Η paysafe επιστρέφει;

Απάντηση: Η paysafe επιστρέφει;

σιγουρα; γιατι σε αφηνει κανονικα να βαλεις το ποσο και μετα να σε πηγαινει στον my paysafecard λογαριασμο σου!
Μετα δεν σας δεχεται τα χρηματα;

Μπορείς να περάσεις τις paysafe κάρτες στον paysafe λογαριασμό σου, αλλά μετά δεν μπορείς να τις περάσεις από εκεί στη Skrill. Πριν λίγες μέρες που δοκίμασα τουλάχιστον.
 
Απάντηση: Η paysafe επιστρέφει;

τους ρωτησα προσφατα (paysafecard) πηρα μια τυποποιημενη (αυτοματη) απαντηση οπως γραφουν και σε οσες/ους τους ρωτανε απο το fb για το ποτε μπορουμε να φορτωνουμε τα ηλεκτρ. πορτοφολια μεσω του mypaysafecard (μεσω κουπονια απο paysafe) οποτε για το τυπικο παραθετω την απαντηση τους. Αν δεν τελειωσουν τα capital controls δεν θα μπορεις να κανεις τιποτε τελικα.....

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το αίτημά σας.

Συντόμα θα έχετε την δυνατότητα να πραγματοποιήσετε συναλλαγές σε όλα τα ηλεκτρονικά καταστήματα που συνεργάζονται με την paysafecard.

Περισσότερες πληροφορίες θα αναρτηθούν στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://www.paysafecard.com/<wbr>el-gr/use/
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss
Απάντηση: Η paysafe επιστρέφει;

Πριν λίγες μέρες αναγκαστηκά μετά από αίτημα ανάληψης στην netbet μέσω σκριλλ μου είπαν ότι γίνεται μόνο μέσω της Paysafe...τελικά τα έβαλαν στην paysafe...
Τώρα με ποιο τρόπο μπορώ να πάρω αυτά τα χρήματα στα χέρια μου ?? γίνονται αναλήψεις μέσω τράπεζας?? αν και δεν θα το επιθυμούσα...
Νόμιζα ότι θα μπορούσα να τα κάνω κατάθεση στη skrill Και από εκεί αν θελω να τα τραβήξω μέσω κάρτας, αλλά βλέπω ότι δεν δέχεται πλεον....

Τι μπορώ να κάνω ?? για δώστε καμία συμβουλή γτ δεν θέλω να τα έχω στην Paysafe να κάθονται...

Ευχαριστώ
 
Απάντηση: Η paysafe επιστρέφει;

Πριν λίγες μέρες αναγκαστηκά μετά από αίτημα ανάληψης στην netbet μέσω σκριλλ μου είπαν ότι γίνεται μόνο μέσω της Paysafe...τελικά τα έβαλαν στην paysafe...
Τώρα με ποιο τρόπο μπορώ να πάρω αυτά τα χρήματα στα χέρια μου ?? γίνονται αναλήψεις μέσω τράπεζας?? αν και δεν θα το επιθυμούσα...
Νόμιζα ότι θα μπορούσα να τα κάνω κατάθεση στη skrill Και από εκεί αν θελω να τα τραβήξω μέσω κάρτας, αλλά βλέπω ότι δεν δέχεται πλεον....

Τι μπορώ να κάνω ?? για δώστε καμία συμβουλή γτ δεν θέλω να τα έχω στην Paysafe να κάθονται...

Ευχαριστώ
Νομιζω μπορεις να εξαργυρωσεις το ποσο που εχεις μονο μεσω εμβασματος σε τραπεζα.Μια αναζιτηση στο site θα βρεις πληροφοριες.Μπορεις κιολας να παρεις και ενα τηλεφωνο να σε ενημερωσουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gregory_paok
Απάντηση: Η paysafe επιστρέφει;

φιλε τεστατο βρηκεσ καμια λυση γιατι ειμαι και εγω ακριβωσ στην ιδια θεση..μια λυση ειναι να τα κανεις καταθεση σε μια αλλη εταιρεια και απο εκει να τα βαλεις σκριλ η οπου σε βολευει ..μια αλλη λυση ειναι να τα αφησεις να καθονται μεσα στην παυσαφε και οποτε εχει καμια προσφορα η νετβετ να την χτυπας
 
Απάντηση: Η paysafe επιστρέφει;

φιλε τεστατο βρηκεσ καμια λυση γιατι ειμαι και εγω ακριβωσ στην ιδια θεση..μια λυση ειναι να τα κανεις καταθεση σε μια αλλη εταιρεια και απο εκει να τα βαλεις σκριλ η οπου σε βολευει ..μια αλλη λυση ειναι να τα αφησεις να καθονται μεσα στην παυσαφε και οποτε εχει καμια προσφορα η νετβετ να την χτυπας
Γινετε να παρεις ολο το ποσο σε τραπεζικο λογαριασμοε χρεωση 7,5 ευρω+ την χρεωση της ελληνικης τραπεζας για εισερχομενα εμβασματα 3-4 ευρω.Δες εδω τι χρειαζετε για να το κανεις: https://www.paysafecard.com/el-gr/sychnes-erotiseis/pay-out-my-paysafecard-remaining-balance/
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: