Εταιρείες και μπόνους

  • Εκκινητής θέματος user002
  • Ημερομηνία έναρξης
U

user002

Guest
Ποιες εταιριες κατα την γνωμη σας επιβραβευουν καλυτερα τους παικτες που παιζουμε στοιχημα.Δηλαδη σας δινουν δωρο συχνα καποια free bet,full bet,cash bet η εχουν καποιες καλες προσφορες οπως τα missions γιατι εγω στην στοιχιμαν δεν παιρνω bonus σχεδον ποτε ενω παιζω συχνα και θελω να δω τι γινεται σε αλλες εταιριες και ποιες σου δινουν πισω εστω και κατι οταν παιζεις
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Στοίχιμαν Νο1 εταιρεία με τα μισιον να είναι ναυαρχίδα οσον αφορά τις επιβραβεύσεις,ενώ Νο2 θα έλεγα είναι η νόβιμπετ που δίνει αρκετές φορές freebet με κάποιες προυποθέσεις τζίρου.Τώρα τελευταία καλές προσφορές έχει και ο διαδικτυακός Οπαπ.
Αυτές τις 3 εταιρίες θα σου πρότεινα όσον αφορά τις επιβραβεύσεις αν και προσωπικά προτιμώ την βετ365.

:cool!::cool!:
 
  • Like
Αντιδράσεις: user002
Ποιες εταιριες κατα την γνωμη σας επιβραβευουν καλυτερα τους παικτες που παιζουμε στοιχημα.Δηλαδη σας δινουν δωρο συχνα καποια free bet,full bet,cash bet η εχουν καποιες καλες προσφορες οπως τα missions γιατι εγω στην στοιχιμαν δεν παιρνω bonus σχεδον ποτε ενω παιζω συχνα και θελω να δω τι γινεται σε αλλες εταιριες και ποιες σου δινουν πισω εστω και κατι οταν παιζεις
NOVIBET,WINMASTERS.O Stoiximan arxizei kai xalaei.
 
Ο stoiximan απο τις αρχές του 2020 ξεκίνησε μια υποβάθμιση των mission πιστεύω ότι θα συνεχιστεί για να δώσει σιγά σιγά χώρο στον οπαπ και να μην είναι χαοτική η διαφορά. Είναι γεγονός ότι υπάρχει μια προσπαθεια της winmasters να μπει πιο δυναμικά στις προσφορές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και FunBet
Φαίνεται πως η winmasters αναθεώρησε το ύψος του μπόνους των 50 ευρώ freebet (το 50% του πονταρίσματος μέχρι και 100 ευρώ συνολικά πονταρίσματα) ανά αγωνιστική στην superleague.
Σου λέει, αφού οι άλλοι δίνουν ψίχουλα, εγώ θα το παίξω large;
30 ευρώ freebet και πολλά σας είναι, λιγούρια!
 
Αρα, καλύτερα να μην δώσει τίποτα... για να μην μας λένε λιγούρια;
 
n
Φαίνεται πως η winmasters αναθεώρησε το ύψος του μπόνους των 50 ευρώ freebet (το 50% του πονταρίσματος μέχρι και 100 ευρώ συνολικά πονταρίσματα) ανά αγωνιστική στην superleague.
Σου λέει, αφού οι άλλοι δίνουν ψίχουλα, εγώ θα το παίξω large;
30 ευρώ freebet και πολλά σας είναι, λιγούρια!
NAI να μην προλάβουμε να πούμε μια καλή κουβέντα αμέσως να αρχίσουν τα κόλπα! ναι ναι κόλπα γιατί ναι μεν το logo τους λέει 50% του ποσού που θα παίξεις μεχρι 30 ευρω αλλα με min bet 30 και maximum bet 60 ευρω εχουμε τα εξης:
1) παίξε 3 μονά. δηλαδή τουλάχιστον 90 ευρώ σε μονά για να πάρεις 30!!! άρα σε μονά δεν είναι 50%!!!!
2) ένα παρολι 2 επιλογών και ένα μονό. εδω με 2 bet των 30 είναι 50%
3) ένα παρολι 3 επιλογών με ένα bet των 60 ευρώ είναι 50% το freebet.
Άρα οταν οι όροι σου δίνουν 3 επιλογές, και τα στις 3 θα πρέπει τα maximum bet η minimum bet που ορίζεις να δίνουν 50% Freebet αν πρέπει να παίξεις 90 ευρώ για να πάρεις 30 δεν μπορείς να έχει μπανερακι που να λέει 50% άλλα θα Εως 50%. Είναι παραπλανητικό...νομίζω.
 
NAI να μην προλάβουμε να πούμε μια καλή κουβέντα αμέσως να αρχίσουν τα κόλπα! ναι ναι κόλπα γιατί ναι μεν το logo τους λέει 50% του ποσού που θα παίξεις μεχρι 30 ευρω αλλα με min bet 30 και maximum bet 60 ευρω εχουμε τα εξης:
1) παίξε 3 μονά. δηλαδή τουλάχιστον 90 ευρώ σε μονά για να πάρεις 30!!! άρα σε μονά δεν είναι 50%!!!!
2) ένα παρολι 2 επιλογών και ένα μονό. εδω με 2 bet των 30 είναι 50%
3) ένα παρολι 3 επιλογών με ένα bet των 60 ευρώ είναι 50% το freebet.
Άρα οταν οι όροι σου δίνουν 3 επιλογές, και τα στις 3 θα πρέπει τα maximum bet η minimum bet που ορίζεις να δίνουν 50% Freebet αν πρέπει να παίξεις 90 ευρώ για να πάρεις 30 δεν μπορείς να έχει μπανερακι που να λέει 50% άλλα θα Εως 50%. Είναι παραπλανητικό...νομίζω.

Πριν λίγο που ξανακοίταξα τις λεπτομέρειες της προσφοράς, το κείμενο είχε αναθεωρηθεί ως εξής:

"Για να συμμετάσχεις στην προσφορά για το freebet της εκάστοτε αγωνιστικής των Playοff θα χρειαστεί να ποντάρεις με πραγματικά χρήματα στοιχήματα συνολικής αξίας από 30€ έως 60€ σε pre-match ( 3 μονά στοιχήματα ή παρολί 2 επιλογών και 1 μονό ή παρολί 3 επιλογών) αποκλειστικά στους αγώνες της ίδιας αγωνιστικής των Playoff σε απόδοσή 1,80 ή μεγαλύτερη ανά επιλογή. Δεδομένου ότι οι παραπάνω προϋποθέσεις εκπληρώνονται, θα λάβεις ένα freebet 50% της συνολικής αξίας των στοιχημάτων σου που τοποθετήθηκαν στη συγκεκριμένη αγωνιστική των Playoff για 1 live παιχνίδι της ίδιας αγωνιστικής."

Δεν θυμάμαι αν μέχρι χτες έλεγε minimum bet ανά σημείο ή αθροιστικά για το σύνολο των δελτίων, αλλά εδώ τουλάχιστον είναι ξεκάθαρο. Πάντως, μέχρι να το αλλάξουν, ο τίτλος της προσφοράς είχε σημαντικές διαφορές με το συγκεκριμένο κείμενο, με πρώτο και κύριο το maximum ποσό του freebet. Όμως, δεν θεωρώ ότι έχει να κάνει με παραπλάνηση αλλά με μη επαγγελματική αντιμετώπιση του θέματος. Φυσικά , δεν είναι η πρώτη εταιρεία που το κάνει αυτό, το έχουμε δει σε ένα σωρό εταιρείες, οι οποίες όταν ανεβάζουν καινούριες προσφορές ή ανανεώνουν τις παλιές, ξεχνάνε να αλλάξουν τις πληροφορίες και τους όρους, χρησιμοποιώντας τα παλιά με ένα copy-paste.


Αρα, καλύτερα να μην δώσει τίποτα... για να μην μας λένε λιγούρια;

Βασικά, καλύτερα να μην δώσουν τίποτα (όλες οι εταιρείες, όχι μόνο αυτή), αλλά να μην εφαρμόζουν τα άλλα μέτρα (που όλοι ξέρουμε).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σε συνέχεια του θέματος του freebet της winmasters για την superleague, βλέποντας στον ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ την συγκεκριμένη προσφορά, επέλεξα την συγκεκριμένη εταιρεία για να τοποθετήσω κάποια στοιχήματα που επιθυμούσα. Μετά την τοποθέτηση των στοιχημάτων, παρατήρησα ότι δεν πιστώθηκε κάποιο freebet και έστειλα ένα mail στο support της winmasters για να μάθω πότε θα το πιστώσουν.

Η απάντηση του support ήταν επί λέξη (copy-paste): "Παρακαλούμε σημειώστε ότι η προσφορά αυτή είναι διαθέσιμη μόνο για επιλέξιμους πελάτες και δεν ο λογαριασμός σας δεν είναι επιλέξιμος για την προσφορά αυτή. "

Δεν έχω πρόβλημα με αυτό, είναι δικό τους θέμα το ποιους πελάτες αφορά η προσφορά. ΑΛΛΑ, γιατί ανεβάζουν την προσφορά στον ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ; Εάν δεν είχα δει την συγκεκριμένη προσφορά, πιθανώς θα είχα τοποθετήσει τα στοιχήματα σε άλλες εταιρείες.

Εάν βλέπατε μία προσφορά στην βιτρίνα ενός καταστήματος, μπαίνατε μέσα, αγοράζατε ένα προϊόν και στην απόδειξη βλέπατε ότι η προσφορά δεν ισχύει ΓΙΑ ΕΣΑΣ, τι θα λέγατε αν ο ιδιοκτήτης της επιχείρησης σας έδινε μία τέτοια απάντηση;
 
Σου εστειλαν και σχετικο μεηλ με την προσφορα? Αν εγινε κατι τετοιο,καλο ειναι να τους το στειλεις σε σκρινσοτ,ωστε να δεις απαντηση.Αλλες εταιριες στελνουν και μεηλ οταν προμοταρουν κατι,εγω τουλαχιστον εχω ενεργοποιημενη την επιλογη να με ενημερωνουν με μεηλ,οπου προσφερεται.

Ειμαι της αποψης οτι ειναι πολυ καλυτερο να προσφερουν περισσοτερους αγωνες με ενισχυμενες αποδοσεις,κοντα στο 0% γκανιοτα,επιστροφες σε 0-0 ή ακομα και εξαργυρωση κερδων στα 2 γκολ διαφορα,παρα να δινουν ενα καρο φριμπετ,μισσιονς κλπ με ενα σωρο ψιλα γραμματα και περιεργους ορους.Φανταζομαι βεβαια οτι το πρωτο μαλλον δεν τους συμφερει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Όχι, δεν μου έστειλαν email με την προσφορά και γενικά δεν μου στέλνουν email για προσφορές, αν και έχω ενεργοποιημένη την επιλογή που λες. Ακόμα και στις προσφορές του παρελθόντος, στις οποίες μου είχαν πιστώσει τα ανάλογα freebets, είχα ενημερωθεί μέσω των banners στον λογαριασμό μου, όπως και τώρα.

Τέλος πάντων, δεν με ενδιαφέρει το freebet ούτε και αξίζει να ασχοληθώ με ένα τέτοιο ποσό. Απλά, το αναφέρω ως γεγονός προς πληροφόρηση αυτών που μας διαβάζουν. Δεν γίνεται να βλέπεις μία προσφορά όταν μπαίνεις στον λογαριασμό σου και μετά να σου λένε ότι ο λογαριασμός σου δεν είναι επιλέξιμος για την προσφορά. Ας το κάνουν όπως ο στοίχιμαν με τα missions, για τα οποία ενημερώνουν μόνο τους λογαριασμούς που μπορούν να συμμετέχουν σε αυτά και οι υπόλοιποι δεν τα μαθαίνουν ποτέ.
 
@FunBet Την προηγούμενη εβδομάδα ήσουν επιλέξιμος και αυτήν όχι;

Όχι, την προηγούμενη εβδομάδα δεν ασχολήθηκα με την συγκεκριμένη προσφορά, μόνο σε αυτήν την αγωνιστική πόνταρα σε σημεία των σχετικών αγώνων.
 
Όχι, την προηγούμενη εβδομάδα δεν ασχολήθηκα με την συγκεκριμένη προσφορά, μόνο σε αυτήν την αγωνιστική πόνταρα σε σημεία των σχετικών αγώνων.
Κριμα παντως,μια μια ολες οι εταιρειες αρχιζουν τα ψαλιδισματα σε ολα τα επιπεδα.Απ την winmasters δεν το περιμενα.
 
Αύριο έχει super league, με πήρε τηλ φίλος με νέο λογαριασμό στην winmasters & δεν το πήρε το Free bet για αύριο, ο λογαριασμός χάνει κιόλας....οπότε δεν υπάρχει περίπτωση αποκλεισμού μπαίνω στις πρόσφορες δεν υπάρχει πια η προσφορά mission στην μάχη τιτλου. Ξέρει κάνεις αν η προσφορά συνεχίζει η μόλις την έκοψαν;
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...