Η πικρή εμπειρία στη Novibet

alexisaopi

New Member
29 Αυγ 2019
4
5
3
39
Πριν περίπου μια εβδομάδα γράφτηκα στη Novibet, παρασυρμένος από τις σχετικά καλές αποδόσεις και το ωραίο interface. Έκανα πρώτη κατάθεση 100 ευρώ, ώστε να λάβω άλλα 100 σαν μπόνους. Οπότε και η απαίτηση τζιραρίσματος ήταν 1000 ευρώ. Μετά από τρεις μέρες είχα τζιράρει συνολικά 750 ευρώ, όταν ξαφνικά το κοντέρ μηδένισε και μου έγραφε ότι πρέπει να ξεκινήσω από την αρχή. Ταυτόχρονα έφαγα λιμιτάρισμα της τάξης των 5-10 ευρώ. Στα mail μου δεν απαντούσαν, στο chat μου έλεγαν αερολογίες οπότε το πήρα απόφαση και είπα να το πάρω από την αρχή (μιας και τα πήγαινα καλά και είχα φτάσει το υπόλοιπό μου στα 350) και σιγά-σιγά, παρ' όλο το λίμιτ να φτάσω στο χιλιάρικο. Το κατάφερα σήμερα, έχοντας υπόλοιπο στο λογαριασμό μου 320 ευρώ. Τότε έκανα ανάληψη 200, την οποία μόλις ολοκλήρωσα, το υπόλοιπό μου πήγε στο 30! Φυσικά και πάλι στο chat μου άρχισαν τις μπούρδες (του τύπου έτσι είναι και αποκλείεται να έχουμε κάνει λάθος), οπότε κι εγώ τους έστειλα στον αγύριστο και αποφάσισα να μην ξαναασχοληθώ. Βέβαια κι αυτοί εκεί ποντάρουν, στο ότι ο άλλος δεν θα κάτσει να τρέχει για τα 90 ευρώ, οπότε του τα παίρνουμε και ταυτόχρονα διώχνουμε έναν παίχτη από τον οποίο όπως φαίνεται είναι πιθανό να είχαμε χασούρα. Έχω συνολικά λογαριασμούς σε τέσσερις εταιρίες (στοίχημαν, rebels, betshop) και η novibet είναι η μόνη που αντιμετώπισα τόσο μεγάλο πρόβλημα. Λίμιτ από την αρχή και τραγικοί στο κομμάτι της επικονωνίας, να μην απαντάνε καν στα mail. Χώρια που μου ακύρωσαν ένα κερδισμένο στοίχημα των 100 ευρώ, με το αιτιολογικό ότι είχαν κάνει λάθος στις αποδόσεις. Μακριά από αυτούς, είναι απατεώνες.
 
δυσκολεύομαι να το χωνέψω
δλδ στη συνομιλία τι σου λένε ;
 
Μόλις μου έστειλαν το εξής mail:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως έπειτα από έλεγχο του αρμόδιου τμήματος είχε δημιουργηθεί ένα τεχνικό ζήτημα με την καταμέτρηση του τζίρου σας.
Το ποσό των 91.37 ευρώ είναι και πάλι διαθέσιμο στο λογαριασμό σας .
Σε αυτό το σημείο θα θέλαμε να απολογηθούμε για την ταλαιπωρία και να σας διαβεβαιώσουμε ότι στη Novibet προσπαθούμε να γίνονται όλες οι απαραίτητες ενέργειες ώστε να αποφευχθούν ανάλογες δυσκολίες στο μέλλον.

Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το κράξιμο που τους έριξα από εδώ, θα μου άρεσε πάντως να είναι έτσι, υπό την έννοια ότι έχουμε κι εμείς ένα όπλο ενάντια στην ασυδοσία τους.

Βέβαια τώρα για να προχωρήσει η ανάληψη μου ζητάνε να τους στείλω ένα κάρο έγγραφα. Να τα στείλω και να τελειώνω μαζί τους γιατί με κούρασαν.

Στη συνομιλία φίλε bilias μου έλεγαν (με μεγάλη σιγουριά μάλιστα και με εμφανή ενόχληση από την επιμονή μου) ότι σύμφωνα με το σύστημά τους δεν τζιράρισα όλο το ποσό και γι αυτό κρατήθηκε ένα μέρος του μπόνους συν τα κέρδη που προέκυψαν από αυτό. Πράγμα που φυσικά αποδείχθηκε ότι ήταν αυθαίρετο.
 
στέλνεις τα εγγραφα σου βαζουν το ποσο και τελειώνει η υποθεση δεν ξανασχολείσαι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: alexisaopi
καλημέρα φίλε Αλεξ και χρόνια πολλά για χθες
μου φάνηκε παράξενο αυτό που σου συνέβη και γι αυτό επικοινώνησα με τη Νοβιμπετ 3 φορές χθες αναφέροντας το γεγονός και ζητώντας πληροφορίες
μπορώ να επιβεβαιώσω ότι στο τσάτ λένε κυριολεκτικά ότι να ναι και έχουν τη χειρότερη εξυπηρέτηση πελατών που έχω συναντήσει.

Γνώμη μου είναι ότι ηλεκτρονικές αγορές είναι ασφαλής δεδομένου ότι αφήνουν ίχνη και δε μπορούν να εξαφανιστούν με το έτσι θέλω
 
  • Like
Αντιδράσεις: alexisaopi
Eυχαριστώ φίλε Μπίλια για τις ευχές.
Πιστεύω ότι αργά ή γρήγορα θα αλλάξουν τακτική, τουλάχιστον στο κομμάτι της επικοινωνίας, εκτός αν συνειδητά έχουν αποφασίσει να το ρίξουν στις αρπαχτές.
Σίγουρα από το στιγμή που κάθε στοίχημα μένει στο ιστορικό, στο φινάλε θα αποδειχθεί το ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο. Το θέμα είναι αν κάποιος έχει τη διάθεση να το κυνηγήσει μέχρι τέλους (ειδικά αν το ποσό είναι σχετικά μικρό), συνυπολογίζοντας και το όποιο ψυχολογικό κόστος (εκνευρισμό κλπ) που αυτή η κατάσταση δημιουργεί.
 
καλημέρα φίλε Αλεξ και χρόνια πολλά για χθες
μου φάνηκε παράξενο αυτό που σου συνέβη και γι αυτό επικοινώνησα με τη Νοβιμπετ 3 φορές χθες αναφέροντας το γεγονός και ζητώντας πληροφορίες
μπορώ να επιβεβαιώσω ότι στο τσάτ λένε κυριολεκτικά ότι να ναι και έχουν τη χειρότερη εξυπηρέτηση πελατών που έχω συναντήσει.

Γνώμη μου είναι ότι ηλεκτρονικές αγορές είναι ασφαλής δεδομένου ότι αφήνουν ίχνη και δε μπορούν να εξαφανιστούν με το έτσι θέλω

Μπορείς να ανεβάσεις αντίγραφο της συνομιλίας;
 
Καλησπέρα Αλεξ.
Ζήτησε μέσω mail το σύνολο το προσωπικών σου δεδομένων καθώς και όλες τις κινήσεις που έχουν γίνει με το usename σου στα πλαίσια του gdpr.
Είναι υποχρεωμένοι να σου στείλουν το σύνολο των στοιχημάτων σου. το πότε και απο πού έκανες login, τις κινήσεις ποσών, τις συνομιλίες καθώς και το flagging που σου έγινε.
Είναι υποχρεωμένοι και θα το κάνουν στέλνοντάς σου τα αρχεία. Σου μιλάω από προσωπική εμπειρία με αυτούς.
Εάν θες μία σχετική φόρμα πες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
swsias7 καλησπέρα. (Θέλω να) πιστεύω ότι κάτι τέτοιο δε θα χρειαστεί. Σε κάθε περίπτωση σ ευχαριστώ.
 
Μακράν η χειρότερη εταιρεία για όποιον παίζει μονά παιχνίδια κατά την γνώμη μου.
Έκανα κατάθεση 100 ευρώ και περίμενα να ολοκληρωθεί η ταυτοποίηση για να πάρω το μπόνους μέχρι τότε λέω να παίξω 2 παιχνίδια από premier league που μου άρεσαν της επόμενης εβδομάδας μιας και τα είχαν ανοιχτά 2 μπάσκετ Α' Ισπανίας με 25 ευρώ το καθένα. Μετά από λίγες μέρες μου είχαν βάλει limit τους ρώτησα στο chat για ποιον λόγο αυτοί τα δικά τους . Τους είπα ότι δεν θέλω το μπόνους και μόλις διευθετήθηκαν τα στοιχήματα είχα μέσα το εξωφρενικό ποσό των 103 ευρώ και τα έκανα αμέσως ανάληψη. Χωρίς κανένα πρόβλημα βέβαια μπήκαν τα χρήματα στον λογαριασμό μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Μακράν η χειρότερη εταιρεία για όποιον παίζει μονά παιχνίδια κατά την γνώμη μου.

η goalbet ειναι η μακράν χειροτερη εταιρεια για μονά παιχνίδια , κατά την ταπεινή μου άποψη, κι όχι η novibet. όχι ότι η novibet ειναι φιλική προς τους παίκτες που παίζουν μονά παιχνίδια,αλλά σαν την goalbet δεν υπάρχει δεύτερη
 
η goalbet ειναι η μακράν χειροτερη εταιρεια για μονά παιχνίδια , κατά την ταπεινή μου άποψη, κι όχι η novibet. όχι ότι η novibet ειναι φιλική προς τους παίκτες που παίζουν μονά παιχνίδια,αλλά σαν την goalbet δεν υπάρχει δεύτερη
Να διευκρινίσω ότι είναι η χειρότερη για μονά από αυτές που έχω παίξει στοίχημα στην Goalbet δεν έχω καν προσπαθήσει γιατί τα "ξέρω" αυτά από άλλους χρήστες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
Να διευκρινίσω ότι είναι η χειρότερη για μονά από αυτές που έχω παίξει στοίχημα στην Goalbet δεν έχω καν προσπαθήσει γιατί τα "ξέρω" αυτά από άλλους χρήστες.

Επιβεβαιώνω για goalbet. Ξεκίνησα πριν λίγες εβδομάδες με 200 ευρώ. Κατάφερα με μικρά πονταρίσματα αλλά πολλά μονά μικρά στοιχήματα να τα φτάσω περίπου 500. Ήμουν σίγουρος πως τα ψωμιά μου ήταν μετρημένα. Ζήτησα μία μικρή ανάληψη των 40 ευρώ παίζοντας με την φωτιά (η περιέργεια σκότωσε τη γάτα). Λίγη ώρα μετά μου στέλνουν μνμ και μου λένε πως με αποκλείουν από το αθλητικό στοίχημα. Τα χρήματα μου τα πήρα χωρίς κανένα πρόβλημα

Κάποτε το να μου κάνουν limit λογαριασμούς μου έμοιαζε ουτοπία (χαμένος παίκτης). Τα τελευταία 2 χρόνια που "σοβαρεύτηκα" έχω ήδη λίμιτ από Bet365, Bwin και τώρα goalbet. Και η πλάκα είναι πως δεν ο κακομοίρης δεν προλαβαίνω να βγάλω και κάτι. Βέβαια λίγα παίζω, λίγα θέλω να κερδίσω αλλά αυτοί δεν αφήνουν ούτε εμάς του ψιλικατζίδες. Πραγματικά αρχίζω να χάνω το ενδιαφέρον μου για το στοίχημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Οπαπ φίλε. Πρακτορείο. Μεγάλη γκανιοτα αλλά με λίγο προσοχή και συγκρατημένα βγάζεις. Πας ταμείο και τα παίρνεις αμέσως. Πας με τα πόδια και κάνεις και την γυμναστική σου.Αν είναι λιγο μακριά το πρακτορείο και πας 3-4 φορές την ημέρα τυφλα να χει το γυμναστήριο
 
  • Like
Αντιδράσεις: jogo και A L E X
Οπαπ φίλε. Πρακτορείο. Μεγάλη γκανιοτα αλλά με λίγο προσοχή και συγκρατημένα βγάζεις. Πας ταμείο και τα παίρνεις αμέσως. Πας με τα πόδια και κάνεις και την γυμναστική σου.Αν είναι λιγο μακριά το πρακτορείο και πας 3-4 φορές την ημέρα τυφλα να χει το γυμναστήριο
Θεωρω αδυνατο για καποιον παιχτη που θα ειχε ROI 5-8% στην 365 να μπορει να εχει κερδη στον ΟΠΑΠ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vaggbet
Και ομως υπηρχε ψωμι στον οπαπ για ψαγμενους παικτες..Διαβαστε το ποστ μου και θα παρετε μια γευση.Βεβαια πλεον τα τσακαλια για να μπαλωσουν τα λαθη τους -στη περιπτωση μου εφαρμοζουν τους κανονες στοιχιματισμου ποντων αξιολογησης οπως τους συμφερει!Δεν ανφερετε πουθενα ο κανονισμος που εφαρμοσαν στη περιπτωση μου μεχρι και σημερα!!!Βεβαιως ακομα να μου υποδειξουν που ειναι γραμμενος ο κανονισμος που εφαρμοσαν...Να πω επισης οτι εμαθα χτες απο πρακτορες οτι πολλοι αλλοι παικτες εχουν παθει ζημια με τις δολιες πρακτικες της εταριας στο συγκεκριμενο ζητημα , αφου προερχομενοι απο το fantasy θεωρησαν αυτονοητο οπως και εγω οτι ισχυουν αθροιστικα και οι δυο κανονες αφου ετσι ισχυει και στο fantasy της θυγατρικης τους!Πραγματικα απιστευτο..Το συμπερασμα ειναι ο οπαπ με τα ειδικα ειχε πολυ value τα τελευται χρονια αλλα παντα με το αγχος πως θα τα διευθετουν αφου και σε προηγουμενο μου δελτιο παρολι με πλαγια αουτ τα ειχαν διευθετησει λαθος στο μουντιαλ χωρις να μου λενε απο ποιο παροχο τα διευθετουσαν!Μετα απο αγωνα πληρωθηκα εξωλογιστικα 900 ευρω...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οπαπ φίλε. Πρακτορείο. Μεγάλη γκανιοτα αλλά με λίγο προσοχή και συγκρατημένα βγάζεις. Πας ταμείο και τα παίρνεις αμέσως. Πας με τα πόδια και κάνεις και την γυμναστική σου.Αν είναι λιγο μακριά το πρακτορείο και πας 3-4 φορές την ημέρα τυφλα να χει το γυμναστήριο
το κακό με το πρακτορείο είναι ότι οι πράκτορες έχουν μούτρα μέχρι το πάτωμα όταν πας να πληρωθείς, ούτε από την τσέπη τους να τα έδιναν..
 
Γειά σας, είμαι εγγεγραμμένος χρόνια σε πολλές στοιχηματικές εταιρείες stoiximan, netbet, bwin, bet365, όπου και να έχω παίξει τόσα χρόνια δεν έχω αντιμετωπίσει αυτό που έπαθα με τη novibet. Ξεκάθαρα η χειρότερη στοιχηματική εταιρεία. Όπως λέει και ο alexisaopi στο κομμάτι της επικοινωνίας οι χειρότεροι με διαφορά. Λοιπόν έκανα εγγραφή να δω πως λειτουργεί τι προσφορές έχουν κ.τ.λ. Ήταν καλές οπότε λέω ας κάνω ταυτοποίηση των στοιχείων μου. Έστειλα mail με τα απαραίτητα έγγραφα και έγινε η ταυτοποίηση μέσα σε μια ώρα και πολύ λέω. Κάνω και μια κατάθεση και ξεκινάω να παίζω. Κέρδισα ένα ποσό και αποφασίζω να τραβήξω το τεράστιο ποσό των 40 ευρώ έτσι για να δω πως λειτουργεί πιο πολύ. Μόλις έκανα αυτή την κίνηση μου στείλανε email ότι χρειάζονται επιπλέον φωτο με την ταυτότητα και βεβαίωση για το καρτοκινητό. Ήταν Σάββατο απόγευμα όπότε θα έπρεπε να πάω Δευτέρα για τη βεβαίωση. Μπαίνω τη Δευτέρα το μεσημέρι αφού γύρισα απο τη δουλειά για να στείλω τα έγγρφα κ μου έχουν απενεργοποιήσει τον λογαριασμό χωρίς καμία ενημέρωση. Σκέφτηκα ότι μάλλον το έκαναν επειδή δεν έστειλα τα έγγραφα. Βέβαια δεν αναφερότανε πουθενά ότι αν δεν τα στείλω θα γίνει απενεργοποίηση. Τέλος πάντων τα στέλνω. Από τότε με οποιοδήποτε τρόπο επικοινωνώ μαζί τους η απάντησή τους είναι ο λογαριασμό σας βρίσκεται υπό λεπτομερή έλεγχο , παρακαλούμε για την υπομονή σας. Σε email, σε chat στα πάντα κάμια άλλη ενημέρωση για το λόγο της απενεργοποίησης. Δεν είναι το θέμα των 40 ευρώ εννοείται είναι το θέμα ότι στέλνω όλα τα προσωπικά μου δεδομένα σε μια εταιρεία στην οποία έχω κάνει κατάθεση και χωρίς μα χωρίς καμία ενημέρωση μου απενεργοποιεί τον λογαριασμό. Αν δεν επικοινωνούσα μαζί τους δεν θα με ενημέρωναν καν. Χάλια εταιρεία, χάλια εξυπηρέτηση , χάλια επικοινωνία. Δεν περιμένω καμία απάντησή του εννοείται και δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Να με διαγράψουν να ησυχάσω
 
Φανταστική εταιρεία με όλη την έννοια του ορισμού του φανταστικού. Πρόκειται για κάκιστη εταιρεία από εμπειρία και μόνο έπειτα από συνεχείς επιτυχίες και εντολή ανάληψης μου διέγραψαν οι κύριοι αυτοί μόνιμα τον λογαριασμό και αρνούνται να καταβάλλουν τα κέρδη. Φυσικά και δρουν ανεξέλεγκτα και χωρίς κανένα αίσθημα ευθύνης και εννοείται χωρίς κανένα μηχανισμό εποπτείας και ελέγχου. Ο κάθε ένας από εμάς είναι απροστάτευτος στις ορέξεις μιας εταιρείας που δείχνει το αυστηρό της πρόσωπο μόνο όταν δεν μπορεί να ανταποκριθεί .
Συμπέρασμα φροντίστε να επενδύσετε τον χρόνο και τα χρήματα σας σε μια εταιρεία που θα πληρώσει όταν έρθει η ώρα της πληρωμής αποδεδειγμένα, φερέγγυα και έμπρακτα. Γιατί άλλο να το διαβάζετε και άλλο να το ζείτε... κι άλλο τελικά που είναι και το κερασάκι στην τούρτα να σας δουλεύουν απατεώνες με πτυχία online στον θαυμαστό κόσμο της πληροφορικής του 21ου αιώνα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: falcao

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...