Καθυστερηση αναληψης winmasters

  • Εκκινητής θέματος kex
  • Ημερομηνία έναρξης
Ποιες προσεχεις ωρες φιλε μου , 3 μερες μου λενε τις προσεχεις ωρες . Εδω εγραψε ενας προχθες οτι μιλησε μαζι τους και ειναι θεμα ωρων . Προφανως τα παιδια κοροιδευουν . Εγω πλεον και επισημα φοβαμαι οτι η εταιρεια θα κλεισει . Δεν λεω οτι ειμαι σιγουρος αλλα ειναι εμφανες οτι ειναι κατι αλλο και οχι ενα πεσιμο σελιδας . Καταρχην δεν ενημερωνουν ρε φιλε . Ειναι τραγικοι . Λενε '' προσπαθουμε να το φτιαξουμε'' . Ειναι αυτη τοποθετηση εταιρειας που εχει δεσμευμενα τα λεφτα του κοσμακη ; Ας μας τα επεστρεφε ρε φιλε στους λογαριασμους μας τοτε στην τραπεζα και ας κανουν 5 χρονια να φτιαξουν την σελιδα
 
Επειδή βλέπω ότι υπάρχουν νέα σχόλια στο forum για την τρέχουσα κατάσταση, θα θελα να σας ενημερώσω ότι είμαστε στη διαρκή επικοινωνία με την Winmasters και η ίδια με τον πάροχο που έχει το προβλημα, και αναμένουμε από ώρα σε ώρα την τελική ενημέρωση για το πότε θα είναι ξανά όλα στον αέρα.

Θα θελα να σας επισημάνω την αξιοπιστία της εταιρείας και ότι όλες οι συναλλαγές είναι διασφαλισμένες 100%.

Να σημειώσω για του λόγου του αληθές ότι ούτε netbet ( https://sport.netbet.gr/) & 10bet ( https://www.10bet.com/) έχουν επανέλθει που έχουν το ίδιο πάροχο.

Παρακαλώ δεν θα επιτρέψω σχόλια κινδυνολογιας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 12X
BetLaden δεκτό αυτό που λες αλλά από την άλλη ειναι λογικό ο κόσμος να έχει υποψίες . Παίζω 20 χρόνια διαδικτυακα και πραγματικα δεν μου εχει συμβει ποτε εταιρεια στην οποια παιζω να ειναι off πανω απο 2-3 ωρες . Οταν λοιπον μια εταιρεια μενει εκτος 4 μερες ο καθενας μπορει να βαλει στο μυαλο του πολλα σεναρια . Οκ κι εγω δεν πιστευω οτι θα κλεισει αλλα νομιζω το να φοβασαι για τα λεφτα σου εχει μια λογικη . Οι τυποι 3-4 μερες λενε οτι ειναι θεμα ωρων και ΄γραφουν στην σελιδα τους '' δοκιμαστε σε λιγο ΄' . Δεν ειναι τραγικο αυτο κατα τη γνωμη σου ;
 
Δεν είναι πρόβλημα της Winmasters. Είναι ενός παρόχου της που οι τεχνικοί τους τους λένε οτι θα το φτιάξουν από ωρα σε ώρα.
Το ξαναλέω.... Η Winmasters δεν φταίει και δεν κινδυνεύουν οι καταθέσεις.
 
Και για να ειμαι πιο σαφης . Δεν εχω παραπονο απο την εταιρεια . Ισα ισα που ως τωρα σε οτι συναλλαγη ειχα ηταν κυριλέ τελειως . Ουτε πιστευω οτι θα φανε λεφτα και ιστοριες . Απλα λεω οτι ολο αυτο με 4 μερες εκτος ειναι τραγικο και το πιο τραγικο ειναι οτι δεν εχουν καποια επισημη τοποθετηση . Ειναι στο φλου σε φαση δοκιμαστε αργοτερα . Εγω ρε φιλε θα ηθελα να μου πουν οτι θα ανοιξει σε 10 μερες , θα ημουν οκ με αυτο . Αλλα μην μου λες δοκιμασε αργοτερα , ουσιαστικα με κοροιδευεις .
 
BetLaden εγω αυτο που ειπα πριν ειναι οτι ο κοσμος ειναι λογικο να φοβαται . Ξεκαθαριζω οτι πραγματικα δεν πιστευω οτι η εταιρεια ειναι σκαρτη και ειμαι σιγουρος οτι δεν κινδυνευουν τα λεφτα κανενος . Ειμαι απολυτα σιγουρος για αυτο . Η εταιρεια ειναι αξιοπιστη και εμενα μου εχουν φερθει κυριλε στα παντα . Το παραπονο μου ειναι η ελλειπης ενημερωση τιποτα αλλο . Μια χαρα θα συνεχιζω να παιζω σε αυτους και ολα καλα . Απλα το εχω παραπανο οτι λενε προσπαθησε αργοτερα και εχει παει 4 μερες . Τιποτα αλλο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Βρε κλαίουσα ιτιά είναι ΟΛΗ η sbtech off. Σε ποια γλώσσα να στο πούνε για να το καταλάβεις ;;; Η winmasters δεν αποτελεί ούτε το 1% αυτής
 
  • Like
Αντιδράσεις: makis69100
γιατι ειπα εγω οτι δεν το καταλαβαινω ; Εκατο φορες ειπα οτι δεν το θεωρω απατη και οτι δεν κινδυνευουν καταθεσεις και αναληψεις . Απλα ειπα οτι δεν ενημερωνουν τον κοσμο και απλα λενε ''μπειτε αργοτερα '' και εχουν περασει 4 μερες . Και ασε την ειρωνια μεγαλε . Σπιτι σου την ειρωνια
 
Όταν η SBtech ενημερώνει ότι είναι θέμα ωρών... Το ίδιο απαντούν και οι συνεργάτες της (winmasters και λοιποί).
Μετά τους λένε ότι θα το έχουν λύσει έως την Κυριακή το βράδυ... και πέφτουν πάλι έξω.
Οπότε τι ακριβώς να πει ο συνεργάτης όταν ο ίδιος ο πάροχος (που μόνο αυτός με τους τεχνικούς του ξέρουν) δεν μπορεί να ξέρει το χρονοδιάγραμμα επίλυσης αυτού του πρωτόγνωρου προβλήματος που παρουσιάστηκε.
Ανα πάσα στιγμή μπορεί να επιλυθεί... αλλά κανείς δεν το ξέρει ακόμα.
Υπομονή και θα βρεθεί η λύση όπως συμβαίνει πάντα.
 
Screenshot_7.png


Σόρι ρε παιδιά, αλλά πάμε για 5η μέρα...
:dope:
 
εφοσον εχουν τον ιδο παροχο γιατι εχει επανελθει η netbet και οχι η Winmasters ?
 
Έτσι γινεται συνήθως... ένας ένας με σειρά...
Οπότε για να σηκώθηκε ένας...θα σηκωθούν και οι άλλοι...
Ενθαρρυντικό νέο λοιπόν!
 
Ήταν ζόρικη η κατάσταση και ας ελπίσουμε αυτό που λέει η SBTech να είναι έτσι:

According to the tech company, the threat itself has now been resolved, with SBTech coming to the end of a recovery phase in which all services have been rebuilt.
All customer data was securely encrypted, and there has been no data breach.
 
Και επειδή δεν πρέπει μόνο να γκρινιάζουμε και να κάνουμε κριτική (όπου χρειάζεται βέβαια πρέπει να γίνεται), αλλά να λέμε και τα καλά : η ανάληψη έγινε μέσα σε 24 ώρες από την στιγμή που ανέβηκε η σελίδα...
:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex, BetLaden και texnokratis
Να ενημερώσω και εγώ από τη μεριά μου οτι οι αναλήψεις προχώρησαν κανονικά, όλα καλα.
Είναι από τις αξιόπιστες εταιρείες της αγοράς εν τέλη.
 
Καλησπερα παιδια , εχω κανει εδω και 3 μερες μια αναληψη με καρτα στη winmasters και ακομα ειναι σε εκκρεμοτητα. Εχω καιρο να παιξω στη συγκεκριμενη εταιρια και δε θυμαμαι ποσο κανουν για να εγκρινουν τις αναληψεις. 3 μερες ειναι φυσιολογικο ; Στη bet365 την επομενη ειναι μεσα τα χρηματα.
Ψυχραιμία παιδιά,

Ενημέρωθηκα από την εταιρεία ότι υπάρχει σοβαρό τεχνικό πρόβλημα με όλες τις εταιρείες που χρησιμοποιούν την πλατφόρμα της sbtech και υπάρχει προβλεψη ότι θα έχει λυθεί έως τις 10 σημερα το βράδυ.

Δεν συντρέχει λόγος καμίας ανησυχίας.

Σε λίγο περισσότερα...
Να ενημερώσω και εγώ από τη μεριά μου οτι οι αναλήψεις προχώρησαν κανονικά, όλα καλα.
Είναι από τις αξιόπιστες εταιρείες της αγοράς εν τέλη.
Η winmasters παιδια πληρωνει κανονικα ...ειναι αξιοπρεπεστατη και τιμια εταιρεια.!!!
 
Εγώ ζήτησα ανάληψη χτες κι ακόμα δεν έχω πληρωθεί πάντως. Στο παρελθόν δε μου είχαν δημιουργήσει πρόβλημα ως τώρα πάντως. Ελπίζω να μην γίνει τώρα η αρχή
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
    Ertzan Ertzan: μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά