσει επαρκώς μια αξία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Βρε martini32, πιο άκυρη στιγμή για να εκφράσεις την απορία σου δεν θα μπορούσες να βρεις. Σίγουρα, θα μαζέψεις πολλές απαντήσεις και απόψεις. Σημεία θα βρεις;;;
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
    Ertzan Ertzan: Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980...