Ημιτελικός

loutsos

New Member
21 Φεβ 2005
10,627
993
0
36
Κόρινθος
www.paskorinthos.gr
Τρίτη 10/07/2007 22:00
Akaliptos
Loutsos
Biancoseleste
Kenny
Betladen
MAN7


Από εκεί και πέρα όμως πρέπει να οργανωθούμε για να μη μπλέξουμε τελευταία στιγμή...
Θα γράψω τη 5αδα που θεωρώ εγώ καλύτερη και ανάλογα με τις προσθήκες θα αλλάξει.

Τερματοφύλακας:paolo ή ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Αμυντικοί:Kenny,Akaliptos,ΒΑΓΓΕΛΗΣ,loutsos
Μεσοεπιθετικός:Biancoseleste ή ΜΑΝ7
Επιθετικός:ΜΑΝ7,Pantelis,Betladen

Οπότε προς το παρόν καταλήγουμε στο εξής πλάνο
Τερματοφύλακας:paolo
Αμυντικοί:Kenny,Akaliptos
Μεσοεπιθετικός:Biancoseleste
Επιθετικός:ΜΑΝ7

Αν έχουμε απουσίες τότε αλλάζει. Αν υπάρξει προσθήκη τότε αλλάζει.
Ο Παντελής δε πάει βασικός γιατί δε ξέρω αν θα έρθει.Αν έρθει βγαίνει ο Κώστας έξω.

Αλλαγές
Θα γίνονται μόνο εάν κριθούν αναγκαίες και δε θέλω να ακούσω κουβέντα στο τέλος δεν έπαιξα από κανέναν έστω και αν έρχεται από τη καπερναούμ.

Σκοπός είναι να κερδίσουμε και για να το κάνουμε πρέπει να συνεργαστούμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
εμενα με στεναχωρει το γεγονος οτι δεν βλεπω πουθενα τον προεδρο και ειμαστε ενα βημα απο τον μεγαλο τελικο.μηπως ειναι και αυτος σαν τον ΜΠΑΤΑΤΟΥΔΗ και τον ΜΠΕΟ? που εισαι προεδρε, και που ειναι το πριμ που εταξες για την τετραδα? εχουν περασει 2 μερες και στον λογαριασμο μου δεν ειδα τιποτα!!!!!:twis::twis::twis:
 
ναι αλλα να παιξουμε αυτη την εβδομαδα σιγουρα.... μην αναβληθει... δεν εχουμε χρονο..θα αρχισουμε να φευγουμε διακοπες σιγα σιγα...
 
εμενα με στεναχωρει το γεγονος οτι δεν βλεπω πουθενα τον προεδρο και ειμαστε ενα βημα απο τον μεγαλο τελικο.μηπως ειναι και αυτος σαν τον ΜΠΑΤΑΤΟΥΔΗ και τον ΜΠΕΟ? που εισαι προεδρε, και που ειναι το πριμ που εταξες για την τετραδα? εχουν περασει 2 μερες και στον λογαριασμο μου δεν ειδα τιποτα!!!!!:twis::twis::twis:


εταξε..οτι αν κερδισουμε θα μας παει στο BABY O :spite:
 
Σκοπός είναι να κερδίσουμε και για να το κάνουμε πρέπει να συνεργαστούμε.


Εδω που φτασαμε ναι..
Και φυσικα πανω απο ολα ειμαστε μια καλη παρεα οι οποιοι μετα θα παμε ολοι εξω για να το γιορτασουμε ανεξαρτητου αποτελεσματος..
:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και loutsos
Επισης το πλανο που εβαλε ο Χρηστος ισως να χαλαει στον Παολο αφου δεν νομιζω να ερθει.Ο Βαγγελης ειναι απολυτα συνεπης και αυτος θα ειναι ο κηπερ εκτος και αν κανει το θαυμα του ο Ιταλος..Το καλο ειναι οτι ο Βαγγελης μπορει να βοηθησει και μεσα και αυτο λυνει καποια προβληματα.
Σημαντικο επισης σημειο ειναι αν θα ερθει ο Παντελης και ο Γιαννης...Απο εκει θα εξαρτηθει και το πλανο που θα αγωνιστουμε Χρηστο.
Καλο θα ειναι να ερθουν ολα τα παιδια και αναλογως να μπαλωνουμε οποια τρυπα βλεπουμε.Αφου φτασαμε εδω γιατι να μην το παρουμε?Νομιζω οτι μπορουμε.
Εχουμε δει ολες τις ομαδες και νομιζω οτι αμα παιξουμε πληρεις θα εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα.

:sign:
 
Όλο για προέδρους λέτε αλλά για αυτά που είπα δε λέτε τίποτα...
Τα έγραψα για να ακούσω τι γνώμη σας:sign:



KOITA... ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

ΤΕΡΜΑ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΜΥΝΑ Ο ΚΕΝΝΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΣΕΣ ΑΠΟ ΛΟΥΤΣΟ
ΜΕΣΟΑΜΥΝΤΙΚΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΣΕΣ ΑΠΟ BIANCO
ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ Ο ΜΑΝ7 ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΣΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΕΠΙΘΕΣΗ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΕΣ (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙ Ο ΜΑΝ7 ΜΠΡΟΣΤΑ)
 
KOITA... ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

ΤΕΡΜΑ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΜΥΝΑ Ο ΚΕΝΝΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΣΕΣ ΑΠΟ ΛΟΥΤΣΟ
ΜΕΣΟΑΜΥΝΤΙΚΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΣΕΣ ΑΠΟ BIANCO
ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ Ο ΜΑΝ7 ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΣΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΕΠΙΘΕΣΗ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΕΣ (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙ Ο ΜΑΝ7 ΜΠΡΟΣΤΑ)


ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝ ΑΛΛΑΓΗ...ΠΟΤΕ ΔΥΟ ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΑΖΙ... ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΛΑΕΙ Η ΣΥΘΕΣΗ!
 
αμα δεν ερθει εκεινη η στιγμη να δουμε τελικα ποιος εχει ερθει δεν μπορουμε να βγαλουμε πλανα,οποτε αυτο που μενει ιαναι να προσπαθησουμε ολοι να ερθουμε για το καλο της ομαδας και για ακομα πιο καλη παρεα για μετα.δεν πρεπει να λειπει κανενας.2 αγωνες μας εμειναν ειναι κριμα να το χαλασουμε τωρα στο τελος.
 
Αν έρθουν Γιάννης και Παντελής θα το παίξουν όλο το παιχνίδι...
Και ο Κώστας άμυνα δε ξαναπαίζει._
Εγώ προσωπικά είμαι προετοιμασμένος να δεχτώ το ενδεχόμενο να μη παίξω σχεδόν καθόλου το ίδιο θα πρέπει να κάνεις και εσύ Άρη και ο Κώστας αν είμαστε πλήρεις ίσως παίξει λίγο μπορεί και ο Χάρης αν έρθει να μη παίξει.
Αυτά τα λέω από τώρα για να μη λέτε μετά γιατί δεν έπαιξα κλπ κλπ...
Θα έρθω από τη Κόρινθο με σκοπό να κερδίσει η ομάδα και αν για να κερδίσει εγώ δε χωράω δε θα πω κουβέντα.
Με λίγα λόγια:
Όποιος χρειαστεί, όπου χρειαστεί και όσο χρειαστεί

Όσο και αν δεν αρέσει σε κάποιους αυτό εδώ που φτάσαμε πρέπει να κάνουμε κάποια πράγματα σωστά.

Επίσης αν έρθει ο Παντελής θα ακούμε ότι μας πει και θα κάνουμε ότι μας πει .
 
αμα δεν ερθει εκεινη η στιγμη να δουμε τελικα ποιος εχει ερθει δεν μπορουμε να βγαλουμε πλανα,οποτε αυτο που μενει ιαναι να προσπαθησουμε ολοι να ερθουμε για το καλο της ομαδας και για ακομα πιο καλη παρεα για μετα.δεν πρεπει να λειπει κανενας.2 αγωνες μας εμειναν ειναι κριμα να το χαλασουμε τωρα στο τελος.
Δε το σκέφτεσαι λάθος:sign:
Απλά στο ποδόσφαιρο παίζει ρόλο και η ψυχολογία και επειδή δε θέλω να ξαναγίνει ότι έγινε προχτές στο τέλος θέλω να σας προετοιμάσω για τι το μπορεί να γίνει στη καλύτερη περίπτωση.
Δε θέλω ούτε μισή γκρίνια αντίθετα θέλω ένα χαμόγελο από όλους και στο τέλος να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί τη πρόκριση στον τελικό:beers1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kenny
ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΚΑΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ.ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.ΜΠΟΡΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΑΡΙΑ ΤΕΡΕΖΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ
 
ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΚΑΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ.ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.ΜΠΟΡΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΑΡΙΑ ΤΕΡΕΖΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ
Αυτό το θέμα είναι άλλο...
Αυτό έπρεπε να το σκεφτούμε όταν παίζαμε παιχνίδια με κάτι ομάδες χειρότερες και σε αδιάφορα ματς που είχε συμβεί κάτι τέτοιο...
Τώρα σκοπός εδώ που φτάσαμε είναι να πάρουμε το κύπελλο και το ποιος θα παίξει και ποιος όχι πάει στο καλάθι των αχρήστων...
 
Ας δουμε ποιοι ειναι να ερθουν και βλεπουμε...
για μενα δεν ειναι αυτοσκοπος να παρουμε το κυπελλο... για μενα ειναι να ευχαρηστηθουμε μπαλα...
 
νομιζω οτι το σωστο ειναι να παιζουμε ολοι ασχετα με το ποσο καλος ειναι ο καθενας μας.εγω το λεω συνεχεια οτι δεν ειναι σωστο να παιζω εγω ολο τα παιχνιδι που στο κατω κατω ειμαι και νεος στην ομαδα.
 
μακαρι να μπορω να ερθω αλλα ειλικρινα βλεπω οτι σε αυτο το σημειο εφτασε η ομαδα χωρις την παρουσια μου και δεν θα ηθελα να ερθω και να παρω τη θεση ενος παιδιου που μοχθησε για να φτασει εδω το συνολο!:sign:
 
ας μην χαλασουμε το κλιμα....
απλα μην ξεχνατε οτι:
1. για να ερθει καποιος στην ομαδα εχει θυσιασει τον προσωπικο του χρονο , εχει θυσιασει την δουλεια του, την οικογενεια του, τα χρηματα του την ξεκουραση του....
2. την ομαδα την καναμε για να περναμε καλα και οχι για να τσακωνόμαστε
3. ποτε δεν ειπαμε οτι παιζουμε για το κυπελο ή για την πρωτια... απο την αρχη ειπαμε να διασκεδασουμε ΟΛΟΙ οσοι θελουν να ερθουν!

αυτα και ας κλεισουμε το θεμα... :sign:
 
μακαρι να μπορω να ερθω αλλα ειλικρινα βλεπω οτι σε αυτο το σημειο εφτασε η ομαδα χωρις την παρουσια μου και δεν θα ηθελα να ερθω και να παρω τη θεση ενος παιδιου που μοχθησε για να φτασει εδω το συνολο!:sign:
Εσένα και να θες να έρθεις δε σε θέλουμε εμείς:twis::twis::twis:
Δε θέλω να ακούω βλακείες όποιος θέλει να έρθει ΘΑ ΕΡΘΕΙ._
 
μακαρι να μπορω να ερθω αλλα ειλικρινα βλεπω οτι σε αυτο το σημειο εφτασε η ομαδα χωρις την παρουσια μου και δεν θα ηθελα να ερθω και να παρω τη θεση ενος παιδιου που μοχθησε για να φτασει εδω το συνολο!:sign:

ειναι μεγαλο το κενοπου εχεις αφησει πισω σου.:twis::twis::twis:
κανονισε να ερθεις ρε και κοψε τις λαλακιες,μεγαλο παιδι εισαι
ολοι μας ειμαστε το ιδιο χρησιμοι
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...