Καθυστερηση αναληψης winmasters

  • Εκκινητής θέματος kex
  • Ημερομηνία έναρξης
Ποιες προσεχεις ωρες φιλε μου , 3 μερες μου λενε τις προσεχεις ωρες . Εδω εγραψε ενας προχθες οτι μιλησε μαζι τους και ειναι θεμα ωρων . Προφανως τα παιδια κοροιδευουν . Εγω πλεον και επισημα φοβαμαι οτι η εταιρεια θα κλεισει . Δεν λεω οτι ειμαι σιγουρος αλλα ειναι εμφανες οτι ειναι κατι αλλο και οχι ενα πεσιμο σελιδας . Καταρχην δεν ενημερωνουν ρε φιλε . Ειναι τραγικοι . Λενε '' προσπαθουμε να το φτιαξουμε'' . Ειναι αυτη τοποθετηση εταιρειας που εχει δεσμευμενα τα λεφτα του κοσμακη ; Ας μας τα επεστρεφε ρε φιλε στους λογαριασμους μας τοτε στην τραπεζα και ας κανουν 5 χρονια να φτιαξουν την σελιδα
 
Επειδή βλέπω ότι υπάρχουν νέα σχόλια στο forum για την τρέχουσα κατάσταση, θα θελα να σας ενημερώσω ότι είμαστε στη διαρκή επικοινωνία με την Winmasters και η ίδια με τον πάροχο που έχει το προβλημα, και αναμένουμε από ώρα σε ώρα την τελική ενημέρωση για το πότε θα είναι ξανά όλα στον αέρα.

Θα θελα να σας επισημάνω την αξιοπιστία της εταιρείας και ότι όλες οι συναλλαγές είναι διασφαλισμένες 100%.

Να σημειώσω για του λόγου του αληθές ότι ούτε netbet ( https://sport.netbet.gr/) & 10bet ( https://www.10bet.com/) έχουν επανέλθει που έχουν το ίδιο πάροχο.

Παρακαλώ δεν θα επιτρέψω σχόλια κινδυνολογιας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 12X
BetLaden δεκτό αυτό που λες αλλά από την άλλη ειναι λογικό ο κόσμος να έχει υποψίες . Παίζω 20 χρόνια διαδικτυακα και πραγματικα δεν μου εχει συμβει ποτε εταιρεια στην οποια παιζω να ειναι off πανω απο 2-3 ωρες . Οταν λοιπον μια εταιρεια μενει εκτος 4 μερες ο καθενας μπορει να βαλει στο μυαλο του πολλα σεναρια . Οκ κι εγω δεν πιστευω οτι θα κλεισει αλλα νομιζω το να φοβασαι για τα λεφτα σου εχει μια λογικη . Οι τυποι 3-4 μερες λενε οτι ειναι θεμα ωρων και ΄γραφουν στην σελιδα τους '' δοκιμαστε σε λιγο ΄' . Δεν ειναι τραγικο αυτο κατα τη γνωμη σου ;
 
Δεν είναι πρόβλημα της Winmasters. Είναι ενός παρόχου της που οι τεχνικοί τους τους λένε οτι θα το φτιάξουν από ωρα σε ώρα.
Το ξαναλέω.... Η Winmasters δεν φταίει και δεν κινδυνεύουν οι καταθέσεις.
 
Και για να ειμαι πιο σαφης . Δεν εχω παραπονο απο την εταιρεια . Ισα ισα που ως τωρα σε οτι συναλλαγη ειχα ηταν κυριλέ τελειως . Ουτε πιστευω οτι θα φανε λεφτα και ιστοριες . Απλα λεω οτι ολο αυτο με 4 μερες εκτος ειναι τραγικο και το πιο τραγικο ειναι οτι δεν εχουν καποια επισημη τοποθετηση . Ειναι στο φλου σε φαση δοκιμαστε αργοτερα . Εγω ρε φιλε θα ηθελα να μου πουν οτι θα ανοιξει σε 10 μερες , θα ημουν οκ με αυτο . Αλλα μην μου λες δοκιμασε αργοτερα , ουσιαστικα με κοροιδευεις .
 
BetLaden εγω αυτο που ειπα πριν ειναι οτι ο κοσμος ειναι λογικο να φοβαται . Ξεκαθαριζω οτι πραγματικα δεν πιστευω οτι η εταιρεια ειναι σκαρτη και ειμαι σιγουρος οτι δεν κινδυνευουν τα λεφτα κανενος . Ειμαι απολυτα σιγουρος για αυτο . Η εταιρεια ειναι αξιοπιστη και εμενα μου εχουν φερθει κυριλε στα παντα . Το παραπονο μου ειναι η ελλειπης ενημερωση τιποτα αλλο . Μια χαρα θα συνεχιζω να παιζω σε αυτους και ολα καλα . Απλα το εχω παραπανο οτι λενε προσπαθησε αργοτερα και εχει παει 4 μερες . Τιποτα αλλο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Βρε κλαίουσα ιτιά είναι ΟΛΗ η sbtech off. Σε ποια γλώσσα να στο πούνε για να το καταλάβεις ;;; Η winmasters δεν αποτελεί ούτε το 1% αυτής
 
  • Like
Αντιδράσεις: makis69100
γιατι ειπα εγω οτι δεν το καταλαβαινω ; Εκατο φορες ειπα οτι δεν το θεωρω απατη και οτι δεν κινδυνευουν καταθεσεις και αναληψεις . Απλα ειπα οτι δεν ενημερωνουν τον κοσμο και απλα λενε ''μπειτε αργοτερα '' και εχουν περασει 4 μερες . Και ασε την ειρωνια μεγαλε . Σπιτι σου την ειρωνια
 
Όταν η SBtech ενημερώνει ότι είναι θέμα ωρών... Το ίδιο απαντούν και οι συνεργάτες της (winmasters και λοιποί).
Μετά τους λένε ότι θα το έχουν λύσει έως την Κυριακή το βράδυ... και πέφτουν πάλι έξω.
Οπότε τι ακριβώς να πει ο συνεργάτης όταν ο ίδιος ο πάροχος (που μόνο αυτός με τους τεχνικούς του ξέρουν) δεν μπορεί να ξέρει το χρονοδιάγραμμα επίλυσης αυτού του πρωτόγνωρου προβλήματος που παρουσιάστηκε.
Ανα πάσα στιγμή μπορεί να επιλυθεί... αλλά κανείς δεν το ξέρει ακόμα.
Υπομονή και θα βρεθεί η λύση όπως συμβαίνει πάντα.
 
Screenshot_7.png


Σόρι ρε παιδιά, αλλά πάμε για 5η μέρα...
:dope:
 
εφοσον εχουν τον ιδο παροχο γιατι εχει επανελθει η netbet και οχι η Winmasters ?
 
Έτσι γινεται συνήθως... ένας ένας με σειρά...
Οπότε για να σηκώθηκε ένας...θα σηκωθούν και οι άλλοι...
Ενθαρρυντικό νέο λοιπόν!
 
Ήταν ζόρικη η κατάσταση και ας ελπίσουμε αυτό που λέει η SBTech να είναι έτσι:

According to the tech company, the threat itself has now been resolved, with SBTech coming to the end of a recovery phase in which all services have been rebuilt.
All customer data was securely encrypted, and there has been no data breach.
 
Και επειδή δεν πρέπει μόνο να γκρινιάζουμε και να κάνουμε κριτική (όπου χρειάζεται βέβαια πρέπει να γίνεται), αλλά να λέμε και τα καλά : η ανάληψη έγινε μέσα σε 24 ώρες από την στιγμή που ανέβηκε η σελίδα...
:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kex, BetLaden και texnokratis
Να ενημερώσω και εγώ από τη μεριά μου οτι οι αναλήψεις προχώρησαν κανονικά, όλα καλα.
Είναι από τις αξιόπιστες εταιρείες της αγοράς εν τέλη.
 
Καλησπερα παιδια , εχω κανει εδω και 3 μερες μια αναληψη με καρτα στη winmasters και ακομα ειναι σε εκκρεμοτητα. Εχω καιρο να παιξω στη συγκεκριμενη εταιρια και δε θυμαμαι ποσο κανουν για να εγκρινουν τις αναληψεις. 3 μερες ειναι φυσιολογικο ; Στη bet365 την επομενη ειναι μεσα τα χρηματα.
Ψυχραιμία παιδιά,

Ενημέρωθηκα από την εταιρεία ότι υπάρχει σοβαρό τεχνικό πρόβλημα με όλες τις εταιρείες που χρησιμοποιούν την πλατφόρμα της sbtech και υπάρχει προβλεψη ότι θα έχει λυθεί έως τις 10 σημερα το βράδυ.

Δεν συντρέχει λόγος καμίας ανησυχίας.

Σε λίγο περισσότερα...
Να ενημερώσω και εγώ από τη μεριά μου οτι οι αναλήψεις προχώρησαν κανονικά, όλα καλα.
Είναι από τις αξιόπιστες εταιρείες της αγοράς εν τέλη.
Η winmasters παιδια πληρωνει κανονικα ...ειναι αξιοπρεπεστατη και τιμια εταιρεια.!!!
 
Εγώ ζήτησα ανάληψη χτες κι ακόμα δεν έχω πληρωθεί πάντως. Στο παρελθόν δε μου είχαν δημιουργήσει πρόβλημα ως τώρα πάντως. Ελπίζω να μην γίνει τώρα η αρχή
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...