Κέρδη από τυχερά παίγνια

Έχω και εγώ την εξης ερώτηση. Έχω παίξει σε 3 στοιχηματικες συνολικά. Οι καταθέσεις είναι 8000 και έχω πάρει πίσω 8400.
Από μια έχω κέρδος 1300 και από τις άλλες πχ έχω χάσει. Το ετήσιο εισόδημα είναι 11000.
Πώς μπορώ να δικαιολογησω τις κινήσεις με κάρτα; Γιατί προφανώς έχω κάνει και άλλες αγορές. Πχ η στοίχημαν επειδή είμαι μείον δε μου δίνει βεβαίωση.
 
καλησπερα εγω εχω εισοδημα περιπου 24.000 και για το 2019 εχω κινησεις λογαριασμου γυρω στις 48000. περιπου τα 20000 ειναι απο στοιχηματισμο και παιχνιδια καζινο. κερδος προφανως δεν εχω και γι αυτο δεν μου δινουν βεβαιωσεις οι στοιχηματικες. υπαρχει πιθανοτητα να με καλεσουν στην εφορια για ελεγχο?
 
καλησπερα εγω εχω εισοδημα περιπου 24.000 και για το 2019 εχω κινησεις λογαριασμου γυρω στις 48000. περιπου τα 20000 ειναι απο στοιχηματισμο και παιχνιδια καζινο. κερδος προφανως δεν εχω και γι αυτο δεν μου δινουν βεβαιωσεις οι στοιχηματικες. υπαρχει πιθανοτητα να με καλεσουν στην εφορια για ελεγχο?
Μην αγχώνεσαι, προηγούνται άλλοι
 
Πως το εννοεις? Οτι ψαχνουν τους μεγαλοκαρχαρίες γενικά?


απλα απ οτι βλεπω λογιζουν μονο τις καταθεσεις και οχι τις αναληψεις στο taxisnet. δηλαδη απο αυτα τα 20000 εγω μπορει να εχω κερδισει καποια και να τα εχω επαναστοιχηματισει. αυτο ειναι που με προβληματιζει
 
Πως το εννοεις? Οτι ψαχνουν τους μεγαλοκαρχαρίες γενικά?
Δεν έχεις κάνει τίποτα παράνομο, μην αγχώνεσαι, μεταξύ σοβαρού και αστείου έγραψα προηγούνται άλλοι
Αν ηθελαν να ψάξουν πάντως, δε θα ήσουνα ένας από αυτούς που θα επέλεγαν
 
Παιδια καλησπερα θα θελα την βοηθεια σας παρακαλω.Αναρωτιεμαι αν πρεπει να δηλωσω τα στοιχηματικα μου κερδη στο τελο του χρονου στην φορολογικη μου δηλωση και μιας δεν βγαζω ακρη πουθενα μεχρι τωρα με λογιστες κτλπ γιατι κανεις δεν ειναι απολυτα σιγουρος ειπα να ρωτησω εδω.Το θεμα μου ειναι οτι εχω παιξει σε λογαριασμους οι οποιοι δεν ειναι στο ονομα μου(δεν εχω επαφη με τα ατομα στα οποια ειναι στο ονομα τους οι λογαριασμοι αυτοι) και εχω κερδισει καποια χρηματα και τα κανα αναληψη κανονικα αλλα επειδη εχουν γινει αναληψη σε τραπεζικους λογαριασμους που ειναι στο ονομα μου δεν ξερω τι να κανω.Δηλαδη ας πουμε δεν δηλωνω τιποτα στην εφορια εχω θεμα μετα?Να πω πως τα ποσα ειναι κοντα στα 30000ευρω σε καταθεσεις και γυρω στα 60000 σε αναληψεις δηλαδη ειμαι κοντα στα 30000 κερδισμενος.Επισης φαινομαι ως ανεργος.Αν δεν τα δηλωσει ο λογιστης μου στην εφορια τα ποσα αυτα τι προβλημα θα εχω?και αν τελικα με καλεσουν και μου πουν για βεβαιωσεις και εγω δεν μπορω να βγαλω μιας και οι λογαριασμοι ειναι σε διαφορετικα ονοματεπωνυμα απο μενα τοτε ποσο μπορω να μπλεξω?αν καποιος γνωριζει θα το εκτιμουσα να μου απαντησει ευχαριστω πολυ!
Εμένα το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό είναι το πως παίζεις με λογαριασμούς άλλων....και με ποιο τρόπο κάνεις αναλήψεις....όταν σου λέει ξεκάθαρα η κάθε εταιρεία πως τα πάντα, αναλήψεις καταθέσεις κτλ πρέπει να είναι στο ίδιο όνομα....αλλά μάλλον αυτό είναι εκτός θέματος.....
 
Παιδια καλησπερα θα θελα την βοηθεια σας παρακαλω.Αναρωτιεμαι αν πρεπει να δηλωσω τα στοιχηματικα μου κερδη στο τελο του χρονου στην φορολογικη μου δηλωση και μιας δεν βγαζω ακρη πουθενα μεχρι τωρα με λογιστες κτλπ γιατι κανεις δεν ειναι απολυτα σιγουρος ειπα να ρωτησω εδω.Το θεμα μου ειναι οτι εχω παιξει σε λογαριασμους οι οποιοι δεν ειναι στο ονομα μου(δεν εχω επαφη με τα ατομα στα οποια ειναι στο ονομα τους οι λογαριασμοι αυτοι) και εχω κερδισει καποια χρηματα και τα κανα αναληψη κανονικα αλλα επειδη εχουν γινει αναληψη σε τραπεζικους λογαριασμους που ειναι στο ονομα μου δεν ξερω τι να κανω.Δηλαδη ας πουμε δεν δηλωνω τιποτα στην εφορια εχω θεμα μετα?Να πω πως τα ποσα ειναι κοντα στα 30000ευρω σε καταθεσεις και γυρω στα 60000 σε αναληψεις δηλαδη ειμαι κοντα στα 30000 κερδισμενος.Επισης φαινομαι ως ανεργος.Αν δεν τα δηλωσει ο λογιστης μου στην εφορια τα ποσα αυτα τι προβλημα θα εχω?και αν τελικα με καλεσουν και μου πουν για βεβαιωσεις και εγω δεν μπορω να βγαλω μιας και οι λογαριασμοι ειναι σε διαφορετικα ονοματεπωνυμα απο μενα τοτε ποσο μπορω να μπλεξω?αν καποιος γνωριζει θα το εκτιμουσα να μου απαντησει ευχαριστω πολυ!
Φίλε δε μπορείς να δηλώσεις τίποτα από τα κέρδη σου αφού δεν έχουν γίνει με λογαριασμούς στο όνομα σου καθώς θα έπρεπε να έχεις βεβαιώσεις κερδών στο όνομα σου
Δε δηλώνεις τίποτα και απλά πιστεύεις ότι δε θα σε καλέσουν για έλεγχο αφού σαφώς δεν υπάρχει αντιστοιχία των καταθέσεων σου με τις φορολογικές σου δηλώσεις
Αν σε καλέσουν τρως ένα πρόστιμο αφού δε μπορείς να δικαιολογήσεις τα ποσά, το τι πρόστιμο τρως δεν το ξέρω, αυτά
 
Καλησπερα φιλε τι προστιμο πιστευεις υπαρχει περιπτωση να φαω?μολις μιλησα με εναν λογιστη που μου προτεινε φιλος και μου λεει κατα 90 τις εκατο απλα δεν δηλωνω τα λεφτα μιας και δεν με νοιαζει να τα χρησιμοποιησω για να αγορασω κατι και απλα θελω να περναω την καθημερινοτητα μου τυπου σουπερ μαρκετ κτλπ τον ρωτησα βεβαια σε περιπτωση που δεν τα δηλωσω καθολου και παρολαυτα με καλεσουν και μου την μπουν τι κανω μιας και δεν μπορω να βγαλω βεβαιωση αλλα δεν ειχε απαντησει μου ειπε θα το ψαξει..
Για αγορά μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις αλλά θα φορολογηθεις γιατί δε μπορείς να τα δικαιολογήσεις με την αντίστοιχη κλιμακα, πχ αν θες να πάρεις αυτοκίνητο 15000 ευρώ θα πληρώσεις επιπλέον τον φόρο που αναλογεί σε αυτό το εισόδημα
Να τα δηλώσεις δε μπορείς έτσι κι αλλιώς αφού δεν έχεις βεβαιώσεις κερδών, δεν ξέρω αν γίνεται να τα δηλώσεις σαν εισόδημα με κάποιο τρόπο και να σου βεβαιωθεί φόρος όπως και στην περίπτωση αγοράς αυτοκινητου
Τι πρόστιμο τρως δε μπορώ να ξέρω, φαντάζομαι δεν είναι στάνταρ, αν σ καλέσουν πάντως σίγουρα θα το φας και τέλος
 
Παιδια καλησπερα θα θελα την βοηθεια σας παρακαλω.Αναρωτιεμαι αν πρεπει να δηλωσω τα στοιχηματικα μου κερδη στο τελο του χρονου στην φορολογικη μου δηλωση και μιας δεν βγαζω ακρη πουθενα μεχρι τωρα με λογιστες κτλπ γιατι κανεις δεν ειναι απολυτα σιγουρος ειπα να ρωτησω εδω.Το θεμα μου ειναι οτι εχω παιξει σε λογαριασμους οι οποιοι δεν ειναι στο ονομα μου(δεν εχω επαφη με τα ατομα στα οποια ειναι στο ονομα τους οι λογαριασμοι αυτοι) και εχω κερδισει καποια χρηματα και τα κανα αναληψη κανονικα αλλα επειδη εχουν γινει αναληψη σε τραπεζικους λογαριασμους που ειναι στο ονομα μου δεν ξερω τι να κανω.Δηλαδη ας πουμε δεν δηλωνω τιποτα στην εφορια εχω θεμα μετα?Να πω πως τα ποσα ειναι κοντα στα 30000ευρω σε καταθεσεις και γυρω στα 60000 σε αναληψεις δηλαδη ειμαι κοντα στα 30000 κερδισμενος.Επισης φαινομαι ως ανεργος.Αν δεν τα δηλωσει ο λογιστης μου στην εφορια τα ποσα αυτα τι προβλημα θα εχω?και αν τελικα με καλεσουν και μου πουν για βεβαιωσεις και εγω δεν μπορω να βγαλω μιας και οι λογαριασμοι ειναι σε διαφορετικα ονοματεπωνυμα απο μενα τοτε ποσο μπορω να μπλεξω?αν καποιος γνωριζει θα το εκτιμουσα να μου απαντησει ευχαριστω πολυ!
Φίλε μου εγώ δεν στα είπα όλα αυτά για να στο παίξω πονηρός αλλά γιατί, πέρα από το συγκεκριμένο θέμα που έχεις, πρέπει να προσέξεις στο μέλλον μην τυχών έχεις θέμα με την εκάστοτε εταιρεία στο θέμα των αναλήψεων
 
Αποψη μου χωρις να γνωριζω απολυτα.
Να τα δηλωσεις προφανψς δε μπιρεις.
Αν δηλωνεις χρονια ανεργος, δλδ εννιω αν δε δικαιλογειται το ποσο απο προηγουμενες χρινιες προφανως θα σε καλεσουν για αποτομη αυξηση περιουσιας, καταθεσεων κλπ. Αν σε καλεσουν και δεμ τα δικαιλιγησεις νομιζω το προστιμο φτανει μεχρι το 90% του ποσου. Μια λυση ισως, βρες εναν συγγενη πρωτου βαθμου που να μπορει να δικαιολογησρι το ποσο, καντε μια δωρεα, πληρωσε το φορο, νομιζω γυρω συο 20% και τελος. Δεν ειναι πλεον να παιζεις με αυτα τα πραγματα. Βαρανε καμπανακια.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Παντως φανταζομαι στο φορουμ πολλοι θα εχουν την απορια να μαθουν πως ακριβως το κανεις αυτο...Και ποια ειναι αυτη η εταιρια που πληρωσε αυτο τοβποσο σε ονομα τριτου χωρις να ελεγξει. Εδω μας βγαζουν την Παναγια για 500 ευρω.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Φαντάζομαι ότι οι αναλήψεις έγιναν από το ηλεκτρονικό σου πορτοφόλι σε τραπεζικό σου λογαριασμό.

Για φέτος, δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι, αν και δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα (προς το παρόν...). Πάντως, καλό θα ήταν να δεις τι θα κάνεις για τον επόμενο χρόνο. Καλύτερα να πληρώσεις μία λογική γκανιότα εκεί που μπορείς να πάρεις και την ανάλογη βεβαίωση κερδών. Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.
 
Ρε παιδιά τι δεν καταλαβαίνετε?
Τον έχουν φράξει όπως πολλούς και παίζει με λογαριασμούς άλλων οι οποίοι κάνουν κανονικά αναλήψεις στο όνομα τους και μετά του βάζουν τα λεφτά στο λογαριασμό του
Ο πρώτος ή ο τελευταίος είναι? Είναι αυτό που λέμε γίνεσαι γκάνγκστερ παίρνωντας το ανάλογο ρίσκο
Προφανώς επίσης δεν παίζει στο όνομα του γιατί δε μπορεί, τρελός ήταν να μπορούσε και να μην το έκανε? Αν φτάσεις στο σημείο να βγάζεις τέτοια ποσά παίρνεις το ρίσκο και το κάνεις έτσι αφού έχεις φάει παντού φράξιμο
 
Μα ειπε οτι η αναληψη εγινε σε λογαριασμους δικους του, οχι τριτων.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μα ειπε οτι η αναληψη εγινε σε λογαριασμους δικους του, οχι τριτων.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Προφανώς δεν εννοούσε αυτό, άλλοι του στέλνανε τα χρήματα , αυτό δε γίνεται έτσι κι αλλιώς
 
Καλησπερα φιλε τι προστιμο πιστευεις υπαρχει περιπτωση να φαω?μολις μιλησα με εναν λογιστη που μου προτεινε φιλος και μου λεει κατα 90 τις εκατο απλα δεν δηλωνω τα λεφτα μιας και δεν με νοιαζει να τα χρησιμοποιησω για να αγορασω κατι και απλα θελω να περναω την καθημερινοτητα μου τυπου σουπερ μαρκετ κτλπ τον ρωτησα βεβαια σε περιπτωση που δεν τα δηλωσω καθολου και παρολαυτα με καλεσουν και μου την μπουν τι κανω μιας και δεν μπορω να βγαλω βεβαιωση αλλα δεν ειχε απαντησει μου ειπε θα το ψαξει..

Κανονικα μαζευεις τους δικαιουχους των λογαριασμων και κανουν ολοι μαζι μηνήσεις στις εταιριες που εστελναν λεφτα σε λογαριασμο που δεν ειναι στο ονομα του κατοχου τους λογαριασμου, ετσι πιο πολλα λεφτα θα βγαλεις.

Για εμενα την εχεις πατησει, αν σου κανει ελεγχο ή φαινονται πολλα εσοδα, θα αναγκαστεις να πληρωσεις το προστιμο που θα σου βαλουν.

Η σωστη πραξη εινα ινα μη δηλωσεις τπτ κι αν το βρουν εγινε μαλακια
 
Καλημέρα σας. Να σας κάνω μια ερώτηση. Επειδή και εγώ έχω κέρδη από στοιχηματική περίπου 10.000 ευρώ. Οι συνολικές δαπάνες μου είναι 22.000 ευρώ. Η στοιχηματική μου έδωσε έγγραφη βεβαίωση κερδών μόνο το 5.500 ευρώ το καθαρό κέρδος). Αν με καλέσουν σε απολογία μπορώ να δείξω τις κινήσεις της τράπεζας? Το δέχονται? Για τα υπόλοιπα 5.000 ευρώ που υπολείπονται?
 
Μπορεί κάποιο συναρρωστάκι που έχει αντίστοιχη εμπειρία να γράφει πόσο καιρό (στο περίπου) η 365 συγκεκριμένα έκανε για να του στείλει βεβαίωση κερδών?
 
Καλησπερα, ειχα κερδη για το 20 αλλα με προβληματιζει κατι και θα ηθελα αν καποιος εχει εμπειρια να βοηθησει. Ας πουμε οτι για το 2020 χοντρικα καποιος καταληγει να εχει καθαρο κερδος περιπου 7000 ευρω. Αν ομως αυτο το κερδος προηλθε απο αρχικο κεφαλαιο 1000 ευρω και κατα την διαρκεια του ετους εγινε μεγαλος τζιρος πχ καποια φορα μπορει να κερδισε 6.000 να τα εκανε αναληψη μετα να εκανε καταθεση 3000 και να εγιναν 5000, και μετα παλι αφου εκανε αναληψη να χαθηκαν 4000. Αυτο που αναρωτιεμαι αν καποιος με 1000 αρχικο κεφαλαιο για το 2020 κατεληξε να εχει κανει καταθεσεις 15000 ευρω χωρις να δωσει πανω απο το αρχικο του κεφαλαιο η τραπεζα ΄΄δινει΄΄ οτι ο πελατης της εχει κανει αγορες 15000. Εννοειται ομως οτι κατα την διαρκεια του ετους εχει κανει αναληψεις απο την στοιχηματικη πανω απο 20.000ευρω ομως η βεβαιωση κερδους τελικα ειναι 7000 ευρω ειναι safe αραγε οι 15000 αγορες με ετησιο εισοδημα 9000 ευρω? Ευχαριστω. ( Τα νουμερα ειναι χοντρικα αλλα εννοω οτι καποιος με χ ποσο μπορει να καταληξει να κανει μεγαλο τζιρο με αναληψεις-καταθεσεις που δεν ταιριαζουν με τις ετησιες αποδοχες του αλλα στην ουσια ειναι τα προσωρινα κερδη του που εβγαζε και εβαζε αλλα η στοιχηματικη δινει μονο το τελικο του κερδους και οχι τις συνολικες του αναληψεις. Με πλαστικο χρημα ομως φαινεται οτι εκανε αγορες μεγαλου υψους)
 
  • Like
Αντιδράσεις: kriapa

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...