Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
39,142
26,181
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
Αυτό το τοπικ το ανοίγουμε για να "σπάει ο πάγος" με τα νεα μέλη που μόλις γραφονται στο forum.
Όποιος νέος κάνει εγγραφή στο forum, θα μας ευχαριστούσε να τον γνωρίσουμε και να μας γράψει κάτι ως πρώτο μήνυμα. Είτε για τον εαυτό του, το όνομά του, για την ομάδα του ή την σχέση του με το στοίχημα, τι του αρέσει να παίζει ή έστω να μας πει μια ..."καλημέρα".

Σας περιμένουμε :bravo:
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Χαίρομαι που σας βρήκα. Φυσικά δεν με γνωρίζετε από κάπου και είναι απολύτως λογικό. Το όνομα μου όπως είδατε είναι Άκης. Γουστάρω κατά καιρούς διάφορα που διαβάζω στο forum παρότι δεν ήμουν μέλος αλλά μέσω google τύχαινε να πέσω πάνω σε κάποια κουβέντα και σιγά σιγά να βλέπω και προγνωστικά-προτάσεις από διάφορα μέλη του site ή του forum. Πλέον έφτιαξα και εγώ μία σελίδα στο facebook για να ξεκινήσω τα άπειρα μου βήματα στο να γράφω για σημεία που πιστεύω ότι θα έρθουν. Άλλες φορές με επιτυχία και άλλες με τρελό κουβά. Αυτά τα λίγα προς το παρόν και χάρηκα που είμαι εδώ.
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Χαίρομαι που σας βρήκα. Φυσικά δεν με γνωρίζετε από κάπου και είναι απολύτως λογικό. Το όνομα μου όπως είδατε είναι Άκης. Γουστάρω κατά καιρούς διάφορα που διαβάζω στο forum παρότι δεν ήμουν μέλος αλλά μέσω google τύχαινε να πέσω πάνω σε κάποια κουβέντα και σιγά σιγά να βλέπω και προγνωστικά-προτάσεις από διάφορα μέλη του site ή του forum. Πλέον έφτιαξα και εγώ μία σελίδα στο facebook για να ξεκινήσω τα άπειρα μου βήματα στο να γράφω για σημεία που πιστεύω ότι θα έρθουν. Άλλες φορές με επιτυχία και άλλες με τρελό κουβά. Αυτά τα λίγα προς το παρόν και χάρηκα που είμαι εδώ.


Καλως ηρθες Ακη.

Καλη 'διαμονη' να εχεις (φιλοξενο ειναι ουτως η αλλιως το 'περιβαλλον') και καλη διαδρομη στις επιλογες σου.

:sign:
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Να σαι καλά. Έκανε και την πρώτη απόπειρα για το πρωταθληματάκι που διοργανώνετε εδώ γιατί μου αρέσει. Τώρα αν το έκανα σωστά ή έκανα πατάτα δεν το ξέρω.
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Μια χαρά το έκανες! :goood:

Να σαι καλά και καλώς ήλθες στην παρέα μας. :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akis Betforce
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλώς ήρθες φίλε και καλές επιτυχίες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akis Betforce
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

καλώς ήλθες Άκη στην παρέα μας , το infobeto είναι αρκετά φιλόξενο και ο κάθε ένας μπορεί να καταθέτει τις απόψεις του , πάνω στα θέματα που αφορούν κυρίως τα στοιχηματικά και οχι μόνο θέματα . ελπίζω με την σειρά σου και εσύ να έχεις κάτι να < δώσεις > στην κοινότητα μας .
:wlcm:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akis Betforce
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Γεια σας, τωρα ειδα το τοπικ, αν και σωστο ειναι να λεει και μια καλημερα καποιος καινουριος, δεν το εκανα. Ειχα γραφτει πιο παλια για να μαθαινω τα νεα σχετικα με betfair. Εχω χασει πασα ελπιδα. Δεν πιστευω στους μπουκ. Ειμαι φαν των exchange και προσπαθω με smarkets. Μακαρι να ασχολιοταν καποιος μεχρι να κλεισει κι αυτη...Με book δεν πιστευω με τιποτα οτι παιζει να βγεις κερδισμενος, αυτα. καλημερα σας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: A L E X, gdouvl1984 και BetLaden
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλως ηλθες στην παρεά. :wlcm:

Η αλήθεια είναι ότι η betfair δεν προκειται να γυρισει. Μάθαμε όμως να ζούμε και χωρίς αυτην.

Οσο για το συγκεκριμένο τοπικ καλωσορίσματος, πριν λίγες μέρες το φτιαξαμε για να γνωριζόμαστε με τους νεους φίλους που θελουν να συμμετέχουν στο forum. Κάλλιο αργά παρά ποτέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akis Betforce
Καλημέρα στη παρέα .

Ονομάζομαι Γιώργος και είμαι από τη Μεγαλόνησο . Χρόνια στο μικρόβιο του στοιχήματος . Σας διαβάζω αρκετό καιρό και έγινα μέλος με σκοπό να δίνω και εγώ τις επιλογές μου . Ευχαριστώ για την φιλοξενία .


:sign:
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλώς ήλθες στην παρέα μας Γιώργο και καλά ταμεία :bravo:
 
Απάντηση: Re: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλημέρα στη παρέα .

Ονομάζομαι Γιώργος και είμαι από τη Μεγαλόνησο . Χρόνια στο μικρόβιο του στοιχήματος . Σας διαβάζω αρκετό καιρό και έγινα μέλος με σκοπό να δίνω και εγώ τις επιλογές μου . Ευχαριστώ για την φιλοξενία .


:sign:

:wlcm:
Καλα ποστς!
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

:wlcm:Καλώς τον
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Χαίρομαι που σας βρήκα. Φυσικά δεν με γνωρίζετε από κάπου και είναι απολύτως λογικό. Το όνομα μου όπως είδατε είναι Άκης. Γουστάρω κατά καιρούς διάφορα που διαβάζω στο forum παρότι δεν ήμουν μέλος αλλά μέσω google τύχαινε να πέσω πάνω σε κάποια κουβέντα και σιγά σιγά να βλέπω και προγνωστικά-προτάσεις από διάφορα μέλη του site ή του forum. Πλέον έφτιαξα και εγώ μία σελίδα στο facebook για να ξεκινήσω τα άπειρα μου βήματα στο να γράφω για σημεία που πιστεύω ότι θα έρθουν. Άλλες φορές με επιτυχία και άλλες με τρελό κουβά. Αυτά τα λίγα προς το παρόν και χάρηκα που είμαι εδώ.

Γεια σας, τωρα ειδα το τοπικ, αν και σωστο ειναι να λεει και μια καλημερα καποιος καινουριος, δεν το εκανα. Ειχα γραφτει πιο παλια για να μαθαινω τα νεα σχετικα με betfair. Εχω χασει πασα ελπιδα. Δεν πιστευω στους μπουκ. Ειμαι φαν των exchange και προσπαθω με smarkets. Μακαρι να ασχολιοταν καποιος μεχρι να κλεισει κι αυτη...Με book δεν πιστευω με τιποτα οτι παιζει να βγεις κερδισμενος, αυτα. καλημερα σας.

Καλημέρα στη παρέα .

Ονομάζομαι Γιώργος και είμαι από τη Μεγαλόνησο . Χρόνια στο μικρόβιο του στοιχήματος . Σας διαβάζω αρκετό καιρό και έγινα μέλος με σκοπό να δίνω και εγώ τις επιλογές μου . Ευχαριστώ για την φιλοξενία .


:sign:

Καλως ηρθατε παιδια.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...