Η εμπειρία μου στη novibet

Δεν αλλάζουν άποψη

1619879940023.png


Μου αρέσει το τελευταίο να επικοινωνήσω για οποιαδήποτε πληροφορία. Και τι να πούμε μάνα μου?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
θέλουν κι άλλο τραγουδάκι τα κορίτσια μάλλον
 
@Ertzan στείλτου το παρακάτω :twis::banana:

Σε ξέρω καλά από παλιά
γι’ αυτό ήρθα σ’ εσένα
ξέρεις εσύ κρατάς μυστικά
και λόγια μετρημένα…

Δυο κουβέντες ανδρικές
πριν τελειώσει ο καφές
δυο κουβέντες
που οι άντρες μόνο λένε..
Δυο κουβέντες φιλικές
στην ψύχη μου απόψε μπες
τους βαρέθηκα τα ίδια
και τα ίδια να μου λένε…
 
Σήμερα
ξεκίνησε καλά η μέρα μου οπότε έστειλα ένα mail στην novibet και μήπως τα ξαναβρούμε γιατί πήραν και αδειούλα οπότε μπορεί να τα ξαναβρούμε αλλά γιατί όπως και τους υποσχέθηκα στο τελευταίο μου mail είχα δηλώσεις πως το επόμενο μεγάλο ψάρι θα είναι αφιερωμένο σ'αυτούς. Εγώ κρατάω τους λόγους μου :fish:

1638098822268.png


:agis:
 
Εγώ απορώ μετα από τόσα που έχουν γραφτεί γιατί επιμένει ο κόσμος να ανοίγει λογαριασμούς στη Νοβιμπετ και μετά παραπονιέται ότι του έφαγαν τα λεφτά
 
Εγω απορώ πως ολόκληρος Αντετοκουμπο ξεφτιλιζεται διαφημίζοντας αυτό το αίσχος τη νοβιμπετ για μερικά χιλιαρικα που πήρε. Οι συμβουλατορες του δε το είπαν ότι δεν είναι καλό για την εικόνα του να διαφημίζει εταιρείες τζόγου, και ειδικά τη χειρότερη με διαφορά εταιρεία που ψάχνει αφορμή να σε διώξει και να σου έστω και 200 ευρώ και να σου φαει ακόμα και την κατάθεση σου;;;
Ποσα να πήρε; και 200.000 να πήρε, που αμφιβάλω πολύ ότι πήρε τοσα, για αυτόν δεν είναι τίποτα. ειναι σαν να δινουν σε μενα ή σε έναν απο σας 50 ευρω.
Εγω για 50 ευρω ούτε μαφιοζους, ουτε λαμογια, ουτε τζόγο, ουτε τσονταδικα, ουτε μπουρδελα θα διαφήμιζα να γίνω ρεζίλι στους φίλους και οικογένεια. Πόσο μάλλον αν ήμουν αναγνωρισιμος/διάσημος.
Εδω δε μιλάμε για διαφήμιση σαμπουάν ή αποσμητικό...
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: defectus
Ήρθε απάντηση

1638359793789.png


Το έκανα που λέτε. Πατάω κωδικός βγάζει το παρακάτω

1638359941605.png


Πατάω οκ και εκεί που έβγαζε τα όρια κατάθεσης κτλπ τσακ με πετάει έξω και αφού πάω να μπω μου εμφανίζει το παρακάτω

1638359985330.png


και την σκιά μου θα φοβούνται αυτοί πλέον. Λογικό πας να μπλέξεις με επαγγελματία παίκτη? Όχι βέβαια :paidi:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: animusbet
Επειδή όμως δεν το βάζω και βλέπω πως με απέκλεισαν πριν την ημερομηνία που λένε, ε λέω ας επικοινωνήσω με το τσατ και τσακ να το Δεσποινάκι.



Μετά από αυτό ήρθε και το mail απάντηση. Οπότε όσοι αποκλειστήκατε πριν την οριστική άδεια δεν έχετε καμία ελπίδα να σας ανοίξουν τον λογαριασμό. Το χαϊβάνι έχει γράψει και λάθος το αίτημα μου. Εγώ έκανα αίτηση ενεργοποίησης και αυτός έβαλε απενεργοποίησης ότι ναναι. Κρίμα ένας έρωτας μεγάλος έλαβε άδοξα τέλος :paidi:

1638371807794.png

1638393210194.png
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Εγω
Επειδή όμως δεν το βάζω και βλέπω πως με απέκλεισαν πριν την ημερομηνία που λένε, ε λέω ας επικοινωνήσω με το τσατ και τσακ να το Δεσποινάκι.

Προβολή συνημμένου 34478

Μετά από αυτό ήρθε και το mail απάντηση. Οπότε όσοι αποκλειστήκατε πριν την οριστική άδεια δεν έχετε καμία ελπίδα να σας ανοίξουν τον λογαριασμό. Το χαϊβάνι έχει γράψει και λάθος το αίτημα μου. Εγώ έκανα αίτηση ενεργοποίησης και αυτός έβαλε απενεργοποίησης ότι ναναι. Κρίμα ένας έρωτας μεγάλος έλαβε άδοξα τέλος :paidi:

Προβολή συνημμένου 34486
Εγώ δε σε πιστεύω ....Σου κλείσανε το λογαριασμό γιατί τους μαδούσες αλλά πλέον βγαίνεις ραντεβού με το Δεσποινάκι και μας δουλεύεις όλους ....Από Σαλέ σε Σαλέ τριγυρνάς ...Άσε τα σάπια Έρτζαν ....Σε ξέρουμε πλέον ...:)
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα.

Να γράψω και εγώ τη δική μου εμπειρία από την συγκεκριμένη εταιρεία καθώς θεωρώ ότι οι τακτικές που ακολουθεί είναι πραγματικά ντροπιαστικές και δεν ανταποκρίνονται σε μεγάλη στοιχηματική εταιρεία. Καταρχάς η εμπειρία μου ξεκινάει το βράδυ της πρωτοχρονιάς.

Έχοντας διασκεδάσει με την οικογένεια αποφασίζω να μπω στο καζίνο της novibet να περάσω το χρόνο μου. Έχοντας ένα μικρό υπόλοιπο μέσα στο λογαριασμό μου αποφασίζω να εκμεταλλευτώ τη δυνατότητα των free bet που μου έδωσε η ίδια εταιρεία τζογάροντας στη ρουλέτα. Το υπόλοιπο των 1.5€ που είχα μέσα γίνεται περίπου 3 με 4€. Αποφασίζω να αλλάξω παιχνίδι και να μεταβώ σε ένα φρουτάκι όπου με μικρό τζογάρισμα 0.1 καθώς δεν είχα στόχο ούτε το κέρδος ούτε τίποτα άλλο παρά μόνο τη δική μου ψυχαγωγία εκείνη την ώρα να περάσω όμορφα το βράδυ μου. Με τα πολλά το φρουτάκι κέρασε κάποια στιγμή δίνοντας μου το επικό κέρδος των 60€ (όλο αυτό συμβαίνει για κέρδος 60€ για μια εταιρεία που αυτά τα χρήματα τα βγάζει μέσα σε λεπτά). Λέω καλά πήγε θα κάνω ανάληψη των χρημάτων αφήνοντας μερικά μέσα για μελλοντικό στοιχηματισμό και πέφτω για ύπνο.

Ξυπνάω την επόμενη μέρα και βλέπω μήνυμα e-mail όπου μου αναγράφουν πως έχει παραβεί τους όρους της εταιρείας και πως μπορώ να κάνω πλήρη ανάληψη του ποσού και μετά από αυτό θα μου κλείσουν το λογαριασμό. Όσο και αν προσπάθησα να καταλάβω ποιόν όρο ακριβώς έχω καταπατήσει αυτοί απλά να αναφέρουν στα μηνύματα τα νούμερα που υποτίθεται καταπάτησα στους όρους χωρίς ουδέποτε να διευκρινίσουν επακριβώς το λόγο της απενεργοποίησης του λογαριασμού μου.

Πλέον όντας πολύ εξοργισμένος διότι θεωρώ πως δεν αρμόζει καθόλου σε μια τέτοια εταιρεία τέτοια αντιμετώπιση στους πελάτες της έχω αποφασίσει να καταφύγω στην IBAS αναφέροντας αυτό το περιστατικό όχι γιατί έχω πρόθεση να ξαναπαίξω σε αυτή την εταιρεία αλλά διότι θεωρώ πως η μονομερής κίνηση από την πλευρά χωρίς να διευκρινίζουν τους λόγους είναι καταπάτηση των κανονισμών.
 
Κι εγώ δεν έχω ακούσει τα καλύτερα για νόβιμπετ. Οφείλω όμως να πω ότι το προφίλ πελάτη που βλέπω δεν είναι από τα καλύτερα για στοιχηματικές εταιρείες. Τοκογλύφος γαρ. Προς θεού δεν είναι προσωπικό το θέμα. Επίσης είναι καλό οι σοβαροί γνώστες της δικής μας σούπερ λίγκας να μην στοιχηματίζουν στο σοβαρό λογαριασμό τους σε ξένε εταιρεία. Θα δώσω ένα παράδειγμα. Αν κάποιος ήθελα να παίξει χθες δυάδα το over 1,5 στο Λαμία-ΑΕΚ με τον άσσο του ΠαναθηναΪκού θα ήταν καλύτερο να το κάνει στον ΟΠΑΠ. Μόνο σε κάτι τέτοιες κινήσεις είναι χρήσιμος. Επίσης στον ΟΠΑΠ είναι καλό να γίνεται οι κινήσεις σε ύποπτα ματς βέβαιου αποτελέσματος ή ανατροπών, ακόμη κι αν πρόκειται για τοπ λίγκες. Δεν θέλω να σας ζαλίσω περισσότερο αλλά είναι σημαντικό να ξέρουμε τί ΔΕΝ παίζουμε σε εταιρείες σοβαρές. Προφανώς η novibet δεν είναι μία από αυτές. Πολύ καλά τους έκανες Ερτζάν αλλά πρόσεχε στις σοβαρές εταιρείες.
 
Είμαι άλλος ένας στην μακρά λίστα των ανεπιθύμητων της νοβιμπετ. Ως σχετικά κερδοφόρος παίχτης αναγνωρίζω ότι είμαι κάποιος που δεν με πολυθέλουν οι εταιρείες για πελάτη τους, ωστόσο στην νόβιμπετ είχα μακράν την χειρότερη αντιμετώπιση. Οκ, από το προφίλ πελάτη μου ήταν σχετικά φανερό πως κάποια στιγμή θα ρεφάρω, όμως με έκλεισαν σε διάστημα ενός μήνα από το άνοιγμα και ενώ είχα παίξει μαξ καμιά 20ρια δελτία όλα μικροποσά εως 50 ευρώ, και ενώ είχα συνολικά χασούρα μπορεί και 30%...
Γνωστά πράγματα, λίμιτ μέχρι 50 λεπτά το κέρδος, καμία απάντηση από την υποστήριξη και εμμέσως πλην σαφώς μου δείξανε την πόρτα. Σε εκείνη την φάση εγώ είχα ακόμα σημαντικό ποσό να τζιράρω για το μπόνους πρώτης κατάθεσης που ήταν αδύνατο πλέον με στοιχήματα, οπότε το γύρισα σε φρούτα τις καλές εποχές πριν το λίμιτ στο 2ευρο. Το εκκαθάρισα σε 1 μέρα με 5ευρα και 10ευρα σπιν σε bloodsuckers και στάθηκα τυχερός οπότε έφυγα με κέρδος ~1000 ευρώ. Την τελική ανάληψη μου την έβαλαν πάλι καλά χωρίς προβλήματα και φασαρίες.
Όλα αυτά με μικρή επιφύλαξη στις λεπτομέρειες γιατί έχει περάσει πάνω από χρόνος.
Έχω προσπαθήσει να πείσω και όλους τους γνωστούς και φίλους να απομακρυνθούν και να πάνε σε κάποια από τις πιο αξιόπιστες εταιρίες με ντεμί αποτελέσματα.
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος