Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΗΣ ΗΤΤΑΣ

Για μένα ο Γενάρης μπήκε με το δεξί και είχα πολύ καλά ποσοστά στις επιτυχίες.
Με το που ξεκίνησαν τα τουρκικά πρωταθλήματα, τα οποία ανήκουν στην ειδικότητά μου, άρχισα να πάρω την κατηφόρα.
Πρώτη εβδομάδα χάνω την Ανκαραγκουτσού στο 83', ενώ μέχρι τότε το σκορ θα μπορούσε να ήταν 3-0. Τη δεύτερη εβδομάδα πάιζω Under την Κόνια, η οποία με ένα ανύπαρκτο πέναλτι προηγείται, ένα λεπτό αργότερα διπλασιάζει τα τέρματά της και τελικό 5-1, ενώ το Σαβββατοκύριακο έχουμε 7/8 under!!!!
Την Κυριακή η Γαλατά χάνει 3 τετ-α-τετ και τη Δευτέρα η Καρσίγιακα βάζει ένα γκολ που θυμίζει "πινγκ-πονγκ".
Το τελικό αποτέλεσμα δυστυχώς είναι αυτό που μετράει. Εμένα πάντως δεν με απογοητεύει τόσο το τελικό αποτέλεσμα όσο ο τρόπος με τον οποίο διαμορφώνεται.
Εφαρμοζετε το συστημα β
παιρνετε τις προβλεψεις σας και τις παιζετε αναποδα (εχει τελεια εφαρμογη στα αμερικανικα σπορ που υπαρχουν μονο 2 επιλογες).
Αυτό που προτείνει ο piravlos μπορεί να αποδίδει αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το εφαρμόσω καθώς για να καταλήξω σε κάποιο σημείο και να το παίξω, ακολουθώ ,όπως βέβαια όλοι μας, μια συγκεκριμένη λογική.
Εαν αυτή η λογική δεν με δικαιώνει στο τέλος, ενώ η εξέλιξη του παιχνιδιού την πλησιάζει, τότε τα βάζω με την τύχη μου.
Πάντως piravle, μ'αρέσει η πρότασή σου ως τρόπος προσέγγισης, καθώς σε ανάλογες περιπτώσεις, ίσως να αποτελεί το "κλειδί" της επιστροφής σε επιτυχίες.:sign:
 
Πως διαχερίζομαι την ήττα εγώ. Αν μιλάμε για μικρό ποσό τότε εντάξει κοιτάω μπροστά δεν κάνω τίποτα το σπουδαιότερο λέω "ήταν μια άτυχη στιγμή"
Αν τώρα το ποσό είναι μεγάλο τότε είναι τα δύσκολα. Βάζω ως συνήθως κλασσική μουσική για να χαλαρώσω γιατί μετά απο μια μεγάλη ήττα έχω συνήθως νεύρα βρίζω κατεβάζω καντήλια και ότι άλλο μου έρθει. Βέβαια μετά απο μια ήττα δεν θα το έριχνα στο τσιγάρο ούτε στο ποτό. Για να ξεσπάσω μετά απο μια ήττα αν είμαι Ξάνθη πάω και παίζω τένις αν είμαι Κοζάνη που γίνεται συνήθως πάω για τρέξιμο και με τα ακουστικά στο αυτί και να ακούω κλασσική μουσική
Βέβαια όταν ηρεμίσω αρχίζω να σκέφτομαι λογικά και αποκλείω κάποια ενδεχόμενα πιθανότατα αυτά που έχω χάσει και ξανα αρχίζω
:sign:
 
piravlos είπε :
Οταν νικαμε στο στοιχημα ολα ειναι ροδινα. Αλλα πως αντιδραμε μετα απο ενα μεγαλο χαμενο στοιχημα η μετα απο μια ασχημη περιοδο με αρκετες "αστοχες" επιλογες?

Αναμενω με αγωνια τις σκεψεις σας.

ΥΓ.Μηπως να τα χωσω ολα στο επομενο φαβορι για να ρεφαρω? :twis: :twis: :twis: :twis:

Rwthses pws antidrame kai tha anaferthw semena sena prosfato paradeigma,opou efaga to kefali mou..eytyxws to faga me ena megalo pososto apta kerdh mou,exontas ena alpha kerdos kai xwris oute ena eyro xasoura katousian..alla opws kai na xei einai to gamwto..

Symperiferthika entelws lanthasmena(gia na mhn pw tipota pio vary,giati an eimai mia fora sklhros me tous allous memena eimai parapanw),enw eixa thn empeiria na symperiferthw diaforetika..o logos?pithanologw to oti den perimena oti tha mou phgaine toso xalia..kai akomh pio shmantikos logos oti enw mporousa na kalypsw ta mats kai na paw tameio prin kan teleiwsoun,egw ta afhna..mou fainontan vlepete liga ta 500eurw kerdos...:twis:

Parolafta apo ta panta mathaineis kati,opote an mou ksanadwthei analogh eykairia eimai sigouros tha symperiferthw diaforetika kai pistevw genikws to na kanei kapoios ena dialeimma kai na exei mia plhrh apoxh apta tou tzogou einai akrws thetiko..kata periodous to efarmozw eite kerdizw eite xanw:eye:

Ena pragma pou tha to vazw pykna syxna kai to opoio den dinete thn analogh shmasia ..einai ta MAKROXRONIA stoixhmata:eye:

Pote den me exoun paei kouva kai enas aptous logous einai oti paizw kai kalypseis na parw ta lefta mou pisw kathws kai oti mporei kapoios na kalypsei an tou xei meinei kapoio gegonos sto telos..

H idanikh periptwsh gia mena an pote vrethw me lefta ta opoia na perisevoun opws poly swsta eipe to palikari pio panw,tha htan na exwna 1-4xiliarika to xrono se makroxronia stoixhmata..exei kati eykairies apisteytes..etsi gia na parete geysh..to na termatisei h manchester panw apoles tis omades plhn ths tselsi, kserete ti apodosh thn edinan sthn arxh tou prwtathlimatos??2.6!!!

Opws rikste mia matia pws einai ta pragmata sthn prwtia tou omilou souhdias sta prokrimatika kai ti apodoseis kykloforoun :eye:

p.s..an anaferesai Piravle sto systhma pou exw kata nou..tote an kapoios to kontrarei tha mporouse na piasei paroli 12/12...kserete ti apodosh evgaze konta?2200 kai vale!An afto den einai epityxia..tote ti?:eye:
 
Ανακαλυφθηκε καινουρια μεθοδος για ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΕΡΔΗ.

Ό,τι σύστημα και αν εχετε (ας το ονομασουμε συστημα Α)
δεν το ακολουθειτε, δεν πονταρετε συνεχεια πάνω του και έτσι δεν πατε ολο και πιο κατω στον κουβα!
επιτέλους εχετε φτασει σε βαθος ρεκορ να αποφεύγετε τον κουβά και να βλεπετε μια αχτιδα φωτος!
Ποια ήταν η λυση και για σας??? :up:

Εφαρμόσατε το συστημα β
παιρνετε τις προβλεψεις των γνωστών-αγνώστων αεροθούμενων και τις παιζετε αναποδα (εχει τελεια εφαρμογη στα αμερικανικα σπορ που υπαρχουν μονο 2 επιλογες).

δεν θα πιστευετε στην επιτυχια σας ουτε εσεις οι ιδιοι :surprise:

Το συστημα οπως ειδα εφαρμοστηκε τις 2 τελευταιες εβδομάδες στο φορουμ με λαμπρα αποτελεσματα.

τα συγχαρητηρια μου για την ύπαρξη των αεροθούμενων :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Χαχαχα πάντως περα απο την πλάκα ο μόνος τρόπος για να βγαίνεις συν μακροχρόνια είναι να βλέπεις το στοίχημα σαν κανονική δουλειά:eye: .Με τα ένσημά της (σταδιακή αύξηση κάβας), τις ώρες που πρέπει να αφιερώσεις σε αυτή,την προσπάθεια να κοροιδευσεις τα αφεντικά(μπούκ:up: ) και να δουλέψεις λιγότερο , και τις απαραίτητες άδειες που πρέπει να παίρνεις(αποφυγή του πάτου του κουβά) οταν βλέπεις οτι δεν τραβάει.
 
SuperDuper είπε :
Ανακαλυφθηκε καινουρια μεθοδος για ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΕΡΔΗ.

Ό,τι σύστημα και αν εχετε (ας το ονομασουμε συστημα Α)
δεν το ακολουθειτε, δεν πονταρετε συνεχεια πάνω του και έτσι δεν πατε ολο και πιο κατω στον κουβα!
επιτέλους εχετε φτασει σε βαθος ρεκορ να αποφεύγετε τον κουβά και να βλεπετε μια αχτιδα φωτος!
Ποια ήταν η λυση και για σας??? :up:

Εφαρμόσατε το συστημα β
παιρνετε τις προβλεψεις των γνωστών-αγνώστων αεροθούμενων και τις παιζετε αναποδα (εχει τελεια εφαρμογη στα αμερικανικα σπορ που υπαρχουν μονο 2 επιλογες).

δεν θα πιστευετε στην επιτυχια σας ουτε εσεις οι ιδιοι :surprise:

Το συστημα οπως ειδα εφαρμοστηκε τις 2 τελευταιες εβδομάδες στο φορουμ με λαμπρα αποτελεσματα.

τα συγχαρητηρια μου για την ύπαρξη των αεροθούμενων :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:



Προφανως μιλας για μενα. Αλλα εγω δεν κρυβομαι οπως εσυ, ειμαι εδω και απαντω:eye:
Οσον αφορα την κεντρικη εχεις δικιο. οποιος με κοντραρε για 2 εβδομαδες οπως γραφεις κι εσυ κατι εβγαλε.

Οσον αφορα εσενα βεβαια παραεχεις θρασος για να ειρωνευεσαι μια χασουρα 2 εβδομαδων οταν εσυ εχεις χασουρα 2 χρονων. και στο φορουμ και στην κεντρικη. το κακο βεβαια για σενα ειναι οτι εγω "διαφημισα" πρωτος την χασουρα μου ΕΔΩ σε αντιθεση βεβαια με σενα που προσπαθουσες να την κρυψεις πισω απο ατυχιες και ΔΙΑΙΡΕΣΕΙΣ.

Κι επειδη ελειψα 2 μερες και πηρες θαρρος και γεμισες το φορουμ με ειρωνειες (ειναι γνωστο αλλωστε οτι οταν λειπει ο Γατος χορευουν τα ποντικια) θα απαντησω σε ολα αυριο . Καλα εκανες βεβαια για να δουν καποιοι ποιοι ξεκινανε τις ειρωνειες. Προετοιμασου γιατι σου εχω εκπληξεις:eye:

Λυσε μου και μια απορια αυτο το επαιξες?
<TABLE class=moduletable style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#30559c cellSpacing=1 width=440 border=0><FORM name=form1 action="" method=post><TBODY><TR bgColor=#f0f2e6><TD colSpan=2>Pacers - Bucks (+7.5)</TD><TD align=middle height=20>2 @ 1.94</TD><TD align=middle height=20>7/10</TD><TD align=middle height=20></TD><TD align=middle height=20>136-129 </TD><TD align=middle height=20>+6.58 </TD><TD align=middle height=20>SuperDuper </TD></TR></TBODY></FORM></TABLE>
 
Τελευταία επεξεργασία:
piravlos είπε :
Προφανως μιλας για μενα. Αλλα εγω δεν κρυβομαι οπως εσυ, ειμαι εδω και απαντω:eye:
Οσον αφορα την κεντρικη εχεις δικιο. οποιος με κοντραρε για 2 εβδομαδες οπως γραφεις κι εσυ κατι εβγαλε.

Οσον αφορα εσενα βεβαια παραεχεις θρασος για να ειρωνευεσαι μια χασουρα 2 εβδομαδων οταν εσυ εχεις χασουρα 2 χρονων. και στο φορουμ και στην κεντρικη. το κακο βεβαια για σενα ειναι οτι εγω "διαφημισα" πρωτος την χασουρα μου ΕΔΩ σε αντιθεση βεβαια με σενα που προσπαθουσες να την κρυψεις πισω απο ατυχιες και ΔΙΑΙΡΕΣΕΙΣ.

Κι επειδη ελειψα 2 μερες και πηρες θαρρος και γεμισες το φορουμ με ειρωνειες (ειναι γνωστο αλλωστε οτι οταν λειπει ο Γατος χορευουν τα ποντικια) θα απαντησω σε ολα αυριο . Καλα εκανες βεβαια για να δουν καποιοι ποιοι ξεκινανε τις ειρωνειες. Προετοιμασου γιατι σου εχω εκπληξεις:eye:

Λυσε μου και μια απορια αυτο το επαιξες?
<table class="moduletable" style="border-collapse: collapse;" border="0" bordercolor="#30559c" cellspacing="1" width="440"><form name="form1" action="" method="post"></form><tbody><tr bgcolor="#f0f2e6"><td colspan="2">Pacers - Bucks (+7.5)</td><td align="center" height="20">2 @ 1.94</td><td align="center" height="20">7/10</td><td align="center" height="20"></td><td align="center" height="20">136-129 </td><td align="center" height="20">+6.58 </td><td align="center" height="20">SuperDuper </td></tr></tbody></table>

Κάποιο λάθος κάνεις στη διαπίστωσή σου... Προφανώς μπερδεύεις τον εαυτό σου με κάποιον άλλον!!! Απαντήσεις δώσε σε αυτούς που σε ακολουθούν και έχεις την ευθύνη... προσωπικά δεν θέλω καμία απάντηση γιατί δεν με αφορά!:sign:

Τέλος, δεν είμαι υποχρεωμένος να σου λύνω τις απορίες...
 
SuperDuper είπε :
Κάποιο λάθος κάνεις στη διαπίστωσή σου... Προφανώς μπερδεύεις τον εαυτό σου με κάποιον άλλον!!! Απαντήσεις δώσε σε αυτούς που σε ακολουθούν και έχεις την ευθύνη... προσωπικά δεν θέλω καμία απάντηση γιατί δεν με αφορά!:sign:

Τέλος, δεν είμαι υποχρεωμένος να σου λύνω τις απορίες...

Σε αυτους που με ακολουθουν και επειδη εγω αναλαμβανω τις ευθυνες μου οταν χασουν δικα τους λεφτα θα απολογηθω. Προς το παρον ομως χανω κερδη οπως βλεπεις :cool:

Εμενα δεν εισαι υποχρεωμενος να μου λυσεις αποριες στους ιδιοκτητες του infobeto ομως εισαι υποχρεωμενος γιατι αφορα πονταρισμα στην κεντρικη. τα υπολοιπα αυριο για να εχεις και λιγο αγωνια:spite:
 
piravlos είπε :
Σε αυτους που με ακολουθουν και επειδη εγω αναλαμβανω τις ευθυνες μου οταν χασουν δικα τους λεφτα θα απολογηθω. Προς το παρον ομως χανω κερδη οπως βλεπεις :cool:

Εμενα δεν εισαι υποχρεωμενος να μου λυσεις αποριες στους ιδιοκτητες του infobeto ομως εισαι υποχρεωμενος γιατι αφορα πονταρισμα στην κεντρικη. τα υπολοιπα αυριο για να εχεις και λιγο αγωνια:spite:


Όπως λέει και Ο Βοσκόπουλος... Αγωνία με λαχτάρα...:sign:
 
Ρε χαλαρωστε...Μια χαρα δεν ειμαστε τελευταια?Αντε κανονιστε να τα πειτε απο κοντα!!!FACE-TO-FACE και ειμαι σιγουρος οτι θα βρειτε τη λυση...ΑΝ.ΣΚ ειναι να ειναι πρασσινη η κεντρικη..2 ατομα με τη δικια σας εμπειρια ειναι καλο να δινουν συμβουλες στους νεοτερους και ενας συνασπισμος(δε λεω να καπνισετε και την πιπα της ειρηνης...:twis: )οπως και ενα κλιμα συναγωνισμου και οχι ανταγωνισμου θα βοηθουσε ολους μας...
Ενταξει ειρωνιες και λαθη πανω στα λεγομενα ολοι κανουμε...Εδω ομως σκοπος μας ειναι να πηγαινει καλα η κεντρικη και ολα τα υπολοιπα πανε μετα...
:sign:
 
biancoseleste είπε :
Ρε χαλαρωστε...Μια χαρα δεν ειμαστε τελευταια?Αντε κανονιστε να τα πειτε απο κοντα!!!FACE-TO-FACE και ειμαι σιγουρος οτι θα βρειτε τη λυση...ΑΝ.ΣΚ ειναι να ειναι πρασσινη η κεντρικη..2 ατομα με τη δικια σας εμπειρια ειναι καλο να δινουν συμβουλες στους νεοτερους και ενας συνασπισμος(δε λεω να καπνισετε και την πιπα της ειρηνης...:twis: )οπως και ενα κλιμα συναγωνισμου και οχι ανταγωνισμου θα βοηθουσε ολους μας...
Ενταξει ειρωνιες και λαθη πανω στα λεγομενα ολοι κανουμε...Εδω ομως σκοπος μας ειναι να πηγαινει καλα η κεντρικη και ολα τα υπολοιπα πανε μετα...
:sign:


σωστος!!!!
 
biancoseleste είπε :
Ρε χαλαρωστε...Μια χαρα δεν ειμαστε τελευταια?Αντε κανονιστε να τα πειτε απο κοντα!!!FACE-TO-FACE και ειμαι σιγουρος οτι θα βρειτε τη λυση...ΑΝ.ΣΚ ειναι να ειναι πρασσινη η κεντρικη..2 ατομα με τη δικια σας εμπειρια ειναι καλο να δινουν συμβουλες στους νεοτερους και ενας συνασπισμος(δε λεω να καπνισετε και την πιπα της ειρηνης...:twis: )οπως και ενα κλιμα συναγωνισμου και οχι ανταγωνισμου θα βοηθουσε ολους μας...
Ενταξει ειρωνιες και λαθη πανω στα λεγομενα ολοι κανουμε...Εδω ομως σκοπος μας ειναι να πηγαινει καλα η κεντρικη και ολα τα υπολοιπα πανε μετα...
:sign:
:sign:
 
γραφο λιγο ετεροχρονισμενα αλλα δεν πειραζει καποιοσ θα το διαβασει.
Στο θεμα τισ χασουρασ τισ παρατεταμενεισ αν σασ μιλαγα ζωντανα θα μου ηταν πιο ευκολο αλλα παμε γραφτα.παραδειγμα.
παιζεισ μπαλα σε μια ομαδα στ ο αμβουργο ασ πουμε και κανεισ 5 ηττεσ απανοτεσ λογικα δεν πρεπει το επομενο σαββατοκυριακο να καταιβεισ να παιξεισ μπαλα πρεπει να τιν κοψεισ και μετα απο 3 εβδομαδεσ που θα ηρεμησεισ ψυχολογικα δεν θα εισαι υπο πιεση θα κατεβεισ και νομιζεισ θα κερδισεισ λαθοσ η αποχη ειναι χειροτερι .το θεμα ειναι να γνοριζεισ τισ δινατοτητεσ σου σαν ομαδα και να καταιβενεισ για τιν νικη καθε εβδομαδα με αλλαγεσ στιν 11αδα μεγαλυτερι προσπαθεια αγωνιστικι και η νικη θα ερθει .τωρα μεγαλε αν δεν εχεισ ομαδα τοτε στιν β εθνικι και εχει κι αλλεσ κατηγοριεσ πιο κατω μεχρι να πιασεισ τον πατο του κουβα .το παραδειγμα νομιζο τα περιλαμβανει ολα μεσα αν το δεισ σε βαθοσ.τωρα το ποσ θα καταφερει ο καθενασ να κερδισει ειναι αλλο καπελοεγο νομιζο ποσ μονοσ σου δεν μπορεισ .γιατι δεν εχο βρει καποιον να μου εξηγησει τι διαβαζει οταν διαβαζει μια βαθμολογια και ποσε νικεσ εκανε σερι η μπαρτσα και ερχεται απο 3 διπλα και θα κανει ηττα τορα εξοκαι κατι τετοια και για να σασ βοηθησω διαβαζεται χορισ μετρο συγκρισεισ.το παν κοινοσ ειναι να μπορειτε να διαβασεται κατι και να το καταλαβεται . μετα να δοσεται εσεισ την συνεχεια του εργου ποσεσ φορεσ καταλαβαται το τελοσ ενοσ εργου .ξερεται γιατι ?γιατι ειχαται δει αλλα 10 παρομοια αλλα ποσεσ φορεσ το ιδιο εργο με τιν ιδια ροι σασ εκανε την εκπληξει στο 90 αρα θα επρεπε τον οσον εχεισ δει να να μην την πατησεισ και ομοωσ την πατησεσ και αυτο γιατι δεν προσεξεσ την λεπτομερια στα μεσα του εργου.και για να μην σασ κουραζω με τα μεταφορικα μου . θα σασ πο το εξεισ χωρισ να θελω να σασ το παιξω γκουρου του στοιχηματοσ μετα απο ατελειοτεσ ωρεσ μελετισ νομιζο πωσ μπορο να βγαλο ενα παιχνιδι με πιθανοτητεσ 80%
να ερθει το σημειο και ομοσ παο ταμειο στατιστικα 1 στισ 5 .γιατι ? θα σασ πω παω παντα για πολλα παιζω 5 παιχνιδια 3 τρια παιχνιδια . αλα οταν το πιασο στιν 5 φορα πιοσ τον ειδε εχο να παιξω αλλεσ δεκα και ταυτοχρονα να πειγαινω και στα κλαμπακια μου φορτο.δεν υπαρχουν ασχημα πσκ εμεισ τα κανουμε ασχημα με τα λαθη μασ και τα λαθη τον διαιτητον.το μονο που δεν διαβαζεται η μαλακια του διαιτητη.πχ μπριακοσ.α και κατι αλλο η 5αδα που παιζω αποτελειτε απο 5 μονα αλλα τα βαζο ολα μαζι γιατι η αποδοσει του 5 παιχνιδιου η του 3 πολλαπλσιαζομενο με τα αλλα απο 1.5 μονο θα γινει 4 η αποδοσει του . :sign:
 
Οι περισοτεροι παικτες εχουν την εντυπωση οτι το στοιχημα ειναι ενα σπριντ 100 μετρων και οι κανονες και οι αντιδρασεις τους σε οτι τους συμβει ειναι αναλογες.Το στοιχημα ομως δεν ειναι σπριντ αλλα μαραθωνιος και μαλιστα ανηφορικος.Θελει υπομονη επιμονη και κυριως αντοχη να αντιμετωπισεις ολες τις κακοτοπιες.Και ακομα κατι πολυ βασικο.Ποτε μην το δειτε σαν μεσο επιβιωσης η πλουτισμου.Βλεπω και διαβαζω πολλους που ψαχνουν για το αχαστο συστημα που θα τους λυσει το βιοποριστικο τους προβλημα.Πλανωνται οικτρα.Ο μονος σιγουρος τροπος να κερδισεις ειναι να δουλεψεις.Απο εκει και περα με μια σωστη διαχειρηση και στρατηγικη στο στοιχημα μπορεις να γευεσαι καποιες μικρες χαρες της ζωης Πχ ενα καλο τραπεζι σε ενα καλο εστιατοριο η στην καλυτερη μιας βδομαδος καλες διακοπες σε ενα νησι.Αυτα ειναι τα γραματα και οποιος πιστευει το αντιθετο ειναι υποψηφιο θυμα του τζογου.Δεν υπαρχουν αχαστα και μην κανετε τον κοπο να τα ψαχνετε.



Φίλικη συμβουλη.......................


Υπαρχουν πολλα πραματα να απολαυσεις στην ζωη μακρια απο ενα pc..............
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και diego
πχ αυτό που έχεις στο αβατάρ σου στην πραγματικότητα όμως:up::up:
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: