Ζωντανός Στοιχηματισμός.

betover

Well-Known Member
25 Ιον 2006
963
621
93
61
Σαλαμίνα
Ολοι οι παικτες του στοιχηματος εχουμε αποψη για τον αγωνα που παρακολουθουμε.
Ο καθενας <<μεταφραζει>> τον αγωνα (δλδ αυτο που βλεπει) με τον δικο του τροπο.
Βγαζει συμπερασμα για νικη η ισοπαλια των ομαδων...
ακομα μπορει να <<δει>> αν θα εχουμε ενα γκολ (η αν εχει ηδη γκολ ο αγωνας, αν θα εχουμε κιαλλο).

Δεν θελω να πω τι ειναι αυτο που βλεπουμε στοιχηματικα γιατι ο καθενας κανει την δικη του μεταφραση ....<<βλεπει>> αυτο που βλεπει , με τις δικες του ικανοτητες.
Ομως τις περισσοτερες φορες οι επιθεσεις , η κατοχη , τα σουτ κλπ μπορουν να μας οδηγησουν σε αποφασεις στοιχηματικες.
Με ενα προγραμμα παρακολουθησης αγωνων (Live Scanner) μπορουμε να <<δουμε>> ταυτοχρονα πολλους αγωνες.
Ετσι και εγω με το μερακι για το στοιχημα παρακολουθω τους αγωνες και εχω πολυ καλα αποτελεσματα σε επιλογες
για
ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΓΚΟΛ.
Θα μοιραστώ τις επιλογες μαζι σας.

• Like
Αντιδράσεις: animusbet και fairplay
1708703691218.png

πιθανο γκολ ημιχρονο ... αν δεν μπει στο Α΄ ημιχρονο παμε στην επαναληψη για οβερ μισο με 4 διαδοχικα πονταρισματα σε αποδοσεις 1,25....1,45....1,80.....2,10
1708707852941.png

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
1708716635890.png

Πιστευω οτι θα μπει ακομα ενα γκολ εδω...ξεκιναμε με αποδοση 1,60 και κανουμε τουλαχιστον 4 πονταρισματα
1,60....1,85....210.... 2,35

ΧΑΜΕΝΟ

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: hercules
Ολα κοντρα για μενα σημερα... στην Ολλανδια ..Ουτρεχτη....στο 32 λεπτο...βγαινει καπνος απο την οροφη και διακοπηκε ο αγωνας ...με οτι συνεπαγεται !!!!

• Like
1708718535775.png

οβερ 0,5 ημιχρονο εδω

ΟΚ ...ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΔΩ .... ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΛΑΘΟΣ

ΧΑΜΕΝΟ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
0-1 ΣΤΟ 83΄

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Μια μέρα σου πήγε λάθος,υπάρχουν και αυτές που δεν θα βγαίνει τίποτα,εκεί καλύτερα να το αφήνουμε να περάσει η μέρα και να συνεχίζουμε την επόμενη.Εγώ σαν λάτρης του live ποντάρω πολλές φορές στα τελευταία 20λεπτα σε combo,ζητάω ακόμα 1 γκολ,2 κάρτες και 2 κόρνερ.Δίνει πολύ καλή απόδοση και βγαίνουν αρκετές φορές

• Like
Αντιδράσεις: hercules και betover
Μια μέρα σου πήγε λάθος,υπάρχουν και αυτές που δεν θα βγαίνει τίποτα,εκεί καλύτερα να το αφήνουμε να περάσει η μέρα και να συνεχίζουμε την επόμενη.Εγώ σαν λάτρης του live ποντάρω πολλές φορές στα τελευταία 20λεπτα σε combo,ζητάω ακόμα 1 γκολ,2 κάρτες και 2 κόρνερ.Δίνει πολύ καλή απόδοση και βγαίνουν αρκετές φορές
Βασικα σε ευχαριστω που με ενθαρρύνεις !!!! Ευχαριστω πολυ. Ξερεις πριν ξεκινησω κατι , το δοκιμαζω ...δεν ανοιγω τοπικ για πλακα....βαζω τον εαυτο μου στην θεση καποιου φιλου που θα ηθελε να δει κατι που να ειναι ψαχμενο....εγω ψαχνω...πολυ ομως.
Δυστυχως σπανια να δω κατι ... αλλα τωρα με το σκανερ...εχω δει οτι παει υπεροχα... (μολις μπηκε λαφνιτσ).

• Like
Αντιδράσεις: hercules και animusbet
Μαλλον βιαστικα να αρχισω και δεν εκανα μια πολυ σημαντικη διατυπωση !!!! Αυτην που εβαλα σε εναν αγωνα και θεωρισα οτι την ειχα γραψει και στην αρχη !!!!!

<<Πιθανο γκολ ημιχρονο ... αν δεν μπει στο Α΄ ημιχρονο παμε στην επαναληψη για οβερ μισο με 4 διαδοχικα πονταρισματα σε αποδοσεις 1,25....1,45....1,80.....2,10>>

<<Αν η επιλογη ειναι στο β΄ημιχρονο παμε για ενα ακομα γκολ με 4 πονταρισματα με διαφορά 20 - 30 τικ διαφορά>>
:hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer:

• Like
Δοκιμαζω με προσοχη τον τροπο που παιζεις φιλε μου .... παει οντως καλα!!!! αν και πολλες φορες παιζω για ακομα ενα κορνερ ,....καρτα....γκολ με νορμαλ αποδοσεις......αν ε4χει χρονο παιζω και για 2 καρτες - κορνερ.. Πολυ καλη τεχνικη και εξυπνη.
Και παλι σε ευχαριστω !!!!

• Like
Αντιδράσεις: animusbet
<<ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ ΣΤΟ Α΄ΗΜΙΧΡΟΝΟ.>>
Αν δεν μπει στο Α΄ ημιχρονο παμε στην επαναληψη για οβερ μισο με 4 διαδοχικα πονταρισματα σε αποδοσεις 1,25....1,45....1,80.....2,10
------------------------------------------------------------------------------------------------

<<ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ ΣΤΟ Β΄ΗΜΙΧΡΟΝΟ.>>
Αν η επιλογη ειναι στο β΄ημιχρονο παμε για ενα ακομα γκολ με 4 πονταρισματα με 20 - 30 τικ διαφορά>>
------------------------------------------------------------------------------------------------
<<Αν η αναρτηση ειναι στο πρωτο ημιχρονο και φυσικα το σκορ ειναι 0-0, τοτε μπορούμε να πονταρουμε και το οβερ 0,5 με το σκεπτικο οτι με αυτο το συστημα επιλογης θα εχουμε γκολ με πολυ μεγαλες πιθανοτητες!!!>>

Προγνωστικά

• 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Εντάξει γράφω από τώρα Ολυμπιακό τελικό Final Four :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
    B Forum Bot: Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά...