Η επενδυτική περιπέτειά μου με το valuebetting

Καλημέρα! Το θέμα μας σήμερα είναι για το ποιές οι διαφορές μεταξύ ROI, Yield και πιθανοτήτων. Στο βίντεο θα σας εξηγήσω επίσης και τον τρόπο υπολογισμού τους. Θα τα πούμε στο επόμενο βίντεο!
 
Έχετε συναντήσει ποτέ τους όρους soft και sharp bookmakers; Σε αυτό το βίντεο, θα εξηγήσουμε τι σημαίνουν αυτοί οι όροι και γιατί ο κλάδος των αθλητικών στοιχημάτων χωρίζεται σε αυτές τις δύο κατηγορίες.
 
Καλημέρα! Σήμερα το θέμα μας ειναι το value betting στους sharp bookmakers. Μέσα απο το βίντεο σας εξηγώ λεπτομεριακά για ποιό λόγο το value betting είναι διαφορετικό στους sharps σε σχέση με τους soft bookmakers. Επιπλέον εξηγώ ποιές παραμέτρους πρέπει να λάβετε υπ όψην κάνοντας value betting στους sharps.
 
Καλησπέρα! Σήμερα θα σας εξηγήσω λεπτομεριακά, πόσο μεγάλη πρέπει να είναι η αρχική σας κάβα όταν ξεκινήσετε να κάνετε value ή sure betting. Με ρωτήσατε πρόσφατα για το θέμα αυτό και πιστεύω να σας βοηθήσω, κάνοντας αυτό το βίντεο.
 
Η κάβα μεγαλώνει και παράλληλα μεγαλώνουν και τα πονταρίσματα. Στο σημερινό βίντεο σας περιγράφω ποιούς bookmakers αξίζει να επιλέξετε οταν κάνετε value betting.
 
Καλησπέρα! Η πορεία μας ειναι αρκετά κερδοφόρα εώς τώρα όπως θα μπορέσεται να παρατηρήσετε στο διάγραμμα του βίντεο, η οποία περιέχει όλη μας την πορεία. Το θέμα μας σήμερα είναι, ποιά αθλήματα υποστηρίζονται απο την Rebelbetting.
 
Καλημέρα σε όλο τον κόσμο! Στην αρχή του βίντεο θα παρατηρήσετε την πορεία της προηγούμενης εβδομάδας και στη συνέχεια περιγράφω λεπτομεριακά ποιές αγορές υποστηρίζονται στην Rebelbetting. Να έχετε μια χαρούμενη νέα βδομάδα!
 
Καλησπέρα! Η πορεία συνεχίστηκε αρκετά κερδοφόρα αυτήν την εβδομάδα, όπως θα μπορέσεται να παρατηρήσετε στο διάγραμμα του βίντεο. Το θέμα μας σήμερα, το οποίο σας παρουσιάζω λεπτομεριακά είναι, ποιοί οι τύποι στοιχημάτων και η σημασία τους.
 
Καλησπέρα σας! Τα κέρδη μας αυξάνονται ραγδαία πια, όπως μπορείται να παρατηρήσετε απο το σχετικό διάγραμμα στο βίντεο. Σήμερα θα σας δείξω κάποιες προχωρημένες συμβουλές για χρήση μέσω κινητού, ενώ κάνετε value betting. Καλή σας εβδομάδα!
 
Καλησπέρα! Έφτασα αυτή την εβδομάδα πάνω από 5.000 στοιχήματα, οπότε αποφάσισα να δημοσιεύσω μια φωτογραφία στα μέσα της εβδομάδας!

7BF1B29A-5534-4BAC-8391-25AFD46A1447.jpg
 
Με ποια συνδρομη απο τις 2 που εχει το προγραμμα προχωρας? Αξιζει η ακιβη για ενα χρονο? SURE BET OR VALUE BET?
 
Με ποια συνδρομη απο τις 2 που εχει το προγραμμα προχωρας? Αξιζει η ακιβη για ενα χρονο? SURE BET OR VALUE BET?
Καλησπέρα! Τώρα έχω τη Pro-version. Αξίζει φυσικά, μπορείς για αρχή να ξεκινήσεις κάλλιστα με τη Starter-version. Όσον αφορά το δίλημμα μεταξύ sure bet και value bet, σου προτείνω να κοιτάξεις αυτό το βίντεο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπέρα! Όπως μπορείτε να παρατηρήσετε απο διάγραμμα αυτής της εβδομάδας σε σύγκριση με την προηγούμενη, έχουμε μεγάλη αύξηση της συνολικής κάβας. Στο βίντεο επεξηγώ περί μέγιστου πονταρίσματος σε σχέση με τη κάβα με παράδειγμα. Θα τα πούμε και πάλι στο επόμενο βίντεο!
 
Καλησπέρα! Είναι πια η ώρα να δείτε τα συνολικά αποτελέσματα της Value Betting πορείας μας, η οποία διήρκεσε περίπου 6,5 μήνες. Η συνολική πορέια μέχρι τώρα ήταν υπέροχη! Μέσα απο το βίντεο θα δείτε λεπτομειακά διάφορα σημαντικά πράγματα τα οποία θα σας κάνουν να καταλάβετε τι έκανα όλον αυτόν τον καιρό! Την άλλη εβδομάδα σας ετοιμάζω κάτι καινούργιο, γιαυτό μείνετε συντονισμένοι!
 
Καλησπέρα! Σήμερα θα σας δείξω την ιστοσελίδα την οποία έφτιαξα μέσα απο νέο βίντεο. Mέσω εκέινης της ιστοσελίδας θα βρείτε όλες τις πληροφορίες σχετικά με το Value και Sure Betting στα ελληνικά. Στο κάτω μέρος της σελίδας θα βρείτε όλα τα δικά μου μέσα κοινωνικής δυκτίωσης. Επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου μέσω Discord για ότι θέμα θέλετε περί Sure ή Value Betting.
 
Καλησπέρα,
Ποιες ρυθμίσεις χρησιμοποιούσες, ποιες θεωρείς ότι είναι οι ιδανικές για μαξ βαλιου.
Επίσης ποια αθλήματα / αγορές προτιμούσες με βάση τα στατιστικά σου.
Όσον αφορά το λιμιταρισμα τι άποψη έχεις.
 
Εκτός από τον αρχικό πόστερ υπάρχει κάποιος άλλος που έχει ασχοληθεί με την συγκεκριμένη πλατφόρμα για να απαντήσει στις παραπάνω ερωτήσεις.

Cheers
 
Ναι εγω. Κουβας. Δεν αξιζει τον κοπο.
Παραθετω το γραφημα μου.

Στην αρχη μπουμπουνιζα οτι μου ερχοταν. Αφου ειδα οτι δεν γινοταν δουλεια και αφου μιλησα και μαζι τους, μου ειπαν να βαζω κανα φιλτρο. Τι φιλτρο ρε παιδια; Value Bet δε δινεται; Αυτο σημαινει οτι οσα περισσοτερα παιζω τοσο το καλυτερο. Αμ δε.
Αλλο να βαλεις φιλτρο επειδη καπου εισαι μπαναρισμενος, κατι δε σε βολευει, κατι εχει ορια...
Βαζω κ εγω φιλτρο μονο σε σπορ που εχουν μοναχα 2 αποτελεσματα μπας και βαλουμε και τον παραγοντα τυχη στη μεση. Τα ιδια παντελακι μου. Σωσαμε βεβαια την μπανκα οριακα αλλα αν βαλουμε και την συνδρομη τους μαζι με τον χρονο μας, χαμενοι βγηκαμε...
Screenshot 2022-11-21 205833.png
 
Ναι εγω. Κουβας. Δεν αξιζει τον κοπο.
Παραθετω το γραφημα μου.

Στην αρχη μπουμπουνιζα οτι μου ερχοταν. Αφου ειδα οτι δεν γινοταν δουλεια και αφου μιλησα και μαζι τους, μου ειπαν να βαζω κανα φιλτρο. Τι φιλτρο ρε παιδια; Value Bet δε δινεται; Αυτο σημαινει οτι οσα περισσοτερα παιζω τοσο το καλυτερο. Αμ δε.
Αλλο να βαλεις φιλτρο επειδη καπου εισαι μπαναρισμενος, κατι δε σε βολευει, κατι εχει ορια...
Βαζω κ εγω φιλτρο μονο σε σπορ που εχουν μοναχα 2 αποτελεσματα μπας και βαλουμε και τον παραγοντα τυχη στη μεση. Τα ιδια παντελακι μου. Σωσαμε βεβαια την μπανκα οριακα αλλα αν βαλουμε και την συνδρομη τους μαζι με τον χρονο μας, χαμενοι βγηκαμε...
Προβολή συνημμένου 37447
Kρίμα η προσπάθεια!!!Εχουν βελτιωθει παρα πολύ στις προσφερομενες τιμές οι εταιρειες .Εχουν φτιαξει δικα τους λογισμικα με πολυ καλες πιθανοτητες στα γεγονοτα.
 
Η δοκιμη εγινε απο 6/11/2018 μεχρι 31/5/2019 και αφορα συνολο 3119 στοιχηματα.

Σε καποια αλλη περιοδο που εκανα paper trading παλι τα ιδια αποτελεσματα ειχα.

Απορω δλδ αυτο το value εν τελει πως δουλευει.
Εδω κοτζαμ Rebel τοσα χρονια στο χωρο με πακετα ενα σωρο λεφτα και δεν βγαζει κερδος...

Στη συγκεκριμενη καπου ειχε παρει το ματι μου οτι ο τροπος υπολογισμου του value γινεται ως εξης:
Κοιτανε τις αποδοσεις της Pinnacle. Αν αλλος book δινει μεγαλυτερη αποδοση τοτε ειναι value!
Οποτε και τα value ειναι εν δυναμει arb...
Παρτο αυγο και κουρευτο.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...