Ερώτηση σχετικά με τον καταλληλότερο τρόπο παιξίματος

Εγώ πάντως θα ήθελα να μας πεις για ποιο λόγο είναι λάθος.
Tha sou po ego gia Poio logo einai lathos. As upothesoume POS STA simeia ou pontareis
Εγώ πάντως θα ήθελα να μας πεις για ποιο λόγο είναι λάθος.
Sovara tora den katalavaineis gia poio logo einai lathos? Dld ego an thelo na pontaro ta oriaka value (tis takseos 0.10, eos 0.20) me Stake 1/10, k eimai oriaka xamenos se auta, simainei Kati an sta megala value Pou ta pontaro polla perissotera eimai Kata polu kerdismenos?
 
Δεν είναι απόλυτο αυτό που λες, για να μην πω ότι είναι λάθος,
αλλά επειδή ο OP είνα μαλλον αρχάριος δεν έχει νόημα να το αναλύσουμε.

Οκ πόσα διαφορετικά συστήματα διαχείρισης κάβας γνωρίζεις;
Tha sou po ego gia Poio logo einai lathos. As upothesoume POS STA simeia ou pontareis

Sovara tora den katalavaineis gia poio logo einai lathos? Dld ego an thelo na pontaro ta oriaka value (tis takseos 0.10, eos 0.20) me Stake 1/10, k eimai oriaka xamenos se auta, simainei Kati an sta megala value Pou ta pontaro polla perissotera eimai Kata polu kerdismenos?

Και για ποιο λόγο να ποντάρει κάποιος τα οριακά βάλιου που ενδέχεται να τον βγάλουν χαμένο και να μην ρίξει όλη τη κάβα του στα μεγάλα value για να έχει καλύτερο κέρδος και ρόι; Γιατί υπάρχει το αν.... αν.... τότε θα...
 
Οκ πόσα διαφορετικά συστήματα διαχείρισης κάβας γνωρίζεις;


Και για ποιο λόγο να ποντάρει κάποιος τα οριακά βάλιου που ενδέχεται να τον βγάλουν χαμένο και να μην ρίξει όλη τη κάβα του στα μεγάλα value για να έχει καλύτερο κέρδος και ρόι; Γιατί υπάρχει το αν.... αν.... τότε θα...
Polu apla giati sto telos tha dosoun kerdos k auta. Gia megalo xroniko diastima milises, mporei Gia 1 xrono sería na xano apo ta oriaka value, alla meta gia 2 xronia na kerdizo. Ase Pou den dineis k megalo stoxo stis eteries paizontas mono megala value, ara isos argisei k to límit. Opote voithane k se auto.
 
Tha sou po ego gia Poio logo einai lathos. As upothesoume POS STA simeia ou pontareis

Sovara tora den katalavaineis gia poio logo einai lathos? Dld ego an thelo na pontaro ta oriaka value (tis takseos 0.10, eos 0.20) me Stake 1/10, k eimai oriaka xamenos se auta, simainei Kati an sta megala value Pou ta pontaro polla perissotera eimai Kata polu kerdismenos?
Αν τα σημεία που παίζεις έχουν αξία τότε η χασούρα που περιγράφεις θα γυρίσει σε κέρδος αν συνεχίσεις να ποντάρεις. Εσύ τώρα μιλάς για σημεία που έχουν όλα αξία, κάποια πιο μικρή και κάποια πιο μεγάλη. Αν τα σημεία σου όμως έχουν αρνητική αξία τότε πως θα καταφέρεις να το γυρίσεις στα θετικά μέσα από το stacking plan;

Όταν μιλάμε για μεγάλο δείγμα εννοούμε πως είναι αρκετά μεγάλο ώστε το κέρδος/χασούρα να ταυτίζεται ή να είναι εξαιρετικά κοντά στο πραγματικό EV των σημείων που παίζεις. Αν εσύ παίξεις 10000 παιχνίδια και γράψεις -7% yield με level stakes, πες μου πως ένα stacking plan θα πάρει αυτό το -7% και θα το γυρίσει σε +.
 
Polu apla giati sto telos tha dosoun kerdos k auta. Gia megalo xroniko diastima milises, mporei Gia 1 xrono sería na xano apo ta oriaka value, alla meta gia 2 xronia na kerdizo. Ase Pou den dineis k megalo stoxo stis eteries paizontas mono megala value, ara isos argisei k to límit. Opote voithane k se auto.

Παλι στα λόγια μου έρχεσαι. Μου λες μακροχρόνια θα δώσουν κέρδος, εφόσον λοιπόν θα δώσουν κέρδος δεν υπάρχει λόγος να περιορίζεται το στέηκ άρα το flatstake όταν το strike rate που έχεις είναι θετικό δουλεύει μια χαρα. Αν όμως είναι αρνητικό τον ήπιες και δεν υπάρχει πλάνο που θα σε σώσει. Εκτός αν έχεις κανα εκατομμύριο και η στοιχηματική δεν έχει όρια και παίζεις martingale. Ε αυτό το ξέρουν όλοι.
 
Τα έχουμε πει πολλές φορές αυτά τα τελευταία χρόνια. Όλα τα στοιχήματα πρέπει να έχουν αξία. Το πως θα τη βρεις εξαρτάται από σένα, υπάρχουν πολλοί τρόποι με η χωρίς πληρωμή. Επίσης (κατά τη γνώμη μου) δεν έχει νόημα να φοβάσαι το λίμιτ και να μην παιζεις τα στοιχήματα με μεγάλη αξία. Καλώς -κακως αν παίζεις σωστά ο λογαριασμός έχει ημερομηνία ληξης . Μιλάμε για τους soft book, εκεί που παίζουν το 99% των παικτών. Έτσι και αλλιώς όταν μάθεις να κερδιζεις θα θες να συνεχίσεις. Πρέπει λοιπόν να συνηθίσεις στην ιδέα ότι από κυνηγός θα είσαι κυνηγημένος. Αυτό δεν σημαίνει ότι και ο κυνηγημένος δεν μπορεί να σκοτώσει τον κυνηγo. Σίγουρα τα πράγματα δυσκόλεψαν αλλά υπάρχουν ακόμα περιθώρια. Γνώση και χρόνος χρειάζεται. Προπαντός χρόνος. Έχω ξαναπεί ότι άλλο είναι να βγάλεις 2-3 χιλιάρικα σε 1 χρόνο και άλλο σε μια βδομάδα. Επειδή αν τα βγάλεις σε μια βδομάδα θα θες και να συνεχίσεις να βγάζεις και πιθανόν να βρεις τον τρόπο, ενώ αν τα βγάλεις σε ένα χρόνο ,όταν έρθει το λίμιτ θα απογοητευτείς , πιθανότατα θα κρίνεις ότι ο χρόνος που αφιέρωσες ήταν πολύς , τα κέρδη λίγα και ο περιορισμός του λογαριασμού σου μαχαιριά στην ψυχολογία σου για περαιτέρω συνεχεια .
 
  • Love
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και Tigres
Οκ πόσα διαφορετικά συστήματα διαχείρισης κάβας γνωρίζεις;

Προσωπικά χρησιμοποιώ αλλά δύο σε αναλογία 90/10.
Το θέμα δεν είναι πόσα γνωρίζω, η ουσία είναι πιο αποδίδει καλύτερα. Και το πιο αποδίδει καλύτερα έχει να κάνει με διάφορες παραμετρους. Εμένα πχ το φλατ στακε δεν μου αποδίδει.
Εσένα τώρα εάν σου αποδίδει τα μέγιστα, οκ δεκτό. Πάμε παρακάτω.

@anon
Ανέφερα ένα παράδειγμα σε προηγούμενο ποστ. Έλληνας τιπστερ πράσινος όλα τα χρόνια που τον παρακολουθώ, τα καλύτερα αποτελέσματα (profit και yield) τα είχε την χρόνια με το μικρότερο ποσοστό επαλήθευσης. Ποσοστό επαληθευσης 49,8,,,εε με φλατ μπετ θα ήταν αρνητικός οριακά.


Τώρα για να προλάβω ερώτηση του στυλ ..ασ πόνταρε τα σημεία με το μεγαλύτερο value μόνο, εάν γνωρίζετε πολλούς που έχουν τέτοιες ικανότητες και είναι απόλυτοι και έχουν μακροχρόνια ένα αξιοπρεπές yield με pregame επιλογές και flat stake
να μου τον συστήσετε και θα του πληρώνω ότι συνδρομή μου ζήτηση.
 
Προσωπικά χρησιμοποιώ αλλά δύο σε αναλογία 90/10.
Το θέμα δεν είναι πόσα γνωρίζω, η ουσία είναι πιο αποδίδει καλύτερα. Και το πιο αποδίδει καλύτερα έχει να κάνει με διάφορες παραμετρους. Εμένα πχ το φλατ στακε δεν μου αποδίδει.
Εσένα τώρα εάν σου αποδίδει τα μέγιστα, οκ δεκτό. Πάμε παρακάτω.

@anon
Ανέφερα ένα παράδειγμα σε προηγούμενο ποστ. Έλληνας τιπστερ πράσινος όλα τα χρόνια που τον παρακολουθώ, τα καλύτερα αποτελέσματα (profit και yield) τα είχε την χρόνια με το μικρότερο ποσοστό επαλήθευσης. Ποσοστό επαληθευσης 49,8,,,εε με φλατ μπετ θα ήταν αρνητικός οριακά.


Τώρα για να προλάβω ερώτηση του στυλ ..ασ πόνταρε τα σημεία με το μεγαλύτερο value μόνο, εάν γνωρίζετε πολλούς που έχουν τέτοιες ικανότητες και είναι απόλυτοι και έχουν μακροχρόνια ένα αξιοπρεπές yield με pregame επιλογές και flat stake
να μου τον συστήσετε και θα του πληρώνω ότι συνδρομή μου ζήτηση.

Αρα λοιπόν μου λες πως με το flat stakes θα ήσουν αρνητικός, αλλά με τη διαχείριση κάβας που κάνεις καταφέρνεις να βγεις θετικός. Οκ .
 
Προσωπικά χρησιμοποιώ αλλά δύο σε αναλογία 90/10.
Το θέμα δεν είναι πόσα γνωρίζω, η ουσία είναι πιο αποδίδει καλύτερα. Και το πιο αποδίδει καλύτερα έχει να κάνει με διάφορες παραμετρους. Εμένα πχ το φλατ στακε δεν μου αποδίδει.
Εσένα τώρα εάν σου αποδίδει τα μέγιστα, οκ δεκτό. Πάμε παρακάτω.

@anon
Ανέφερα ένα παράδειγμα σε προηγούμενο ποστ. Έλληνας τιπστερ πράσινος όλα τα χρόνια που τον παρακολουθώ, τα καλύτερα αποτελέσματα (profit και yield) τα είχε την χρόνια με το μικρότερο ποσοστό επαλήθευσης. Ποσοστό επαληθευσης 49,8,,,εε με φλατ μπετ θα ήταν αρνητικός οριακά.


Τώρα για να προλάβω ερώτηση του στυλ ..ασ πόνταρε τα σημεία με το μεγαλύτερο value μόνο, εάν γνωρίζετε πολλούς που έχουν τέτοιες ικανότητες και είναι απόλυτοι και έχουν μακροχρόνια ένα αξιοπρεπές yield με pregame επιλογές και flat stake
να μου τον συστήσετε και θα του πληρώνω ότι συνδρομή μου ζήτηση.
Καλά, τώρα μιλάμε ή κοροϊδευόμαστε; Στο προηγούμενο σου post έγραψες επίσης πως δεν μπορείς να βγάλεις τον μ.ο των αποδόσεων του συγκεκριμένου tipster. Δηλαδή για τι πράγμα ακριβώς συζητάμε τώρα; Μου γράφεις για έναν tipster που είχε μέγιστο κέρδος τη χρονιά με το μικρότερο ποσοστό επαλήθευσης. Ούτε ξέρουμε ποιος είναι αυτός ο tipster, ούτε τι παίζει, πως παίζει, πότε παίζει, που παίζει κτλπ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί εστιάζετε οι περισσότεροι τόσο πολύ στο yield ή hit rate ή στα συστήματα και στο bet sizing. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος. Και εγώ είμαι κατά του flat stacking για κάποιον που είναι έμπειρος και ξέρει τι παίζει. Αλλά το θέμα είναι πως ο παίκτης αυτός θα κέρδιζε με flat stakes ούτως ή άλλως και απλά χρησιμοποιεί διαφορετικά stakes για να μεγιστοποιήσει το κέρδος του. Δεν περιμένει από ένα σύστημα ή από το stacking να μετατρέψει την χασούρα του σε κέρδος.

Η πικρή αλήθεια είναι η εξής.. κερδίζεις τα closing odds; Έχει καλώς. Από εκεί και πέρα χτυπάς τα μεγάλα value με δυνατά πονταρίσματα για να βελτιστοποιήσεις το κέρδος σου. Δεν κερδίζεις τα closing odds; Θα έχεις πρόβλημα. Ό, τι σύστημα και να χρησιμοποιήσεις. Όπως και να ποντάρεις στο τέλος η γκανιότα θα σου φάει τα λεφτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Καλά, τώρα μιλάμε ή κοροϊδευόμαστε; Στο προηγούμενο σου post έγραψες επίσης πως δεν μπορείς να βγάλεις τον μ.ο των αποδόσεων του συγκεκριμένου tipster. Δηλαδή για τι πράγμα ακριβώς συζητάμε τώρα; Μου γράφεις για έναν tipster που είχε μέγιστο κέρδος τη χρονιά με το μικρότερο ποσοστό επαλήθευσης. Ούτε ξέρουμε ποιος είναι αυτός ο tipster, ούτε τι παίζει, πως παίζει, πότε παίζει, που παίζει κτλπ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί εστιάζετε οι περισσότεροι τόσο πολύ στο yield ή hit rate ή στα συστήματα και στο bet sizing. Κοιτάτε το δέντρο και χάνετε το δάσος. Και εγώ είμαι κατά του flat stacking για κάποιον που είναι έμπειρος και ξέρει τι παίζει. Αλλά το θέμα είναι πως ο παίκτης αυτός θα κέρδιζε με flat stakes ούτως ή άλλως και απλά χρησιμοποιεί διαφορετικά stakes για να μεγιστοποιήσει το κέρδος του. Δεν περιμένει από ένα σύστημα ή από το stacking να μετατρέψει την χασούρα του σε κέρδος.

Η πικρή αλήθεια είναι η εξής.. κερδίζεις τα closing odds; Έχει καλώς. Από εκεί και πέρα χτυπάς τα μεγάλα value με δυνατά πονταρίσματα για να βελτιστοποιήσεις το κέρδος σου. Δεν κερδίζεις τα closing odds; Θα έχεις πρόβλημα. Ό, τι σύστημα και να χρησιμοποιήσεις. Όπως και να ποντάρεις στο τέλος η γκανιότα θα σου φάει τα λεφτά.

Chillare bro, δεν κοροϊδεύω κανέναν, την άποψη μου λεω με βάση ότι δουλεύω εγω και αυτοί που εκτιμώ στο χώρο και είναι αποδεδειγμένα κερδισμένοι. Για τον τιπστερ που λες αναφέρω ότι αποκλείω την περίπτωση να έχει μ.ο. > 2 αλλά και > να είναι το τελικό προφιτ δεν έχει καμία σχέση εάν πόνταρε φλατ.Αυτο που λες δηλαδή μεγιστοποίηση του κέρδους.Προφανώς αυτό εννοώ και εγω.
Το πώς παίζει..που και τι είναι άλλη ιστορία. Ο καθένας δοκιμάζει, πειραματίζεται και επικεντρώνεται εν τέλει εκεί που μπορεί να εκμεταλλευτεί τα μέγιστα.

Εαν τώρα εσύ ή οποιαδήποτε άλλος βγάζει το ψωμί του εν έτη 2020 αποκλειστικά ψάχνοντας το value με βάση τα closing odds εγώ του βγάζω το καπέλο.
 
Πείτε ρε παιδιά μια γνώμη ο καθένας στον άνθρωπο με απλά πράγματα τι να κάνει στην περίπτωση του κι ας διαλέξει αυτός ότι νομίζει. Δεν χρειάζεται να καταλήξει σε τσακωμό.

Απλά πράγματα, το χόμπι του κάνει ο άνθρωπος μήπως βγάλει και κέρδος μέσα απ' αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Πείτε ρε παιδιά μια γνώμη ο καθένας στον άνθρωπο με απλά πράγματα τι να κάνει στην περίπτωση του κι ας διαλέξει αυτός ότι νομίζει. Δεν χρειάζεται να καταλήξει σε τσακωμό.

Απλά πράγματα, το χόμπι του κάνει ο άνθρωπος μήπως βγάλει και κέρδος μέσα απ' αυτό.
Βασικά αυτό έκανα στο πρώτο ποστ, από εκεί και πέρα το ότι η κουβέντα πήγε αλλού δεν είναι απαραίτητα κακό.
 
Νομίζω συμφωνούμε όλοι ότι αν κάποιος δεν έχει θετικό roi με flat stake σε μονά δε γίνεται να κερδίσει μακροχρόνια
Τώρα αν υπάρχουν τρόποι μεγιστοποίησης του κέρδους εφόσον είσαι σε θετικό roi δεν το ξέρω
Το μόνο βέβαιο είναι ότι με τα μονά ότι αξίζεις βάση roi το παίρνεις και έχεις την μικρότερη διακύμανση κέρδους-ζημίας αλλά χρειάζεται να κάνεις τζίρο για να έχει νόημα, με 40 ευρώ τζίρο τη μέρα δε το κάνει κανείς λογικά
 
Πείτε ρε παιδιά μια γνώμη ο καθένας στον άνθρωπο με απλά πράγματα τι να κάνει στην περίπτωση του κι ας διαλέξει αυτός ότι νομίζει. Δεν χρειάζεται να καταλήξει σε τσακωμό.

Απλά πράγματα, το χόμπι του κάνει ο άνθρωπος μήπως βγάλει και κέρδος μέσα απ' αυτό.
H πικρη αληθεια οπως εγραψα και παραπανω ειναι οτι με 5 ευρω stake σε αποδοση και εχουντας μικρη κάβα , και οντας αρχαριος , κανεις δεν εβγαλε λεφτα. μόνο εχασε. ολοι στην αρχη σφαλιαρες τρωγαμε δυστυχως. θελει χρονια κι εμπειρια μεγαλη,και trial and error process για να γυρισεις υπερ σου την κατασταση και καλή κάβα.
γνωμη μου ειναι να μην παιζει καν στοιχημα καποιος σε τετοιες περιπτωσεις,εκτος αν το βλεπει για χαβαλε κι οτι αντι να δωσει 5 ευρω για τσιγαρα ή για να φαει ε μπεργκερ σε γνωστο ανθυγεεινο φαστ φουντ,πραγματα επιβλαβη δηλαδη,τα δινει για να τζογαρει και να βλεπει τα ματς με ενα μεγαλυετερο κινητρο ,κι εχοντας μιαελπιδα οτι ισως καποιεςμερες τα λεφτα επιστραφουν στον ιδιο αν παει ταμειο, χωρις να στεναχωρηθει αν χασει φυσικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: