Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλώς ήρθατε στην παρέα μας παιδιά.
:wlcm:
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλησπερα παιδες και Χριστος Ανεστη,ονομαζομαι Χρηστος,ειμαι στα 20s μου,εχω ενα χρονο που ασχολουμε πιο σοβαρα με το στοιχημα,με live στοιχημα στο μπασκετ συγκεκριμενα,απο τον χειμωνα του 2018 ομως με εχουν δημιουργησει καποια θεματα μερικες εταιριες που ειναι γνωστα στους περισσοτερους πανω κατω,αλλα μια που αρχιζει απο 'S' και τελειωνει σε 'n' με εχει προβληματισει πολυ,κανει υπουλα πραγματα,που δεν τα εχω δει πουθενα αλλου.Γενικα δικαιοσυνη μηδεν,οτι αρπαξει ο κ@λος μας και σαμποταζ με οποιο τροπο υπαρχει.


Επισης,επειδη απο φορουμ δεν ξερω και πολλα πραγματα ειναι η αληθεια,εχω προσπαθησει καποιες φορες να δημιουργησω ενα ''νεο θεμα'' για καποια πραγματα που με αποσχολουν,αλλα δεν εχουν δημοσιευτει ποτε και δεν ξερω αν κανω εγω κατι λαθος.
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλησπερα σε όλους και καλώς σας βρήκα..Τελευταια αποφάσισα να αναβαθμίσω τις γνώσεις μου περί στοιχήματος και έτσι έπεσα πάνω σας.Τα τελευταία 10 χρόνια ήμουν ο αγαπημένος παίχτης των books(αυτός με τα 5-10€ σε παρολι για να βγάλει 500€) και ελπίζω αυτό να αλλάξει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

:wlcm:
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας.
 
Απάντηση: Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Καλωσήρθες φίλε,υπάρχουν πολλές προτάσεις αλλά και συστήματα,χρόνο να έχεις και η βελτίωση θα φανεί στο πορτοφόλι σου
 
Καλημερα παιδιά και από εμένα, Πέτρος λέγομαι,πολύ ωραίο το forum σας,και πολύ ενδιαφέρον!να ξεκινήσω με μια ερώτηση όσο αφορά τις γεννήτριες, μπορούμε να τις δουλέψουμε και από κινητό smartphone;
 
Καλημερα παιδιά και από εμένα, Πέτρος λέγομαι,πολύ ωραίο το forum σας,και πολύ ενδιαφέρον!να ξεκινήσω με μια ερώτηση όσο αφορά τις γεννήτριες, μπορούμε να τις δουλέψουμε και από κινητό smartphone;
Καλωσήλθατε Πέτρο στην παρέα,
Εδώ είναι αίθουσα υποδοχής και συνεντεύξεων... χαχαχα

Όποτε τις άλλες ερωτήσεις ανοιξέτες στο κατάλληλο subforum για να βρεις απαντήσεις
 
Καλωσήλθατε Πέτρο στην παρέα,
Εδώ είναι αίθουσα υποδοχής και συνεντεύξεων... χαχαχα

Όποτε τις άλλες ερωτήσεις ανοιξέτες στο κατάλληλο subforum για να βρεις απαντήσεις
Οκ ευχαριστώ για την υποδοχή!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Καλησπερα παιδιά σας βρήκα πριν 2 ώρες γράφτηκα πριν λίγο. Ειμαι ο Μιχάλης κ Ολυμπιακός. Παιζω χρόνια στοίχημα ως επι τω πλείστων μονα ματσάκια. Ειμαι αποδοσακιας μου αρέσει στο μπάσκετ το 1/2 ή 2/1 συνήθως 5,5 με 6 σε ματς "αμφίρροπα". στο ποδόσφαιρο προσπαθώ να βρω υπεραξίες κ προσωπικά αυτο για μένα τουλάχιστον επιτυγχάνεται με κόπο. Τι εννοώ μπορεί να δω live πάνω απο 5 ματς για να παίξω 1. υπεραξία για μένα είναι ακόμα κ το 1,30 αν βλέπω κατηφόρα ή το 7 απόδοση αν βλέπω ισαξιους αντιπάλους. Στο ποδόσφαιρο δεν παίζω ποτέ pre game. Αυτα για αρχή χαίρομαι που σας βρήκα,ευχαριστώ για την αποδοχή και εύχομαι σε όλους ανεξαιρέτως καλά ταμεία μέσα απο την καρδιά μου
 
Χαιρετώ όλη την παρέα του infobeto και συγχαρητήρια για το φόρουμ, εξαιρετική δουλειά!

Παρακολουθώ χρόνια το φόρουμ και τις συζητήσεις εδώ, είχα κάνει και λογαριασμό κάποτε αλλά δεν θυμόμουν τα στοιχεία, και τώρα αποφάσισα να κάνω έναν καινούριο λογαριασμό για να συμμετάσχω και εγώ όσο μπορώ ενεργά, στις συζητήσεις για το στοίχημα και όχι μόνο.

Βλέπετε εκεί έξω, στην πραγματική ζωή όπως συνηθίζουμε να την λέμε, αν είσαι παίχτης που πραγματικά θέλει να κερδίσει μακροχρόνια από το στοίχημα και οποιαδήποτε μορφής επένδυση, κυριαρχεί η μοναχικότητα. Όλα αυτά τα χρόνια(σχεδόν 20) δεν έχω βρει έναν σύμμαχο-παίχτη για να κερδίσουμε μαζί τους κακούς εαυτούς μας, που παρεμπιπτόντως είναι και ο μόνος λόγος που σταματάει έναν άνθρωπο από το να πετύχει ότι επιθυμεί(εντός λογικών ορίων βέβαια).

Προς το παρόν "τρέχω" δύο συστήματα με την αγαπημένη γεννήτρια συστημάτων και σκέφτομαι για ένα τρίτο που ίσως το κάνω και νήμα εδώ στο φόρουμ.

Στοιχηματικά μετά από όλα αυτά τα χρόνια έχω κατασταλάξει στο ότι το όποιο edge έχω σαν παίκτης είναι στον ζωντανό στοιχηματισμό και κυρίως στα γκολ.

Εκτός από τα συνειδητά συστήματα αραιά και που παίζω και μερικά fun bets για να φεύγει η "φαγούρα" νομίζω καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν, εύχομαι συνειδητές επιλογές και καλά ταμεία σε όλους!
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...