Κέρδη από τυχερά παίγνια

καλησπερα παιδες,εγω για το ετος 18 ειχα καποια κερδη,αλλα εκανα και πολλες καταθεσεις που σε χρηματικα ποσα ειναι μεγαλυτερες απο τα κερδη που ειχα.Δεν ασχοληθηκα πολυ για το θεμα της φορολογικης,μεχρι σημερα που με πηρε τηλεφωνο ο λογιστης και μου ειπε οτι ξαφνιαστηκε με τις αγορες που εχω κανει μεσω καρτων,δηλαδη τις καταθεσεις σε εταιριες,που υπερβαινουν αρκετα απο το δηλωμενο εισοδημα.Αρα το προβλημα ειναι οι αγορες που εχω κανει μεσω των καρτων.Εγω θα ζητησω βεβαιωση κερδων αλλα δεν γραφουν το ΑΦΜ τους υπαρχει προβλημα;Γνωριζει καποιος λεπτομεριες και αν θα εχω εγω καποιο προβλημα σε αυτη την περιπτωση;
Κανενα προβλημα δεν υπαρχει..Αυτο που πιστευει αρκετος κοσμος οτι θα πρεπει δηλαδη να γραφει και το ΑΦΜ της στοιχηματικης εταιριας η βεβαιωση που θα λαβεις , δεν ισχυει.
Θα πρεπει η βεβαιωση να γραφει το AΦΜ το δικο σου και τα στοιχεια σου. Απο εκει και περα η στοιχηματικη θα γραφει στο εγγραφο τον τιτλο της ως εταιρια (της αδειας της) θα εχει υπογραφη και σφραγιδα.
Επισης δεν ειναι στανταρ αυτο που θα γραφει για το ποσα που θα δηλωσεις.
Αλλες γραφουν καταθεσες-αναληψεις, πχ καταθεσες 10κ και εκανες αναληψεις 20κ αρα ο λογιστης σου θα περασει 10 καθαρα.
Αλλες αναφερουν μονο τον τζιρο σου πχ στοιχηματισες 10κ και κερδισες 20.
Αλλες αναφερουν μονο το καθαρο κερδος που ειχε ο λογαριασμος σου.
Οπως και αν εχει, εσενα δεν σε ενδιαφερει τι θα γραφει η βεβαιωση.Το μονο που εχεις να κανεις εσυ ειναι να στειλεις τα εγγραφα που θα σου ζητησει η στοιχηματικη ετσι ωστε να μπορεσει να σου εκδοσει την βεβαιωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213 και loxagos mark
Επισης δεν ενδιαφερουν τον παιχτη τα περι εισφορας αλλυλεγγυης 2.2% κτλ αν θελει καποιος να δηλωσει ποσα ανω του αφορολογητου των 12000€. Δεν πληρωνει τιποτα ο παιχτης, ουτε 1 ευρω αν πχ δηλωσει 20 η 30 χιλιαρικα καθαρο κερδος
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Κανενα προβλημα δεν υπαρχει..Αυτο που πιστευει αρκετος κοσμος οτι θα πρεπει δηλαδη να γραφει και το ΑΦΜ της στοιχηματικης εταιριας η βεβαιωση που θα λαβεις , δεν ισχυει.
Θα πρεπει η βεβαιωση να γραφει το AΦΜ το δικο σου και τα στοιχεια σου. Απο εκει και περα η στοιχηματικη θα γραφει στο εγγραφο τον τιτλο της ως εταιρια (της αδειας της) θα εχει υπογραφη και σφραγιδα.
Επισης δεν ειναι στανταρ αυτο που θα γραφει για το ποσα που θα δηλωσεις.
Αλλες γραφουν καταθεσες-αναληψεις, πχ καταθεσες 10κ και εκανες αναληψεις 20κ αρα ο λογιστης σου θα περασει 10 καθαρα.
Αλλες αναφερουν μονο τον τζιρο σου πχ στοιχηματισες 10κ και κερδισες 20.
Αλλες αναφερουν μονο το καθαρο κερδος που ειχε ο λογαριασμος σου.
Οπως και αν εχει, εσενα δεν σε ενδιαφερει τι θα γραφει η βεβαιωση.Το μονο που εχεις να κανεις εσυ ειναι να στειλεις τα εγγραφα που θα σου ζητησει η στοιχηματικη ετσι ωστε να μπορεσει να σου εκδοσει την βεβαιωση.
Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.Το μοναδικο θεμα που με ενδιαφερει και μπορει να δημιουργησει προβλημα ειναι οτι το εισοδημα μου εχει μεγαλη διαφορα απο τις αγορες με χρεωστικες,σε μια κλιμακα π.χ.3k εισοδημα-11k δαπανες.Εν μερη οι βεβαιωσεις θα καλυψουν καπως τα πραγματα πιστευω,αλλα απο οσο ξερω στην χειροτερη περιπτωση με καλουν σε απολογια,τους παω τις κινησεις μου και τελος.Γιατι ο λογιστης μου που εχει αγνοια απο αυτα και δεν ειναι και ο πιο ψυχραιμος ανρθωπος μου λεει ''προσεχε μην μπεις φυλακη'' :LOL:.
 
Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.Το μοναδικο θεμα που με ενδιαφερει και μπορει να δημιουργησει προβλημα ειναι οτι το εισοδημα μου εχει μεγαλη διαφορα απο τις αγορες με χρεωστικες,σε μια κλιμακα π.χ.3k εισοδημα-11k δαπανες.Εν μερη οι βεβαιωσεις θα καλυψουν καπως τα πραγματα πιστευω,αλλα απο οσο ξερω στην χειροτερη περιπτωση με καλουν σε απολογια,τους παω τις κινησεις μου και τελος.Γιατι ο λογιστης μου που εχει αγνοια απο αυτα και δεν ειναι και ο πιο ψυχραιμος ανρθωπος μου λεει ''προσεχε μην μπεις φυλακη'' :LOL:.
Αν σου ειπε στα σοβαρα αυτο το πραγμα, νομιζω οτι ειναι υπερβολικος. Με 3κ εισοδημα και 11κ δαπανες εισαι στα -8 κ που θα πρεπει να δικαιολογησεις.Αν επιτρεπεται τι ποσα περιππου μπορεις να δικαιολογησεις μεσω βεβαιωσεων? Αν πχ μπορεις να μαζεψεις 4 κ απο βεβαιωσεις τοτε πας στα -4κ που θα πρεπει να δικαιολογησεις.Για να σε καλεσουν να δωσεις εξηγησεις σε εφοριακο για 4 κ που τα βρηκες δεν ξερω αν εχει ξαναγινει η αν θα ασχοληθουν με τετοια ποσα η αν δεν θα ασχοληθουν και απλα θα πληρωσεις κατι για τα 4κ.
Στο μονο που μπορω να σου πω με βεβαιοτητα, ειναι οτι υπαρχει και εναλλακτικη λυση, να δηλωσουν πχ οι γονεις σου οτι σου εδωσαν 4κ. Αυτο ακριβως μου το ειχε πει ο λογιστης μου μια χρονια για τετοιο ποσο που ανεφερεις. Αλλα μετα του ειπα οτι δεν θα χρειαστει αφου θα του φερω βεβαιωσεις κερδους.
 
Αν σου ειπε στα σοβαρα αυτο το πραγμα, νομιζω οτι ειναι υπερβολικος. Με 3κ εισοδημα και 11κ δαπανες εισαι στα -8 κ που θα πρεπει να δικαιολογησεις.Αν επιτρεπεται τι ποσα περιππου μπορεις να δικαιολογησεις μεσω βεβαιωσεων? Αν πχ μπορεις να μαζεψεις 4 κ απο βεβαιωσεις τοτε πας στα -4κ που θα πρεπει να δικαιολογησεις.Για να σε καλεσουν να δωσεις εξηγησεις σε εφοριακο για 4 κ που τα βρηκες δεν ξερω αν εχει ξαναγινει η αν θα ασχοληθουν με τετοια ποσα η αν δεν θα ασχοληθουν και απλα θα πληρωσεις κατι για τα 4κ.
Στο μονο που μπορω να σου πω με βεβαιοτητα, ειναι οτι υπαρχει και εναλλακτικη λυση, να δηλωσουν πχ οι γονεις σου οτι σου εδωσαν 4κ. Αυτο ακριβως μου το ειχε πει ο λογιστης μου μια χρονια για τετοιο ποσο που ανεφερεις. Αλλα μετα του ειπα οτι δεν θα χρειαστει αφου θα του φερω βεβαιωσεις κερδους.
Με τις βεβαιωσεις μεχρι και 8κ καλυπτω,αλλα λογικα αυτοι στις βεβαιωσεις θα βαλουν μικροτερο αριθμο.
 
Με τις βεβαιωσεις μεχρι και 8κ καλυπτω,αλλα λογικα αυτοι στις βεβαιωσεις θα βαλουν μικροτερο αριθμο.
Με τις βεβαιωσεις μεχρι και 8κ καλυπτω,αλλα λογικα αυτοι στις βεβαιωσεις θα βαλουν μικροτερο αριθμο.
Δεν βαζουν μικροτερο αριθμο.Οσα κερδισες θα σου γραψουν.Aκομα και αν ειναι και τα 8κ καθαρο κερδος απο μια μονο εταιρεια, θα σου γραψει 8κ καθαρο κερδος στην βεβαιωση.Μεσα στο 2019 απο πολυ μικρες εταιριες εχω παρει απο καποια βεβαιωση 10κ απο αλλες δυο 8κ στην μια και 7κ στην αλλη.Οσο ακριβως εβγαζε το ιστορικο μου ως καθαρο κερδος.Για πιο μεγαλα ποσα πχ 30κ σε μια μονο εταιρια δεν ξερω τι κανουν.
Μονο ο στοιχιμαν μου εχει γραψει λιγοτερα, και υπηρχε λογος για να το κανουν.Επειδη δεν μετρανε τα κερδη απο missions με την δικαιολογια οτι ηταν δωρεαν το ποσο του πονταρισματος.(στις αλλες που ειπα πιο πανω δεν ειχα παρει ποτε μπονους-προσφορες)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν βαζουν μικροτερο αριθμο.Οσα κερδισες θα σου γραψουν.Aκομα και αν ειναι και τα 8κ καθαρο κερδος απο μια μονο εταιρεια, θα σου γραψει 8κ καθαρο κερδος στην βεβαιωση.Μεσα στο 2019 απο πολυ μικρες εταιριες εχω παρει απο καποια βεβαιωση 10κ απο αλλες δυο 8κ στην μια και 7κ στην αλλη.Οσο ακριβως εβγαζε το ιστορικο μου ως καθαρο κερδος.Για πιο μεγαλα ποσα πχ 30κ σε μια μονο εταιρια δεν ξερω τι κανουν.
Μονο ο στοιχιμαν μου εχει γραψει λιγοτερα, και υπηρχε λογος για να το κανουν.Επειδη δεν μετρανε τα κερδη απο missions με την δικαιολογια οτι ηταν δωρεαν το ποσο του πονταρισματος.(στις αλλες που ειπα πιο πανω δεν ειχα παρει ποτε μπονους-προσφορες)
Αυτο για τον στοιχιμαν το εχω ξανακουσει,εγω προσφορες και missions δεν χρησιμοποιω,αρα κανονικα θα πρεπει να βαλουν το σωστο κερδος.
 
Εχω και εγω καποιο κερδος. Επειδη ομως χρησιμοποιω Skrill για καταθεσεις και αναληψεις και βεβαιωση να παρω λογικα δε μπορω να τα δηλωσω γιατι δε φαινεται τιποτα στο τραπεζικο μου λογαριασμο . Ετσι δεν ειναι? Εαν ναι, μπορω να κανω καταθεση το ποσο απο τη Skrill στο τραπεζικο λογαριασμο μου και να τα δηλωσω?
 
Εχω και εγω καποιο κερδος. Επειδη ομως χρησιμοποιω Skrill για καταθεσεις και αναληψεις και βεβαιωση να παρω λογικα δε μπορω να τα δηλωσω γιατι δε φαινεται τιποτα στο τραπεζικο μου λογαριασμο . Ετσι δεν ειναι? Εαν ναι, μπορω να κανω καταθεση το ποσο απο τη Skrill στο τραπεζικο λογαριασμο μου και να τα δηλωσω?

υπαρχει απορρητο συναλλγων.

δεν ξερουν και δεν πρεπει να ξερουν που εχεις αποθηκευμενα τα κερδη σου.

μπορεις να ζητησεις κανονικα βεβαιωση κερδων
 
Κανενα προβλημα δεν υπαρχει..Αυτο που πιστευει αρκετος κοσμος οτι θα πρεπει δηλαδη να γραφει και το ΑΦΜ της στοιχηματικης εταιριας η βεβαιωση που θα λαβεις , δεν ισχυει.
Θα πρεπει η βεβαιωση να γραφει το AΦΜ το δικο σου και τα στοιχεια σου. Απο εκει και περα η στοιχηματικη θα γραφει στο εγγραφο τον τιτλο της ως εταιρια (της αδειας της) θα εχει υπογραφη και σφραγιδα.
Επισης δεν ειναι στανταρ αυτο που θα γραφει για το ποσα που θα δηλωσεις.
Αλλες γραφουν καταθεσες-αναληψεις, πχ καταθεσες 10κ και εκανες αναληψεις 20κ αρα ο λογιστης σου θα περασει 10 καθαρα.
Αλλες αναφερουν μονο τον τζιρο σου πχ στοιχηματισες 10κ και κερδισες 20.
Αλλες αναφερουν μονο το καθαρο κερδος που ειχε ο λογαριασμος σου.
Οπως και αν εχει, εσενα δεν σε ενδιαφερει τι θα γραφει η βεβαιωση.Το μονο που εχεις να κανεις εσυ ειναι να στειλεις τα εγγραφα που θα σου ζητησει η στοιχηματικη ετσι ωστε να μπορεσει να σου εκδοσει την βεβαιωση.
Λοιπον φιλε μου,η μια βεβαιωση μου ηρθε,αλλα αναγραφει και τον τζιρο του συνολικου ποσου που στοιχηματησα,το οποιο ποσο ειναι τεραστιο,γιατι γενικα πονταρω μεγαλο αριθμο στοιχηματων και δεν αντικατοπτριζει την αληθεια των χρηματων που καταθεσα στην εταιρια.Αμα γινει καποιος ελεγχος θα τρομαξουν με αυτον τον τζιρο που εχω κανει.
Για να γινει πιο κατανοητο αυτο που λεω.Π.χ.εγω καταθετω 2000 ευρω και παιζω ενα μονό σε αποδοση 1.15.Κερδιζω καθαρα 300 ευρω.Αυτο το κανω αλλες δυο φορες με την ιδια αποδοση και χρηματα,και εχω καθαρο κερδος συνολο 900 ευρω.Αυτοι στην βεβαιωση ομως θα γραψουν συνολικο ποσο που επαιξα 6000 ευρω,και συνολικο ποσο που κερδισα 6900 ευρω,ενω εχω κανει καταθεση μονο 2000 ευρω και εχω κερδισει 900.Δεν ειναι αυτο προβλημα;
 
Λοιπον φιλε μου,η μια βεβαιωση μου ηρθε,αλλα αναγραφει και τον τζιρο του συνολικου ποσου που στοιχηματησα,το οποιο ποσο ειναι τεραστιο,γιατι γενικα πονταρω μεγαλο αριθμο στοιχηματων και δεν αντικατοπτριζει την αληθεια των χρηματων που καταθεσα στην εταιρια.Αμα γινει καποιος ελεγχος θα τρομαξουν με αυτον τον τζιρο που εχω κανει.
Για να γινει πιο κατανοητο αυτο που λεω.Π.χ.εγω καταθετω 2000 ευρω και παιζω ενα μονό σε αποδοση 1.15.Κερδιζω καθαρα 300 ευρω.Αυτο το κανω αλλες δυο φορες με την ιδια αποδοση και χρηματα,και εχω καθαρο κερδος συνολο 900 ευρω.Αυτοι στην βεβαιωση ομως θα γραψουν συνολικο ποσο που επαιξα 6000 ευρω,και συνολικο ποσο που κερδισα 6900 ευρω,ενω εχω κανει καταθεση μονο 2000 ευρω και εχω κερδισει 900.Δεν ειναι αυτο προβλημα;


Όχι, δεν είναι πρόβλημα. Ο τζίρος δεν έχει καμία σχέση με το συνολικό ποσό που κατέθεσες σε μία στοιχηματική. Εσένα (και την εφορία) το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι το ποσό που έχεις καταθέσει στην στοιχηματική και το καθαρό σου κέρδος. Τίποτε περισσότερο.
 
Λοιπον φιλε μου,η μια βεβαιωση μου ηρθε,αλλα αναγραφει και τον τζιρο του συνολικου ποσου που στοιχηματησα,το οποιο ποσο ειναι τεραστιο,γιατι γενικα πονταρω μεγαλο αριθμο στοιχηματων και δεν αντικατοπτριζει την αληθεια των χρηματων που καταθεσα στην εταιρια.Αμα γινει καποιος ελεγχος θα τρομαξουν με αυτον τον τζιρο που εχω κανει.
Για να γινει πιο κατανοητο αυτο που λεω.Π.χ.εγω καταθετω 2000 ευρω και παιζω ενα μονό σε αποδοση 1.15.Κερδιζω καθαρα 300 ευρω.Αυτο το κανω αλλες δυο φορες με την ιδια αποδοση και χρηματα,και εχω καθαρο κερδος συνολο 900 ευρω.Αυτοι στην βεβαιωση ομως θα γραψουν συνολικο ποσο που επαιξα 6000 ευρω,και συνολικο ποσο που κερδισα 6900 ευρω,ενω εχω κανει καταθεση μονο 2000 ευρω και εχω κερδισει 900.Δεν ειναι αυτο προβλημα;
Oχι δεν ειναι προβλημα.Ουτε προκειται να σε καλεσουν.Και αν μια στις 1000 σε καλεσουν τους εξηγεις οτι απλα με μονα στοιχηματα γινεται ανακυκλωση και τα μισα πχ στοιχηματα κερδιζονται, και ειναι δυνατον οχι με 2κ καταθεση αλλα ακομα και με 200 ευρω να κανεις κερδη 10κ εχοντας 100 χιλιαρικα τζιρο .
Αυτο που κανω εγω ειναι να πηγαινω σε λογιστη, και να καθομαι εκει οταν την φτιαχνει.Πχ μια που εχω τωρα μπροστα μου αναφερει:To συνολικο ποσο τζιρου ηταν 34.000€, το συνολικο ποσο επιστροφων στον λογαριασμο ηταν 40.300€ και τα καθαρα κερδη ηταν 6300€.Του εξηγω του λογιστη οτι μονο αυτα τα 6300€ πρεπει να δηλωθουν και ολα κομπλε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κανενα θεμα δεν υπαρχει, κι εγω πριν απο καποια χρονια που ο διαδυκτιακος ΟΠΑΠ ηταν ακομα στα γενοφασκια ειχα κανει τζιρο 63000 περιπου. Τα κερδη ηταν μονο 11-12000. Ο λογιστης το κερδος γραφει, οχι τον τζιρο και τις καταθεσεις κλπ. Τη βεβαιωση την εχεις εσυ για οποιονδηποτε ελεγχο χρειαστει να γινει. (Τωρα πια δεν κανω τζιρο γιατι εχω φαει λιμιτ σε οτι λογαριασμους ειχα κατα καιρους)
 
Ζητησα και εγω βεβαιωση κερδων απο stoiximan και bet365.
Η πρωτη με ενημερωσε οτι δεν ειχα κερδη το 2018 :sick: η δευτερη μου ζητησε εκκαθαριστικο σημειωμα και φορολογικη ενημεροτητα....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Δεν θα ασχοληθω περισσοτερο...
 
  • Haha
Αντιδράσεις: chri213
Ολο αυτο ειναι ενας ακομα λογος που με αποθαρρυνει να συνεχισω να ''παιζω'' πιο σοβαρα.Δεν γινεται για οποιαδηποτε κινηση κανουμε,εστω και την πιο απλη, να λογοδοτουμε.Τελος οι συνναλαγες με καρτες για εμενα,δεν ξερω τι παιζει με ηλεκτρονικα πορτοφολια τυπου skrill,ισως με αυτα να ειναι πιο απλα τα πραγματα.
 
To εκκαθαριστικο οφειλεις να το στειλεις για να γινει διασταυρωση του ΑΦΜ και της διευθυνσης κατοικιας. Φορολογικη ενημεροτητα δεν ζηταει ο ΟΠΑΠ παντως.
 
Εγώ θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος στο forum που να δήλωσε πχ ένα 5ψηφιο νούμερο από κέρδη και μετά τον φώναξε η εφορία, ώστε να μας πει την εμπειρία του.
 
Εγώ θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος στο forum που να δήλωσε πχ ένα 5ψηφιο νούμερο από κέρδη και μετά τον φώναξε η εφορία, ώστε να μας πει την εμπειρία του.
Η εφορία δεν καλεί κατί ελεύθερους επαγγελματίες που δηλώνουν 0 εισόδημα και μένουν σε βίλες, θα καλέσουν έναν που απλά δήλωσε 5ψήφιο κέρδος απο τζόγο?
Αδυνατώ να το πιστέψω, ισοδυναμεί με θαύμα θεωρώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Εγώ θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος στο forum που να δήλωσε πχ ένα 5ψηφιο νούμερο από κέρδη και μετά τον φώναξε η εφορία, ώστε να μας πει την εμπειρία του.
ΝΟΜΙΖΩ πως ο goal2 ειχε δηλωσει 5ψηφιο νουμερο και δεν ειχε γινει κατι
 
Aναλογως ποσα δηλωνει καποιος τι αλλο δηλωνει τι περιουσια εχει κτλ.Ερωτησεις που αφορουν λογιστη και οχι φορουμ.Αν κερδισεις 20-30 κ παρεις και βεβαιωσεις για τετοια ποσα απο εταιριες και τις καταθεσεις στον λογιστη σου, για ποιον λογο να σε καλεσουν? Αν παλι δηλωσεις 20κ και εχεις κανει και αγορα Πορσε με 100κ ε λογικο δεν ειναι να μην ειναι ιδια η περιπτωση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...