Κέρδη από τυχερά παίγνια

Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Σιγουρα στην φορολογικη δηλωση ζηταει το ΑΦΜ της εταιρειας;Στο πεδιο 781 που μπορει να δηλωσει κερδη απο λαχεια,προπο,λοττο κλπ., δεν αφηνει να συμπληρωσεις κατι αλλο, εκτος απο το καθαρο ποσο που κερδισες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

παιδια υπηρξε σημαντικη αποκλιση στο εκκαθαριστικο σας λογω του στοιχηματισμου? γιατι ειχα διαβασει οτι βασει του νομου 4141/2013 επηρεαζει μονο την εισφορα αλληλεγγυης και φορολογουνται κερδη ανω των εκατο ευρω

Οχι, εχω δηλωσει 5ψηφια κερδη τα τελευταια χρονια και δεν επηρεασαν σε κατι.
Δηλαδή δήλωσες πχ 13.000 ή και παραπάνω και δεν είχες καθόλου εισφορά αλληλεγγύης που με βάση την κλίμακα υπόκειται σε φόρο 2.2%;
Μου φαίνεται λίγο παράξενο.Σε ένα πρόσφατο άρθρο σε αθλητικό site που αναφέρεται στη φορολόγηση κερδών από τυχερά παιχνίδια το αναφέρει ξεκάθαρα οτι "το ποσό αυτό θα φορολογηθεί μόνο ως προς την εισφορά αλληλεγγύης"
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Δεν πληρωνεις εισφορα αλληλεγγυης.Εχω δει και εγω το συγκεκριμενο αρθρο, αλλα δεν ειναι σωστα οσα γραφει.Στο πεδιο που μπαινει το κερδος απο τυχερα παιχνιδια (781), δεν υπαρχει ειδικη εισφορα (εισφορα αλληλεγγυης) γιατι δεν θεωρουνται εισοδημα(σταθερο).

https://www.naftemporiki.gr/finance...ptoun-tekmiria-kai-poia-upokeintai-se-eisfora
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Δεν πληρωνεις εισφορα αλληλεγγυης.Εχω δει και εγω το συγκεκριμενο αρθρο, αλλα δεν ειναι σωστα οσα γραφει.Στο πεδιο που μπαινει το κερδος απο τυχερα παιχνιδια (781), δεν υπαρχει ειδικη εισφορα (εισφορα αλληλεγγυης) γιατι δεν θεωρουνται εισοδημα(σταθερο).

https://www.naftemporiki.gr/finance...ptoun-tekmiria-kai-poia-upokeintai-se-eisfora

Μακάρι να είναι έτσι.Εγώ θα ήθελα όμως μια επιβεβαίωση από τον Grim Reaper (εαν θέλει και ο ίδιος).Δηλαδή αν όντως έχει δηλώσει πάνω από 12.000 ευρώ σε μια και μόνο χρονιά (γιατί τόσο είναι το ελάχιστο που αρχίζει η κλίμακα του 2,2%) , και δεν πλήρωσε την εισφορά αυτή.
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Ναι πανω απο 12000 ευρω και δεν ζητηθηκε καποια εισφορα αλληλεγγυης.

Δεν δηλωνονται ως εισοδημα αυτα, εισοδημα ειχα σχεδον μηδενικο. Ειναι αλλο μερος της φορολογικης δηλωσης τα κερδη απο τυχερα παιχνιδια και ουσιαστικα τα χρησιμοποιεις για να "νομιμοποιεις" αγορες που κανεις οταν δεν εχεις αναλογα εισοδηματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Πολύ ευχάριστο αυτό! Εύχομαι να το επιβεβαιώσω κι εγώ από Σεπτέμβρη που τους ετοιμάζω κάτι καλά...
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Γεια χαρά.
Καταθέτω και γω την δική μου εμπειρία μήπως γλυτώσει κάποιος χρόνο...

Για αρχή, για να καταφέρω να πάρω την βεβαίωση κερδών χρειάστηκαν περίπου 3 μήνες με συνεχείς ενοχλήσεις εκ μέρους.
Η εταιρεία (st*ixim*n) καθυστερούσε συστηματικά να μου την στείλει. Εν μέρει φταίει το γεγονός ότι υπάρχει συγκεκριμένος νόμος που θέλει αρκετά άκυρα δικαιολογητικά για να την πάρεις (π.χ. πρόσφατη βεβαίωση εργοδότη που σημαίνει ότι αν κάποιος είναι άνεργος δεν μπορεί να έχει κέρδη από τον τζόγο!) και εν μέρει το γεγονός ότι οι εταιρείες δεν δίνουν σχεδόν ποτέ τέτοιες βεβαιώσεις καθώς σχεδόν κανείς δεν κερδίζει μακροπρόθεσμα!

Η βεβαίωση είχε ελληνικό ΑΦΜ από την βιτρίνα της εταιρείας που βρίσκεται στο Κολωνάκι (τα γραφεία είναι στην Παιανία και η έδρα στην Μάλτα) και είχε αναλυτικά
το συνολικό τζογάρισμα, τα μεικτά και τα καθαρά κέρδη για το έτος 2017. Τα κέρδη από το στοίχημα είναι όντως προφορολογημένα.

Παρ' όλα στο πεδίο της δήλωσης (781) δεν χρειάζεται να εισάγεις το ΑΦΜ της εταιρείας όλως περιέργως και δεν γίνεται κάποια ηλεκτρονική διασταύρωση.
Οπότε θεωρητικά ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει!

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.

Συμπερασματικά, οι βεβαιώσεις κερδών σε σχέση με την φορολογική δήλωση, έχουν νόημα μόνο για ενδεχόμενο μελλοντικό φορολογικό έλεγχο.

Ελπίζω να βοήθησα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spyros21 και cyberchrist
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Αυτο που λεει ο φιλος ο PSR ειναι το μεγαλειο του Ελληνικου κρατους. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ. Αν ποτε χρειαστε να σου κανουν ελεγχο για κατι ή να δικαιολογήσεις κατι, τοτε και μονο τοτε θα σου ζητησουν τα χαρτια απο τις εταιριες. Ειναι γελοιοι οι ανθρωποι
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Για αρχή, για να καταφέρω να πάρω την βεβαίωση κερδών χρειάστηκαν περίπου 3 μήνες με συνεχείς ενοχλήσεις εκ μέρους.
Η εταιρεία (st*ixim*n) καθυστερούσε συστηματικά να μου την στείλει. Εν μέρει φταίει το γεγονός ότι υπάρχει συγκεκριμένος νόμος που θέλει αρκετά άκυρα δικαιολογητικά για να την πάρεις (π.χ. πρόσφατη βεβαίωση εργοδότη που σημαίνει ότι αν κάποιος είναι άνεργος δεν μπορεί να έχει κέρδη από τον τζόγο!)

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι.

Ισως να καθυστερει τοσο η συγκεκριμενη εταιρια, η απλα να ετυχε σε εσενα η δεν ξερω μηπως τη ζητησες τους πρωτους μηνες του 2018.Εγω τελος Ιουνιου ζητησα απο 3 στοιχηματικες βεβαιωσεις κερδων, (οχι απο αυτη που αναφερεις) οι 2 μου τις εστειλαν μετα απο 2 μερες και η τριτη μετα απο 12 μερες.

Για αυτο που ειπες για βεβαιωση εργοδοτη,μαλλον δεν υπαρχει συγκεκριμενος νομος.Αυτο το εγγραφο μου το ζητησε μονο μια απο τις 3 εταιριες.Οταν τους ειπα οτι δεν υπαρχει εργοδοτης μου απαντησαν οτι δεχονται βεβαιωση ανεργιας απο τον ΟΑΕΔ.
Γενικα τα εγγραφα που μου ζητηθηκαν συνολικα και απο τις 3 εταιριες ηταν τα εξης:
1)Προσφατο εγγραφο εφοριας
2)Yπευθυνη δηλωση κατοικιας απο ΚΕΠ
3)Ταυτοτητα 2 οψεις
4)Βεβαιωση εργοδοτη και αν δεν υπαρχει βεβαιωση ανεργιας απο ΟΑΕΔ.
5)ΑΦΜ και ονοματεπωνυμο πατερα-μητερας

Τωρα για το αλλο που ειπες οτι δεν πληρωσες τιποτα παρολο που δηλωσες πανω απο 12k, ισως να μην αφειλεται στο γεγονός ότι έχεις και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.
Συμφωνα με τα λεγομενα του λογιστη μου, μπορω να δηλωσω και αυτα τα ποσα που λες πανω απο τα 12 κ, χωρις να πληρωσω ουτε 1€ στην εφορια.

Μου ειπε οτι ακομα και 20κ αν δηλωθουν ως κερδη απο το στοιχημα, δεν υπαρχει φορος.Δεν ειναι το ιδιο δηλαδη με το να δηλωσεις 20κ εισοδημα απο μια δουλεια που κανεις, και το να δηλωσεις 20κ κερδη απο στοιχημα.
Και αυτο γιατι τα κερδη απο το στοιχημα, εκτος του οτι εχουν ηδη φορολογηθει απο την στοιχηματικη,δηλωνονται σε διαφορετικη κατηγορια απο αυτα που δηλωνονται τα εισοδηματα ενας υπαλληλου η ενας επιχειρηματια.
Το μονο που δεν μπορουσε να μου πει με σιγουρια ο λογιστης ηταν τι ισχυει σε περιπτωση δηλωσης πολυ μεγαλων κερδων απο το στοιχημα, 6ψηφια 7ψηφια ποσα δηλαδη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οι φόροι όντως παρακρατούνται από τις στοιχηματικές και δεν υπάρχει περαιτέρω φορολόγηση.
Εγώ μίλησα για την εισφορά αλληλεγγύης η όποια αν θυμάμαι καλά είναι 2,2% για τα ποσά που είναι πάνω από 12000 ευρώ.
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οι φόροι όντως παρακρατούνται από τις στοιχηματικές και δεν υπάρχει περαιτέρω φορολόγηση.
Εγώ μίλησα για την εισφορά αλληλεγγύης η όποια αν θυμάμαι καλά είναι 2,2% για τα ποσά που είναι πάνω από 12000 ευρώ.
Μαλλον δεν το διατυπωσα σωστα. Γιαυτο που λες ειχα ρωτησει και εγω τον λογιστη μου, τι ακριβως ισχυει για κερδη πανω απο τα 12.000€ και απο οσο μου ειπε ακομα και αν ειναι πανω απο 12.000€ τα δηλωθεντα κερδη, δεν πληρωνεις τιποτα για εισφορα αλληλεγγυης, αν μιλαμε για ποσα π.χ. 20.000€ και οχι για 6ψηφια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PSR
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Γεια χαρά.
Καταθέτω και γω την δική μου εμπειρία μήπως γλυτώσει κάποιος χρόνο...

Για αρχή, για να καταφέρω να πάρω την βεβαίωση κερδών χρειάστηκαν περίπου 3 μήνες με συνεχείς ενοχλήσεις εκ μέρους.
Η εταιρεία (st*ixim*n) καθυστερούσε συστηματικά να μου την στείλει. Εν μέρει φταίει το γεγονός ότι υπάρχει συγκεκριμένος νόμος που θέλει αρκετά άκυρα δικαιολογητικά για να την πάρεις (π.χ. πρόσφατη βεβαίωση εργοδότη που σημαίνει ότι αν κάποιος είναι άνεργος δεν μπορεί να έχει κέρδη από τον τζόγο!) και εν μέρει το γεγονός ότι οι εταιρείες δεν δίνουν σχεδόν ποτέ τέτοιες βεβαιώσεις καθώς σχεδόν κανείς δεν κερδίζει μακροπρόθεσμα!

Η βεβαίωση είχε ελληνικό ΑΦΜ από την βιτρίνα της εταιρείας που βρίσκεται στο Κολωνάκι (τα γραφεία είναι στην Παιανία και η έδρα στην Μάλτα) και είχε αναλυτικά
το συνολικό τζογάρισμα, τα μεικτά και τα καθαρά κέρδη για το έτος 2017. Τα κέρδη από το στοίχημα είναι όντως προφορολογημένα.

Παρ' όλα στο πεδίο της δήλωσης (781) δεν χρειάζεται να εισάγεις το ΑΦΜ της εταιρείας όλως περιέργως και δεν γίνεται κάποια ηλεκτρονική διασταύρωση.
Οπότε θεωρητικά ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει!

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.

Συμπερασματικά, οι βεβαιώσεις κερδών σε σχέση με την φορολογική δήλωση, έχουν νόημα μόνο για ενδεχόμενο μελλοντικό φορολογικό έλεγχο.

Ελπίζω να βοήθησα!

Ερώτηση: Από τι στιγμή που έλαβες την βεβαίωση, παρατήρησες διαφορετική συμπεριφορά από τον bookmaker; πχ. μικρότερα limits ή συνέχισες κανονικά χωρίς πρόβλημα;

Αυτό με την ανεργία πολύ περίεργο!
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Ερώτηση: Από τι στιγμή που έλαβες την βεβαίωση, παρατήρησες διαφορετική συμπεριφορά από τον bookmaker; πχ. μικρότερα limits ή συνέχισες κανονικά χωρίς πρόβλημα;

Αυτό με την ανεργία πολύ περίεργο!

Ούτε πριν αλλά ούτε και μετά την βεβαίωση είχα κάποιο θέμα με όρια... Βέβαια ίσως έχει να κάνει με το γεγονός ότι δεν ασχολούμαι με arb και γενικά παίζω εμπορικά πρωταθλήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Γεια χαρά.

Η βεβαίωση είχε ελληνικό ΑΦΜ από την βιτρίνα της εταιρείας που βρίσκεται στο Κολωνάκι (τα γραφεία είναι στην Παιανία και η έδρα στην Μάλτα) και είχε αναλυτικά
το συνολικό τζογάρισμα, τα μεικτά και τα καθαρά κέρδη για το έτος 2017. Τα κέρδη από το στοίχημα είναι όντως προφορολογημένα.

Παρ' όλα στο πεδίο της δήλωσης (781) δεν χρειάζεται να εισάγεις το ΑΦΜ της εταιρείας όλως περιέργως και δεν γίνεται κάποια ηλεκτρονική διασταύρωση.
Οπότε θεωρητικά ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει!

Όσο για την εισφορά αλληλεγγύης, παρ' όλο που τα κέρδη ήταν πενταψήφιο νούμερο και πάνω από 12K που είναι το όριο για να μην πληρώσεις, δεν πλήρωσα κάτι αλλά ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι έχω και άλλα εισοδήματα και είχαν παρακρατηθεί φόροι από αυτά.

Συμπερασματικά, οι βεβαιώσεις κερδών σε σχέση με την φορολογική δήλωση, έχουν νόημα μόνο για ενδεχόμενο μελλοντικό φορολογικό έλεγχο.

Ελπίζω να βοήθησα!

Ακριβώς και το θέμα είναι ότι οι εφορίες δεν ασχολούντε με αυτά γιατι μιλάμε για μικρά ποσά (για την εφορία). Βέβαια άμα σου κάτσει η μπίλια και είσαι μέσα στο μικρό δείγμα, τότε καλά ξεμπλέγματα.
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Καλησπέρα στην παρέα.στο τρέχων έτος έχω κάνει αναληψεις (κέρδη) . αλλά στο σύνολο του έτους δεν είμαι κερδισμένος,οπότε δεν μου δίνουν και βεβαίωση κερδών!θα ήθελα να ρωτήσω αυτές τις αναλήψεις που έχω πρέπει να τις δηλώσω στην φ.δηλωση?αν ναι πως χωρίς βεβαίωση? Ευχαριστώ!
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Καλησπέρα στην παρέα.στο τρέχων έτος έχω κάνει αναληψεις (κέρδη) . αλλά στο σύνολο του έτους δεν είμαι κερδισμένος,οπότε δεν μου δίνουν και βεβαίωση κερδών!θα ήθελα να ρωτήσω αυτές τις αναλήψεις που έχω πρέπει να τις δηλώσω στην φ.δηλωση?αν ναι πως χωρίς βεβαίωση? Ευχαριστώ!
Συμφωνα με τον λογιστη μου που τα συζητησαμε αυτα πριν απο μερικους μηνες, γραφω ακριβως τι μου ειπε οτι ισχυει για το 2018:

"Αν κερδισεις ακομα και ενα ποσο μεγαλυτερο απο τα 12κ του αφορολογητου, πχ 20.000€, και τα δηλωσεις, δεν πληρωνεις ουτε 1 ευρω στην εφορια. Αυτο γιατι ο φορος εχει κρατηθει απο την στοιχηματικη εταιρια πριν σε πληρωσει.Kαι εκτος απο αυτο τα κερδη απο τυχερα παιχνιδια δηλωνονται σε διαφορετικη κατηγορια απο αυτα που δηλωνει ως εισοδημα ενας εργαζομενος.Δηλωνονται ως εξτρα εισοδημα.Ομως δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο για πολυ μεγαλα ποσα."

Οποτε αν εισαι ανεργος η χαμηλομισθος και θες να κανεις καποιες αγορες, πχ αγορα αυτοκινητου χωρις να εχεις προβλημα με τεκμηρια, τυχον κερδη που μπορεις να τα δηλωσεις τα δηλωνεις για δικη σου εξυπηρετηση και οχι επειδη εισαι υποχρεωμενος.

Χωρις βεβαιωση κερδων απο στοιχηματικη εταιρια, οχι δεν γινεται να τα δηλωσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οπότε δεν μπορώ να τα δηλώσω έτσι κι αλλιώς.Δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα όμως?
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Ευχαριστώ εκ των προτέρων "goal2"
 
Απάντηση: ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΓΝΙΑ

Οπότε δεν μπορώ να τα δηλώσω έτσι κι αλλιώς.Δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα όμως?
Λογικα οχι δεν θα εχεις. Απο την στιγμη που ακομα και ενας που κερδιζει σταθερα τις εταιριες, τα δηλωνει για να μπορει να κανει αγορες και οχι επειδη ειναι υποχρεωμενος να τα δηλωσει, τοτε δεν νομιζω να εχεις εσυ προβλημα.
Παντως αυτο που εχω καταλαβει,ειναι οτι σε καποιες περιπτωσεις πιο μεγαλο προβλημα ειναι το ποσα ξοδευει καποιος με χρεωστικες καρτες παρα τα εισερχομενα εμβασματα οταν τον πληρωνουν οι εταιριες σε τραπεζικο λογαριασμο.
Πχ εισαι ανεργος κερδιζεις και σου εστειλε η bet365 στην τραπεζα 9 πληρωμες 1000€ καθε φορα.Πριν ομως κερδισεις ειχες κανει 7.000 καταθεσεις με χρεωστικη καρτα.Αυτα τα ποσα των καταθεσεων μπορει να σου δημιουργησουν προβλημα, αν εισαι ανεργος, αφου ξοδεψες 7000€ ενω δηλωνεις ανεργος με 0 εισοδημα.
Αν ομως ησουν εργαζομενος δεν θα ειχες προβλημα.Οποτε νομιζω το καλυτερο ειναι να ρωτησεις και εναν λογιστη, γιατι εξαρταται και απο το εισοδημα που εχει καποιος απο το επαγγελμα του
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213
καλησπερα παιδες,εγω για το ετος 18 ειχα καποια κερδη,αλλα εκανα και πολλες καταθεσεις που σε χρηματικα ποσα ειναι μεγαλυτερες απο τα κερδη που ειχα.Δεν ασχοληθηκα πολυ για το θεμα της φορολογικης,μεχρι σημερα που με πηρε τηλεφωνο ο λογιστης και μου ειπε οτι ξαφνιαστηκε με τις αγορες που εχω κανει μεσω καρτων,δηλαδη τις καταθεσεις σε εταιριες,που υπερβαινουν αρκετα απο το δηλωμενο εισοδημα.Αρα το προβλημα ειναι οι αγορες που εχω κανει μεσω των καρτων.Εγω θα ζητησω βεβαιωση κερδων αλλα δεν γραφουν το ΑΦΜ τους υπαρχει προβλημα;Γνωριζει καποιος λεπτομεριες και αν θα εχω εγω καποιο προβλημα σε αυτη την περιπτωση;
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος