Ζω από το στοίχημα, πάω γαμ@άτα, έχω σπάσει κάθε ρεκόρ

• Εκκινητής θέματος eto
  • Ημερομηνία έναρξης

eto

Active Member
29 Ιολ 2015
120
43
28
Ανδρέας Ματθαιακάκης, πρώην παίκτης survivor και η δουλειά του είναι να ζει από το στοίχημα εδώ και χρόνια. Τα πηγαίνει εξαιρετικά και μάλιστα πουλάει και tips στο telegram. Σε αυτόν, αλήθεια, γιατί οι στοιχηματικές δεν τον έχουν λιμιτάρει;

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA και betover
Ανδρέας Ματθαιακάκης, πρώην παίκτης survivor και η δουλειά του είναι να ζει από το στοίχημα εδώ και χρόνια. Τα πηγαίνει εξαιρετικά και μάλιστα πουλάει και tips στο telegram. Σε αυτόν, αλήθεια, γιατί οι στοιχηματικές δεν τον έχουν λιμιτάρει;

Μήπως γιατί είναι μπαρούφα??

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA και betover
Επειδή η φιλοσοφία που βασίζει τις επιλογές των αγώνων κατά τα λεγόμενά του είναι βάση στατιστικής και κατά κάποιο τρόπο χρησιμοποιώ την ίδια βάση και στα δικά μου συστήματα , μπήκα στον πειρασμό από περιέργεια να δω όλο το βίντεο για να ακούσω γενικότερα τις απόψεις του και πολλά από αυτά που άκουσα με κάνουν να πιστεύω οτι μάλον ο τύπος είναι μεγάλος μπαρούφας.Δίνω ένα 10% να πέφτω τελείως έξω και να είναι όλα άκυρα αυτά που θα πω παρακάτω και όντως να βγάζει τα χρήματα που (δεν) λέει , γιατί στην τελική δεν είμαστε και τίποτα πικρόχολοι.Μακάρι να υπάρχουν τέτοια άτομα.Εγώ στα τόσα χρόνια που ασχολούμαι στοιχηματικά δεν έχω συναντήσει κάποιον έστω να πλησιάζει στη φιλοσοφία μου.
1) Καταρχήν λέει οτι ασχολείται από τα 14 με το στοίχημα , και δίνει καθημερινά αγώνες.Εαν αυτό δεν είναι ο ορισμός του τζογαδόρου τότε ποιος είναι...
2) Απαγορεύεται λέει να παίζεις πάνω από 2άδες γιατί σε τρώει η γκανιότα.Μόνο μονά αποδεκτά έως και δυάδες.
Προφανώς δεν έχει δει κάποιον να παίζει και να κερδίζει σε μόνιμη βάση με αρκετά περισσότερους αγώνες από δυάδες οπότε λογικό να λέει αυτά που λέει.Το οτι με μονά και δυάδες είναι πολύ πιο εύκολο το ταμείο είναι γεγονός.Κι εγώ παίζω μονά και δυάδες αλλά ταυτόχρονα παίζω και αρκετά δελτία με παραπάνω από 2 επιλογές που πάνε ταμείο είτε σαν μεμονωμένα δελτία είτε πάνε ταμείο και υπερκαλύπτουν το συνολικό ποντάρισμα ενός ευρύτερου συστήματος πολλών επιμέρους δελτίων.Τα μονά δηλαδή και οι 2άδες δεν είναι θέσφατο.Το οτι δεν έχεις καταφέρει να βρεις κάποιον άλλο τρόπο να κερδίζεις εκτός από μονά και 2άδες δεν σημαίνει οτι κάποιος άλλος δεν τον έχει βρει.
3) Από τη μια δεν μας λέει τι ποσά βγάζει (ούτε εγώ θα έλεγα), τον ρωτάει όμως αν το μήνα βγάζει 4ψήφια ή 5ψήφια νούμερα και λέει οτι θα τον κυνηγάει η εφορία παρότι όλα αυτά είναι φορολογημένα και νόμιμα.Μα πως θα σε κυνηγάει η εφορία παλικάρι μου; Υπάρχει στη φορολογική δήλωση ο κωδικός 781/782 όπου δηλώνεις ότι ποσά έχεις κερδίσει από οποιαδήποτε τυχερά παιχνίδια.Φοβάται δηλαδή να πει τα ποσά αλλά ταυτόχρονα δεν φοβάται το όλο ακριβό lifestyle που προωθεί στα social media και που βρίσκεται στο επίκεντρο των ελεγκτικών αρχών τον τελευταίο καιρό.Λίγο (εως πολύ) οξύμωρο μου κάνει....
4) Έχει βγάλει λέει τα απίστευτα χρήματα από το στοίχημα , αλλά ας βάλουμε και ένα συνδρομητικό κανάλι στο telegram να λέμε τα tips μας για ένα extra χαρτζιλίκι....Και εμένα παλιά όταν ηλιθιοδώς έγραφα τρόπους παιξίματος σε ένα άλλο forum μου ζητάγανε να τους πουλήσω το πρόγραμμά μου με τα φίλτρα και φυσικά δεν το έκανα.Ποιος ο λόγος όταν έχεις βρει τρόπο να κερδίζεις να το πεις και σε άλλους 20 ή 30; Άσε που ελοχεύει και ο κίνδυνος οι στοιχηματικές να καταλάβουν βάση ποιου σκεπτικού γίνεται η διαλογή και να αρχίσουν να παίρνουν την κατιούσα οι αποδόσεις που σε ενδιαφέρουν.Το στοματάκι το κρατάμε κλειστό.Κρατάω μια πολύ μικρή επιφύλαξη οτι μπορεί ο τύπος από τη χαρά του που βρήκε τον τρόπο να θέλει να το μοιραστεί και με άλλους (μου είχε συμβεί και εμένα στις αρχές να θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου).
5) Δεν αποκλείω την πιθανότητα ο τύπος να έχει χρήμα όχι από το στοίχημα αλλά να "καίει" χρήμα για να αυτοπροβάλεται.Κάτι σαν τον αντίστοιχο damian που κυκλοφορεί με lamborghini και μοστράρει τα εκατομμύρια που υποτίθεται βγάζει.
6) Στα τόσα άπειρα χρήματα που λέει οτι έχει βγάλει , δεν μας λέει πόσα έχει πάει κουβά.Σίγουρα όμως λέει είναι στο συν το ταμείο του.Δηλαδή κάθησε από τα 14 του και σημείωνε κάθε χρόνο πόσα έχανε και πόσα κέρδιζε και η σούμα βγήκε με θετικό ταμείο; Εγώ το έχω κάνει αυτό από το 2008 και έχω πλήρη εικόνα τι έχω κάνει όλα αυτά τα χρόνια που ασχολούμαι.Αμφιβάλω αν έχει κάνει το ίδιο και αυτός και μάλιστα σε τέτοια ηλικία.
Παρόλα αυτά ξαναλέω μακάρι να πέφτω τελείως έξω και όντως το παλικάρι να βγάζει λεφτά.Απλά δεν μου κάθεται καλά όλο αυτό το να νοιώσεις να βγεις να το πεις παραέξω.Εγώ τουλάχιστον δεν είμαι αυτής της φιλοσοφίας μιας και έχω ρίξει τρελά ξενύχτια για να καταφέρω οτι έχω καταφέρει και κανείς δεν με βοήθησε.

Επειδή η φιλοσοφία που βασίζει τις επιλογές των αγώνων κατά τα λεγόμενά του είναι βάση στατιστικής και κατά κάποιο τρόπο χρησιμοποιώ την ίδια βάση και στα δικά μου συστήματα , μπήκα στον πειρασμό από περιέργεια να δω όλο το βίντεο για να ακούσω γενικότερα τις απόψεις του και πολλά από αυτά που άκουσα με κάνουν να πιστεύω οτι μάλον ο τύπος είναι μεγάλος μπαρούφας.Δίνω ένα 10% να πέφτω τελείως έξω και να είναι όλα άκυρα αυτά που θα πω παρακάτω και όντως να βγάζει τα χρήματα που (δεν) λέει , γιατί στην τελική δεν είμαστε και τίποτα πικρόχολοι.Μακάρι να υπάρχουν τέτοια άτομα.Εγώ στα τόσα χρόνια που ασχολούμαι στοιχηματικά δεν έχω συναντήσει κάποιον έστω να πλησιάζει στη φιλοσοφία μου.
1) Καταρχήν λέει οτι ασχολείται από τα 14 με το στοίχημα , και δίνει καθημερινά αγώνες.Εαν αυτό δεν είναι ο ορισμός του τζογαδόρου τότε ποιος είναι...
2) Απαγορεύεται λέει να παίζεις πάνω από 2άδες γιατί σε τρώει η γκανιότα.Μόνο μονά αποδεκτά έως και δυάδες.
Προφανώς δεν έχει δει κάποιον να παίζει και να κερδίζει σε μόνιμη βάση με αρκετά περισσότερους αγώνες από δυάδες οπότε λογικό να λέει αυτά που λέει.Το οτι με μονά και δυάδες είναι πολύ πιο εύκολο το ταμείο είναι γεγονός.Κι εγώ παίζω μονά και δυάδες αλλά ταυτόχρονα παίζω και αρκετά δελτία με παραπάνω από 2 επιλογές που πάνε ταμείο είτε σαν μεμονωμένα δελτία είτε πάνε ταμείο και υπερκαλύπτουν το συνολικό ποντάρισμα ενός ευρύτερου συστήματος πολλών επιμέρους δελτίων.Τα μονά δηλαδή και οι 2άδες δεν είναι θέσφατο.Το οτι δεν έχεις καταφέρει να βρεις κάποιον άλλο τρόπο να κερδίζεις εκτός από μονά και 2άδες δεν σημαίνει οτι κάποιος άλλος δεν τον έχει βρει.
3) Από τη μια δεν μας λέει τι ποσά βγάζει (ούτε εγώ θα έλεγα), τον ρωτάει όμως αν το μήνα βγάζει 4ψήφια ή 5ψήφια νούμερα και λέει οτι θα τον κυνηγάει η εφορία παρότι όλα αυτά είναι φορολογημένα και νόμιμα.Μα πως θα σε κυνηγάει η εφορία παλικάρι μου; Υπάρχει στη φορολογική δήλωση ο κωδικός 781/782 όπου δηλώνεις ότι ποσά έχεις κερδίσει από οποιαδήποτε τυχερά παιχνίδια.Φοβάται δηλαδή να πει τα ποσά αλλά ταυτόχρονα δεν φοβάται το όλο ακριβό lifestyle που προωθεί στα social media και που βρίσκεται στο επίκεντρο των ελεγκτικών αρχών τον τελευταίο καιρό.Λίγο (εως πολύ) οξύμωρο μου κάνει....
4) Έχει βγάλει λέει τα απίστευτα χρήματα από το στοίχημα , αλλά ας βάλουμε και ένα συνδρομητικό κανάλι στο telegram να λέμε τα tips μας για ένα extra χαρτζιλίκι....Και εμένα παλιά όταν ηλιθιοδώς έγραφα τρόπους παιξίματος σε ένα άλλο forum μου ζητάγανε να τους πουλήσω το πρόγραμμά μου με τα φίλτρα και φυσικά δεν το έκανα.Ποιος ο λόγος όταν έχεις βρει τρόπο να κερδίζεις να το πεις και σε άλλους 20 ή 30; Άσε που ελοχεύει και ο κίνδυνος οι στοιχηματικές να καταλάβουν βάση ποιου σκεπτικού γίνεται η διαλογή και να αρχίσουν να παίρνουν την κατιούσα οι αποδόσεις που σε ενδιαφέρουν.Το στοματάκι το κρατάμε κλειστό.Κρατάω μια πολύ μικρή επιφύλαξη οτι μπορεί ο τύπος από τη χαρά του που βρήκε τον τρόπο να θέλει να το μοιραστεί και με άλλους (μου είχε συμβεί και εμένα στις αρχές να θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου).
5) Δεν αποκλείω την πιθανότητα ο τύπος να έχει χρήμα όχι από το στοίχημα αλλά να "καίει" χρήμα για να αυτοπροβάλεται.Κάτι σαν τον αντίστοιχο damian που κυκλοφορεί με lamborghini και μοστράρει τα εκατομμύρια που υποτίθεται βγάζει.
6) Στα τόσα άπειρα χρήματα που λέει οτι έχει βγάλει , δεν μας λέει πόσα έχει πάει κουβά.Σίγουρα όμως λέει είναι στο συν το ταμείο του.Δηλαδή κάθησε από τα 14 του και σημείωνε κάθε χρόνο πόσα έχανε και πόσα κέρδιζε και η σούμα βγήκε με θετικό ταμείο; Εγώ το έχω κάνει αυτό από το 2008 και έχω πλήρη εικόνα τι έχω κάνει όλα αυτά τα χρόνια που ασχολούμαι.Αμφιβάλω αν έχει κάνει το ίδιο και αυτός και μάλιστα σε τέτοια ηλικία.
Παρόλα αυτά ξαναλέω μακάρι να πέφτω τελείως έξω και όντως το παλικάρι να βγάζει λεφτά.Απλά δεν μου κάθεται καλά όλο αυτό το να νοιώσεις να βγεις να το πεις παραέξω.Εγώ τουλάχιστον δεν είμαι αυτής της φιλοσοφίας μιας και έχω ρίξει τρελά ξενύχτια για να καταφέρω οτι έχω καταφέρει και κανείς δεν με βοήθησε.
Καλησπέρα!

Πρακτικά αυτά που περιγράφεις βλέπει η πιάτσα του στοιχήματος και προφανώς θα μπορούσες να πας την σκέψη σου (που σου βγάζω το καπέλο για όσα έχεις γράψει) ένα βήμα παρακάτω και να αναλωθείς στα εξής:

1) Από την στιγμή που είναι τόσο κερδοφόρος και κάνει τόσα όσα λέει, γιατί τα μοιράζεται με τον κόσμο; Μα προφανώς για να μπορεί να παίζει αυτά τα μεγάλα ποσά που ο ίδιος αναφέρει. Άρα αυτομάτως, του φτιάχνει, ο κάθε συνδρομητής, μία καλή κάβα.

2) Όλα τα νούμερα που έχει καταγράψει, σύμφωνα με συνδρομητές, είναι αληθινά, επομένως ούτε κλέβει ούτε βάζει μονάδες/ποσά που δεν υπάρχουν.

3) Έχει μεγάλη διαφορά το τζογάρω από το επενδύω. Τζογάρω, πράγματι είναι να παίξουμε 10 παιχνίδια (προφανώς όχι στην τύχη) και να ελπίζουμε για το καλύτερο. Με μαθηματική ακρίβεια, η γκανιότα θα μας φάει και το να κερδίσουμε είναι ένα θαύμα. Εν αντιθέσει, τα μονά αποδεκτά, μπορεί να μην δίνουν το τρελό κέρδος (αποδόσεις 1.80 - 2.00, και να θες πάνω από 65% για να βγεις κερδισμένος), όμως είσαι πάρα πολύ κοντά να χτυπήσεις την ''μάνα'' στα ίσια.

4) Του έχουν καεί άπειροι λογαριασμοί, είναι σίγουρο, έχει βρει εναλλακτικές να παίζει, επομένως έτσι κινείται και βιοπορίζεται. Όταν θα σταματήσει να βρίσκει λογαριασμούς (είτε γιατί δεν θα υπάρχουν άλλοι είτε γιατί θα του φάνε λεφτά) τότε θα δούμε ( ; )ότι θα σταματήσει..

Δεν έχω καμία δόση ειρωνείας σε ότι γράφω, μην παρεξηγηθώ.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και zorian
Ζω από το στοίχημα δεν σημαίνει αποκλειστικά ποντάρω και κερδίζω. Σημαίνει και πουλάω στοιχήματα και κερδίζω από τις συνδρομές.

Έχει κατεβάσει κανείς από εσάς την εφαρμογή Oddsium (AppStore / PlayStore); Είναι σαν τα affiliates αλλά σε εφαρμογή και είναι πραγματικά πολύ καλό. Κατάφερα να συνδεθώ απευθείας σε όλους τους λογαριασμούς μου με τους bookmakers και δημιούργησα επίσης μερικούς νέους λογαριασμούς απλά από την προβολή σύγκρισης αποδόσεων για αγώνες. Ποντάρεις απευθείας από την εφαρμογή με bookmakers, κάνεις καταθέσεις κλπ.. Έχει μέχρι και τα live streams της Betsson, Stoiximan και Novibet μέσα!

Και έχουν επίσης ωραίες προσφορές σε ισχύ επίσης, αν και είναι το τέλος της σεζόν.

Έχει κατεβάσει κανείς από εσάς την εφαρμογή Oddsium (AppStore / PlayStore); Είναι σαν τα affiliates αλλά σε εφαρμογή και είναι πραγματικά πολύ καλό. Κατάφερα να συνδεθώ απευθείας σε όλους τους λογαριασμούς μου με τους bookmakers και δημιούργησα επίσης μερικούς νέους λογαριασμούς απλά από την προβολή σύγκρισης αποδόσεων για αγώνες. Ποντάρεις απευθείας από την εφαρμογή με bookmakers, κάνεις καταθέσεις κλπ.. Έχει μέχρι και τα live streams της Betsson, Stoiximan και Novibet μέσα!

Και έχουν επίσης ωραίες προσφορές σε ισχύ επίσης, αν και είναι το τέλος της σεζόν.
Τι είναι ακριβώς, broker? και πως οφελείται ο παίκτης απο την χρήση της?

Affiliate είναι. Βασικά, είναι σαν το booking.com για στοίχημα - μπορείς να ελέγχείς τις αποδόσεις για αγώνες και υποαγορές - αλλά επίσης να τοποθετείς στοιχήματα απευθείας μέσα στην εφαρμογή στους παρόχους με τους οποίους έχεις λογαριασμούς. Επιπλέον, το άνοιγμα νέων λογαριασμών παρόχων και η κατάθεση χρημάτων στους λογαριασμούς παικτών είναι πολύ εύκολο.

Ναι οκ, ολα αυτα μπορώ να τα κάνω και χωρις αυτό, ειδικά τις καταθέσεις :p, εγω πχ σαν παίκτης τι οφέλη θα έχω

Ναι, μπορείς. Εκεί είναι όλα σε ένα app. Εύκολα και απλα. Εγώ το έχω χρησιμοποιήσει πολύ για τα live streams της Euroleague αφού δεν έχω Nova. Η Novibet μεταδίδει και μπορώ να ποντάρβω με οποιονδήποτε από τους bookmakers ταυτόχρονα όταν βλέπω το live στη μεγάλη τηλεόρασή μου.

Προγνωστικά

• 16:00
    ΕΡΤ1
    • Ουγγαρία - Ελβετία
  • 19:00
    ΕΡΤ1
    • Ισπανία - Κροατία
  • 22:00
    ΕΡΤ1
    • Ιταλία - Αλβανία
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε33
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Ντάλας Γουίνγκς - Κονέκτικατ Σαν
  • Αύριο 16-06-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • ERC 2024
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2024
  • 15:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • ERC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • ERC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    βεβαια ηταν υπερβολικος....στο ΣΕΦ δεν ακούγονται υβριστικα συνθηματα
  • Ertzan Ertzan:
    ούτε στο ΟΑΚΑ είναι παναγία όλοι τους με το σταυρό στο χέρι με το σεις και με το σας
  • PANATHA PANATHA:
    Ετσι ακριβως...
  • PANATHA PANATHA:
    Τοσο πολυ που ξεκινανε οι γριες να πανε στην εκκλησία, μπερδεύονται και μπαίνουν στα γήπεδα! και μετά ούτε που το παίρνουν χαμπάρι ότι εκαναν λάθος
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan ο καθενας τους θα μπορούσε απο την δικη του πλευρά να βαλει ενα λιθαρακι για ηρεμους τελικούς και γενικοτερα πρωταθλημα...αλλα δεν το κανουν....μπορει να εχουν καποιοι καλη προθεση αλλα σε βαθος χρονου θα παρασυρθουν απο τον φανατισμο των υπολοιπων....οσο και να χτυπιεσαι δεν υπαρχει η μια "καλη πλευρά" και η άλλη η "κακή πλευρά"....σκέψου - που δεν θα το πήρες χαμπάρι - πως πριν λίγες μέρες σε αγώνα μπάσκετ με αμαξίδια στην Σαντορίνη φίλαθλος επιτέθηκε σε παίχτη!!! Πόσο πιο χαμηλά??
  • J Forum Bot:
    Ο χρήστης jason0 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΑΦΜ εταιρειών" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Για ήρεμους τελικούς θέλεις και ήρεμους ανθρώπους. Εγώ σου είπα με τον ταβερνιάρη δεν είμαστε ήρεμοι. Αν το πάρω στην θητεία του στην Τουρκία αν ήθελε έλεγε "Κύριοι συγνώμη σε κάποια πράγματα έκανα λάθη ζητάω συγνώμη και το θέμα να θεωρείται λήξαν θα έληγε, όπως θα έλεγα και εδώ τώρα αλλά αυτός εκεί να προκαλέσει με τελευταίο στον Μπαρτζώκα που έλεγε μην στεναχωριέσαι θα πάρεις και εσύ κάποια στιγμή Ευρωλίγκα, το τραβάει ο οργανισμός σου μάνα μου. Αυτός τρέφεται από το μίσος και όχι από τις επιτυχίες. Έχεις δει εσύ τον Αργύρη Πεδουλάκη να τον βρίζουν ρυθμικά και έντονα ποτέ? Όχι γιατί δεν προκάλεσε. Όσο για το τελευταίο ναι είναι τραγικό
  • PANATHA PANATHA:
    Μα γιατι μπλεκεις τι εκανε στην Τουρκια? εσυ δεν εισαι ηρεμος....αυτοι που θα πανε σημερα στο γηπεδο λες να τους νοιαζει τι γινοταν στα ματς Φενερ - Εφες? ναι μαλακια που ειπε " θα παρεις και εσυ καποια στιγμη την Ευρωλιγκα" αλλά αφου εχει ενημερωθει για την ατακα " εγω δεν θα γινω γραφικος σαν κατι αλλους και δεν θα μιλησω για την διαιτησία"....αρα πως λες προκαλει ενω πρωτα ειπε την κακια του ο Μπαρτζωκας....για μενα ειναι λαθος και οι δυο..μου λες για Πεδουλακη....αντε δεν τον εβριζαν ρυθμικα..εχεις δει εσυ ποτε να κανει δηλωσεις και να μειωνει συστηματικα τον αντίπαλο?? ετσι δεν τελειωνει ποτε η
    κουβεντα γιατι ειναι σαν να λεμε " η κότα εκανε το αβγό ή το αβγό την κότα"! Και οι προπονητες ειναι το λιγοτερο....αυτοι θα τα βρουν....τελειωνει σήμερα ειτε την Παρασκευη το πρωταθλημα και καλοκαιριαζει....το θεμα ειναι πως εχουμε και την εθνικη ομαδα σε λιγες μερες...και το κλίμα μετακυ των παιχτων μονο καλο δεν ειναι....καλα για κερκιδες δεν το συζηταμε...βουτυρο στο ψωμι τους....
  • PANATHA PANATHA:
    Αν βαλουμε σε ενα θεμα τι ειναι προκληση χωρις να αναφερουμε ονοματα και ομαδες θα βρουμε εκατονταδες περιστατικα που εχουν γινει....ο
    πως και να εχει αντε να τελειωνουν οσο ανώδυνα γινεται να απολαυσουμε το Euro
  • Ertzan Ertzan:
    παράδειγμα σου έδωσα αφού παρακολουθώ και τα δυο πρωταθλήματα. Δεν άλλαξε συνεχίζει τα ίδια και εδώ μαλακία του Μπαρτζώκα και αυτό, θα μπορούσε να μην ανταποδώσει βέβαια να παραξενευτώ και εγώ λίγο και να πάμε παρακάτω. Μια χαρά ήρεμος είμαι γιατί το βλέπω από την τιβί στο γήπεδο σίγουρα θα τον στόλιζα στις γλώσσες που το ξέρω Στην Εθνική δεν ξέρω αλλά σαν Εθνική έχει χαθεί λίγο το πνεύμα λόγο αιωνίων από κει πέρα ας φωνάξει ο Σπανούλης από την Νηαρ Ήστ (υπάρχει ακόμα δεν ξέρω) παίκτες, μπας και έρθει πίσω και το "για την Ελλάδα ρε γαμώτο"
  • Ertzan Ertzan:
    κάνετε ότι κάνετε θέλετε και 2 εισαγγελείς διαβάζω? Τίποτα άλλο? Κανέναν δικαστή μήπως?
  • PANATHA PANATHA:
    Και τι εγινε αν πανε εισαγγελεις? οκ δεν θα παει ουτε ο Γιαννακοπουλος μετα την τιμωρια του....οποτε δεν θα υπαρχει και η δικαιολογια (εδω γελαμε) και αφορμη για προκλησεις...για να δουμε....ασε που ολα αυτα που κανει - να θελει να παει γηπεδο, να ζηταει εισαγγελεις, να τηρηθουν οι νομοι για τα υβριστικα συνθηματα κτλ - τα εχουμε δει πολλες φορες να τα κανει - ζηταει ο ποδοσφαιρικος Ολυμπιακός ..εκει ομω
    ς διαβαζουμε και εχουμε αποθεωσει " για μαγκα προεδρο που προστατευει την ομαδα του"....
  • Silver Forum Bot:
    Ο χρήστης Silver ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Surebet stoiximan basket" στο Προγνωστικά Μπάσκετ.
  • PANATHA PANATHA:
    Στανταρ ο Αταμαν διαβαζει Infobeto....είδε που σχολίαζε σθνέχεια ο Ertzan οτι δεν ειναι ηρεμος στον πάγκο και σημερα ειναι πολύ ησυχος
  • Ertzan Ertzan:
    Το έχει ξανακάνει γνωστή τακτική
  • PANATHA PANATHA:
    Α καλα δεν τρωγεσαι με τιποτα.....διαμαρτυρεται δεν σου αρεσει...ειναι ηρεμος παλι δεν σου αρεσει
  • Ertzan Ertzan:
    αφού τον ξέρουμε ρε συ, τα ίδια έκανε και στην Τουρκία (όσο δεν σου αρέσει η σύγκριση)
  • Ertzan Ertzan:
    Η αστοχία μας έφαγε αυτό αν δεν μπορείς να βάλεις 2 τρίποντα εντάξει πάμε για ύπνο
  • Ertzan Ertzan:
    H Fenerbahce Πρωταθλήτρια αφού σταμάτησε ο Παπαγιάννης σαν άλλος Βράνκοβιτς το τελευταίο σουτ έστειλε την αναμέτρηση στην παράταση και εκεί καθαρίσαμε :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Καλάθης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από την Fenerbahce
  • PANATHA PANATHA:
    Και τωρα ποιον θα βριζεις ολη την χρονια?? :p
  • Ertzan Ertzan:
    Με λάθη βρεφοκομείου δεν παίρνεις πρωτάθλημα αυτό
  • PANATHA PANATHA:
    Euro Ουγγαρία - Ελβετία 1-2 σρο 75΄....θεωρώ πως θα έχουμε ενα ακόμα γκολ και μια ακόμα κάρτα...από 1.95 το καθένα
  • animusbet animusbet:
    Θα το βάλει ο Κλάινχάισλερ:)
  • PANATHA PANATHA:
    Αθλια Κροατία..ούτε με πέναλτι δεν μπορείς να σκοράρεις
    PANATHA PANATHA: Αθλια Κροατία..ούτε με πέναλτι δεν μπορείς να σκοράρεις