Καθυστερηση αναληψης winmasters

  • Εκκινητής θέματος kex
  • Ημερομηνία έναρξης

kex

Member
12 Δεκ 2019
38
28
18
Καλησπερα παιδια , εχω κανει εδω και 3 μερες μια αναληψη με καρτα στη winmasters και ακομα ειναι σε εκκρεμοτητα. Εχω καιρο να παιξω στη συγκεκριμενη εταιρια και δε θυμαμαι ποσο κανουν για να εγκρινουν τις αναληψεις. 3 μερες ειναι φυσιολογικο ; Στη bet365 την επομενη ειναι μεσα τα χρηματα.
 
Eγω εκανα αιτημα πριν απο 10 μερες (600 ευρω) Σαββατο βραδυ και Κυριακη απογευμα μετα απο 20 ωρες τα εστειλαν.Ρωτησε τους γιατι μπορει να εχει καθυστερηση αναλογα με την μεθοδο.Εγω τα ειχα ζητησει με νετελερ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex
Τελικά ακύρωσαν την ανάληψη και μου ζήτησαν φωτογραφία μπρος πίσω φωτογραφίες τη χρεωστική κάρτα .
Δε θυμάμαι αν είχα στείλει παλαιότερα τη κάρτα οπότε οκ το δέχομαι.
Πάντως η αναμονή είναι αρκετά μεγάλη. Άλλες 3 μέρες...
 
Αυτή τη στιγμή ούτε καν login δεν μπορείς να κάνεις στην winmasters. Ή έχουν τεχνικό πρόβλημα ή κατεβασαν ρολά
 
Καλημέρα, ακόμα εκτός η σελίδα.
Τι γίνεται ρε παιδιά;Τα παιδιά του infobeto έχουν καμιά πληροφορία;
Πάνω στην ανάληψη μας πέτυχε η "συντήρηση", γαμώ την ατυχία μου...
 
Και εγώ θα παρακαλούσα το infobeto αν εχουν πληροφορίες για τη κατάσταση να μας ενημερώσουν. Έχω πολλά χρήματα μέσα και έχω αρχίσει να αγχώνομαι.
Από όσο ξέρω δε χρειάζονται μέρες για να γίνει αναβάθμιση - συντήρηση συστήματος.
Επίσης οι σελίδες της winmasters σε Κύπρο και Ρουμανία είναι σε συντήρηση.
Το θετικό ότι και η netbet έχει την ίδια πλατφόρμα και τα αθλήματα είναι σε συντήρηση ενώ το καζίνο παίζει κανονικά οπότε κάτι τεχνικο πρέπει να είναι.
Παρόλα αυτά πρέπει να ανησυχούμε για καταστάσεις mybet ;
Και εγώ περιμένω αναλήψεις σε εκκρεμότητα από τις 26 - 27 του μήνα και δεν έχω ενημέρωση.
 
Παιδιά είναι κάτω και η 10bet.com και αυτό το θεωρώ καθησυχαστικο. Επίσης με mybet αν θυμάμαι καλά έκλεισε μόνο το καζίνο αρχικά και στο τέλος το στοίχημα και η εταιρία. Τώρα να κλείσουν ταυτόχρονα netbet, winmasters.gr, 10bet, το θεωρώ απίθανο. Ελπίζω να μην το ζήσουμε και αυτό.
 
Όλα καλά ελπίζω τότε, περιμένουμε, αλλά σοβαρή εταιρία είστε κάνετε μια ενημέρωση πως θα γίνει αναβάθμιση...όχι μπαμ και κάτω η σελίδα....
 
Aπο ενημέρωση της 10bet στο Twitter :
Hey there, Unfortunately, while updating our services we stumbled on unexpected technical difficulties. At the moment, we're unable to provide a certain time-frame for the process, however, be assured that we're doing our best to resolve this as fast as we could. ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση.
Είναι σίγουρο ότι δεν έχει να κάνει με προγραμματισμένη αναβάθμιση ή συντήρηση.
Το θέμα είναι οι αναλήψεις και τα χρήματα μέσα στο σάιτ καθώς δε ξέρουμε πόσο θα κρατήσει όλο αυτό.
Αν μπορέσει κάποιος από το infobeto να επικοινωνήσει με την εταιρεία για το πόσο θα διαρκέσει και το τι θα γίνει με τα χρηματα και τις αναλήψεις θα βοηθούσε πολύ...
 
Επικοινωνησα μαζι τους και τους ανεφερα για τα παραπονα που υπαρχουν.Επιμενουν πως προκειται για σοβαρο τεχνικο ζητημα.
 
Ψυχραιμία παιδιά,

Ενημέρωθηκα από την εταιρεία ότι υπάρχει σοβαρό τεχνικό πρόβλημα με όλες τις εταιρείες που χρησιμοποιούν την πλατφόρμα της sbtech και υπάρχει προβλεψη ότι θα έχει λυθεί έως τις 10 σημερα το βράδυ.

Δεν συντρέχει λόγος καμίας ανησυχίας.

Σε λίγο περισσότερα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex
Παρακάτω η ενημέρωση που έστειλαν από την Winmasters προς τα μέλη του forum μας:


Από το πρωί του Σαββάτου έχει διαπιστωθεί τεχνικό πρόβλημα που προέρχεται από το διακομιστή συνεργαζόμενης εταιρείας. Η winmasters εκφράζει τη λύπη της για την αναστάτωση που μπορεί να δημιουργήθηκε και θα σας αποστείλει σχετική ενημέρωση με την πλήρη αποκατάσταση του προβλήματος.

Προσωρινά η πρόσβαση στο website δεν είναι δυνατή και θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι εργαζόμαστε για την αποκατάσταση της εύρυθμης λειτουργίας της πλατφόρμας το συντομότερο δυνατό.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση,

Η ομάδα της winmasters
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και kex
Επίσημη απάντηση από winmasters:

Από χθες έχει διαπιστωθεί τεχνικό πρόβλημα που προέρχεται από το διακομιστή συνεργαζόμενης εταιρείας κατά τη διαδικασία upgrade.

Προσωρινά η πρόσβαση στο website δεν είναι δυνατή και θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι εργαζόμαστε για την αποκατάσταση της εύρυθμης λειτουργίας της πλατφόρμας το συντομότερο δυνατό. Σας διαβεβαιώνουμε ότι οι καταθέσεις, το υπόλοιπο των λογαριασμών παικτών καθώς και οι εκκρεμείς αναλήψεις είναι 100% διασφαλισμένες και δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Λυπούμαστε για την αναστάτωση που μπορεί να δημιουργήθηκε και θα σας αποστείλουμε ενημέρωση με την πλήρη αποκατάσταση του προβλήματος, η οποία αναμένεται τις προσεχείς ώρες.

Εάν χρειάζεστε οποιαδήποτε βοήθεια, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών στο [email protected].
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet και kex
Ακόμα εκτός το σάιτ, οι αναλήψεις σε εκκρεμότητα.
 
εγω τελικα βλεπω οτι ακομα ειναι εκτος και εδω και 3 μερες μου λενε τις προσεχεις ωρες . Παει και η σημερινη μερα . Αντε να δουμε απο αυριο . Θα δειτε και αυριο δεν παιζει να ανοιξει και θα λενε τις προσεχεις ωρες ..
 
Και εγώ πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να μας κοροϊδεύουν από την αρχή για το πότε θα τελειώσει.
Μου φαίνεται απίθανο να μη ξέρουν τι γίνεται και απλά να περιμένουν πότε και αν θα φτιάξει η πλατφόρμα.
Επίσης το ότι ειναι δεσμευμένα τα χρήματα μας χωρίς επιλογή για ανάληψη έχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητικό...
Ας ελπίσουμε να ολοκληρωθεί τις προσεχείς ώρες...
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...