Καθυστέρηση πληρωμών bwin

alex0077

New Member
12 Σεπ 2017
5
0
1
Καλησπέρα. Έχω μια καθυστέρηση ανάληψης στη bwin και ενώ η ανάληψη που έκανα την Τετάρτη που μας πέρασε εγκρίθηκε αμέσως και εδώ και τόσα χρόνια από τη στιγμή της έγκρισης γίνεται μέσα στην επόμενη 1 ώρα η κίνηση στο λογαριασμό (viva wallet στη συγκεκριμένη περίπτωση) αυτή τη φορά καθυστέρησε 3 εργάσιμες ημέρες και συνεχίζεται.. παρόλο που στην εξυπηρέτηση που μίλησα μου είπαν ότι το μέγιστο που μπορεί να κάνει είναι 1 εργάσιμη από τη στιγμή της έγκρισης. Τελικώς σήμερα, μου είπαν ότι αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα με όλες τις αναλήψεις που έγιναν από την Τετάρτη 23/09 και ενδέχεται να καθυστερήσουν. Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος σχετικό πρόβλημα με τη bwin ή με την εταιρία που ανήκει η bwin δηλαδή sportingbet, vistabet ?

nikos_8384

Well-Known Member
13 Νοε 2012
537
414
63
Αν εννοουν ολες τις αναληψεις σε πορτοφολι,δεν γνωριζω.Σε χρεωστικη,μια χαρα μπαινουν τα λεφτα αυτες τις μερες και με αμεση πιστωση λιγες ωρες μετα την εγκριση,οπως και σε αλλες εταιριες.

alex0077

New Member
12 Σεπ 2017
5
0
1
Ναι δεν διευκρίνησαν αν το πρόβλημα εντοπιζεται μόνο σε αναλήψεις με Viva Wallet. Αλλά έτσι όπως μου το πε ότι "υπάρχει κάποιο πρόβλημα και ότι οι αναλήψεις γίνονται τμηματικά σιγά σιγά" με ανησύχησε για κάποιο πρόβλημα. Είχα στο μυαλό μου και ότι με το νέο νόμο ότι θα πρέπει να είναι μόνο 1 άδεια ανά εταιρία αν δεν κάνω λάθος. Οπότε αυτές που είναι 3 μαζί κάποιες θα κλείσουν (?)

Προγνωστικά

• 19:30
    Novasports 1HD
    • Ατρόμητος - Παναιτωλικός
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπράιτον - Γουέστ Μπρομ
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λεβερκούζεν - Άουγκσμπουργκ
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Μίλαν - Ρόμα
  • 21:45
    Novasports 2HD
    • Σοσό - Αμιάν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπέρνλι - Τότεναμ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Οσασούνα - Μπιλμπάο
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Μπελενένσες
  • 18:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τσμόκι Μινσκ - Χίμκι
  • 19:00:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπεσίκτας - Αναντολού Εφές
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 18:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Κηφισιά - Ολυμπιακός
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.