Η Bet365 μου έβαλε όριο.

123travell

New Member
2 Απρ 2013
37
7
0
Vasileios V Γεια σας, καλωσήλθατε στη Ζωντανή Συνομιλία της bet365. Πώς θα μπορούσα να σας βοηθήσω;

konstantinos geia sas

konstantinos arithmos asfaleias xxxx


konstantinos me to pou epaiksa to proto stoixima mou exete balei oria sto pontarisma kai sto xrono pontarismatos

konstantinos ti ginete parakalw

Vasileios V Μια στιγμή παρακαλώ.

Vasileios V έχω εξετάσει το λογαριασμό σας και δεν βλεπω να υπάρχει κάτι τέτοιο σχετικα με τον χρόνο πονταρίσματος

Vasileios V σχετικα με τα όρια στοιχηματισμού ειναι απόφαση των traders για αυτα τα ορια

konstantinos kanei 20 deuterolepta na epikirwthei ena stoixima

konstantinos kala plaka kanete mou afinete megisto 6 eurw gia pontarisma?

Vasileios V δοκιμαστε παρακαλω να κανετε διαγραφη cookies και προσωρινων αρχειων παρακαλω

Vasileios V σχετικά με το πονταρισμα ειναι απόφαση αρμοδίου τμηματος παρακαλω

Vasileios V Θα μπορούσα να σας βοηθήσω σε κάτι άλλο;

konstantinos gia pio logo parakalw

konstantinos prin 5 lepta anoiksa ton logariasmo mou

konstantinos ena stoixima epaiksa na min bgei korner to opoio kai to exasa

Vasileios V δεν μπορούμε να το γνωριζουμε αυτό παρακαλω

Vasileios V όπως σας ενημερωσα ειναι απόφαση αλλου τμηματος

Vasileios V Θα μπορούσα να σας βοηθήσω σε κάτι άλλο;




αυτη ειναι η μεγαλη εταιρια που λεγεται bet365
 
Απάντηση: bet365 ειναι για κλαματα

Αυτο που συνεβη 'απλα δεν υπαρχει'.....
Χωρις λογο δεν υπαρχει περιπτωση να σου κανει limit απο το πρωτο στοιχημα (και μαλιστα 6euro).
Μην τρελλαθουμε τελειως....

:sign:
 
Απάντηση: bet365 ειναι για κλαματα

Να ρωτησω κατι φιλε? απλα εχω μια απορία...
εδω και 10 χρονια που ειναι η 365 στην Ελληνικη αγορά δεν είχες σκεφτεί ποτε να ανοίξεις λογαριασμό σε αυτήν?
 
Απάντηση: bet365 ειναι για κλαματα

Αυτο που συνεβη 'απλα δεν υπαρχει'.....
Χωρις λογο δεν υπαρχει περιπτωση να σου κανει limit απο το πρωτο στοιχημα (και μαλιστα 6euro).
Μην τρελλαθουμε τελειως....

:sign:


E οχι και χωρις λόγο για τον συγκεριμένο χρήστη:eye:
Εχει παράδοση στην κλάψα οταν τον πιάνουν...
Διαβασε αυτο ,είναι διαφωτιστικότατο για τον συγκεκριμένο και ειδικά το σχόλιο του Μπεκρή που με καλύπτει απόλυτα,για το τι παιζει με τον νηματοθετη.
 
Απάντηση: Η Bet365 μου έβαλε όριο.

φιλε shadowcaster παιρνεις καποια προμηθεια από την bet365??
την κλαψα που ακριβως την ειδες??

ανοιξα λογαριασμο από φιλο μου και το αποτελσμα είναι αυτό που βλέπετε,αν θελετε να σας δωσο και τον λογαριασμο για ολους τους καχύποπτους που επιμενουν με τα αποκλειετε και μα μου
 
Απάντηση: Η Bet365 μου έβαλε όριο.

Απορώ με όλα αυτά που διαβάζω κατά καιρούς για την βετ.Ποτέ μου δεν είχα πρόβλημα.. ακόμα και με διπλασιασμούς που έχω παίξει ποτέ δεν μου έβαλαν όριο
 
Απάντηση: Η Bet365 μου έβαλε όριο.

για οποιον εχει αμφιβολιες ότι εχω κανει κατι πονηρο σας δινω ότι πληροφοριες θελετε ακομα και τα στοχεια του λογαριασμου.
τα πραγματα εχουνε ακριβως όπως τα λεω : εκανα εγγραφη και επαιξα εν στοίχημα να βγει κορνερ με 100 ευρω το οποιο και το εχασα και κατευθείαν εγινε το limit σε 6 ευρω πονταρισαμ και χρονοκαθυστερηση 20 δευτερόλεπτα για να παρει ένα στοιχημα
 
Απάντηση: Η Bet365 μου έβαλε όριο.

τα πραγματα εχουνε ακριβως όπως τα λεω : εκανα εγγραφη και επαιξα εν στοίχημα να βγει κορνερ με 100 ευρω το οποιο και το εχασα και κατευθείαν εγινε το limit σε 6 ευρω πονταρισαμ και χρονοκαθυστερηση 20 δευτερόλεπτα για να παρει ένα στοιχημα

Δηλαδή εσυ επαιξες πρωτη φορα στην 365 και επειδη επαιξες 100 ευρω σε κορνερ (χωρις καμια πουστια τυπου latebetting,ή πολλαπλου λογαριασμου που ειχες κανει στο παρελθον) , που απλά εχασες σου βάλανε οριο και χρονοκαθυστέρηση?


Seems-Legit.jpg
 
Απάντηση: Η Bet365 μου έβαλε όριο.


Εγω σε πιστευω η θελω να σε πιστεψω αφου ειμαι λιμιτακις
χωρις καμια(φουστια).Αν θες ανεβαζεις φωτο το ιστορικο και το μπετ
μιας και οπως λες ηταν το πρωτο μπετ?
 
Vasileios V Γεια σας, καλωσήλθατε στη Ζωντανή Συνομιλία της bet365. Πώς θα μπορούσα να σας βοηθήσω;

konstantinos geia sas

konstantinos arithmos asfaleias xxxx


konstantinos me to pou epaiksa to proto stoixima mou exete balei oria sto pontarisma kai sto xrono pontarismatos

konstantinos ti ginete parakalw

Vasileios V Μια στιγμή παρακαλώ.

Vasileios V έχω εξετάσει το λογαριασμό σας και δεν βλεπω να υπάρχει κάτι τέτοιο σχετικα με τον χρόνο πονταρίσματος

Vasileios V σχετικα με τα όρια στοιχηματισμού ειναι απόφαση των traders για αυτα τα ορια

konstantinos kanei 20 deuterolepta na epikirwthei ena stoixima

konstantinos kala plaka kanete mou afinete megisto 6 eurw gia pontarisma?

Vasileios V δοκιμαστε παρακαλω να κανετε διαγραφη cookies και προσωρινων αρχειων παρακαλω

Vasileios V σχετικά με το πονταρισμα ειναι απόφαση αρμοδίου τμηματος παρακαλω

Vasileios V Θα μπορούσα να σας βοηθήσω σε κάτι άλλο;

konstantinos gia pio logo parakalw

konstantinos prin 5 lepta anoiksa ton logariasmo mou

konstantinos ena stoixima epaiksa na min bgei korner to opoio kai to exasa

Vasileios V δεν μπορούμε να το γνωριζουμε αυτό παρακαλω

Vasileios V όπως σας ενημερωσα ειναι απόφαση αλλου τμηματος

Vasileios V Θα μπορούσα να σας βοηθήσω σε κάτι άλλο;




αυτη ειναι η μεγαλη εταιρια που λεγεται bet365
Kαι σε εμενα εκανε το ιδιο,Πονταρα 100 ευρω σε αγωνα μπασκετ λιγο πριν ληξει και μου εβαλαν περιορισμους.Και εγω οταν ρωτησα δεν πηρα ξεκαθαρη απαντηση. ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΙ
 
Γιατί το σπαμμαρεις ρε φίλε?

Προσοχή ζητάς?

Έκανες εγγραφή 1 ώρα πριν εδώ για να σπαμμάρεις 4 φορές μέσα σε αυτή την μία ώρα μία πρόταση για την bet365?
 
Και γιατι μας το λετε; Για να μας κανετε εκπληξη; Το λογικο ειναι η μπετ365 να σας βαλει οριο. Αν δεν εχετε οριο κοιταξτε οσο προλαβαινετε να πουλησετε σε καλη τιμη τον λογαριασμο σας σε καποιον που τον θελει, γιατι θα φαει οριο συντομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
    Ertzan Ertzan: Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον...